BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 18 kwietnia 2024, 01:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 377 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: BMW W DTM
PostNapisane: 19 października 2012, 16:25 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 325
Lokalizacja: Warszawa
Do trzech razy sztuka. Mam nadzieję, że chociaż w DTM-ie BMW zdobędzie mistrzostwo, bo w tym roku stracili już 2 tytuły mistrzowskie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW W DTM
PostNapisane: 20 października 2012, 09:28 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 40
Posty: 5953
oby mechanicy dobrą robotę zrobili i pijemy szampana jutro :hurra: :hurra: :hurra:


Obrazek




Wyniki treningu...
1.Bruno Spengler
BMW Team Schnitzer
BMW Bank M3 DTM 34 1:34.971
2.Martin Tomczyk
BMW Team RMG
BMW M Performance Zubehör M3 DTM 25 1:35.776 00.805
3.Mike Rockenfeller
Phoenix Racing
Schaeffler Audi A5 DTM 37 1:35.785 00.814
4.Mattias Ekström
ABT Sportsline
Red Bull Audi A5 DTM 32 1:35.892 00.921
5.Augusto Farfus
BMW Team RBM
Castrol EDGE BMW M3 DTM 33 1:35.967 00.996
6.Dirk Werner
BMW Team Schnitzer
E-POSTBRIEF BMW M3 DTM 38 1:35.993 01.022
7.Filipe Albuquerque
Team Rosberg
TV Movie Audi A5 DTM 39 1:36.039 01.068
8.Miguel Molina
Phoenix Racing
Red Bull Audi A5 DTM 42 1:36.117 01.146
9.Andy Priaulx
BMW Team RBM
Crowne Plaza Hotels BMW M3 DTM 36 1:36.157 01.186
10.Edoardo Mortara
Team Rosberg
Playboy Audi A5 DTM 41 1:36.239

_________________
Typer 12/2012-I miejsce
Typer 01/2013-II miejsce...Typer 02/2013-III miejsce...Typer 03/2013-III miejsce...Typer 04/2013-I miejsce..Typer 09/2013-II Miejsce...Typer 12/2013-II miejsce...Typer 03/2014-III miejsce...Typer 05/2014-III Miejsce...Typer 10/2014-II miejsce...Typer 11/2014-II...Typer 12/2014-I..Typer 11 / 2015 - II...Typer 04/2016-III...Typer 08/2016-II..Typer 09/2016-III..Typer 10/2016-III..Typer 05/2017=II...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW W DTM
PostNapisane: 20 października 2012, 12:23 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
W tv 13.35 TELE 5 kwalifikacje.

EDIT: bedzie jutro ubaw jak Farfus/BMW Team RBM zajmie wyzsze miejsce niż Spengler/BMW Team Schnitzer i tym samym Spenglerowi zabraknie
tych kilku pkt do tytulu :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW W DTM
PostNapisane: 21 października 2012, 14:31 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 325
Lokalizacja: Warszawa
Ostatni wyścig sezonu fantastyczny w wykonaniu BMW. Spengler finiszując przed Paffettem nie tylko zdobył tytuł dla BMW jako kierowca, ale także tytuł wśród zespołów. Duet Spengler-Werner pokonał na koniec sezonu duet Paffett-Vietoris. Poza tym BMW odrobiło straty do Mercedesa (10 punktów) i Audi (41 punktów) i zdobyło tytuł wśród konstruktorów. Krótko mówiąc, BMW rzutem na taśmę zapewniło sobie wszystkie możliwe tytuły w swoim pierwszym sezonie dzięki świetnemu ostatniemu wyścigowi na Hockenheim. Ogromny sukces BMW. :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW W DTM
PostNapisane: 21 października 2012, 15:00 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Mam mieszane uczucia. Milo, ze tytul dla bmw, ale nie byl zdobyty fair play.

Przed wyscigiem w klasyfikacji generalnej:
1. Paffett/MB 127 pkt
2. Spengler/BMW 124 pkt

W wyścigu prowadzi Farfus/25pkt , drugi Spengler/18 pkt, trzeci Paffet/15 pkt. Przy takim ukladzie Spengler i Paffet mają po 142 pkt i tytuł mistrzowski zdobywa Paffet, bo był pierwszy w klasyfikacji generalnej.
Farfus zwalnia i przepuszcza Spenglera. Tym samym pierwszy jest Spengler/25pkt, drugi Paffet/18pkt, co daje tytul Spenglerowi/149 pkt, drugi Paffet/145pkt. Tytul mistrzowski Spengler zawdziecza Farfusowi,ktory go wspanialomyslnie przepuscil.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW W DTM
PostNapisane: 21 października 2012, 15:55 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 325
Lokalizacja: Warszawa
renoraines napisał(a):
Mam mieszane uczucia. Milo, ze tytul dla bmw, ale nie byl zdobyty fair play.

Przed wyscigiem w klasyfikacji generalnej:
1. Paffett/MB 127 pkt
2. Spengler/BMW 124 pkt

W wyścigu prowadzi Farfus/25pkt , drugi Spengler/18 pkt, trzeci Paffet/15 pkt. Przy takim ukladzie Spengler i Paffet mają po 142 pkt i tytuł mistrzowski zdobywa Paffet, bo był pierwszy w klasyfikacji generalnej.
Farfus zwalnia i przepuszcza Spenglera. Tym samym pierwszy jest Spengler/25pkt, drugi Paffet/18pkt, co daje tytul Spenglerowi/149 pkt, drugi Paffet/145pkt. Tytul mistrzowski Spengler zawdziecza Farfusowi,ktory go wspanialomyslnie przepuscil.

Lepiej zastanów się nad tym co napisałeś, bo jest to kłamstwo. Farfus przepuścił Spenglera przede wszystkim, aby dać wolny tor Spenglerowi oraz stworzyć "poduszkę bezpieczeństwa" między Spenglerem i Paffettem. Mercedes i Audi wcale nie zachowują się bardziej fair play. Audi robiło dokładnie to samo, a Mercedes dla tytułu wyrzucił z toru swojego rywala, więc zachowanie BMW było jak najbardziej w porządku. Nawet taki sport jest zespołowy. Zresztą jesteś w błędzie, bo nie wiesz jak wyłania się klasyfikację generalną. W sytuacji 1. Farfus 2. Spengler 3. Paffett zrównali by się punktami, ale to Spengler, a nie Paffett zostałby mistrzem. O miejscy w klasyfikacji generalnej decydują najpierw punkty, a w następnej kolejności najlepsze miejsce na mecie oraz ich ilość. Wcześniejsze miejsce w klasyfikacji generalnej nie ma żadnego znaczenia. Spengler i Paffett wygrywali wyścigi, ale Spengler miałby 1 zwycięstwo więcej niż Paffett (przy założeniu, że wygrałby Farfus a nie Spengler) i to on zostałby mistrzem. Spengler tytuł zawdzięcza sobie a nie Farfusowi. Gdyby nie był szybszy niż Paffett nie zdobyłby tytułu.


Ostatnio edytowano 22 października 2012, 21:52 przez PiotrekW, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW W DTM
PostNapisane: 21 października 2012, 16:07 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
PiotrekW napisał(a):
Lepiej zastanów się nad tym co napisałeś, bo jest to kłamstwo. Farfus przepuścił Spenglera przede wszystkim, aby dać wolny tor Spenglerowi oraz stworzyć "poduszkę bezpieczeństwa" między Spenglerem i Paffettem.


Otoz to, zastanow sie co napisales. Sam przyznales, ze Farfus przepuścił Spenglera. Pomijam, ze potem Farfus blokował Paffetta. Obiektywnie patrzac Spengler wygrał dzieki Farfusowi, ktory go przepuscił.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW W DTM
PostNapisane: 21 października 2012, 18:10 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 325
Lokalizacja: Warszawa
renoraines napisał(a):
PiotrekW napisał(a):
Lepiej zastanów się nad tym co napisałeś, bo jest to kłamstwo. Farfus przepuścił Spenglera przede wszystkim, aby dać wolny tor Spenglerowi oraz stworzyć "poduszkę bezpieczeństwa" między Spenglerem i Paffettem.


Otoz to, zastanow sie co napisales. Sam przyznales, ze Farfus przepuścił Spenglera. Pomijam, ze potem Farfus blokował Paffetta. Obiektywnie patrzac Spengler wygrał dzieki Farfusowi, ktory go przepuscił.

Napisałem to co uważam. Nie widzę żadnej niekonsekwencji. Zadałeś sobie trud przeczytania tego co napisałem? Oczywiście, że Farfus przepuścił Spenglera. Przecież obaj jeżdżą dla BMW. Czego się spodziewałeś? Ostrej walki, która mogłaby się nieciekawie zakończyć powodując oddanie tytułu "za darmo" Paffettowi? Widzę, że interesujesz się wyścigami, ale naiwny jesteś jak dziecko. W sytuacji kiedy liczy się tytuł, zawodnicy z danego zespołu pomagają kierowcy, który walczy o tytuł. Tak było, jest i będzie. Myślisz, że gdyby sytuacja była inna np. Green jedzie przed Paffettem i Spenglerem to Green nie przepuściłby Paffetta? Według ciebie BMW nie zachowało się fair, więc co myślisz o zachowaniu Mercedesa i Audi w ostatnich wyścigach? Farfus jechał swój wyścig jako 2, a Paffett 3, więc nie wiem jak można pisać o blokowaniu. Nie widzę tu obiektywizmu. Spengler wygrał nie dzięki Farfusowi, tylko dzięki swojej szybkiej jeździe. Paffett wyprzedził Farfusa w pit stopie. Gdyby Spengler nie był wtedy przed Farfusem spokojnie można założyć, że też by go wtedy wyprzedził. Poza tym Paffettowi przecież nikt nie zabronił wygrać tego wyścigu i tytułu mistrza. Mógł wystartować porządnie i nie dać się wyprzedzić Spenglerowi albo nawet wyprzedzić Farfusa i nie byłoby żadnego problemu. Pod koniec wyścigu mógł wyprzedzić Spenglera, ale skoro był za wolny to czyja to jest wina? Spenglera? Miał go może przepuścić, bo ktoś sobie głupio pomyśli, że wygrał tytuł dzięki Farfusowi?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW W DTM
PostNapisane: 21 października 2012, 19:08 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
PiotrekW napisał(a):
renoraines napisał(a):
PiotrekW napisał(a):
Lepiej zastanów się nad tym co napisałeś, bo jest to kłamstwo. Farfus przepuścił Spenglera przede wszystkim, aby dać wolny tor Spenglerowi oraz stworzyć "poduszkę bezpieczeństwa" między Spenglerem i Paffettem.


Otoz to, zastanow sie co napisales. Sam przyznales, ze Farfus przepuścił Spenglera. Pomijam, ze potem Farfus blokował Paffetta. Obiektywnie patrzac Spengler wygrał dzieki Farfusowi, ktory go przepuscił.

Napisałem to co uważam. Nie widzę żadnej niekonsekwencji. Zadałeś sobie trud przeczytania tego co napisałem? Oczywiście, że Farfus przepuścił Spenglera. Przecież obaj jeżdżą dla BMW. Czego się spodziewałeś? Ostrej walki, która mogłaby się nieciekawie zakończyć powodując oddanie tytułu "za darmo" Paffettowi? Widzę, że interesujesz się wyścigami, ale naiwny jesteś jak dziecko. W sytuacji kiedy liczy się tytuł, zawodnicy z danego zespołu pomagają kierowcy, który walczy o tytuł. Tak było, jest i będzie. Myślisz, że gdyby sytuacja była inna np. Green jedzie przed Paffettem i Spenglerem to Green nie przepuściłby Paffetta? Według ciebie BMW nie zachowało się fair, więc co myślisz o zachowaniu Mercedesa i Audi w ostatnich wyścigach? Farfus jechał swój wyścig jako 2, a Paffett 3, więc nie wiem jak można pisać o blokowaniu. Nie widzę tu obiektywizmu. Spengler wygrał nie dzięki Farfusowi, tylko dzięki swojej szybkiej jeździe. Paffett wyprzedził Farfusa w pit stopie. Gdyby Spengler nie był wtedy przed Farfusem spokojnie można założyć, że też by go wtedy wyprzedził. Poza tym Paffettowi przecież nikt nie zabronił wygrać tego wyścigu tytułu mistrza. Mógł wystartować porządnie i nie dać się wyprzedzić Spenglerowi albo nawet wyprzedzić Farfusa i nie byłoby żadnego problemu. Pod koniec wyścigu mógł wyprzedzić Spenglera, ale skoro był za wolny to czyja to jest wina? Spenglera? Miał go może przepuścić, bo ktoś sobie głupio pomyśli, że wygrał tytuł dzięki Farfusowi?


Jestes slepo wpatrzonym fanboyem, ktory pisze, ze ktos cos moglby, zamiast skupic sie na tym co bylo. Pomijam juz, ze i Farfus i Splengler mimo, ze jezdza bmw to w innych zespołach. Piszesz, gdyby Spengler nie byl przed Farfusem, ale byl, bo go Farfus puscil i to w widoczny sposob. Poza tym 3 zawodnik nie moze blokowac 2. Ten jadacy z tylu nie moze blokowac jadacego z przodu. Pomysl.
Uzyje przykladu, Zakup kontrolowany, passat 2.0 tdi ( mozna wstawic kazde inne auto), Kornacki zachwala, ze auto salonowe RP, bla bla, na gwarancji wymienione turbo, wtryski i inne graty. Ty jestes wlasnie takim Kornackim, ktory sie zachwyca, ze znalazl ''igielke'' :hurra:, bo wymieniono osprzet i juz kupujacy nie musi tego wymieniac. Natomiast ja powiem, ze nie jest to ''igielka'' skoro w stosunkowo swiezym krajowym aucie na gwarancji wymieniono tyle gratow i jest to niewiadoma mina.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW W DTM
PostNapisane: 21 października 2012, 21:48 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 325
Lokalizacja: Warszawa
renoraines napisał(a):
PiotrekW napisał(a):
renoraines napisał(a):
PiotrekW napisał(a):
Lepiej zastanów się nad tym co napisałeś, bo jest to kłamstwo. Farfus przepuścił Spenglera przede wszystkim, aby dać wolny tor Spenglerowi oraz stworzyć "poduszkę bezpieczeństwa" między Spenglerem i Paffettem.


Otoz to, zastanow sie co napisales. Sam przyznales, ze Farfus przepuścił Spenglera. Pomijam, ze potem Farfus blokował Paffetta. Obiektywnie patrzac Spengler wygrał dzieki Farfusowi, ktory go przepuscił.

Napisałem to co uważam. Nie widzę żadnej niekonsekwencji. Zadałeś sobie trud przeczytania tego co napisałem? Oczywiście, że Farfus przepuścił Spenglera. Przecież obaj jeżdżą dla BMW. Czego się spodziewałeś? Ostrej walki, która mogłaby się nieciekawie zakończyć powodując oddanie tytułu "za darmo" Paffettowi? Widzę, że interesujesz się wyścigami, ale naiwny jesteś jak dziecko. W sytuacji kiedy liczy się tytuł, zawodnicy z danego zespołu pomagają kierowcy, który walczy o tytuł. Tak było, jest i będzie. Myślisz, że gdyby sytuacja była inna np. Green jedzie przed Paffettem i Spenglerem to Green nie przepuściłby Paffetta? Według ciebie BMW nie zachowało się fair, więc co myślisz o zachowaniu Mercedesa i Audi w ostatnich wyścigach? Farfus jechał swój wyścig jako 2, a Paffett 3, więc nie wiem jak można pisać o blokowaniu. Nie widzę tu obiektywizmu. Spengler wygrał nie dzięki Farfusowi, tylko dzięki swojej szybkiej jeździe. Paffett wyprzedził Farfusa w pit stopie. Gdyby Spengler nie był wtedy przed Farfusem spokojnie można założyć, że też by go wtedy wyprzedził. Poza tym Paffettowi przecież nikt nie zabronił wygrać tego wyścigu tytułu mistrza. Mógł wystartować porządnie i nie dać się wyprzedzić Spenglerowi albo nawet wyprzedzić Farfusa i nie byłoby żadnego problemu. Pod koniec wyścigu mógł wyprzedzić Spenglera, ale skoro był za wolny to czyja to jest wina? Spenglera? Miał go może przepuścić, bo ktoś sobie głupio pomyśli, że wygrał tytuł dzięki Farfusowi?


Jestes slepo wpatrzonym fanboyem, ktory pisze, ze ktos cos moglby, zamiast skupic sie na tym co bylo. Pomijam juz, ze i Farfus i Splengler mimo, ze jezdza bmw to w innych zespołach. Piszesz, gdyby Spengler nie byl przed Farfusem, ale byl, bo go Farfus puscil i to w widoczny sposob. Poza tym 3 zawodnik nie moze blokowac 2. Ten jadacy z tylu nie moze blokowac jadacego z przodu. Pomysl.
Uzyje przykladu, Zakup kontrolowany, passat 2.0 tdi ( mozna wstawic kazde inne auto), Kornacki zachwala, ze auto salonowe RP, bla bla, na gwarancji wymienione turbo, wtryski i inne graty. Ty jestes wlasnie takim Kornackim, ktory sie zachwyca, ze znalazl ''igielke'' :hurra:, bo wymieniono osprzet i juz kupujacy nie musi tego wymieniac. Natomiast ja powiem, ze nie jest to ''igielka'' skoro w stosunkowo swiezym krajowym aucie na gwarancji wymieniono tyle gratow i jest to niewiadoma mina.

Nie jestem jakimś ślepo wpatrzonym fanboyem. Jestem kibicem, któremu w DTM-ie najbliższe jest BMW i cieszę się z ze zdobycia przez BMW mistrzostwa w każdej kategorii w DTM-ie. Gdyby wygrał Paffett zamiast Spenglera albo Mercedes zamiast BMW to po prostu byłoby mi szkoda, ale nie miałbym problemu z zaakceptowaniem tego. Ty za to jesteś na forum BMW , z wcześniejszych postów wynika, że kibicujesz BMW, a teraz robisz z siebie hatera sukcesu BMW. Może to ty powinieneś się skupić na tym co jest, a nie na tym w jaki sposób. Napisałem już, że praktyka pomagania koledze z zespołu jest powszechna. Zobacz co działo się podczas finałowych wyścigów w innych seriach wyścigowych. Podczas ostatniego wyścigu serii GT1 duet Jager-Pastorelli jeżdżący Mercedesem SLS AMG też przepuścił swoich kolegów z zespołu Basseng-Winkelhock walczących o tytuł i przetrzymywał ich rywali do tytułu Buurman-Bartels w BMW Z4. Basseng-Winkelhock posunęli się tak daleko, że po udanym manewrze wyprzedzania przez BMW celowo uderzyli w BMW, które w wyniku tego zostało rozbite, a Basseng-Winkelhock zdyskwalifikowani. Niestety udało im się 1 punktem zdobyć tytuł. Z kolei w Blancpain Endurance Series o tytuł walczyli Leinders-Paltalla-Martin w BMW Z4 oraz Haase-Mies-Ortelli w Audi R8. W trakcie wyścigu Audi też zostało przepuszczone przez swoich kolegów z zespołu, a w utrzymaniu dystansu od BMW pomagały im 2 siostrzane R8. Gdyby w DTM-ie Audi lub Mercedes były w takiej samej sytuacji zrobiłyby dokładnie to samo co BMW. Więc nie rozumiem czemu uważasz, że zachowanie BMW nie było zgodne z fair play albo Spengler zdobył tytuł dzięki Farfusowi. Wiem, że Farfus i Spengler jeżdżą w innych zespołach, ale obaj dla BMW. W DTM-ie ważniejsze jest dla jakiego producenta się jeździ, a nie dla jakiego zespołu. Gdyby wszystkie zespoły danego producenta ostro ze sobą rywalizowały to Farfus nie puściłby Spenglera, nieprawdaż? Niby gdzie ja napisałem, że 3 kierowca blokował 2. Napisałem, że nie uważam aby Farfus blokował Paffetta. Ty miałeś odmienne zdanie.
Nie oglądam Zakupu Kontrolowanego i nie znam Kornackiego. W ogóle nie wiem jaki jest sens tego porównania.
PS. Byłoby miło gdybyś dokładniej odnosił się do całości moich postów, obszerniej prezentował swoje opinie oraz używał polskich znaków.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW W DTM
PostNapisane: 22 października 2012, 10:22 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 5067
Lokalizacja: Krotoszyn
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116330
;)

Obrazek

Obrazek

Gratulacje! :hurra:
Sukces
BMW

_________________
Zobacz i oceń moje E46 320d Stahlgrau | Cicha wytrzymałość. Zapraszam również na kanał YT!
Obrazek
~ Moda przemija, styl pozostaje. ~


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW W DTM
PostNapisane: 22 października 2012, 16:14 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 40
Posty: 5953
:hurra: :hurra: :hurra: :hurra: ja powiem tak od siebie... ciesze się z wczorajszego wyścigu była walka,może też trochę radiowa (przepuść GO :przestraszony: Kierownictwo z Monachium każe)....ale walka w pit stopach te ich szybkie zmiany w parę sekund czapki z głów :zdrowko: :zdrowko: co oni tam potrafili zrobić ...Wasza rozmowa postowa jest bardzo ciekawa chłopaki ale ja powiem jedno za rok czyli 2013 już wszystko zaczyna się od nowa ...i będzie na pewno ciężko BMW obronić ten tytuł wywalczony wczoraj...Artur.92 1 foto czysta poezja kawał historii i nowy jak w tym sezonie nazwałem BATMOBIL ..........BMW Górą............


co ja teraz będe oglądał co niedzielny obiad w tv (familadę :/ :/ ).....sezon 2013 na pewno będzie ciekawy..

_________________
Typer 12/2012-I miejsce
Typer 01/2013-II miejsce...Typer 02/2013-III miejsce...Typer 03/2013-III miejsce...Typer 04/2013-I miejsce..Typer 09/2013-II Miejsce...Typer 12/2013-II miejsce...Typer 03/2014-III miejsce...Typer 05/2014-III Miejsce...Typer 10/2014-II miejsce...Typer 11/2014-II...Typer 12/2014-I..Typer 11 / 2015 - II...Typer 04/2016-III...Typer 08/2016-II..Typer 09/2016-III..Typer 10/2016-III..Typer 05/2017=II...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW W DTM
PostNapisane: 3 listopada 2012, 09:55 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 40
Posty: 5953
Ta mała wzmianka coś może kiedyś z tego będzie na pewno...mały arykół z sieci...

...................Alessandro Zanardi odwiedził wczoraj Monachium i rozmawiał z inżynierami BMW Motorsport, którzy przygotowują dla pozbawionego nóg kierowcy testowe M3 DTM, Jazdy zaplanowano w przyszły czwartek na Nürburgringu.

Po zdobyciu dwóch złotych i srebrnego medalu na londyńskiej Paraolimpiadzie, Zanardi zastanawia się nad nowym rozdziałem sportowej kariery. Dwukrotny mistrz CART przymierzał się do Indianapolis 500, a na końcowej rundzie DTM w Hockenheim był gościem BMW. Po utracie nóg w wypadku podczas German 500 w 2001 roku, Alex spędził pięć sezonów w WTCC reprezentując ROAL Motorsport. Za kierownicą BMW 320si wygrał cztery wyścigi...........................

_________________
Typer 12/2012-I miejsce
Typer 01/2013-II miejsce...Typer 02/2013-III miejsce...Typer 03/2013-III miejsce...Typer 04/2013-I miejsce..Typer 09/2013-II Miejsce...Typer 12/2013-II miejsce...Typer 03/2014-III miejsce...Typer 05/2014-III Miejsce...Typer 10/2014-II miejsce...Typer 11/2014-II...Typer 12/2014-I..Typer 11 / 2015 - II...Typer 04/2016-III...Typer 08/2016-II..Typer 09/2016-III..Typer 10/2016-III..Typer 05/2017=II...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW W DTM
PostNapisane: 14 listopada 2012, 07:07 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 40
Posty: 5953
Znamy już Terminarz,kto jedzie jakoś na zawody...

5th May Hockenheimring Baden-Württemberg (D)
19th May Brands Hatch (GB)
2nd June Red Bull Ring Spielberg (A)
16th June Lausitzring (D)
7th July Norisring (D)
21st July Circuit Park Zandvoort (NL)
4th August Moscow (RUS)
18th August Nürburgring (D)
15th September Motorsport Arena Oschersleben (D)
29th September
TBA
20th October Hockenheimring Baden-Württemberg (D

_________________
Typer 12/2012-I miejsce
Typer 01/2013-II miejsce...Typer 02/2013-III miejsce...Typer 03/2013-III miejsce...Typer 04/2013-I miejsce..Typer 09/2013-II Miejsce...Typer 12/2013-II miejsce...Typer 03/2014-III miejsce...Typer 05/2014-III Miejsce...Typer 10/2014-II miejsce...Typer 11/2014-II...Typer 12/2014-I..Typer 11 / 2015 - II...Typer 04/2016-III...Typer 08/2016-II..Typer 09/2016-III..Typer 10/2016-III..Typer 05/2017=II...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW W DTM
PostNapisane: 14 listopada 2012, 14:26 
Offline
Forumowicz

Posty: 119
Lokalizacja: wwa
Moje BMW: e30
Kod silnika: m50b25
Bylem w tym roku na Lausitz, troche przy okazji, calkiem ciekawe. Szczegolnie start robi wrazenie :)

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=59205


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW W DTM
PostNapisane: 31 grudnia 2012, 16:09 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 40
Posty: 5953
:| :| taką informacje znalazłem...szkoda było by ciekawie

http://wyscigi.autoklub.pl/news/zanardi ... -dtm,46532

_________________
Typer 12/2012-I miejsce
Typer 01/2013-II miejsce...Typer 02/2013-III miejsce...Typer 03/2013-III miejsce...Typer 04/2013-I miejsce..Typer 09/2013-II Miejsce...Typer 12/2013-II miejsce...Typer 03/2014-III miejsce...Typer 05/2014-III Miejsce...Typer 10/2014-II miejsce...Typer 11/2014-II...Typer 12/2014-I..Typer 11 / 2015 - II...Typer 04/2016-III...Typer 08/2016-II..Typer 09/2016-III..Typer 10/2016-III..Typer 05/2017=II...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW W DTM
PostNapisane: 2 stycznia 2013, 20:45 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Marketingowy ruch BMW, ze dba o niepelnosprawnych itd, a Zanardi dobrze, że odmówił, bo już nie te lata i jeżdziłby w tyle stawki.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW W DTM
PostNapisane: 8 stycznia 2013, 18:03 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 40
Posty: 5953
co o tym myśleć sam nie wiem...

http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Jednak- ... omosc.html

_________________
Typer 12/2012-I miejsce
Typer 01/2013-II miejsce...Typer 02/2013-III miejsce...Typer 03/2013-III miejsce...Typer 04/2013-I miejsce..Typer 09/2013-II Miejsce...Typer 12/2013-II miejsce...Typer 03/2014-III miejsce...Typer 05/2014-III Miejsce...Typer 10/2014-II miejsce...Typer 11/2014-II...Typer 12/2014-I..Typer 11 / 2015 - II...Typer 04/2016-III...Typer 08/2016-II..Typer 09/2016-III..Typer 10/2016-III..Typer 05/2017=II...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW W DTM
PostNapisane: 8 stycznia 2013, 19:45 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Cytuj:
Nie wykluczone, że Kubica zdecyduje się na starty zarówno w rajdach, jak i w wyścigach.
Pytanie czy na to wyrażą zgode/ podejmą to ryzyko teamy.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW W DTM
PostNapisane: 20 stycznia 2013, 16:11 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 40
Posty: 5953
:ok: :ok: sezon kapci a oni sobie latają po torze...

http://translate.google.pl/translate?hl ... CDEQ7gEwAA

Młoda siła nadchodzi...
http://translate.google.pl/translate?hl ... CDEQ7gEwAA

_________________
Typer 12/2012-I miejsce
Typer 01/2013-II miejsce...Typer 02/2013-III miejsce...Typer 03/2013-III miejsce...Typer 04/2013-I miejsce..Typer 09/2013-II Miejsce...Typer 12/2013-II miejsce...Typer 03/2014-III miejsce...Typer 05/2014-III Miejsce...Typer 10/2014-II miejsce...Typer 11/2014-II...Typer 12/2014-I..Typer 11 / 2015 - II...Typer 04/2016-III...Typer 08/2016-II..Typer 09/2016-III..Typer 10/2016-III..Typer 05/2017=II...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 377 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL