BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 21:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2 października 2008, 11:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
GP-T1000 napisał(a):
to przecież FWD


ten akurat to quattro :)

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 października 2008, 11:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 3232
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
rorafalki napisał(a):
ten akurat to quattro


Tymbardziej na suchym trudno boka zapuścić...

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 października 2008, 12:01 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Ja moim Syncro złapałem raz boka na 4 łapki, na wiadukcie była lekka szklanka... Powiem tak... auto nie uciekło przodem, ani tyłem... po prostu jak by je ktoś popchnął w bok... Jak mi mówił sprzedajcy: Trudno go poślizgnąć... ale jak już Ci się uda... to koniec. :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 października 2008, 13:35 
Kocie jest książka, ale tylko dwa wpisy. Auto było brane od osoby prywatnej, nie z komisu, więc podejrzewam, że przebieg jest oryginalny. Skóra może tak się zniszczyć zarówno od słońca, którego w Italii nie brakuje oraz z faktu, iż auto użytkowane było głównie w mieście.

Nie raz miałem auto z przebiegami 300000km a wnętrze jak nowe, bywały auta po 100000km i wnętrze słabe. Nie ma reguły.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 października 2008, 23:56 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2826
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e36
Kod silnika: 320i
Witaj...Autko mi sie zbyt nie podoba, jest typowo damskie. Przebieg napewno nie jest orginalny bo nie wierze zeby audi robilo tak slabe materialy....że po 100tys jest tak zmęczona kierownica i siedzisko. Przekrecone 100tys jest lekką ręką i to na pewno kolego. Autka w Włoch tak mają :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 października 2008, 09:39 
eminencja jones napisał(a):
Witaj...Autko mi sie zbyt nie podoba, jest typowo damskie. Przebieg napewno nie jest orginalny bo nie wierze zeby audi robilo tak slabe materialy....że po 100tys jest tak zmęczona kierownica i siedzisko. Przekrecone 100tys jest lekką ręką i to na pewno kolego. Autka w Włoch tak mają :)


Ile tych autek z Włoch miałeś, że wiesz jak wyglądają stamtąd auta?

Miałem auto z przebiegiem 300 000km i wyglądało w środku jak nowe, miałem auto z niecałym 100 000km i środek do wymiany, więc nie bierz wszystkiego do jednego worka.

Nie daje pewności, że przebieg jest 100% oryginalny, ja go nie cofałem. Nie mam auta od nowości, żeby tak twierdzić. Poczytaj trochę o skórze w TT z jakiego jest materiału.

Czy to damskie auto? 225KM 6,4 do 100.. faktycznie damskie jak trzeba....

Każdy ma swój gust.

TT jeździ się bardzo przyjemnie, jednak sprzedaję, bo brakuję mi wygody, komfortu i tylnych drzwi. Poza tym szykują mi się ważniejsze inwestycje :).


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 października 2008, 12:50 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2826
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e36
Kod silnika: 320i
Audi TT choc jest szybkie to jego walory jesli chodzi o motor i uklad jezdny natomiast sam wyglad jest typowo damski i mozemy zrobic ankiete, okaze sie ile osob mysli jak ja.

Akurat troszke z Audi mam do czynienia, nawet wiecej niz myslisz ( jestem tego pewien) i ta skóra nie ma 100tysiecy. ma znacznie wiecej.


Ostatnio edytowano 25 października 2008, 09:15 przez filipbmw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 listopada 2008, 13:33 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 989
Lokalizacja: W&M
eminencja jones, dokladnie... no jeszcze kierowcy to mogloby tak wygladac.. ale przy 200 .... ale nie juz pasazera...

_________________
[you] Nie wiesz Jaki Masz kolor ? sprawdz http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=5186
a8 vs 7e65 http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=31407


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL