BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 13:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: lukasz_61 -->> Opel Omega B FL 2.5 V6
PostNapisane: 21 lipca 2016, 21:01 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1178
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: BMW e39 528i
Kod silnika: m52b28
Garaż: byłe e34: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134211
jest e39: viewtopic.php?f=6&t=169366&start=20
Ja nie wiem, nie którzy to chyba piszą takie bzdety tylko dlatego, że to Opel - a jak wiadomo, według opinii czerstwych wieśków, opel to szmelc. Ja się zawszę smieję z typów co walą mi takie teksty o starych Oplach, że to złom...u mnie w rodzinie są trzy Astry 97-2001, które zostały kupione w PL salonie, każda ma ponad 200tkm i nigdy się nic nie popsuło, dosłownie nigdy, te wozy jak są szanowane są nie do zabicia, a nawet jeśli coś poleci to naprawa będzie kosztowała czapkę drobnych. Omega to idealna alternatywa dla np. e39, dużo tańsza w zakupie i utrzymaniu, komfort według mnie na wyższym poziomie, wyciszenie b. dobre - po prostu, b. komfortowy tapczan na długie trasy. Jakość w środku też według mojej opinii jest na b. wysokim poziomie, wszystkie plastiki są b. miękkie i dobrze spasowane, jak nic nie było grzebane to nic nie skrzypi ani nie trzeszczy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL