BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 22:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Zasady organizacyjne które ułatwią korzystanie z działu.
Gdy w nim zakładasz temat, staraj się ich przestrzegać.

1. Podajemy miejsce - najlepiej dołączyć mapkę z lokalizacją np. z zumi. Proszę napisać też województwo, w którym się dana lokalizacja znajduje.

2. Opisujemy co warto zwiedzić i co omijać.

3. Piszemy miejsca, w których warto zjeść lub zostać na nocleg.

4. Koniecznie proszę o zamieszczenie chociaż kilku zdjęć - głównych zabytków itp.

5. Warto napisać również coś o drogach dojazdowych - o ich stanie, czy warto jechać tą trasą czy wybrać inną.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Trójmiasto - Szukam fajnego hotelu
PostNapisane: 10 marca 2013, 15:28 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Zima się zaraz skończy więc chciałem się wybrać jakoś weekendowo nad morze do Trójmiasta. Rozglądam się więc za jakimś fajnym hotelem na poziomie. Może ktoś by coś polecił :) ?

Na razie wpadł mi w oko Hilton w Gdańsku http://www.hiltongdansk.pl/pokoje.html Ceny nie takie złe bo około 350zł za nocleg w pokoju dwuosobowym.

Dostałem od Ani jeszcze dwa namiary:

http://www.meraspahotel.pl/pl
http://www.dworoliwski.pl/

No i pytanie co tam ciekawego można zobaczyć we dwoje ? Jakieś fajne knajpki przy plaży albo kawiarnie ? No i może jakiś klub na wieczór :hyhy:

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Trójmiasto - Szukam fajnego hotelu
PostNapisane: 10 marca 2013, 15:43 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 2098
Lokalizacja: Warszawa Włochy/Wola
Moje BMW: BMW
Kod silnika: 007
Garaż: Taki tam stary rupieć.
Ja polecam Ci Wuju Hotel Lival


Obrazek

Byłem już dwa razy. Na plażę jakieś 60 s :D. Pokoje fajne, obsługa miła, parking podziemny. Dobre śniadania (nie wiem jak reszta, bo nie kupowałem) Śniadanie w cenie. Cisza i spokój.
Jedyny minus to kawałek trzeba się przejść, jeśli planujesz coś wypić na mieście i nie jedziesz autem.

http://www.hotel-lival.pl/hotel/cennik


Ja zawsze rezerwuje takie rzeczy przez booking.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Trójmiasto - Szukam fajnego hotelu
PostNapisane: 10 marca 2013, 16:46 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3530
Lokalizacja: Myślenice
Moje BMW: 330ci
Kod silnika: M54B30
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=99809
A to .? http://www.citeam.pl/oferty/wakacje/gda ... aign=35940 Nie przeglądałem tego za dobrze. ( więc boby nie wyślij mnie na wakacje :rotfl: )

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Trójmiasto - Szukam fajnego hotelu
PostNapisane: 10 marca 2013, 16:52 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 50
Posty: 106
Lokalizacja: Chotomów
Moje BMW: E60 530i
Kod silnika: N52
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=127331
Ja polecam Hotel Kuracyjny w Gdynia Orłowo

_________________
Była: E46 320ci. . . .Jest: E60 530i

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Trójmiasto - Szukam fajnego hotelu
PostNapisane: 10 marca 2013, 17:10 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Hotel faltom w Rumi - to i blisko do mnie by iść na piwko. Masz tam kręgielnię, siłownię, mini aqua park. Hotelu nadmorskiego jakoś specjalnie nie polecam - niby 4 gwiazdki, a głównie ceny takie były, choć śniadanie porządne. Hotel Gdynia - tanio i komunistycznie, ale ujdzie jako noclegownia. Jak celujesz w all inclusive to ciężko o coś lepszego niż Hilton. Możesz oczywiście wybrać tradycję - Grand Hotel w Sopocie. O innych hotelach niewiele powiem.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Trójmiasto - Szukam fajnego hotelu
PostNapisane: 10 marca 2013, 17:12 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Nightfox napisał(a):
A to .? http://www.citeam.pl/oferty/wakacje/gda ... aign=35940 Nie przeglądałem tego za dobrze. ( więc boby nie wyślij mnie na wakacje :rotfl: )


Było... leci ost.. :rotfl: :D Dzięki, całkiem nie brzydki ten hotel ale daleko od miasta.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Trójmiasto - Szukam fajnego hotelu
PostNapisane: 10 marca 2013, 17:22 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 4424
Lokalizacja: sosnowiec
Moje BMW: e91
byłem w livalu - bo mi tu polecili.

mi zależało żeby z okna było widać (słychać) morze i miałem to

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

_________________
e91 320d hihi
e60 530d wrrr, ahh ohh - [*]
Moja była megafajna 118d
Moja była gruba 330cd
Moja była niebylejaka 530d


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Trójmiasto - Szukam fajnego hotelu
PostNapisane: 10 marca 2013, 18:35 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 2098
Lokalizacja: Warszawa Włochy/Wola
Moje BMW: BMW
Kod silnika: 007
Garaż: Taki tam stary rupieć.
darcyn, ja Ci właśnie polecałem :D Cieszę się, że jesteś zadowolony :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Trójmiasto - Szukam fajnego hotelu
PostNapisane: 10 marca 2013, 18:51 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Myślę nad Merą i Kuracjnym, mają fajne pakiety z szamą i zabiegami SPA.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Trójmiasto - Szukam fajnego hotelu
PostNapisane: 10 marca 2013, 18:58 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 2098
Lokalizacja: Warszawa Włochy/Wola
Moje BMW: BMW
Kod silnika: 007
Garaż: Taki tam stary rupieć.
W sumie zawsze jakaś atrakcja zimą te SPA :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Trójmiasto - Szukam fajnego hotelu
PostNapisane: 10 marca 2013, 19:14 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 46
Posty: 125
Moje BMW: 540i SMOK
Kod silnika: M62TUB44
Bobby Vintage napisał(a):
Na razie wpadł mi w oko Hilton w Gdańsku http://www.hiltongdansk.pl/pokoje.html
jako że byłem w nim 2 tyg temu to się wypowiem. Ja tam już nie pojadę. Cena nie adekwatna do usługi. Mieliśmy pokój nr 406. Cena bodajże 590pln/2os (nocleg+śniadanie+parking).
Parking- albo stajesz sobie na ulicy albo parking podziemny hotelowy w cenie 60pln/doba. Wybraliśmy płatny, garaż cieplutki można chodzić w samym T-shircie :)
Plusy- wygodne duże łóżko i zasłony :) w ciągu dnia zasłaniasz i w pokoju robi się noc.
Minusy
Nie wiem jak w innych pokojach ale nam nie działał 1 z 2 telefonów stacjonarnych. Ciekła woda w prysznicu na połączeniu słuchawki z wężem. Przy tej klasie hotelu takich rzeczy nie powinno być. Nazwisko jest jednocześnie hasłem do internetu wifi, żona ma podójne nazwisko i nie można było się zalogować, dopiero po telefonicznej interwencji podano hasło które ruszyło. A powinno to już być wyjaśnione w momencie wydawania kart do pokoju.
Chwalą się w informatorze, że posiadają ładowarki telefoniczne. Gdy potrzebowałem to się okazało, że nie ma bo jest jedna dyżurna na cały hotel :)
Podczas pakowania się KTOŚ otworzył drzwi i zdziwiony, my też, powiedział I,m sorry. My już nic nie powiedzieliśmy bo nie zdążyliśmy. Nie weim czy to ktoś z obsługi czy gość ale sorry [cenzura] jak ktoś tam mógł wejść jak wejście jest na kartę. Dobra wyjeżdżamy, oddajemy karty, otrzymujemy fvat, idziemy na parking, skanuję kartę parkingową, na wyświetlaczu info że parking nieopłacony. Że co ? mam tą pozycję na fakturze. Wracam, znów do recepcji pani wzięła kartę, zeskanowała, system przyjął mogliśmy wyjechać. Żadnego słowa przepraszam. Są to detale ale które mogą się zdarzać w hotelach 2-3 gwiazdkowych .
Sam hotel ładny, basen, siłownia, śniadanie pyszne, jeśli byś chciał pokój z widokiem na Motławę to pokoje są droższe


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Trójmiasto - Szukam fajnego hotelu
PostNapisane: 10 marca 2013, 19:28 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2168
Lokalizacja: WOT
Moje BMW: E46
AdamWZ napisał(a):
Nie wiem jak w innych pokojach ale nam nie działał 1 z 2 telefonów stacjonarnych. Ciekła woda w prysznicu na połączeniu słuchawki z wężem.


Zgłosiłeś to od razu w recepcji jak odkryłeś awarię?

AdamWZ napisał(a):
Podczas pakowania się KTOŚ otworzył drzwi i zdziwiony, my też, powiedział I,m sorry. My już nic nie powiedzieliśmy bo nie zdążyliśmy. Nie weim czy to ktoś z obsługi czy gość ale sorry [cenzura] jak ktoś tam mógł wejść jak wejście jest na kartę.


To jest nie do pomyślenia, dlatego moje pytania są następujące:
- ten ktoś wyglądał jak ktoś z obsługi? (nawet jeśli wyglądał to i tak zgodnie ze standardami powinien zapukać)
- mieliście przedłużoną dobę czy wymeldowywaliście się jeszcze przed czasem?

AdamWZ napisał(a):
Dobra wyjeżdżamy, oddajemy karty, otrzymujemy fvat, idziemy na parking, skanuję kartę parkingową, na wyświetlaczu info że parking nieopłacony. Że co ? mam tą pozycję na fakturze. Wracam, znów do recepcji pani wzięła kartę, zeskanowała, system przyjął mogliśmy wyjechać.


A to ewidentny błąd recepcjonisty. Recepcjonistka nie przebiła karty.

_________________
Compi, czyli historia o tym jak dołożyć M-Pakiet i jeździć 1,6 na 18stkach

Coupe, czyli historia o tym jak kupić seryjne auto i nie dać się zwariować


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Trójmiasto - Szukam fajnego hotelu
PostNapisane: 10 marca 2013, 19:40 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 46
Posty: 125
Moje BMW: 540i SMOK
Kod silnika: M62TUB44
AdamWZ napisał(a):
Zgłosiłeś to od razu w recepcji jak odkryłeś awarię?
Z telefonem to wyszło tak, że chcieliśmy ładowarkę i żona zadzwoniła na recepcję ale właśnie wtedy odkryliśmy wadę aparatu. Zadzwoniła z drugiego i zgłosiła, przyszedł boy, sprawdził i rzeczywiście nie działał. Spytał się czy wymienić, powiedzieliśmy że nie ma potrzeby. Prysznica nie zgłaszałem.
Ania napisał(a):
ten ktoś wyglądał jak ktoś z obsługi? (nawet jeśli wyglądał to i tak zgodnie ze standardami powinien zapukać)
ja byłem przyłóżku, żona wychodziła z łazienki i wtedy ktoś wszedł , była w takim szoku że nie zwróciła uwagi a ja nie widziałem.
AdamWZ napisał(a):
mieliście przedłużoną dobę czy wymeldowywaliście się jeszcze przed czasem?
doba do 12, opuszczaliśmy ok 11.30 a gość się wbił ok 11.25
Ania napisał(a):
A to ewidentny błąd recepcjonisty. Recepcjonistka nie przebiła karty.
Dlatego powinna przeprosić, wiem że błedy się zdarzają


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Trójmiasto - Szukam fajnego hotelu
PostNapisane: 10 marca 2013, 19:43 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 68
Moje BMW: e36 e39 e46
Kod silnika: M43B16 M52B28 M62V8
Ania napisał(a):
AdamWZ napisał(a):
Zgłosiłeś to od razu w recepcji jak odkryłeś awarię?
Z telefonem to wyszło tak, że chcieliśmy ładowarkę i żona zadzwoniła na recepcję ale właśnie wtedy odkryliśmy wadę aparatu. Zadzwoniła z drugiego i zgłosiła, przyszedł boy, sprawdził i rzeczywiście nie działał. Spytał się czy wymienić, powiedzieliśmy że nie ma potrzeby. Prysznica nie zgłaszałem.


W zasadzie to koleś nie powinien zadawać pytania "czy wymieniać" tylko to zrobić.
Ania napisał(a):
Ania napisał(a):
ten ktoś wyglądał jak ktoś z obsługi? (nawet jeśli wyglądał to i tak zgodnie ze standardami powinien zapukać)
ja byłem przyłóżku, żona wychodziła z łazienki i wtedy ktoś wszedł , była w takim szoku że nie zwróciła uwagi a ja nie widziałem.


Koleś był ubrany na czarno mignęła mi tylko koszula wiec ciężko zgadnąć czy to obsługa czy inny pacjent.

_________________
zobacz i oceń mojego juniora
zobacz i oceń mojego kapsla


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Trójmiasto - Szukam fajnego hotelu
PostNapisane: 10 marca 2013, 20:33 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2168
Lokalizacja: WOT
Moje BMW: E46
AdamWZ napisał(a):
Prysznica nie zgłaszałem.


Rozumiem, że jesteście zdania, że powinno wszystko działać doskonale w hotelu tej klasy, ale część stanowią tylko rzeczy martwe. Szkoda zatem, że nie zgłosiliście awarii, bo pracownikom hotelu przy takiej ilości pokoi ciężko odkryć wszystkie usterki samodzielnie.

seniorita napisał(a):
W zasadzie to koleś nie powinien zadawać pytania "czy wymieniać" tylko to zrobić.


Z mojego punktu widzenia jego postępowanie było jak najbardziej słuszne. Sprawdził, czy sprzęt faktycznie nie działa, a ponieważ nie działał to zaproponował jego wymianę. Jeżeli byście się zgodzili to przysłałby pracownika technicznego. Skoro mieliście już obniżony komfort pobytu przez ten niedziałający aparat to nie chciał wam obniżać tego komfortu bardziej przysyłając bez waszej zgody technika, który by siedział w waszym pokoju zakłócając wasz spokój.

seniorita napisał(a):
Ania napisał(a):
Ania napisał(a):
ten ktoś wyglądał jak ktoś z obsługi? (nawet jeśli wyglądał to i tak zgodnie ze standardami powinien zapukać)
ja byłem przyłóżku, żona wychodziła z łazienki i wtedy ktoś wszedł , była w takim szoku że nie zwróciła uwagi a ja nie widziałem.


Koleś był ubrany na czarno mignęła mi tylko koszula wiec ciężko zgadnąć czy to obsługa czy inny pacjent.


Zrobiłabym o to awanturę / napisała skargę. Wiele to nie zmieni, ale hotel w odpowiedzi na te wpadki mógłby trochę zatrzeć złe wrażenie, które w was zostało.
Podejrzewam, że był to ktoś z działu służby pięter, kto nie dochował standardów i nie zapukał. Bardzo nikłe są szanse, że był to inny gość. Musiałby nie działać im zupełnie system, żeby wpuścili kolejnego gościa do waszego pokoju - wiąże się to z zameldowaniem kolejnego Gościa do brudnego pokoju (i na dodatek z usterką telefonu, co zapewne spowodowało wyłączenie tego pokoju ze sprzedaży na noc po was) i wyrobieniem klucza nie za pomocą systemu, a ręcznie, co jest rzadko praktykowane.

Jedyne, co mogę wam powiedzieć to, że mieliście wyjątkowego pecha w trakcie swojego pobytu. I cieszę się, że nie pracuję w Hiltonie w Gdańsku, natomiast przy okazji przekażę im wasze uwagi ;)

_________________
Compi, czyli historia o tym jak dołożyć M-Pakiet i jeździć 1,6 na 18stkach

Coupe, czyli historia o tym jak kupić seryjne auto i nie dać się zwariować


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Trójmiasto - Szukam fajnego hotelu
PostNapisane: 10 marca 2013, 20:52 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 68
Moje BMW: e36 e39 e46
Kod silnika: M43B16 M52B28 M62V8
seniorita napisał(a):
Z mojego punktu widzenia jego postępowanie było jak najbardziej słuszne. Sprawdził, czy sprzęt faktycznie nie działa, a ponieważ nie działał to zaproponował jego wymianę. Jeżeli byście się zgodzili to przysłałby pracownika technicznego. Skoro mieliście już obniżony komfort pobytu przez ten niedziałający aparat to nie chciał wam obniżać tego komfortu bardziej przysyłając bez waszej zgody technika, który by siedział w waszym pokoju zakłócając wasz spokój.


Z mojego puntu widzenia nie, bo że nie działa wiedział ze zgłoszenia telefonicznego, po prostu powinien przyjść z innym aparatem i go przepiąć.

Ania napisał(a):
Zrobiłabym o to awanturę / napisała skargę


Awantur i skarg to ja mam dość w pracy. Po prostu tam nie wrócę i nie polecam.

_________________
zobacz i oceń mojego juniora
zobacz i oceń mojego kapsla


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Trójmiasto - Szukam fajnego hotelu
PostNapisane: 19 marca 2013, 08:35 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 489
Lokalizacja: 3CITY
Moje BMW: e46T
Kod silnika: m57+
Ze swojej strony mogę polecić Hotel trochę na wyższym poziomie niż Hilton czy Mera a mianowicie Hotel Podewils w Gdańsku. Zawsze kiedy przyjeżdząją do mnie goście i nie chcą spać u mnie to rezerwuje im miejsce właśnie w tym hotelu... Przy wejściu zawsze stoi Kamerdyner, który odprowadzi Twoje auto na parking itp. Ogólnie kiedyś pojechałem tam bo chciałem zrobić na kimś wrażenie i powiem szczerze podobne wrażenie zrobił jedynie zamek w Rynie na mazurach.

Jeśli jednak stary styl do Ciebie nie przemawia to polecam hotel Bayjonn w Sopocie - obecnie najlepszy hotel w 3mieście.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Trójmiasto - Szukam fajnego hotelu
PostNapisane: 5 kwietnia 2013, 19:18 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
godzio napisał(a):
Ze swojej strony mogę polecić Hotel trochę na wyższym poziomie niż Hilton czy Mera a mianowicie Hotel Podewils w Gdańsku. Zawsze kiedy przyjeżdząją do mnie goście i nie chcą spać u mnie to rezerwuje im miejsce właśnie w tym hotelu... Przy wejściu zawsze stoi Kamerdyner, który odprowadzi Twoje auto na parking itp. Ogólnie kiedyś pojechałem tam bo chciałem zrobić na kimś wrażenie i powiem szczerze podobne wrażenie zrobił jedynie zamek w Rynie na mazurach.

Jeśli jednak stary styl do Ciebie nie przemawia to polecam hotel Bayjonn w Sopocie - obecnie najlepszy hotel w 3mieście.


Rzeczywiście wolę nowoczesne klimaty niż stare zamczyska :) Bayjonn wygląda świetnie ale jednak lokalizacja Mery przy samym morzu bardziej do mnie przemawia i chyba jutro kliknę rezerwację tam właśnie. Dzięki jednak za polecenie bo widzę że mają tam dobrą restaurację Tajską :hyhy: Moja ulubiona kuchnia więc na pewno odwiedzę ich przy okazji pobytu !

Może teraz ktoś coś poleci w Trójmieście gdzie warto się wybrać, co zobaczyć, gdzie zjeść lub się napić :)

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Trójmiasto - Szukam fajnego hotelu
PostNapisane: 8 kwietnia 2013, 12:01 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1196
Mieszkałem tam rok, coś powiedzieć mogę.

Zależy od pogody, ale moim zdaniem oprócz obowiązkowych punktów np. monciaka czy starego miasta w GD, trzeba zobaczyć Park Oliwski. W ogóle tamta część tej dzielnicy jest ciekawa, szczególnie zabudowa. Nie wiem tylko jak po ostatniej pogodzie park będzie wyglądał.

Co do żarcia, to jeśli ma być z pompą to pamiętam, że wrażenie zrobiła na mnie ta:

http://www.restauracja.vns.com.pl/restauracja

Co prawda w mieści się na najwyższym piętrze CH, ale wtedy robiła na mnie wrażenie. Kelner pod muszką itd.

Jak jestem w trójmieście, regularnie odwiedzam club/restaurant Barbados. Takie nie wiadomo co, ale zawsze mi smakuje.

Nie byłem klientem, ale na pewno ciekawą opcją jest nowa (?) restauracja na samym końcu molo w Sopocie. Bardzo elegancko to wyglądało. Była tam przynajmniej w listopadzie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Trójmiasto - Szukam fajnego hotelu
PostNapisane: 8 kwietnia 2013, 16:53 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 50
Posty: 106
Lokalizacja: Chotomów
Moje BMW: E60 530i
Kod silnika: N52
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=127331
Beatles napisał(a):
Mieszkałem tam rok, coś powiedzieć mogę.

Zależy od pogody, ale moim zdaniem oprócz obowiązkowych punktów np. monciaka czy starego miasta w GD, trzeba zobaczyć Park Oliwski. W ogóle tamta część tej dzielnicy jest ciekawa, szczególnie zabudowa. Nie wiem tylko jak po ostatniej pogodzie park będzie wyglądał.

Co do żarcia, to jeśli ma być z pompą to pamiętam, że wrażenie zrobiła na mnie ta:

http://www.restauracja.vns.com.pl/restauracja

Co prawda w mieści się na najwyższym piętrze CH, ale wtedy robiła na mnie wrażenie. Kelner pod muszką itd.

Jak jestem w trójmieście, regularnie odwiedzam club/restaurant Barbados. Takie nie wiadomo co, ale zawsze mi smakuje.

Nie byłem klientem, ale na pewno ciekawą opcją jest nowa (?) restauracja na samym końcu molo w Sopocie. Bardzo elegancko to wyglądało. Była tam przynajmniej w listopadzie.


Jeśli chodzi o jedzenie to polecam w Gdyni Orłowie Tawernę Orłowską, może kelner nie będzie pod muszką ale naprawdę można smacznie tam zjeść, restauracja oczywiście z widokiem na morze, mają fajny ogrzewany taras na którym nawet w chłodne dni można zjeść na świeżym powietrzu.

_________________
Była: E46 320ci. . . .Jest: E60 530i

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL