BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 10:21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z Gamepadem
PostNapisane: 11 września 2011, 16:47 
Offline
Forumowicz

Wiek: 35
Posty: 299
Moje BMW: E36 & E39
Kod silnika: M43 & M57
Witam, mam problem z logitech'em f510. Po podłączeniu do USB komputer informuje "chmurką" o tym, że zostało podłączone urządzenie itd. Po chwili jest chmurka o treści: "Wystąpił problem podczas instalacji. Twoje urządzenie może nie działać poprawnie", pomimo tego, że jeszcze nic nie instalowałem :/ Ale co ważniejsze Gamepad Logitech F510 ma kontrolkę, która po podłączeniu powinna CHYBA się zaświecić sygnalizując, że urządzenie jest gotowe do użytku a jednak się nie świeci. Podobnie jest podczas instalacji sterowników z płytki ori CD ze sterownikami, która była w opakowaniu (Sterowniki te nie są wymagane). Postępuje wg. instrukcji podpinam do usb pada kiedy pisze o tym w kolejnych "krokach instalacji'' później instalator wyszukuje podłączonych kontrolerów ale nic nie znajduje...
Ktoś może posiada takiego pada/miał od czynienia z takim - może coś trzeba nacisnąć/włączyć w panelu sterowania? To mój pierwszy kontroler podpinany do PC.

Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

PS. Jestem laikiem w sprawach komputera wiec proszę o nie używanie zwrotów ze slangu informatyków lub tym podobnych.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Problem z Gamepadem
PostNapisane: 20 września 2011, 21:16 
Offline
Forumowicz

Wiek: 35
Posty: 299
Moje BMW: E36 & E39
Kod silnika: M43 & M57
Problem rozwiązany. Z własnej nieuwagi nie zauważyłem, że suwak odpowiedni za "inPut" przestawiony jest w złą pozycję i to było problemem. Temat do zamknięcia/usunięcia.

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL