BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 18 kwietnia 2024, 06:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Need For Speed: Shift
PostNapisane: 16 listopada 2009, 18:22 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 8
Moje BMW: bmw 318 is
Kod silnika: m40
Witam goraco wszystkich forumowiczow
Wiem ze pisze w zlym dziale ale jestem nowy i nie moge pisac gdzie indziej
Chcialbym kupic auto ktore bardzo mi sie spodobalo
mozna przeniesc ten temat do wlasciwego dzialu
podaje link i prosze o komentarze co sadzicie o tym samochodzie

z Gory dziekuje i przesylam link

http://moto.allegro.pl/item817012159_bm ... _full.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Need For Speed: Shift
PostNapisane: 16 listopada 2009, 18:25 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1354
Lokalizacja: Bytom/Lubsza
Moje BMW: czasem e61 ;)
Kod silnika: n52b30
Borsuk zobacz sobie ceny np. fify 10 w Niemczech i w Polsce. Zarobki większe, a gry jakoś tańsze :dobani:
Gry są drogie, bo w Polsce jest duży rynek piracki, wysokie ceny gier powodują dalsze rozszerzanie się piractwa :)
Na oryginale sie sparzyłem, wydałem 100zł na PESa 2009, żeby po dwóch tygodniach przekonać się, że Fifa 09 jest 100% lepsza. Już nie będę wspominał o gniotach typ NFS Pro Street :] Te dwie stówy za gre wolałbym dać na biedne dzieci, niż producentowi, który wypuszcza badziewne gry :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Need For Speed: Shift
PostNapisane: 16 listopada 2009, 18:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
PanTadeusz napisał(a):
Wiem ze pisze w zlym dziale ale jestem nowy i nie moge pisac gdzie indziej

Nie no, kolega bystrzacha! I do tego jaki przebiegły! :padam:

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Need For Speed: Shift
PostNapisane: 16 listopada 2009, 20:06 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 40
Posty: 2868
Lokalizacja: Opole
Moje BMW: 530iA
Kod silnika: M54B30
gangster napisał(a):
Borsuk zobacz sobie ceny np. fify 10 w Niemczech i w Polsce. Zarobki większe, a gry jakoś tańsze :dobani:
Gry są drogie, bo w Polsce jest duży rynek piracki, wysokie ceny gier powodują dalsze rozszerzanie się piractwa :)
Na oryginale sie sparzyłem, wydałem 100zł na PESa 2009, żeby po dwóch tygodniach przekonać się, że Fifa 09 jest 100% lepsza. Już nie będę wspominał o gniotach typ NFS Pro Street :] Te dwie stówy za gre wolałbym dać na biedne dzieci, niż producentowi, który wypuszcza badziewne gry :ok:


od tego żeby zobaczyć czy gra jest fajna czy nie sa dema ktore sa darmowe :) ;)

jakoś ja roznic w cenie nie widze ... kupuje gry w nl i place po 50-60 euro za nowości w polsce sa droższe ??

ps3 kupowałem w anglii ze względu na gry w zestawie ale ceny pojedyńczych gier kształtuja sie w granicach 50 funtow czyli to samo co w nl :)

a co do niemcowni to nie mam pojęcia po ile te gry tam są ale wydaje mi sie że wychodzi na to samo :)

zresztą zawsze możesz gre oddać ... ja tak zrobilem po kupnie colina 2 ... dla mnie 60 euro wyrzucone w błoto ... zanioslem wymieniłem i wszystko gra :)

_________________
[you] luknij na moją srebrną strzałe


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Need For Speed: Shift
PostNapisane: 16 listopada 2009, 20:23 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1354
Lokalizacja: Bytom/Lubsza
Moje BMW: czasem e61 ;)
Kod silnika: n52b30
Na konsolę mnie stać, bo na nią zaoszczędziłem, ale żeby puszczać 200 miesięcznie na gry :kwasny: są też inne wydatki :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Need For Speed: Shift
PostNapisane: 16 listopada 2009, 20:32 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 40
Posty: 2868
Lokalizacja: Opole
Moje BMW: 530iA
Kod silnika: M54B30
gangster napisał(a):
Na konsolę mnie stać, bo na nią zaoszczędziłem, ale żeby puszczać 200 miesięcznie na gry :kwasny: są też inne wydatki :)


szybko Ci sie gry nudzą :D

_________________
[you] luknij na moją srebrną strzałe


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Need For Speed: Shift
PostNapisane: 16 listopada 2009, 20:55 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1354
Lokalizacja: Bytom/Lubsza
Moje BMW: czasem e61 ;)
Kod silnika: n52b30
Bo wiesz oprócz nowości ściągałem też starsze gry np. Grid, czy GTA4 :serce:
Borsuk te dwa dodatki do GTA4 można na PS3 kupić? Bo ktoś mi mówił, że tylko na x360 ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Need For Speed: Shift
PostNapisane: 16 listopada 2009, 21:32 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 40
Posty: 2868
Lokalizacja: Opole
Moje BMW: 530iA
Kod silnika: M54B30
Gangster niestety sa gry ktore sa tylko na ps3 i takie ktore wyszły tylko na x-boxa :P

_________________
[you] luknij na moją srebrną strzałe


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Need For Speed: Shift
PostNapisane: 16 listopada 2009, 23:12 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 42
Posty: 3270
Lokalizacja: Gdańsk
Moje BMW: E46 325Ci bez dach
Kod silnika: M54B25
Hehe, troche sie temat rozbujal...jutro kupuje chyba xboxa :) Jeszcze zapytanie, moge konsole podlaczyc do kna domowego?Jakie kable sa potrzebne?Moje kino domowe nie ma HDMI...zreszta w zestawie z konsola tez tego kabla nie bedzie :zdegustowany: :zdegustowany: , oplaca sie go kupic i grac "przez" ten kabel? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Need For Speed: Shift
PostNapisane: 17 listopada 2009, 07:52 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1354
Lokalizacja: Bytom/Lubsza
Moje BMW: czasem e61 ;)
Kod silnika: n52b30
Możesz, ja mam tak zrobione. Masz chinche na lewy i prawy kanał- xbox wyprowadza dźwięk 5.1. Co do kabla HDMI to fakt obraz jest lepszy, ale tylko na kablu dobrej jakości i w tv full hd. Composite, które dostajesz w zestawie też dają dobry obraz, różnica między nimi, a HDMI jest wyczuwalna do jakichś 3-4metrów na tv 46 cali. Jeśli wcześniej nie grałeś przez HDMI to Composite ci powinny spokojnie wystarczyć :]
PS-->> Nie kupuj Arcade'a jak już to Premium, albo Elite. Napęd x'klocka hałasuje, a gdy masz gre na twardzielu to jest troche ciszej(nie mówie, że cicho :hyhy: )


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Need For Speed: Shift
PostNapisane: 17 listopada 2009, 07:55 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 42
Posty: 3270
Lokalizacja: Gdańsk
Moje BMW: E46 325Ci bez dach
Kod silnika: M54B25
gangster napisał(a):
Możesz, ja mam tak zrobione. Masz chinche na lewy i prawy kanał- xbox wyprowadza dźwięk 5.1. Co do kabla HDMI to fakt obraz jest lepszy, ale tylko na kablu dobrej jakości i w tv full hd. Composite, które dostajesz w zestawie też dają dobry obraz, różnica między nimi, a HDMI jest wyczuwalna do jakichś 3-4metrów na tv 46 cali. Jeśli wcześniej nie grałeś przez HDMI to Composite ci powinny spokojnie wystarczyć :]
PS-->> Nie kupuj Arcade'a jak już to Premium, albo Elite. Napęd x'klocka hałasuje, a gdy masz gre na twardzielu to jest troche ciszej(nie mówie, że cicho :hyhy: )

No wlasnie chce kupic Elite...czy te kable co mowisz, sa w zestawie, czy trzeba cos osobno kupic...na HDMI nigdy nie gralem, jak mowisz ze wstarczy ten co producent daje to ok to nie bede kombinowal...a telewizor chyba full HD nie mam tylko jakis nie pelny HD ;) Hehe...dzieki kolego :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Need For Speed: Shift
PostNapisane: 17 listopada 2009, 08:23 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
po HDMI w x360 jest bryndza. Po componencie jest lepszy obraz i żywsze kolory.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Need For Speed: Shift
PostNapisane: 17 listopada 2009, 08:29 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1354
Lokalizacja: Bytom/Lubsza
Moje BMW: czasem e61 ;)
Kod silnika: n52b30
Kyo u mnie odwrotnie :] W elite jest HDMI tylko nie wiem jak z jakością. Ja podłączałem kablem za prawie stówe i obraz był super. Nie wiem jak jest z tym dołączanym do zestawu. Zobacz ten sklep, kupowałem tam i polecam gościa, zresztą ceny też ma dobre http://vega.shop.pl/index.php?cPath=1_9


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Need For Speed: Shift
PostNapisane: 17 listopada 2009, 23:53 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
gangster napisał(a):
podłączałem kablem za prawie stówe i obraz był super. Nie wiem jak jest z tym dołączanym do zestawu


Pewnie identycznie. HDMI to 'sygnał cyfrowy', nie analogowy.
U mnie po HDMI były kolory blade. Ogólnie na x tak jest, ze na component są kolorki żywe. Pewnie to kwestia jakichś ustawień TV, w teorii HDMI powinein byc najlepszy.
Być może u ciebie HDMI ma fajny profil.

Nie wiem czy teraz dają kabel hdmi do x, jak ja kupowałem to dawali tylko component/composite (mam wyjście hdmi w x).
Jak łączyć analogiem to componentem nie compositem, bo wtedy każda składowa koloru idzie osobno.

Na alledrogo wczoraj patrzyłem to arcade można za 699 łyknąć nówke.

P.S.
Ja to by popykał w Forze3/NFS:S jakoś online.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Need For Speed: Shift
PostNapisane: 18 listopada 2009, 08:58 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 42
Posty: 3270
Lokalizacja: Gdańsk
Moje BMW: E46 325Ci bez dach
Kod silnika: M54B25
Juz zakupilem :hyhy: , dodatkowo wzialem Call of Duty Airborn, a co :P I tak, podlaczylem tym kablem co dawali do konsoli, czyli wejscie podluzne w konsoli i z drugiej strony 3 chincze...bialy, zolty i czerwony...wsadzilem do TV i dziala... ;) ale hmmm, albo musze sie przyzwyczaic albo hmmm jakos obraz jest nie wyrazny :zawstydzony: ...drugie pytanie...jak podlaczyc teraz zeby kino domowe dzialalo...podloczyc kabel z konsoli do kina domowego tymi chinczami i przez kabel SCART (euro, czy jak on tam, kino domowe jest tak do TV podlaczone) puszczac obraz na telewizor?Bo juz sie zakrecilem :zakrecony:
Kurde to chyba wiem, dlaczego obraz jest taki...bleee...dolaczaja kabel o taki
http://www.allegro.pl/item819967802_kab ... nalny.html
co zrobic by bylo lepiej i hmmm, jak podlaczyc to kino...dzieki :dontgetit:
Ehmmm, wiec tak...z tym kablem mozna cos zrobic, czy zakupic HDMI czy moze taki jak pisal Kyo Component...?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Need For Speed: Shift
PostNapisane: 18 listopada 2009, 10:28 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2547
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: E92
obraz kupa bo podlaczyles zwyklym kablem kompozytowym, ktory to sie nadaje jedynie do podlacznie starego CRTeka

sa 2 dobre mozliwosci podlaczenia Xa
1. HDMI, puszczasz kabel do kina domowego z kina domowego takze po HDMI do telewizora. masz wtedy cyfrowy puszczony sygnał bardzo dobrej jakosci bez zadnych znieksztalcen.

2. kabel Component RGB. musisz zakupic taki kabel (jest drozszy od HDMI i uzyjesz go tylko do Xa)
podlaczasz bezp telewizor, a dwa oddzielne chinchce lub optyczny do kina domowego.
obraz puszczony za pomoca kabla RGB jest najbardziej chwalony za piekny kontrast soczyste kolory i super czerwien (co najbardziej widac po ferrari w grach:)

wybor nalezy do Ciebie. jesli masz jeszcze jakies pytania wal smialo.
R

_________________
Obrazek
Proud to be white - galeria białej E92 - zapraszam!
"SPORT I REKREACJA" - zapraszam do udziału w dyskusji!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Need For Speed: Shift
PostNapisane: 18 listopada 2009, 11:09 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
component i na kablu od x przełącz na hdtv (taki guzior jest). componenta i composita defaultowo dają z x (to jest taki jeden duży kabel, idzie 3 do component (rgb), 1 compostite i 2 LR do audio), przynajmniej mi taki właśnie dali 2 lata temu, może jest teraz inaczej, nie wiem.
sprawdź też czy masz w opcjach konsoli ustawione 720p (1080p jeżeli masz tv full hd).

ja dostałem z x taki kabel:
http://www.allegro.pl/item813128666_mic ... r2pol.html

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Need For Speed: Shift
PostNapisane: 18 listopada 2009, 11:17 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 42
Posty: 3270
Lokalizacja: Gdańsk
Moje BMW: E46 325Ci bez dach
Kod silnika: M54B25
Wiec tak...BIGI, moje kino domowe nie ma wejscia HDMI, jest wejscie z tylu na chincze...tylko...co do Component RGB, to to sa same chncze tak?W telewizor to wsadze, ale gdzie w konsole podlacze?W konsoli mam tylko wejscie na HDMI i ten kabel co mam...a chce zeby kino domowe tez gralo...
KYO...mi dali kabel tak jak napisalem, composit...kupie albo ten albo ten, ale jak rozwiazac problem z tym cholenym kinem domowym grrrr...kino domowe mam takie (wiem, wiem zadna rewelka :zawstydzony: , ale musi starczyc) http://www.allegro.pl/item821013764_phi ... a_usb.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Need For Speed: Shift
PostNapisane: 18 listopada 2009, 11:41 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2547
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: E92
Kyokushin napisał(a):
componenta i composita defaultowo dają z x

juz nie dają kolego.

Kisiel24 napisał(a):
Wiec tak...BIGI, moje kino domowe nie ma wejscia HDMI, jest wejscie z tylu na chincze...tylko...co do Component RGB, to to sa same chncze tak?W telewizor to wsadze, ale gdzie w konsole podlacze?W konsoli mam tylko wejscie na HDMI i ten kabel co mam...a chce zeby kino domowe tez gralo...
KYO...mi dali kabel tak jak napisalem, composit...kupie albo ten albo ten, ale jak rozwiazac problem z tym cholenym kinem domowym grrrr...kino domowe mam takie (wiem, wiem zadna rewelka , ale musi starczyc) http://www.allegro.pl/item821013764_phi ... a_usb.html
dobra od poczatku.
1. jakie masz wejscia do tv. jaki tv.
kino domowe juz znam,. wiec napewno cos podpowiem:)

_________________
Obrazek
Proud to be white - galeria białej E92 - zapraszam!
"SPORT I REKREACJA" - zapraszam do udziału w dyskusji!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Need For Speed: Shift
PostNapisane: 18 listopada 2009, 11:52 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 42
Posty: 3270
Lokalizacja: Gdańsk
Moje BMW: E46 325Ci bez dach
Kod silnika: M54B25
Tjaaaaa, nie pamietam cholera...a nikogo u mnie w domu nie ma...ale sprawdze...niedlugo...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL