BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 10 maja 2024, 05:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Adam09--> Citroen Xsara
PostNapisane: 11 stycznia 2011, 12:01 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Cały czas praktycznie w rodzinie więc duży plus :ok: Całkiem przyjemne wnętrze, zadbane po tym co widać na zdjęciach. LPG było II generacji czy sekwencja ?? Zwróciła się instalacja w tym czasie użytkowania (20 tyś. km.) ?? Bo u mnie z racji tego, że mało jeżdżę instalację w moim byłej e46 się nie zwróciła albo zwróciła tak na styk :P Miałem ją ok. 15 miesięcy


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Adam09--> Citroen Xsara
PostNapisane: 11 stycznia 2011, 15:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
No widać, że wnętrze to jakaś prowizorka. Największą zaletą tego francuza jest to, że się nie psuł... Kwestię dubeltówki w 1.4 sześćdziesiąt koni przemilczę. :wstyd:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Adam09--> Citroen Xsara
PostNapisane: 11 stycznia 2011, 15:05 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 560
Moje BMW: 330d
Ósme zdjęcie od góry to lewe czy prawe koło ?? :)

_________________
viewtopic.php?f=6&t=82660&hilit=davido&start=280

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Adam09--> Citroen Xsara
PostNapisane: 11 stycznia 2011, 15:14 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Adam093 napisał(a):
Zwróciła mi się instalka też na styk. Ja 20 tys zrobiłem w niecały rok. LPG było IV generacji zakładane we Wrocławiu w firmie abart. No przywieziona miała przytarty błotnik i pękniętą lampę. Wnętrze nie jest ori było robione przez znajomego :)


Czyli tak samo jak u mnie ;)

Nie jest ori, to widać, ale wygląda całkiem przyjemnie i schludnie :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Adam09--> Citroen Xsara
PostNapisane: 11 stycznia 2011, 15:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Adam093 napisał(a):
Przy dzisiejszej cenie gazu chyba by mi się nie zwróciła, ale trafiłem jeszcze na końcówkę taniego gazu. Poszła bardzo szybko a telefonów miałem tyle że przez weekend musiałem 2 razy telefon ładować.


Tak samo było z moją Meganką (galeria kilka tematów niżej). Po godzinie, dwóch od wystawienia aukcji - pierwszy telefon. Przez 2 dni ok. 10 telefonów (kilka już po sprzedaniu). Osoba od pierwszego telefonu przyjechała na drugi dzień, 400 km. i odjechała samochodem. Inna Pani mi wpłaciła nawet zaliczkę 300 zł. żeby była druga w kolejce jak pierwszy klient z którym byłem już umówiony (ten co kupił samochód) nie zdecyduje się na zakup. Nie wiedziałem normalnie co się dzieje. Taki był mętlik :)

Co do LPG to podobnie jak u mnie. Przez całe wakacje i trochę po, jeździłem za 1.97 / litr. Później ceny zaczęły iść w górę. Ostatnio przed sprzedażą tankowałem za ok. 2.20-30 zł. i to była już spora kwota, a jak teraz patrzę na ceny LPG, a tam widnieje 2.50-70 zł. to normalnie szok ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Adam09--> Citroen Xsara
PostNapisane: 11 stycznia 2011, 15:47 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Adam093 napisał(a):
jig jak już krytykujesz to zasięgnij chociaż info bo te silniki miały całe 75 km... Prowizorka to to nie była tak samo jak dubeltówka która nie była spawana w szopie ani nie był to WM sport z allegro...


A... :wstyd: W takim razie zwracam honor :!: Niezły szatan to musiał być zatem, aż dziwne, że z drugiej strony nie wstawiłeś.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Adam09--> Citroen Xsara
PostNapisane: 11 stycznia 2011, 15:52 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1222
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Moje BMW: E36
Kod silnika: M43B16
kozackie lampy z przodu :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Adam09--> Citroen Xsara
PostNapisane: 11 stycznia 2011, 16:05 
jiGsaw napisał(a):
Adam093 napisał(a):
jig jak już krytykujesz to zasięgnij chociaż info bo te silniki miały całe 75 km... Prowizorka to to nie była tak samo jak dubeltówka która nie była spawana w szopie ani nie był to WM sport z allegro...


A... :wstyd: W takim razie zwracam honor :!: Niezły szatan to musiał być zatem, aż dziwne, że z drugiej strony nie wstawiłeś.



jiGsaw tak krytykujesz jakbyś miał jakieś kozackie auto z dużym silnikiem.


Zwykły dupowóz, w miarę wygląda, tanio jeździ i ma słabe światła z przodu.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Adam09--> Citroen Xsara
PostNapisane: 11 stycznia 2011, 16:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Adam093 napisał(a):
Ty byś wstawił co nie?

Śmiejesz się widzę z własnej wiedzy :super: Nie ma to jak dobre poczucie humoru.


Jakbyś pomyślał, to wiedziałbyś, że z tymi 60km to był sarkazm.

Rybik - dla mnie taki wydech to kicz, zwłaszcza w takim silniku, mój motor nic do tego nie ma. Nie mam prawa do własnej opinii? :spi:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Adam09--> Citroen Xsara
PostNapisane: 11 stycznia 2011, 16:23 
jiGsaw napisał(a):

Rybik - dla mnie taki wydech to kicz, zwłaszcza w takim silniku, mój motor nic do tego nie ma. Nie mam prawa do własnej opinii? :spi:



A dla mnie całkiem sympatyczne auto, które kosztuje śmieszne pieniądze. Akurat ten egzemplarz wygląda naprawdę dobrze. W jednakowym kolorze, równe szczeliny, czysto w środku- ogromny plus!

Masz prawo do własnej opinii, a ja mam prawo ją podważyć. Od tego jest forum.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Adam09--> Citroen Xsara
PostNapisane: 11 stycznia 2011, 16:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Adam093 napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Adam093 napisał(a):
Ty byś wstawił co nie?

Śmiejesz się widzę z własnej wiedzy :super: Nie ma to jak dobre poczucie humoru.


Jakbyś pomyślał, to wiedziałbyś, że z tymi 60km to był sarkazm.

Rybik - dla mnie taki wydech to kicz, zwłaszcza w takim silniku, mój motor nic do tego nie ma. Nie mam prawa do własnej opinii? :spi:


Jasne że masz prawo, tyle że twoje opinie są na tyle niegrzeczne że wielu użytkowników tego forum to zauważyło że srasz zawsze mądrościami w taki sposób że wielu osobą siada od takiej gadki. Sarkazm? Jakoś tego nie było widać że to sarkazm...


Moja pierwsza opinia była bardzo grzeczna, trzeba było ciągnąć temat?

A że auto jako dupowóz dobrze się sprawowało, widać, że zadbane, raczej grubszych przygód nie miało itp. to się zgadza i chwali. :)

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Adam09--> Citroen Xsara
PostNapisane: 12 stycznia 2011, 08:46 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 7257
Kod silnika: BCY+
A te znowu swoje... ^^


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Adam09--> Citroen Xsara
PostNapisane: 12 stycznia 2011, 12:47 
Co Wy takie ciśnienie ostatnio macie?, auto jak auto byle się kulało i nie psuło


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Adam09--> Citroen Xsara
PostNapisane: 12 stycznia 2011, 13:13 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 7390
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: E91 LCI
Kod silnika: N53B30A
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=157967
Z wyglądu to te Xsary mi się podobają, ale te przednie lampy :wstyd:

_________________
Obrazek

Typer EURO 2016 - I miejsce


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Adam09--> Citroen Xsara
PostNapisane: 12 stycznia 2011, 13:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Adam093 napisał(a):
Nie chce nikogo obrazić, ani do nikogo w tym momencie nie pije. Nie bronie też swojego byłego samochodu (niech nikt tak nie pomyśli), ale zauważyłem jedną dziwną prawidłowość na tym forum. Otóż jeśli ktoś ma/miał coś innego jak BMW to jest to najczęściej auto kiszka, wieś, dupowóz itd. Nie ważne że wartość auta często przekracza np 3 szt 30 czy 2xe36. Dajmy taki przykład ktoś wrzuca tu peugeota 407 którego wartość oscyluje coś ponad 30 tys. Każdy zaraz napisze że fuj i be bo to francuz, bo się pierdoli bo to nie jeździ... Ale stare e30 z 88 roku jest the best bądź zwykłe e36 1.6 też jest lepsze bo to przecież BMW. Nie rozumiem tego, to coś w rodzaju jestem zakochany w śmigiełku i nie ma nic lepszego... Niech mi to ktoś grzecznie wytłumaczy, nie mam zamiaru robić tu burdlu w tej galerii a tym bardziej odstać osta albo odpocząć od forum ;)


Po pierwsze to forum BMW, więc tutaj raczej ta marka ma "pierwszeństwo" i fory. Po drugie - klasa auta nie spada wraz z wiekiem, ale jego wartość tak (generalnie, bo wspomniane przez Ciebie "E30 z 88r" nie tracą już). No i liczy się też to ile serca trzeba włożyć w auto aby jeździć tym starym rzęchem na poziomie jaki reprezentował on 10 lub często nawet 20 lat temu. Zamiast kupić i inwestować w stare E30 to mogłem te pieniądze przeznaczyć na dupowóz mniej jak 10 letni, wrzucić go do tego działu i co z tego? Nie oczekiwałbym szału, teraz z resztą też nie oczekuję, ale sam na pewno jestem bardziej zadowolony i nie żałuję. Mam nadzieję, że ta argumentacja chociaż po części Cię zadowala. :ok:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Adam09--> Citroen Xsara
PostNapisane: 12 stycznia 2011, 13:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37031
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
kilka lat temu były inne trendy w modzeniu przy autach, teraz są inne, pewno będą jeszcze inne. Jak ktoś idzie z duchem czasu to modernizuje auto wg trendów, a nie wg siebie. Wg mnie znacznie lepiej xsara wygląda w seryjnym wyglądzie, jak Twoja była. Ale chciałeś ją modernizować - zrobiłeś to i fin.
Twierdzisz, że każdy faworyzuje na tym forum Beem - może i tak jest, ale jakbyś nie zauważył jest kilka aut w tym dziale, o których jest 98% pozytywnych opinii. Tak samo jest z działem Beem - tam nie o każdym aucie i o każdej modyfikacji są pozytywne opinie. To jest forum, mnóstwo ludzi o różnych gustach. Wrzucając auto do oceny publicznej trzeba się z tym liczyć.
Poza tym wg mnie nie ma sensu zakładać tematu o swoim byłym aucie. Ale chciałeś - założyłeś. Teraz przyjmuj na klatę opinie o nim (i Twojej wizji ówczesnego auta).

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Adam09--> Citroen Xsara
PostNapisane: 12 stycznia 2011, 14:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37031
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
nigdzie nie napisałem, ani nigdy nie mówiłem, że każdy mam mieć Beem i koniec. Nie twierdzę również, że modyfikacje auta muszą być za grubą kasę. Fajnie jak ktoś coś modzi przy aucie (bez względu na markę), ale nie pod wpływem środowiska, trendów, mediów etc. tylko pod własnym. Jeśli Ci się podobało - OK. Ja bym wolał zostawić ją seryjną, ew. dać jakąś ładną felgę. Ale o gustach dyskutować nie będziemy :)

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Adam093--> Citroen Xsara
PostNapisane: 12 stycznia 2011, 14:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37031
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
mam nadzieję, że pogoda będzie łaskawa, czas pozwoli i doczekamy się galerii obecnego auta :)

Adam093 napisał(a):
Jako że BMW nie może się doczekać galerii na jaką zasługuje a to przez pogodę, a to przez brak czasu


o czym napisałeś w pierwszym poście

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Adam093--> Citroen Xsara
PostNapisane: 12 stycznia 2011, 17:28 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Jakbyś wrzucił pomodzonego Saxo VTS`a to rozumiem - super samochodzik ale co można o Xsarze napisać ?

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Adam093--> Citroen Xsara
PostNapisane: 12 stycznia 2011, 22:02 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 2371
Lokalizacja: Skierniewice
Moje BMW: e32
Kod silnika: m60b40
saxo s16?? jest takie ?? z s16 to ja znam tylko peugeota,ale moge o czymś nie wiedzieć a xsara jest :ok:

_________________
Obrazek

Bo najważniejsza jest Pasja


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 60 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL