BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 9 maja 2024, 10:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2009, 07:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 2737
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Moje BMW: e65 & e36
Kod silnika: N62b44 & M52b20
Marks2004 napisał(a):
Ja tydzień temu kupiłem Fata 80gb ze względu na wygląd jest ładniejsza od slim no i cena 999zł za nówkę ;) Polecam

To na nast spocie sie gramy powymieniamy :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2009, 13:37 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 40
Posty: 1464
Lokalizacja: SjZ
Moje BMW: VW
Kod silnika: tsi
A wiec tak,chyba jednak bedzie fat :) Slima nie widziałem jeszcze na zywo,wczoraj mialem okazje pomacac i oblukac fata u znajomego i no jest wiekszy,cięższy,ale walic to hehe,wyglada poprostu zajebiaszczo,najladniejsza konsola.Wiec co do tego jestem juz chyba na 100% przekonany.Chcialbym jeszcze poznac Wasze opinie(osob ktore maja fata,a najlepiej 80gb) odnosnie grzania sie konsoli :niepewny: znajomy mial ja wlaczona raptem godzinke(z tym,ze gral moze z pół) i konsolka juz byla ciepla.Wiec jak to bedzie tak po kilku godzinach grania,nic jej nie grozi,nie spali sie nic?

sparco1020,ja znow slyszalem,ze slim ma wlasnie lepsze podzespoly.To jak to jest?

Dzieki za odpowiedzi ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2009, 13:56 
Offline
Forumowicz

Wiek: 38
Posty: 187
Moje BMW: e30 328i
luk3er napisał(a):
po kilku godzinach grania,nic jej nie grozi,nie spali sie nic?

kolego , to jest konsola a nie PC :P

tak apropo grzania :P . Pamiętam jak kupę lat temu miałem PSXa włączonego non stop przez kilka dni :) . To były czasy ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2009, 14:18 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 40
Posty: 1464
Lokalizacja: SjZ
Moje BMW: VW
Kod silnika: tsi
Stoki Chan napisał(a):
kolego , to jest konsola a nie PC

tak wiem,ale 1200zl drogą nie chodzi :P ,a jak juz mam wydac tyle kasy to chce sie upewnic co do wyboru,a czytalem duzo postow o tym,jak to konsola sie strasznie grzeje,albo sie niewiadomo czemu wyłacza,albo jak to wiatrak w niej szaleje,wiec,kto pyta nie błądzi ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2009, 14:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 2737
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Moje BMW: e65 & e36
Kod silnika: N62b44 & M52b20
luk3er napisał(a):
tak wiem,ale 1200zl drogą nie chodzi :P ,a jak juz mam wydac tyle kasy to chce sie upewnic co do wyboru,a czytalem duzo postow o tym,jak to konsola sie strasznie grzeje,albo sie niewiadomo czemu wyłacza,albo jak to wiatrak w niej szaleje,wiec,kto pyta nie błądzi ;)

Ja kupilem swoja zaraz jak byla premiera w PL wiec juz troche czasu ja mam i absolutnie nic zlego sie z nia nie dzieje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2009, 16:13 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 98
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moje BMW: Brak
luk3er napisał(a):
znajomy mial ja wlaczona raptem godzinke(z tym,ze gral moze z pół) i konsolka juz byla ciepla.Wiec jak to bedzie tak po kilku godzinach grania,nic jej nie grozi,nie spali sie nic?

Może i nie mam PS3 ale z PS2 (Slim) jest dokładnie tak samo. Pograsz z godzinkę i konsola cieplutka, ale nie warto zawracać sobie tym głowy. Graj dalej i się tym nie przejmuj ;)

_________________
E36 Coupe Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2009, 17:07 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1349
Lokalizacja: Elbląg
Moje BMW: e34, e39
Kod silnika: m50b25, m51b25
Garaż: e34 m50b25
e39 m51b25
fat 80gb, nie mam problemu z grzaniem sie, nawet po 10h non stop grania, ogladania filmow, nie wiem jak to wyglada u slim. technologicznie sa takie same.. a slim jest poprostu brzydkie :P

_________________
Drift the way to free my soul,
Another day, another way,
Fading into the air,
Just to stay alive...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2009, 18:04 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 8
Lokalizacja: Centrum
luk3er napisał(a):
tak wiem,ale 1200zl drogą nie chodzi ,a jak juz mam wydac tyle kasy to chce sie upewnic co do wyboru,a czytalem duzo postow o tym,jak to konsola sie strasznie grzeje,albo sie niewiadomo czemu wyłacza,albo jak to wiatrak w niej szaleje,wiec,kto pyta nie błądzi


Mam Fat 60GB jest starszy od węgla!
Katowany w gry i wszystko super działa.
Jedynie co mnie wpienia mało gier w 1080P, w sumie to moze jest z 5 gier :/
Więc lepszą grafę mam w GTA IV na PC, ale tam sama grafa wiecej kosztowała niż cała konsola. Już nie mówiac o tym ze czekać trzeba było na gre rok czasu, a instalacja była przerąbana!
Jestem od wików jestemPC-etowcem, ale teraz gram tylko na PS3 łatwiej, szybko, bez problemów. Polecam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 września 2009, 01:32 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1381
Lokalizacja: Jaworzno
kri100s napisał(a):
Marks2004 napisał(a):
Ja tydzień temu kupiłem Fata 80gb ze względu na wygląd jest ładniejsza od slim no i cena 999zł za nówkę ;) Polecam

To na nast spocie sie gramy powymieniamy :hyhy:

Nie ma sprawy ;) tyle że zdążyłem kupić na razie GTA IV i w środę jade po NFS SHIFT i UNDERCOVER :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 września 2009, 07:17 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 98
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moje BMW: Brak
Zamiast tego Undercovera nie lepiej było kupić Gran Turismo 5 Prologue? :)

_________________
E36 Coupe Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 września 2009, 14:07 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1381
Lokalizacja: Jaworzno
W środę dopiero po to jade a Undercovera nie brać ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 września 2009, 16:19 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 98
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moje BMW: Brak
To już od ciebie zależy czy chcesz grę typu arcade (Undercover) czy bardziej symulator (GT5 P). Ja bez wahania bym brał GT5 P, ale jest też masa innych gier na PS3 (nie tylko wyścigi :P)

_________________
E36 Coupe Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 września 2009, 00:48 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1381
Lokalizacja: Jaworzno
No sa ;) Moje inne typy to ResidentEvil , Call of duty 4 , Killzone2, prototype :) na razie mam tylko GTA IV i może faktycznie kupie póki co NFS SHIFT byłem dzisiaj w media 179zł miałem kupić ale postanowiłem zobaczyć cene na allegro która okazała sie taka sama ;) w czwartek podjadę to kupie bo gra podobno jest super

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 września 2009, 08:35 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1901
Lokalizacja: Włocławek
Moje BMW: F25 E38
Kod silnika: N47T M60B30
Garaż: Porządny :)
Polecam wam Sega Rally...wczesniej sciagnalem sobie demko z PlastationStore i tak mi sie wkrecila, ze kupilem pelna wersje...bardzo fajna grywalnosc...sciagnijcie sobie demko...pelna wersja uzywana na allegro mozna dostac za 50zl

_________________
Jest:
X3 F25 '12r. --->>
Było:
E46 '01r. --->>E39 '01r. --->> E36 '94r. --->> E46 '01r. --->> E46 '98r.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 września 2009, 09:12 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 8
Lokalizacja: Centrum
Marks2004 napisał(a):
W środę dopiero po to jade a Undercovera nie brać ?

na PS3 ma straszna grafe :wstyd: dosłownie okropną :przestraszony:
Pomysl jeszcze o Bad Company , A GTA IV super wybór!
W jedno i drugie katuję cały czas online super zabawa :D
Jak masz WiFi w domu to bez kabla masz internet na PS3 , ja czasem używam jako dodatkowy komp do internetu, zwykła klawiatura USB działa spokojnie z PS3.


Ostatnio edytowano 21 września 2009, 09:14 przez Skipper, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 września 2009, 10:28 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1381
Lokalizacja: Jaworzno
Skipper napisał(a):
Marks2004 napisał(a):
W środę dopiero po to jade a Undercovera nie brać ?

na PS3 ma straszna grafe :wstyd: dosłownie okropną :przestraszony:
Pomysl jeszcze o Bad Company , A GTA IV super wybór!
W jedno i drugie katuję cały czas online super zabawa :D
Jak masz WiFi w domu to bez kabla masz internet na PS3 , ja czasem używam jako dodatkowy komp do internetu, zwykła klawiatura USB działa spokojnie z PS3.

Ok w takim razie odpuszczam Undercovera , GTA IV faktycznie świetne ;) mam wi-fi ale jakoś nie maiłem czasu sie dopisać (mac) a ta klawiatura USB działa też w grach czy tylko net ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 września 2009, 11:09 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2547
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: E92
jesli ps3 to koniecznie musisz sprawdzic:

1. heavelny sword - piekna episcka przygoda!
2. Uncharted
3. MGS4
4. Motostorm rift

z gier multiplatformowych gta4, cod4, shift:)

_________________
Obrazek
Proud to be white - galeria białej E92 - zapraszam!
"SPORT I REKREACJA" - zapraszam do udziału w dyskusji!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 września 2009, 11:35 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 40
Posty: 1464
Lokalizacja: SjZ
Moje BMW: VW
Kod silnika: tsi
hallo,hallo Panowie,miało byc o konsolach,a nie o grach :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Tak poza tym to juz prawie sie zdecydowałem...na Fata.Szkoda tylko,ze 80gb ma juz tylko 2x usb,no ale trudno.Poczekam do pszyszlego tyg. moze uda mi sie wyrwac konsole+gre,bo tu gdzie jestem jest goły zestaw konsola z padem za 299euro.Jak nie znajde ciekawszej oferty to kupie to :)

Mam jeszcze takie pytanie,gdybyscie mieli kupic konsole za granica,to gdzie byscie dokonali zakupu(chodzi mi tez o pózniejsza gwarancje)

1.bardzo popularna siec wypozyczalni dvd,gier,prowadzaca tez sprzedaz elektroniki.(dla mnie najwygodniejsza opcja,bo mam ja pod nosem i w razie czego nie musialbym nigdzie jej zawozic)
2.popularna siec sklepow z grami,konsolami.
3.Sony Centrum (pewnie najbezpieczniejsza opcja,jesli chodzi pozniej o uznanie gwarancj w PL)

Co do ceny w tych trzech sklepach,to mysle ze jest tak samo tzn.w 1 i 3 przypadku napewno 299 euro konsola z padem-podstawowy zestaw,musze jeszcze obczaic nr2.

thx for help :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 września 2009, 08:06 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 8
Lokalizacja: Centrum
luk3er moja ma tyle latek i jakos smiga, wiec raczej bez obaw, jesli chodzi o gwarancje. Tylko przy jakims totalnym pechu, musial bys sie martwic.

Najlepsza odpowiedz jesli chodzi o gwarancje, to jak byś sobie zadzwonił do sony i tam uzyskal, ale z tego co wiem to nie mam problemu z sony gdzie jest konsola kupiona. ja sobie z 4 lata temu kupilem w stanach kamerke za 1000$ i mialem obawy jesli chodzi o gwarancje, ale sony polska odpowiedziala mi ze ona podlega gwarancji w polsce tylko musze miec dowod zakupu. Co do USB to tez mnie to martwilo, ale te 2 porty USB to naprawde wystarczaja.


Marks2004 napisał(a):
Ok w takim razie odpuszczam Undercovera , GTA IV faktycznie świetne mam wi-fi ale jakoś nie maiłem czasu sie dopisać (mac) a ta klawiatura USB działa też w grach czy tylko net ?


Podlaczenie pod WiFi jest tak proste ze szok, tylko klucz WiFi musisz wpisać , a tak to wszystko automatycznie. Klawiatura nie działa w grach, jesli Ci chodzi o takie uzywanie jak na PC. Ja uzywam do internetu i pisania wszystkich wiadomosci i do tej gry cos jak SIM ktora jest na PS3. Tam uzywam tez do komunikacji przez wiadomości.
Mozna tez normalnie podlaczyć kabel sieciowy i też smiga net, radzę podłączyć , bo multiplayer jest super :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 października 2009, 11:32 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 40
Posty: 1464
Lokalizacja: SjZ
Moje BMW: VW
Kod silnika: tsi
a wiec tak: :hurra: mam :)
Obrazek

Powiedzcie mi tylko,jak to jest z tym analogiew w dualshock3,da sie go jakos wylaczyc???bo narazie mam tylko 3 gry i w kazdej musze grac na gałce,a wkurza mnie to bo chcialbym pograc na krzyzaku :cenzura: .W instrukcji jest pokazane okno z opcja wyłączenia analoga,ale u mnie tego nie ma :zdegustowany: .Czy to zalezy od gry,czy moze od softu(ja mam jeszcze jakis stary soft 2.76 czy cos takiego,nie mam teraz jak sprawdzic bo moja połówka w LittleBigPlanet śmiga :D )


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL