BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 kwietnia 2024, 00:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nabiszcz --->> CBR 600RR PC40 2007R
PostNapisane: 15 listopada 2009, 20:48 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 13
Lokalizacja: Warszawa
Od dluzszego czasu zbieram sie zeby przedstawic wam moja motorynke, az wreszcie nadszedl ten moment. Ogladajcie przegladajcie, oceniajcie ;)


Obrazek Obrazek



Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek



Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nabiszcz --->> CBR 600RR PC40 2007R
PostNapisane: 16 listopada 2009, 13:15 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
fajny zap....cz :)

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nabiszcz --->> CBR 600RR PC40 2007R
PostNapisane: 17 listopada 2009, 17:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
ciekawe moto, ale słyszałem nienajlepsze opinie o hondach ... Sam teraz zmieniam moto i celuje w gixxera 750 i nie bardzo mam alternatywe


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nabiszcz --->> CBR 600RR PC40 2007R
PostNapisane: 17 listopada 2009, 21:05 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 13
Lokalizacja: Warszawa
:O to niewiem gdzie to slyszales lub gdzie o tym czytales gdyz honda w kwesti niezawodnosci kroluje od....i jeszcze troche
Jesli zamierzasz kupic w miare nowe moto to i tak nie powinno to miec znaczenia gdyz zarowno cbr jak i gsxr zbiera dobre noty gorzej jezeli chodzi o r6 gdyz skrzynie nie wytrzymuja.

Sam gdy kupywalem moto mialem dylemat cbr czy gsxr i wybor padl na cbr pod wzgledem wizualnym, wlasnie owej nizawodnosci i porownaniach na wielu forach i teraz wiem ze wybor byl sluszny. Moto posiadam prawie od nowosci i to co robilem to tylko dwa razy wyminilem olej i plyn hamulcowy wiec jak narazie hoda jest niezawodna ;d;d.
W twoim przypadku jesli koniecznie chcesz 750 to niemasz alternatywy w klasie sport......

_________________
I jedziesz dalej.......


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nabiszcz --->> CBR 600RR PC40 2007R
PostNapisane: 18 listopada 2009, 05:50 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 407
Lokalizacja: Gorzów, Skwierzyna
Moje BMW: X5 E53
Kod silnika: M57N
Piekna CBR, wiadomo Honda to Honda :) Tylko te odblaski na lagach dla mnie nie leżą

_________________
330D Touring moja EX
Wieloryb E65 745i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nabiszcz --->> CBR 600RR PC40 2007R
PostNapisane: 18 listopada 2009, 07:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 13607
Lokalizacja: WWY
Moje BMW: E38
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 08&start=0
KrólikE46 napisał(a):
Tylko te odblaski na lagach dla mnie nie leżą
czyżby to był zakup z US and A :hyhy: Fajna CBRka :super:

_________________
"Ja to chętnie napiłbym się kawy, ale wszyscy myślą, że ja tylko tą wódę, no i stawiają, a ja nie mam śmiałości, żeby im odmówić"-Jan Himilsbach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nabiszcz --->> CBR 600RR PC40 2007R
PostNapisane: 18 listopada 2009, 14:00 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
Nabiszcz, no właśnie słyszałem że do 2000r ta niezawodność rzeczywiście była, później było już dużo gorzej .... podobno, choć słyszałem to od kolesi którzy troszke już latają na moto


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nabiszcz --->> CBR 600RR PC40 2007R
PostNapisane: 18 listopada 2009, 17:28 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 13
Lokalizacja: Warszawa
Dobrze zauwazyliscie motorynka przyplynela ze Stanow........ CO do niezawodnosci mysle ze opinie ze honda sie pogorszyla biora sie z tego samego co wypowiedzi ze wszystkie bemki to padlo w moim przekonaniu sa to subiektywne stwierdzenia ludzi ktorzy posiadaja, posiadali egzemplaze ostro zajezdzone lub po niezlych przejsciach. Poki honda w wiekszosci rankingach, porownaniach zajmuje czolowe miejsca, ja zdania nie zmienie. Odnosnie mojej CBR napewno jest ona powyzej 2000r i niedlugo konczy 2,5 roczku i jak dotej pory ani razu niedala mi powodu do najmiejszych narzekan co bedzie pozniej (to jak nie sprzedam) bede zdawal relacje na bierzaco ;d;d

_________________
I jedziesz dalej.......


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nabiszcz --->> CBR 600RR PC40 2007R
PostNapisane: 19 listopada 2009, 20:16 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 47
Posty: 228
Lokalizacja: Łomża
Moje BMW: 330xd
Kod silnika: M57
Fajna maszynka, ale gumiaki i opony out !!!
Honda mi jednak nie leży. Rozczarowałem się modelem 600RR z 2005r. Prowadzenie co prawda idealne, ale silnik - porażka :/ Faktycznie jak motorynka i daqleko w tyle za konkurencją. Może w tym modelu jest lepiej. Nie wiem, nie miałem przyjemnosci prowadzenia - jeszcze :)
Poza tym konstrukcja całego motocykla była do bani. Zrobić coś przy nim, to za każdym razem trzeba było z czachą odjeżdzac co przy tym modelu jest bardzo pracochłonne i zabierające mnóstwo czasu. Miejmy nadzieje że to poprawili.

Nabiszcz napisał:
Cytuj:
gorzej jezeli chodzi o r6 gdyz skrzynie nie wytrzymuja.


Jeśli mówisz o rocznikach z początku produkcji, to owszem. Obecnie problem jako taki nie występuje. Aczkolwiek zależnie od eksploatacji może coś się posypać w każdym, nawet nowym sprzęcie.
Moja R6 2007r ma nalatane coś około 10tys.km z czego 7 po torze i jak dotąd nic się nie dzieje :) A tam wiadomo poniżej 8tys.obr. się nie schodzi i koziołków też juz troche było. Ogólnie mocny sprzęt.

_________________
BMW E46 330xd 236PS powered by Rogalotti
Audi TT 220PS 315Nm powered by Rogalotti - in progress....
YAMAHA R6 SuperStock 600


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nabiszcz --->> CBR 600RR PC40 2007R
PostNapisane: 29 listopada 2009, 22:07 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 13
Lokalizacja: Warszawa
Wydaje mi sie ze jest to twoje zdanie wypowiedziane troche z przekora ale dobra skoro posiadales taka motorynke to prawdopodobnie cos wiesz na ten temat ale ze honda jest daleko w tyle za konkurencja? to juz przesada byc moze posiadales taki egzemplaz o ktorych pisalem wyzej . Odnoscie R6 to co wczesniej mowilem wynilako nie z mojej wiedzy praktycznej tylko z przeczytanych tekstow wiec cos w tym musi byc . Moje moto rowniez jest 2007 roku i rowniez ma nalatane cos ok 10k i jak narazie brak jakiej kolwiek usterki wiec nienazekam.

_________________
I jedziesz dalej.......


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nabiszcz --->> CBR 600RR PC40 2007R
PostNapisane: 2 grudnia 2009, 09:50 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 47
Posty: 228
Lokalizacja: Łomża
Moje BMW: 330xd
Kod silnika: M57
Ja swoje wypowiedzi popieram własna praktyką, a nie testami i artykułami wyczytanymi w necie i prasie.
hehe, to nie z przekory. Miałem i latałem 2 sezony RR i to głównie po torze. Tak jak pisałem prowadzenie mnie urzekło w tym motocyklu i to nawet bardzo. Prawdopodobnie dla tego, że moto nie ma w sobie agresji i podwozie doskonale sobie radzi z jej łagodnym charakterem. To jest na prawdę motocykl który delikatnie oddaje moc i tej mocy po porstu mu brakuje - oki, na droge jest w sam raz :)
Fakty sa takie, ze po przesiadce na R6, na tym samym torze urwałem 3sek. juz na pierwszym treningu po zimowej przerwie. na kolejnych więcej, to coś znaczy.
Faktem jest, że Honda odnosi sukcesy w SBK i SSP, ale nijak nie przenosi się to na sprzęty drogowe.

Nabiszcz napisał:
Cytuj:
Moje moto rowniez jest 2007 roku i rowniez ma nalatane cos ok 10k i jak narazie brak jakiej kolwiek usterki wiec nienazekam.

Tak, tylko to jest spacerowa jazda drogowa....

Najważniejsze, że jesteś zadowolony, bo to ty jesteś użytkownikiem tego szpeja i to Tobie ma dawać frajdę i przyjemność.

_________________
BMW E46 330xd 236PS powered by Rogalotti
Audi TT 220PS 315Nm powered by Rogalotti - in progress....
YAMAHA R6 SuperStock 600


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL