BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Teraz jest 20 stycznia 2018, 20:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: SERDECZNIE WITAMY SIĘ i PRZEDSTAWIAMY
PostNapisane: 24 września 2010, 10:34 
Częsty bywalec

Moje BMW: E36 325 i było kilka
Kod silnika: M50B25
WItam,

z niektórymi sie znam z internetowych for, ze zlotów lub osobiście, fajnie, że możemy teraz współpracować też na innej płaszczyźnie.

Chcemy tez podziękować za stworzenie możliwości zaistnienia naszej firmy na forum. (Szczególne podziękowania dla FRANKa i KYOKUSHINa )

Jako że to forum motoryzacyjne to krótka historia posiadanych aut o których warto cos napisac, o tych co nie warto nie wspominam :)

Pierwszym było E30 324TD Touring 1992 rok

Z wyposazenia niecodziennego posiadała:

Tempomat, wycieraczki reflektorów, Check i średni BC, Szyberdach, szperę fabryczną .

Autko które przez ok 2 lata użytkowania nie przysporzyło niemalże żadnego problemu. Przez ten czas intensywnego eksploatowania wymieniony został akumulator, rozrusznik i łącznik stabilizatora, to tyle z tego co pamiętam. E30 zawsze będę wspominał wyśmienicie jak i ten silnik.

Kilka fotek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Po E30 i dieslu przyszedł czas i możliwosci szaleństwa, czyli calkowitej odmienności.

Zakupione zostało BMW Serii 7 model E32 735iA INDIVIDUAL, rocznik 1989.
Z wyposazenia niestandadowego miała :

- Wnętrze INDIVIDUAL tj. Niestandardowa skóra w wersji Havana Buffalo Lether, całe wnętrze dopasowane kolorystycznie pod skórzana tapicerkę która była na fotelach, kanapie, boczkach drzwi, mieszek hamulca ręcznego. Wykładzina pod kolor skóry, boczki, deska rozdzielcza, dywaniki oryginalne tez pod kolor tapicerki, kolor pasów z tyłu i z przodu pod kolor wnętrza.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Reszta to standardowe wyposazenie zawierające m.in.

- podgrzewaną przednią szybę
- Poduszka powietrzna pasażera
- ABS
- Tempomat
- Lusterka ster elektrycznie i podgrzewane
- Elektr. sterowane wszystkie szyby
- Centralny zamek
- Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa

Zewnętrznie żadnych fajerwerków i tak tez miało być. No może oprócz felg dedykowanych do tego modelu firmy AC SCHNITZER 17"/8,5" ET-13

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Niestety autko trzeba było sprzedać po 2,5 roku eksploatacji z różnych względów. Musze napisac że e32 chyba juz na zawsze zostanie w pamieci jako niesamowite auto pod kazdym względem, najfajniejsze jakie miałem i chyba zadnego nie będe wspominal z taka nostalgią.

po krótkiej przerwie wrociłem znów do BMW :D

Obrazek

Wyposazenie jak to na E30 średnie:

- Wspomaganie :D
- Szyberdach
- Check Control
- Elektryczne lusterka
- Elektryczne szyby przód
- Grzane lusterka i zamek...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Niestety ale E30 trzeba było sprzedac, jednym z powodów było to że rodzina powiększyła się już o kolejne czyli drugie dziecko :)
Miało byc E39, ładne E39, ale ze ładne E39 z dobrym silnikiem i w dobrym roczniku kosztuje swoje pieniądze, a w międzyczasie pojawil sie projekt uruchomienia firmy to i budżet na zakup auta się pomniejszył. Chcielismy cos komfortowego, nie małego, w dobrym wyposazeniu, na drogach niecodziennego i mimo dziwnych opinii zawsze chciałem ten model szczegolnie posiąść -zdecydowalismy sie na zakup Alfy Romeo 166 2.4JTD 2000 rok. Foty poniżej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Auto posiadało na wyposażeniu niemal wszystko co ten model może posiadac:

Air Bagi
Fotele i skorę MOMO
elektryke szyb, foteli, grzanie foteli
Tempomat
NAVI
Telefon
Podgrzewane szyby przednia, tylnia i lusterka
Roleta tylniej szyby
Fabryczne audio BOSE składające sie z 10-ciu glosników - niestety trzeba je podleczyc trochę bo wypierdziały się z leksza :)
TCS, ABS itd

Sprzedałem je na początku września, po niecałym roku eksploatacji (25tys km przejechanych) stwierdzam, że jest to bezawaryjny samochód, który będe wspominał tylko w samych pozytywach.

Teraz szukam auta na firmę, za jakiś czas znów trzeba będzie kupić właściwą markę, ale już tylko w wydaniu V8 .

Więc witamy wszystkich i życzymy tanich zakupów :)

Zgarnij rabaty -> zarejestruj się w sklepie i na FB, oraz zapoznaj się z programem "Dodatkowe rabaty za plecenia" - ZAPRASZAMY

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: SERDECZNIE WITAMY SIĘ i PRZEDSTAWIAMY
PostNapisane: 24 września 2010, 11:54 
Częsty bywalec

Moje BMW: E36 320iT
Kod silnika: M52B20
Witajcie na imię mam Michał i razem z Pawłem tworzymy firmę Silesia Parts.

Cieszę się że mogę gościć na Waszym forum, w związku z tym chciałem wam przybliżyć moją motoryzacyjną przygodę związaną niestety nie tylko z BMW.

Moje pierwsze wymarzone auto to BMW E30 którego szukałem przez tydzień w Berlinie a nad rozstaniem z którym ubolewam do dziś.

BMW E30 318iA 1990
Obrazek
Obrazek
Było w bardzo bogatej wersji jak na E30 m. in z klimą i siedzeniami w skórze i grzaniem. Było to takie BMW jak chciałem mieć czyli czarne coupe, miało jednak niestety 2 wady a mianowicie cierpiałem na niedostatek mocy a do tego było w automacie co dodatkowo potęgowało niedobór mocy i zabaw jakie miały płynąć z posiadania auta tylnonapędowego.

W związku z doświadczeniami z pierwszym autem poszedłem w ekstremum jakim w tym czasie było dla mnie BMW serii 7.
BMW E32 735iA 1992
Obrazek
Obrazek
To auto rozkochiwało mnie w sobie z każdym dniem wspólnej znajomości, było przebogato wyposażone, na niedobór mocy nie mogłem narzekać i nawet przywyknąłem do automata który z biegiem czasu zacząłem nawet doceniać, oswobadza on jedną rękę która może nam się przydać do rozmów telefonicznych bądź trzymania partnerki za kolano ;) To auto dało mi dużo radości z jazdy!

Niestety pogorszenie warunków zatrudnienia spowodował że przyszedł czas rozstania.
Zacząłem więc szukać czegoś co osuszy mi łzy po rozstaniu z poprzedniczką a najlepiej do osuszania jak się okazało w nie wiele gorszym pędzie nadaje się, bo jest ze mną aktualnie - venturion.
VW VENTO VR6 1994
Obrazek
Możliwość pomachania biegami, dźwięk silnika, twardość gokarda, to znacząca ale dość ciekawa zmiana po kilku dobrych latach jazdy w automacie, ponadto przyzwoite osiągi dają rade ucierać nos dużo droższym autom co nie ukrywam cieszy ;)

Reasumując.
Bardzo miło mi gościć na Waszym forum i być pomocnym!

Pozdrawiam
Michał

PostNapisane: 24 września 2010, 13:47 
Przyjaciel forum

Moje BMW: the short one
Kod silnika: M43B19
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=46265
No w końcu Pawle i Michale na sporta trafiliście :ok:
Ja ze swojej strony dodam,że bardzo polecam zakupy u chłopaków w Silesia Parts,,fachowa obsługa na wysokim poziomie,dobre ceny,a i kawke na miejscu można wypic :D ja z zakupów jestem zadowolony ;)

PostNapisane: 24 września 2010, 14:40 
Częsty bywalec

Luker napisał(a):
No w końcu Pawle i Michale na sporta trafiliście :ok:
Ja ze swojej strony dodam,że bardzo polecam zakupy u chłopaków w Silesia Parts,,fachowa obsługa na wysokim poziomie,dobre ceny,a i kawke na miejscu można wypic :D ja z zakupów jestem zadowolony ;)

Siemanko :)

Też sie cieszymy, że tu jesteśmy :D

I dzięki za dobre słowo !

Zgarnij rabaty -> zarejestruj się w sklepie i na FB, oraz zapoznaj się z programem "Dodatkowe rabaty za plecenia" - ZAPRASZAMY

PostNapisane: 24 września 2010, 18:27 
Uzależniony od forum :)

Moje BMW: E46 Touring
Kod silnika: Klekot M47
Cztery pytania...
Z ciekawości - Dlaczego LKS?
Konkretnie - Dlaczego macie tak mało części do BMW? A szczególnie do e46... :(
Cytuj:
"Oryginalne części BMW - Czas oczekiwania w jakim części dostarczane są do nas to około 5 dni roboczych (od października termin ten skraca się do około 2dni, związane to jest z przeniesieniem głównego magazynu BMW do Polski.)"

Ja jak zamówię do 15.00 u kolegów w sklepie, to na następny dzień na ok. 10.00 mam ori części... I tak jest już od kilku lat.
Dlaczego u was jest inaczej czyli gorzej? :(
Cytuj:
"zakup poprzez forum, czyli dane adresowe dla przesyłki paczki podajesz wysyłając prywatną wiadomość. Przy tej formie obowiązuje bezwzględnie wpłata pieniędzy na konto, po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówiony produkt wysyłamy niezwłocznie."

:?: Trochę to wydłuża czas dostawy, nie wspominając o jakimś tam zaufaniu itd. co bezpośrednio wiąże się z istnieniem Waszego sklepu na forum...

PostNapisane: 25 września 2010, 08:18 
Forumowicz

Moje BMW: 2003 320ci 2,2 170km
Witam,

Polecam również zakupy w Silesia Parts, szybka i miła obsługa, towar na czas i zgodny z opisem :ok:

PostNapisane: 25 września 2010, 08:55 
Częsty bywalec

Cytuj:
Z ciekawości - Dlaczego LKS?

Doprecyzuj proszę?
Cytuj:
Konkretnie - Dlaczego macie tak mało części do BMW? A szczególnie do e46... :(

Po czym wnosisz ze mamy mało części do BMW? Skąd ten pomysł? I dlaczego mamy mieć mało części do modelu E46?

Cytuj:
Ja jak zamówię do 15.00 u kolegów w sklepie, to na następny dzień na ok. 10.00 mam ori części... I tak jest już od kilku lat.
Dlaczego u was jest inaczej czyli gorzej? :(

To zależy co zamówisz, jeśli tego czego szukasz nie ma na magazynie w PL to nawet jak by koledzy z Twojego zaprzyjaźnionego sklepu stawali na głowie nie będziesz miał części na drugi dzień.. mało tego w przypadku tzw grubych zakupów często warto poczekać kilka dni z uwagi na to że u nas cena może być znacznie atrakcyjniejsza nawet od Twojego zaprzyjaźnionego sklepu.

Cytuj:
:?: Trochę to wydłuża czas dostawy, nie wspominając o jakimś tam zaufaniu itd. co bezpośrednio wiąże się z istnieniem Waszego sklepu na forum...

Te postanowienie nie wzięło sie znikąd,jeśli mowa o zaufaniu, po prostu mieliśmy przypadki że klienci nie odbierali przesyłek.
Natomiast z wydłużeniem czasu dostawy sie absolutnie nie zgodzę, wystarczy ze po dokonaniu przelewu wyślesz nam na maila potwierdzenie tegoż, trwa to maksymalnie 3 minuty, myślę ze to czas porównywalny z odbiorem paczki kurierskiej pobraniowej ;) W momencie odebrania potwierdzenia przelewu my zaczynamy realizować Twoje zamówienie.
Działa to jak dotychczas rewelacyjnie ale faktycznie nie było tego zapisanego w zasadach w związku z czym dziękuję Ci za zwrócenie na to uwagi, już dokonałem edycji ;)

Cytuj:
Polecam również zakupy w Silesia Parts, szybka i miła obsługa, towar na czas i zgodny z opisem :ok:

Dziękujemy Fedor za dobre słowo!

Pozdrawiam
Michał

PostNapisane: 25 września 2010, 10:34 

mibhell napisał(a):
Doprecyzuj proszę?

LKS - Nr rej. z Krasnegostawu ja tam obecnie ale chwilowo pracuję więc rzuciła mi się w oczy ta rejestracja na e30.
mibhell napisał(a):
Po czym wnosisz ze mamy mało części do BMW? Skąd ten pomysł?

Po wejściu na waszą stronę na allegro.
mibhell napisał(a):
Natomiast z wydłużeniem czasu dostawy sie absolutnie nie zgodzę, wystarczy ze po dokonaniu przelewu wyślesz nam na maila potwierdzenie tegoż, trwa to maksymalnie 3 minuty

Ja jestem tradycjonalistą i mogę zapłacić na poczcie więc taka opcja wydłuża zakup jak cho :cenzura: :P
mibhell napisał(a):
To zależy co zamówisz, jeśli tego czego szukasz nie ma na magazynie w PL to nawet jak by koledzy z Twojego zaprzyjaźnionego sklepu stawali na głowie nie będziesz miał części na drugi dzień.

Czyli zrobioną macie "furtkę", że jak coś niedopilnujecie to w regulaminie jest zamydlone, że czas oczekiwania to ok. 5 dni.
Na sprowadzany przewód hamulcowy z Niemiec (nie było go w magazynie w Polsce), czekałem na wiosnę tego roku 3 dni.

Ale
mibhell napisał(a):
w przypadku tzw grubych zakupów często warto poczekać kilka dni z uwagi na to że u nas cena może być znacznie atrakcyjniejsza nawet od Twojego zaprzyjaźnionego sklepu.

Oprócz ceny ważne jest też aby w przesyłce było to, co się zamawia i dlatego cieszy mnie, że pojawia się kolejna alternatywa zakupu tanich (mam nadzieję :P ) i pewnych części :ok:

PostNapisane: 25 września 2010, 12:50 
Częsty bywalec

Cytuj:
LKS - Nr rej. z Krasnegostawu ja tam obecnie ale chwilowo pracuję więc rzuciła mi się w oczy ta rejestracja na e30.

Nie skojarzyłem bo piszesz o samochodzie Jeztoma ;) Po prostu z tamtych stron zostało ono kupione.

Cytuj:
Po wejściu na waszą stronę na allegro.

A widzisz wyciągasz pochopne wnioski. Allegro w chwili obecnej mamy tylko dla reklamy.
Tak naprawdę jesteśmy Ci w stanie złożyć całe BMW od najmniejszej śrubki w oryginale bądź w dużej mierze zamienniku każde BMW jak i inne auto ;) , nie doceniasz nas.. ;)

Cytuj:
Ja jestem tradycjonalistą i mogę zapłacić na poczcie więc taka opcja wydłuża zakup jak cho :cenzura: :P

Jasne, i z tym też problemu nie ma, tak również nasi klienci płacą a procedura wygląda dokładnie tak samo tyle że robisz skan lub zdjęcie dowodu wpłaty, równie proste co wysłanie potwierdzenia.

Cytuj:
Czyli zrobioną macie "furtkę", że jak coś niedopilnujecie to w regulaminie jest zamydlone, że czas oczekiwania to ok. 5 dni.

Niczego nie mydlimy tylko chcemy być w porządku w stosunku do naszych klientów i piszemy otwarcie i szczerze ze czas oczekiwania może wynosić nawet 5 dni co nie zmienia faktu że często jest szybciej.

Cytuj:
Na sprowadzany przewód hamulcowy z Niemiec (nie było go w magazynie w Polsce), czekałem na wiosnę tego roku 3 dni.

A czyli jednak nie wszystko miałeś następnego dnia w swoim zaprzyjaźnionym sklepie ;)
Jest to napisanie w zasadach napisze to ponownie aktualnie główny magazyn BMW w polsce przenosi sie z Ożarowa do Słubic dlatego czas oczekiwania jest tak długi, pod koniec października czas ten będzie wynosił 2 dni (nie jak w twoim sklepie 3 ;)) takie mamy zapewnienia ze strony BMW POLSKA.

Cytuj:
Oprócz ceny ważne jest też aby w przesyłce było to, co się zamawia i dlatego cieszy mnie, że pojawia się kolejna alternatywa zakupu tanich (mam nadzieję :P ) i pewnych części :ok:

Oczywiście znowu masz racje, i my ze swojej strony dokładamy wszelkich starań żeby tak było i tak jest. Jeżeli dobieramy części po nr VIN to mamy niemalże 100% pewność ze wszystko będzie ok! Oczywiście pomyłka może się zdążyć bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi ale pociesze Cie ze na ogromną ilość wysyłek mieliśmy tylko jedną. Mam nadzieje że taka rekomendacja Cie przekonuje.

Co do samych części to sprzedajemy produkty sprawdzone, Klient może sam określić markę części bądź my polecamy coś od siebie albo, jeśli np. dana częsć jest więcej warta dajemy wybór kilku pozycji Klientowi.

Mam nadzieję że odpowiedziałem na wszystkie nurtujące Cie pytania i wątpliwości. Najlepiej jednak sprawdzić nas w "praniu" ;)

pzdr

P.S. Naprawdę muszę znikać bo na ślub KHy sie spóźnię :/

PostNapisane: 26 września 2010, 14:48 
Zacna persona forum

Moje BMW: e60 e92
Kod silnika: m54b30
Moze czegos nie zrozumialem ale kolega Vanduch napisal wyraznie ze na czesci z niemiec czekal 3 dni ... wczesniej pisal ze czesci z Polski ma na drugi dzien. U was trzeba czekac od 2-5 dni na czesci z magazynu w PL?

PostNapisane: 26 września 2010, 15:30 

wandii napisał(a):
Moze czegos nie zrozumialem ale kolega Vanduch napisal wyraznie ze na czesci z niemiec czekal 3 dni ... wczesniej pisal ze czesci z Polski ma na drugi dzien. U was trzeba czekac od 2-5 dni na czesci z magazynu w PL?

Mogę tutaj doprecyzować, że części zamówione w sobotę mam do odbioru u kolegów w sklepie we wtorek rano ok. 10.00, bo w poniedziałek nie ma dostaw :)
Ale... jeżeli ceny będa na poziomie powiedzmy -20... 30% (10% to nie mamy o czym deliberować :dobani: ), od cen ASO to można poczekać, szczególnie na części, które są czy będą wykorzystywane do zaplanowanych napraw, nie awarii kiedy to potrzebujemy części już w tym momencie :)

Nic to... Poczekamy na wyceny części w temacie viewtopic.php?f=77&t=82510 i będzie wiadomo jak wyglądają ceny i czy rzeczywiście będzie to dobra alternatywa :P

PostNapisane: 27 września 2010, 08:30 
Częsty bywalec

wandii napisał(a):

Panie Wandii, proszę się już nie udzielać w tym temacie, bo tutaj na polemikę nie ma miejsca, jest tylko forma przywitania, prosze czytać ze zrozumieniem treść tematu wątku.

Jednakowoż, prosimy dalej kupować gdzie pan kupuje, bo My będziemy bardzo zadowoleni, że pan jest zadowolony.

pozdrawiam

PS: Wandii? Jesteśmy wdzięczni, że pierwsze posty na tym forum piszesz w naszym temacie, pozdrów kogo trzeba, Ty już wiesz kogo ;)

Cytuj:
wandii napisał(a):
Cytuj:

Mogę tutaj doprecyzować, że części zamówione w sobotę mam do odbioru u kolegów w sklepie we wtorek rano ok. 10.00, bo w poniedziałek nie ma dostaw :)
Ale... jeżeli ceny będa na poziomie powiedzmy -20... 30% (10% to nie mamy o czym deliberować :dobani: ), od cen ASO to można poczekać, szczególnie na części, które są czy będą wykorzystywane do zaplanowanych napraw, nie awarii kiedy to potrzebujemy części już w tym momencie :)

Nic to... Poczekamy na wyceny części w temacie viewtopic.php?f=77&t=82510 i będzie wiadomo jak wyglądają ceny i czy rzeczywiście będzie to dobra alternatywa :P

Cytuj:
Ale... jeżeli ceny będa na poziomie powiedzmy -20... 30% (10% to nie mamy o czym deliberować :dobani: )

:super:

Jak wyżej, zapraszamy do zakupów w sprawdzonym już sklepie, bo zadowolenie Twoje będzie naszym zadowoleniem :)

TO NIE JEST TEMAT DO POLEMIKI (Mibhell chciał być kulturalny i wytłumaczyć Wam dogłębnie co i jak, wspólnie doszliśmy do wniosku, że zrobił co mógł), ŻADEN TEMAT W DZIALE SILESIA PARTS NIE JEST DO TEGO PRZEZNACZONY, ZAŻALENIA, SKARGI BĄDŹ INNE POMYSŁY PROSIMY KIEROWAĆ NA PW DO MNIE LUB MIBHELLA !

Ps: KAŻDY KOLEJNY POST NIE NA TEMAT BĘDZIE USUWANY.

PostNapisane: 7 października 2010, 10:14 
Przyjaciel forum

Kod silnika: M42 & M52
witajcie ;) Jak pierwsze sprzedaże na naszym forum ?

PS.
Może zrobić oddzielny temat z opiniami... by wyeliminować błędne opinie o waszej sprzedaży z ankietą czy jesteśmy zadowoleni ze sprzedaży/produktu/wysyłki/ceny/kontaktu :) ?

Obrazek

PostNapisane: 7 października 2010, 10:29 
Częsty bywalec

Morfii napisał(a):
witajcie ;) Jak pierwsze sprzedaże na naszym forum ?

PS.
Może zrobić oddzielny temat z opiniami... by wyeliminować błędne opinie o waszej sprzedaży z ankietą czy jesteśmy zadowoleni ze sprzedaży/produktu/wysyłki/ceny/kontaktu :) ?

Cześć Morfii :)

Pierwsze sprzedaże już zaliczone, po ciężkim poczatku, który objawiał się atakiem ( nie wiadomo po co) typu "i tak pewnie będzie drożej" :hurra: przyszedł czas normalnych wycen, które idą w miarę sprawnie, a i forumowicze rzeczowe i konkretne ślą zapytania, wielu też oczekuje naszej rady, której chętnie udzielamy, zrobiło się przyjemnie i kulturalnie.

Co do tematu ankiety - opiń, to już na innych forach o tym myśleliśmy z Mibhellem, ale znając konkurencje, bądź wiedząc że niektórzy mają parcie na to by zaistnieć bądź wzbudzić sensacje, doszliśmy do wniosku, że byłoby to bardzo ryzykowne.

Ten temat w którym teraz piszemy będzie zawsze otwarty, rzeczowych uwag napewno nie będziemy usuwać, każde natomiast weźmiemy sobie do serca, a i można tutaj dzielić się pozytywnymi opiniami na nasz temat ;)

Dzięki Morfii za zainteresowanie, zastanowimy się jeszcze nad tą ankietą, działem, być może faktycznie warto stworzyć osobny temat.

pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

PostNapisane: 7 października 2010, 11:25 
Przyjaciel forum

Jeztom, jak sam zauważyłeś... początki nie są łatwe ale to chyba ze wszystkim tak jest ;) Jak już kiedyś wcześniej pisałem każdy musi się samemu przekonać czy warto... :luka: kto ma chęć kupić to kupi... a kto nie, nie musi ;)

PS.
Negatywne opinie konkurencji zawsze będą się wyróżniały i nimi najmniej bym się przejmował ;) ale jak tam uważacie :luka:

Obrazek

PostNapisane: 7 października 2010, 11:53 
Częsty bywalec

Cytuj:
Negatywne opinie konkurencji zawsze będą się wyróżniały i nimi najmniej bym się przejmował ;) ale jak tam uważacie :luka:

My sie przejmować nie będziemy ale nie chcielibyśmy żeby nasi Klienci sie przejmowali ;)

PostNapisane: 7 października 2010, 12:06 
Przyjaciel forum

mibhell, oczywiście... klient nasz Pan :hyhy: :hyhy:
Spoko.. luz to tylko była taka mała propozycja ;)

Obrazek

PostNapisane: 18 października 2010, 20:07 
Forumowicz

Moje BMW: BMWe39 523
Kod silnika: M52B25
Witam kolegów,z tej strony Robert,autko-było e36 2.0i 97r,jest-e39 523i 98r.Fajnie że jest sklep na tym forum,powodzenia i pozdrawiam,
:ok:

PostNapisane: 19 października 2010, 07:44 
Częsty bywalec

robi1 napisał(a):
Witam kolegów,z tej strony Robert,autko-było e36 2.0i 97r,jest-e39 523i 98r.Fajnie że jest sklep na tym forum,powodzenia i pozdrawiam,
:ok:

Dzięki za przywitanie i również pozdrawiamy ! :super:

PostNapisane: 25 października 2010, 10:36 
Przyjaciel forum

Moje BMW: e92 LCI / e53 LCI
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=143460
ja zrobiłem pierwsze zamówienie u chłopaków z Silesia Parts
wszystko tak jak być powinno, szybko, sprawnie, bardzo miła obsługa i chęć pomocy w poszukiwaniu części
zamawiałem części do BMW oraz do Golfa IV - ceny bardzo atrakcyjne

bardzo polecam i na pewno w przyszłości będę korzystał z Silesia Parts

pozdrawiam :) :)

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1