BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 09:06

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2009, 15:31 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2972
Lokalizacja: wawa
Moje BMW: e46
Kod silnika: m47n
film mozesz wypozyczyc... i za jakis czas bedzie w tv...a gierke kupujesz,przeplacasz w sklepie i d##a
dlatego uwazam ze piractwo....niech kazdy sam podejmie decyzje

_________________
Obrazek


https://picasaweb.google.com/100024553116878785483/Indochiny


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2009, 17:29 
Kyokushin napisał(a):
Nie będę wywalał 240 PLN tylko po to żeby się przekonać że gra jest tak syfiasta jak poprzednie.


Wiem kolego, to Twoja sprawa, a ja nie jestem twoim sumieniem. Ale bez urazy, wiesz jak to wygląda? To tak jak bym ja napisał "Ej chłopaki, Castrol to dobry olej? bo nie wiem czy gwizdnąć z Tesco 5L, czy sobie odpuścić." :zdegustowany: Ale to nie jest temat o tym, więc niema co tego wątku ciągnąć. Tym bardziej, że chcą mnie bić, a mam brzydki zwyczaj oddawania kilka/kilkanaście razy i to z zamkniętej, wiec może lepiej wystarczy...

Kyokushin napisał(a):
Dema nie ma. Nie chce mi się ciągnać 8GB poto aby się przekonać że to syf również, szkoda mojego czasu i prądu. Jak się przekonam że warto to sobie kupie ori.

Jak będzie demo, a ma być i będzie ważyć 800MB i będzie to syf, również nie będę pocieszony, więc uprzedzam pytanie czy ktoś w to grał/widział.


W takim wypadku polecam przeczytać recenzję. Może nawet dwie. Daje to dość dobre wyobrażenie o grze. Ja zawsze tak robie zanim kupię grę. Jednak w Shift'a raczej bym nie zainwestował. Wolał bym już kupić starszą Toca: Race Driver GRID, którą Shift tak bardzo naśladuje, a poziom realizmu w Toca, jest chyba wyższy niż w NfS (o ile komuś na tym zależy, bo mnie tak). W Gridzie przynajmniej da sie skasować auto po mocnym dzwonie, czego w NfS: Shift, nie uświadczysz. Ale jest jeszcze "trzecia strona medalu" - Colin McRae: DiRT 2. Ponoć ściąga czapki z głów... Podejrzewam, że taki Shift to przy nim klęka.

Ps: Seria Need for Speed praktycznie zakończyła sie na fenomenalnej 5-tej części. Później było już tylko gorzej. Dziś to już w zasadzie cienka marka...


Ostatnio edytowano 14 września 2009, 17:44 przez Zakov, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2009, 17:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Zgadza się, mi za to marzy się jakaś godna kontynuacja Carmageddon :super:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2009, 17:49 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Zakov napisał(a):
Wiem kolego, to Twoja sprawa, a ja nie jestem twoim sumieniem. Ale bez urazy, wiesz jak to wygląda? To tak jak bym ja napisał "Ej chłopaki, Castrol to dobry olej? bo nie wiem czy gwizdnąć z Tesco 5L, czy sobie odpuścić." Ale to nie jest temat o tym, więc niema co tego wątku ciągnąć. Tym bardziej, że chcą mnie bić, a mam brzydki zwyczaj oddawania kilka/kilkanaście razy i to z zamkniętej, wiec może lepiej wystarczy...


Bez urazy, ale nie skumałeś co napisałem, przeczytaj jeszcze raz :)
Jak coś kupuję mam zwyczaj coś sprawdzić. Jak mi się spodoba to sobie grę kupię jak nie to nie.
Demo waży 800MB, pełna 8GB więc nie chcę ciągnać poto żeby wiedzieć że shit.
I nie pytam sie czy castrol to fajny olej i czy ćwiknąć go z tesco, czy nie tylko pytam sie czy castrol to fajny olej bo niechce mi się zawracać gitary i w ogóle do tesco po niego iść.

NFS:Shift jest na x360, ma e36/e46/e92 i dlatego pytam się o NFS: Shift a nie o Tocę, nie o inne gry.
Czekam też na Forzę 3 a w międzyczasie chciałem sobie pośmigać m3 e46 po torze w shift, ale nie wiem czy warto.
Recenzji jest cała masa ale wszystkie to 'marketingowe pieprzenie' i nic o grze nie mówią, pokazują jak lata kokpit, samochody, kolory a ja mam to w dupie całkowicie.
Jak gra będzie betonowa to w moich oczach wszelkie bajery jej nie pomogą.

Dlatego się pytam czy ktoś to widział, ma, gra, jak wyglądają zasady gry, jak wygląda tuning, czy w grze są podane wartości ps, Nm, są przebiegi mocy, jak wygląda tuning ogólnie żeby wiedzieć coś więcej, bo samą jazdę i menu to widziałem już na youtube.

Jasne że twórcy trzeba zapłacić, ale nie ma co się dawać robić w bambuko i syf się wyrzuca a nie za niego płaci.
Jak ktoś tnie w mola i nie daje dema tylko mówi idźcie i kupcie, wybulcie 3 bańki i albo wam sie spodoba albo nie to nie jest to w porządku.
Trzeba płacić za dobre gry, wtedy będą robione dobre gry.
Jak będzie syf to będzie to ktoś kupował to będzie dalej syf bo będzie się on sprzedawał.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 września 2009, 17:56 przez Kyokushin, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2009, 17:55 
No to Ci napisałem swoją opinie, że Shift raczej nie jest wart inwestowania w niego pieniędzy.

Cytuj:
NFS:Shift jest na x360, ma e36/e46/e92 i dlatego pytam się o NFS: Shift a nie o Tocę, nie o inne gry.


Wiem. Jedynie porównuje, aby lepiej zobrazować to jaką jakość oferuje NfS: Shift.

Cytuj:
Recenzji jest cała masa ale wszystkie to 'marketingowe pieprzenie' i nic o grze nie mówią,


Grubo sie mylisz... Są różne recenzję. Ja osobiste preferuje te w prasie. Polecam lekturę czasopisma CD-Action. Tam masz recenzje, które wprost wykładają "kawę na ławę" o każdej grze...


Ostatnio edytowano 14 września 2009, 18:08 przez Zakov, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2009, 17:58 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 734
Lokalizacja: WU
Kupie, choćby dla Bmw występującego w grze :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2009, 18:12 
Woj3k napisał(a):
Kupie, choćby dla Bmw występującego w grze :D


Ostatnio w wielu grach samochodowych występuje BMW. I to o dziwo nawet w tych rajdowych :zdziwko:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2009, 18:15 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 36
Posty: 10916
Lokalizacja: zlokalizowana
Moje BMW: zielone 3er
Kod silnika: M52tu
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141592
Zakov napisał(a):
Woj3k napisał/a:
Kupie, choćby dla Bmw występującego w grze :D


Ostatnio w wielu grach samochodowych występuje BMW. I to o dziwo nawet w tych rajdowych :zdziwko:


ale e36 rzadko się trafia :viva:

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2009, 18:35 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Zakov napisał(a):
Grubo sie mylisz... Są różne recenzję. Ja osobiste preferuje te w prasie. Polecam lekturę czasopisma CD-Action. Tam masz recenzje, które wprost wykładają "kawę na ławę" o każdej grze...


Niechce mi się kupować gazet, nie mam gdzie ich już trzymać, a CD-Action mam gdzieś nawet pierwsze numery, podobnie jak SS, Gamblera, TS.

Wolę się zapytać na forum :D

Szukałem recenzji na kilku serwisach, nic ciekawego nie było :/ Oglądałem gameplay, widziałem to co tutaj któryś kolega rzucił, ale też mojego pytania nie rozwiązało.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2009, 21:33 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 293
Lokalizacja: CJ262KN
Moje BMW: E46 Touring
Ciekaw jestem czy Ci co tu sie tak wypowiadaja przeciw piractwu jada na oryginalnym windowsie na licencjonowanych wszystkich programach i bez grama sciagnietej mp3 czy jakiegos filmu bo szczerze mowiac strasznie w to watpie, a robia tu awanture jak nie wiem co...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2009, 21:43 
Kyokushin napisał(a):
Gamblera


Gambler był bardzo fajny :( szkoda, że tak szybko go zlikwidowali... o wiele bardziej od CDA mi się podobał :( gdzie podem temu smuglerowi i jedi odbiła szajba w AR do końca.. od swoistego humoru do żenady :zdegustowany: oj, to były czasy... nie było neta, a to były jedyne info o grach... :)

a temat.. jak zwykle 2. strony pieprzenia o niczym.

Również jestem ciekaw jak wypada gra, widziałem tylko w TV reklamę, to wyglądało to koszmarnie, zero fizyki... jedyne fajne NFS to były porsche, hot pursuit (M5 :viva: ) no i mozna sie bylo pobawic escalade w undergroundach :) reszta to syf... carbony itd. :looka:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2009, 21:55 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Fryderyk to chyba nie grałeś w NFS1, jeżeli chodzi o fizykę. NFS 3 i NFS 4 też były swego czasu fajne.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2009, 21:58 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Fryderyk napisał(a):
Kyokushin napisał(a):
Gamblera


Gambler był bardzo fajny :( szkoda, że tak szybko go zlikwidowali... o wiele bardziej od CDA mi się podobał :( gdzie podem temu smuglerowi i jedi odbiła szajba w AR do końca.. od swoistego humoru do żenady :zdegustowany: oj, to były czasy... nie było neta, a to były jedyne info o grach... :)


bardzo fajny to był Secret Service ! Ale nie poszedł z duchem czasu i nie dorzucał płytek z demami...

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2009, 22:02 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 595
Lokalizacja: Chełm
Moje BMW: e39 530D
Kod silnika: m57d30
jiGsaw napisał(a):
mi za to marzy się jakaś godna kontynuacja Carmageddon :super:

Oj tak. ;) :super: :luka:

_________________
Było e36, było e39 528 "turas", jest e39 530D touring.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2009, 22:04 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Mam pierwszą płytkę jaką wypuścił SS. :hyhy:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2009, 22:12 
jiGsaw napisał(a):
Fryderyk to chyba nie grałeś w NFS1, jeżeli chodzi o fizykę. NFS 3 i NFS 4 też były swego czasu fajne.


Chyba w NfS 2, albo 3 po raz pierwszy w historii gier samochodowych zastosowano fizykę, osobno uwzględniająca 2
osie pojazdu. W NfS 5 model jazdy rozróżniał już chyba każde koło z osobna. Robiłem na studiach projekt o grach komputerowych i siłą rzeczy musiałem się wtedy takich ciekawostek dowiadywać, choć teraz nie wszystko już z tego pamiętam :P

Cytuj:
CD-Action mam gdzieś nawet pierwsze numery


To moja ulubiona literatura w tej dziedzinie. Uzbierałem już sporo numerów począwszy od 98 roku.


Ostatnio edytowano 14 września 2009, 22:19 przez Zakov, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2009, 22:18 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Bobby_Valentino napisał(a):
bardzo fajny to był Secret Service ! Ale nie poszedł z duchem czasu i nie dorzucał płytek z demami...


Przecież były cover diski a potem cover cd.

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2009, 22:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Zakov o ile pamiętam, bo grałem to w NFS2 mocno podupadła fizyka... potem było w miarę, no i po Porsche lipa totalna zaczęła się robić, chociaż pierwszy Underground coś wart jeszcze był.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2009, 22:34 
jiGsaw napisał(a):
Zakov o ile pamiętam, bo grałem to w NFS2 mocno podupadła fizyka... potem było w miarę, no i po Porsche lipa totalna zaczęła się robić, chociaż pierwszy Underground coś wart jeszcze był.


Wiec może to faktycznie było w trójce... Wszystko się zgadza, pierwszego Underground'a jeszcze mogłem przełknąć. A teraz to już w ogóle szkoda gadać. Ale to jest tak jak z kinem hollywoodzkim - kiedyś jeszcze dało się oglądać nowe produkcje. Dzisiaj takie "arcydzieła" jak "Szybcy i wściekli" balansują gdzieś na granicy absurdu i wśród wielu widzów wywołują jedynie uśmiechy politowania. No cóż, takie czasy - wszechobecna komercja i tylko kasa się liczy, KASA! :padam:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2009, 22:57 
jiGsaw napisał(a):
Fryderyk to chyba nie grałeś w NFS1, jeżeli chodzi o fizykę.


Nie grałem, dlatego komentuję fizykę tylko tych ostatnich :)

jiGsaw napisał(a):
chociaż pierwszy Underground coś wart jeszcze był.


dało się chociaż trochę odwzorować jakąkolwiek fizykę, jak się tymi suwakami trochę pomieszało ;) no i te naklejki :viva:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL