BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 19:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Zasady organizacyjne które ułatwią korzystanie z działu.
Gdy w nim zakładasz temat, staraj się ich przestrzegać.

1. Podajemy miejsce - najlepiej dołączyć mapkę z lokalizacją np. z zumi. Proszę napisać też województwo, w którym się dana lokalizacja znajduje.

2. Opisujemy co warto zwiedzić i co omijać.

3. Piszemy miejsca, w których warto zjeść lub zostać na nocleg.

4. Koniecznie proszę o zamieszczenie chociaż kilku zdjęć - głównych zabytków itp.

5. Warto napisać również coś o drogach dojazdowych - o ich stanie, czy warto jechać tą trasą czy wybrać inną.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Auto Nostalgia vs Oldtimer Warsaw
PostNapisane: 11 maja 2017, 14:53 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 3082
Lokalizacja: Kętrzyn
Moje BMW: 540i
Garaż: Volvo S40 II 2.0d
Cześć, na początek nie wiem czy to ten dział. Chciałem się dowiedzieć w którym z tych miejsc spędzę więcej czasu ? Które oferuje większą liczbę wystawionych aut ? W sobotę jadę do WWA i nie wiem czy wyrobię się, żeby zajechać w dwa miejsca


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Auto Nostalgia vs Oldtimer Warsaw
PostNapisane: 11 maja 2017, 23:22 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Zdecydowanie na Oldtimer show. Na pewno będzie więcej eksponatów, nieporównywalnie większa powierzchnia do obgonienia. Jest też więcej miejsca wokół aut żeby je dobrze obejrzeć i lepsze światło. Z drugiej strony czegoś mi tam zawsze brakuje, tak trochę bezdusznie i komercyjnie jest. Niby mnóstwo świetnych wozów, ale jakoś brakuje klimatu obcowania z klasyczną motoryzacją. No i korki żeby wjechać, korki żeby wyjechać, dzikie tłumy na miejscu, poprzednio Ci którzy zdobyli albo kupili wcześniej bilety stali w kolejce 2h, za to dla kupujących bilety na miejscu była bardzo mała kolejka.
Podpowiedź: jeśli nie zdobyłeś nigdzie darmowej wejściówki, to zarejestruj się na aukcję klasyków i w sobotę wejście masz za darmo:
http://www.aukcjeklasykow.car-port.pl/rejestracja

Auto Nostalgia jest bardziej kameralna ale jest też bardziej klimatyczna. Jakoś tak milsza atmosfera tam panuje, ciekawsze stoiska różnych klubów lub marek, wystawy tematyczne (Forza Italia, Stado Baranów nigdy nie zawodzą). Parking na miejscu, bezproblemowy wjazd i wyjazd.
Ta data była zawsze datą wystawy Auto Nostalgii i Nadarzyn się wpierdzielił z buciorami w ten sam termin chyba po to żeby zniszczyć "konkurencję". Już samo to sprawia, że w pierwszej kolejności odwiedzam właśnie AN. Niemniej jednak warto odwiedzić oba te miejsca.

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL