BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 11:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Zasady organizacyjne które ułatwią korzystanie z działu.
Gdy w nim zakładasz temat, staraj się ich przestrzegać.

1. Podajemy miejsce - najlepiej dołączyć mapkę z lokalizacją np. z zumi. Proszę napisać też województwo, w którym się dana lokalizacja znajduje.

2. Opisujemy co warto zwiedzić i co omijać.

3. Piszemy miejsca, w których warto zjeść lub zostać na nocleg.

4. Koniecznie proszę o zamieszczenie chociaż kilku zdjęć - głównych zabytków itp.

5. Warto napisać również coś o drogach dojazdowych - o ich stanie, czy warto jechać tą trasą czy wybrać inną.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wakacje w Turcji - praktyczne porady? :)
PostNapisane: 18 czerwca 2010, 12:42 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Boogie napisał(a):
Tak ?
to dlaczego nie kupią zwykłego zegarka, jakiejś zwykłej firmy, Q&Q, Perfect czy inne jakieś tam, których jest setki. Taki zegarek też pokazuje czas i jest w pełni użyteczny.
Dlaczego nie kupi ktos zwykłej torby, firmy XYZ, też będzie funkcjonalna.
No właśnie, DLACZEGO ?
Ano dlatego, że to właśnie musi być przedmiot posiadający cechy luksowego dobra, niedostepnego dla wszytskich, którego posiadanie pokaże nas w innym świetle.
Dlatego delikwent kupi niby Breilinga, niby Rolexa, Patka etc.



Ależ oczywiście że JAKAŚ CZĘŚĆ osób kupi dlatego. Bo ludzie są różni, natomiast sporo ludzi kupi bo im się spodoba.


Boogie napisał(a):
Nie porównuj okularów do zegarka. Okulary to przemiot codzinnego użytku, zaanektowany przez firmy, które na niektóych modelach zrobiły kase, podkręcając marketingowo ich wartość jako wyjątkowego wyrobu.


Dokładnie to samo masz z torbami, zegarkami, okularami, perfumami i zegarkami. Podkręcone marketingowo produkty do wyjątkowego wyrobu. Zresztą tym właśnie zajmują się marketingowcy i kreatorzy mody. Podkręcają wartość RZECZY do wyjątkowości. A my na forum BMW? Z samochodów też robimy "obiekty". Ktoś zerknie na forum i się zdziwi, przecież to tylko RZECZ do poruszania się. Dla nas to wyjątkowe maszyny a kto inny kupi to jako auto z A do B. Jeden kupi zegarek w sklepie za 100zł a drugi fajosko ładny zegarek na bazarze od araba za 30$. Dla wielu osób taka podróba Breitlinga wygląda EXTRA, znacznie fajniej niż zwykły zegarek w sklepie. Tyle kreseczek, cyferek, 3 tarcze, fazy księżyca - gadżet.





Boogie napisał(a):
Zgodze sie z takim podejsciem.
Ale wtedy naturalnym jest kupienie zegarka firmy, nie udającego czegoś czym nie jest, bo rzecz nie jest kultowa, podnosić statusu etc.


Nadal się nie zgadzam. Załóżmy że chciałbym kupić zegarek, bo mi "potrzebny" np. podczas nurkowania - choć to akurat słaby przykład ze względu na wodę, ale przyjmijmy że nurkowanie. Z komórką do wody nie wejdę. Albo na narty - nie wygodnie w rękawicach wyciągać komórkę. Dlaczego mam KONIECZNIE kupić w sklepie brzydki jak na bazarze takie fajoskie podróbki są?

Boogie, dziwię się Twojemu podejściu. Dlaczego sądzisz że wszyscy robią coś pod innych? Sam kupiłeś M5 dla SIEBE, dlatego że masz frajdę w POWER-a i z tego jakie to auto jest fajne, ale... zaraz taki Boogie napisze Ci że nie.. że kupiłeś to auto żeby sobie prestiż podnieść, że po to żeby inni widzieli żebyś szpanował, że nikt nie kupuje takiego auta żeby szybko jeździć bo się nie da w Polsce itp. Mi tez już ktoś mówił że samochody kupuje dlatego żeby przed sąsiadami szpanowac... a sąsiadów nie mam. :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wakacje w Turcji - praktyczne porady? :)
PostNapisane: 18 czerwca 2010, 13:55 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 4257
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M6
Kod silnika: S85 S62 M60
Garaż: było: M5e39 '01,
e34 540i '94
becek napisał(a):
ale "mondrosci ludowe" tu czytam
akurat w tym segmencie nie warto kupowac podrobek..dlaczego?? bo chodzi o nasze oczy, ktore jak raz zniszczymy to juz na zawsze
to moga byc zwykle plastki bez filtrow, szkoda naszego zdrowia
a ladny tag to po prostu bizuteria
a nie pazernosc,nie sadz ludzi wedlug siebie


Zanim zaczniesz wygłaszać swoje mądrości, to zrozum troche temat, ok ?
Podróbka czego niby w okularach nie jest warta kupienia ?
Można kupić okulary z dobrymi szkłami, ze szkła, z dobra oprawką, i cena będzie 100 pln.
Żadne markowe.
A można kupić RayBana za 1000 pln.
Jakie tu podrabianie jest ?!
Co innego, kiedy koleś kupi okulary udające RayBana. Wtedy stara się przynależeć do grupy którą stać na takie gadżet.

Jesteś kolejnym wioskowym mędrcem.
TagHeuer to biżuteria ??? :rotfl:
Zostaw chłopcze lepiej temat sztuki zegarmistrzwoskiej mężczyznom....


KotSylwester napisał(a):
Ależ oczywiście że JAKAŚ CZĘŚĆ osób kupi dlatego. Bo ludzie są różni, natomiast sporo ludzi kupi bo im się spodoba.

Z zegarkami jest jak z felgami.
Kiedyś, kilka wielkich firm wymyśliło kilka standardów wzoru, kształtu etc.
I dzisiaj WIELE firm legalnie nawiązuje do tych wzorów.
Przykład:
Obrazek

Obrazek

i wzór
Obrazek

Podoba nam sie Rolex, ok.
Nie mamy 25 000 PLN, nie chcemy kupować podróby z Chin z napisem Rolex, możemy kupić za 1/10 ceny któryś z zegarków na górze.
Ale !!!! nie zaszpanujemy już nazwą Rolex, nazwy na zegarkach powyżej, markowe, od firm o ugruntowanej pozycji, nie robią już szału, nie są podrabiane przez Chinoli.
Jak widać, różnice w temacie zegarmistrzostwa w stosunku do innych dóbr typu torebka, okulary sa zdecydowane.
Rolex oczywiście ma swoje smaczki typu świeci w ciemności na niebiesko lub zielono, w zależności czy naświelił się światłem słonecznym, czy sztucznym.

KotSylwester napisał(a):
A my na forum BMW? Z samochodów też robimy "obiekty". Ktoś zerknie na forum i się zdziwi, przecież to tylko RZECZ do poruszania się.

Arument chybiony, jeśli ta rzecz daje nam przyjemność, z jazdy, z obcowania.
Wtedy zamiast wydawać na kino 100 pln, zalewamy wache i mamy frajde.
Ktoś kto nie doświadczył przyjemności uzywania, nie widzi sensu tego, co napisałeś.
Wytłumacz sens kamasutry kobiecie nie mającej orgazmów :) Wyśmieje Cię, i powie że to jakaś głupota zajmować się tak zwykłą codzienną fizjologią.

KotSylwester napisał(a):
Nadal się nie zgadzam. Załóżmy że chciałbym kupić zegarek, bo mi "potrzebny" np. podczas nurkowania

Ok, kupujesz divera jakiegop wstawiłem powyżej za 2000-2500PLN - Rolexowego.
Albo Seiko, Casio za 500 PLN. I masz wartościowy dobry zegarek, a Seiko może być nawet mechaniczny !!! :
Obrazek
Obrazek

I każdy posiadacz Rolexa spojrzy na takiego Seiko z uznaniem, bo to dobry zegarek.


KotSylwester napisał(a):
Dlaczego mam KONIECZNIE kupić w sklepie brzydki jak na bazarze takie fajoskie podróbki są?

To co podałem powyżej jest brzydkie ?
W sklepach są z zegarkami, na allegro też. Seiko, Casio, Tissot etc.
Jak widać ten argument jest chybiony.
Pełno jest na allegro zegarków, kilkanaście tysięcy, te wszytskie co pokazałem też są.
Ale ludzie kupują podróby znanych marek, albo marek nieistniejących Jacques Montagne, Christan Benoit inne, bo w opisie auckji jest, że zegarek kosztuje 1000Euro, a oni tu moga taki mieć za 400 PLN.
Ten sam mechanizm kupowania jak w przypadku aut - grat, szpachla, cofniety licznik, ale tani. Więc nie bede frajerem i dam 40% mniej niż inni, i tez sie pokaże.


KotSylwester napisał(a):
Boogie, dziwię się Twojemu podejściu. Dlaczego sądzisz że wszyscy robią coś pod innych? Sam kupiłeś M5 dla SIEBE

A jaki jest sens kupowania czegoś, co udaje coś, czym nie jest.
Razi nazwą, logo ?
Proste. Żeby robić wrażenie na innych. Innego wytłumaczenia nie ma.
Na bazie przykładów które podałem z modelami zegarków i designem, nie ma innego wytłumaczenia. Lubiąc jakis design, spokojnie można kupić coś w tym charakterze, tyle że nie z tak renomowanej i drogiej firmy.

A M5 kupiłem bo jest tanie w użytkowaniu jak na te osiągi auta, tańsze niż wszytsko inne na rynku, i lata. Społecznie to samochód niezauważalny, zwykły samochód jakich pełno na ulicach.

_________________
Obrazek

http://imageshack.com/a/img689/1772/78er.jpg

Sprzedam MANUAL 6-b z M5e39 ~ 3.000 PLN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wakacje w Turcji - praktyczne porady? :)
PostNapisane: 18 czerwca 2010, 16:15 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 49
Posty: 839
Lokalizacja: Germany
Moje BMW: F34 335i
ja do takich samych przemyslen jak Ty Boogie doszedlem kilka lat temu jak moglem kupic takie zegarki w Dubaiu,
i stwierdzilem ze nie warto, dla mnie zegarek to element bizuterii wiec musi byc prawdziwy
- kupilem cos tanszego - Seiko serii Sportura i jestem bardzo zadowolony-
cienki, pasuje i do garnituru i na sportowo, "miekka" bransoleta itd
Cena w sklepie 500-600 Euro ale w sklepach int mozna znalesc za polowe tej ceny.
Obrazek
http://seiko.de/produkte/sportura/alarm ... d23p1.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wakacje w Turcji - praktyczne porady? :)
PostNapisane: 18 czerwca 2010, 18:07 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
Boogie napisał(a):
Kupowanie takich rzeczy to przestepstwo

But who cares? :rotfl:

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wakacje w Turcji - praktyczne porady? :)
PostNapisane: 18 czerwca 2010, 18:14 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 8579
Lokalizacja: Lubelskie LJA
Moje BMW: Mercedes-Benz CLS
Kod silnika: 320CDI 7G-Tronic
Garaż: 93' E36 Sedan Calypsorot
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=107879

99' E46 Coupe Topasblau
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119679

07' CLS W219 7G-Tronic
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=151028
Co do Wakacji - Przypomniał mi się pewien zajebiaszczy motyw z filmu "Poranek Kojota" Jak to było w tej Historii romansu (szczoteczka) :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Włamano im się na chatę skradziono wszystkie rzeczy... ALE... Zostowiono Aparat Fotograficzny...
Okazało się, że jest tam kilka zdjęć, które nie oni robili...,
Tylko trzej miejscowi murzyni, którzy włamali się do nich pierwszego dnia...,
Na tych zdjęciach, ci murzyni wsadzali sobie ich szczoteczki do zębów w dupę. A oni potem, przez cały miesiąc, tymi szczoteczkami myli zęby :zdziwko: :rotfl:

_________________
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim autem spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"
Obrazek
Był: 93' E36 Sedan 316i Calypsorot Metallic - Bimbrowóz (2009-2012)
Był: 99' E46 Coupe 320Ci Topasblau - Smerfeta (2012-2015)
Jest: 07' Mercedes-Benz CLS W219 320CDI 7G-Tronic - Czarna Locha (2015-Obecnie)


Ostatnio edytowano 18 czerwca 2010, 18:19 przez Dżordż, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wakacje w Turcji - praktyczne porady? :)
PostNapisane: 18 czerwca 2010, 18:16 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Thomas_HD napisał(a):
cienki, pasuje i do garnituru i na sportowo, "miekka" bransoleta itd


troche OT ale moim zdaniem do garnituru sie nie nadaje , za malo stonowany. Nie wiem jakie ma gabaryty w rzeczywistosci ale dla mnie do garnituru tu musi byc taki zegarek jak by go nie bylo, calkowicie klasyczna tarcza bez bajerow i kolorowych wskazowek ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wakacje w Turcji - praktyczne porady? :)
PostNapisane: 18 czerwca 2010, 18:40 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 49
Posty: 839
Lokalizacja: Germany
Moje BMW: F34 335i
jest naprawde bardzo cienki, i nie za duzy-
no ale fakt- klasyk na skorzanym pasku to to nie jest.
Szukalem Omegi ale.. ceny od 2000 Euro a falszywki nie chce-
przelozylem ten zakup na nieokreslona przyszlosc,- kiedys sobie kupie :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wakacje w Turcji - praktyczne porady? :)
PostNapisane: 18 czerwca 2010, 18:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
Thomas_HD napisał(a):
cienki, pasuje i do garnituru i na sportowo,


Wg. mnie nie pasuje do garnituru.

P.S.
Ale ogólnie zegarek bardzo ciekawy.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wakacje w Turcji - praktyczne porady? :)
PostNapisane: 18 czerwca 2010, 19:44 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2972
Lokalizacja: wawa
Moje BMW: e46
Kod silnika: m47n
Boogie napisał(a):
TagHeuer to biżuteria ???
Zostaw chłopcze lepiej temat sztuki zegarmistrzwoskiej mężczyznom....
:rotfl:
zostawiam...prawdziwy mężczyzno :rotfl:

_________________
Obrazek


https://picasaweb.google.com/100024553116878785483/Indochiny


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wakacje w Turcji - praktyczne porady? :)
PostNapisane: 18 czerwca 2010, 20:51 
ja też nie lubię mimikry :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wakacje w Turcji - praktyczne porady? :)
PostNapisane: 19 czerwca 2010, 20:25 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 737
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: E39 525iaT, E46 325
Kod silnika: M54B25
Panowie, ale ja zegarka nie mam zamiaru kupować;) Mam już swojego, całkiem prywatnego i oryginalnego Atlantica, w rodzinie był też do niedawna Patek Philippe, jest również Audemars Piguet Royal Oak damski (na sprzedaż, gdyby ktoś był poważnie zainteresowany proszę na priv i wyślę fotki i szczegóły - znający markę wiedzą, czemu poważnie:) ) - oczywiście oryginalne. Wróćmy do tematu Turcji, może ktoś oprócz mnie jedzie tam w tym roku:)

_________________
e///M-tuzjasta :)

E46 323i --> SPRZEDANY

E36 316i Compact --> SPRZEDANY

E36 320i Coupe --> SPRZEDANY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wakacje w Turcji - praktyczne porady? :)
PostNapisane: 20 czerwca 2010, 12:45 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Boogie napisał(a):
Co innego, kiedy koleś kupi okulary udające RayBana. Wtedy stara się przynależeć do grupy którą stać na takie gadżet.


Współczuję takiego podejścia do tematu. Jak rozumiem Twoje życie polega na tym że nie posiadasz rzeczy jakie Ci się podobają, tylko kupujesz żeby przynależeć do grupy? A ja myślałem że jest fanem mocnych BMW a Ty po prostu chcesz przynależeć do grupy... Współczuję takie PUSTEGO sposobu myślenia. Albo jest to wynikiem BARDZO niskiej samooceny, albo dałeś się nabrać specom od marketingu.

Boogie napisał(a):
A jaki jest sens kupowania czegoś, co udaje coś, czym nie jest.
Razi nazwą, logo ?
Proste. Żeby robić wrażenie na innych. Innego wytłumaczenia nie ma.


Acha, czyli ty kupujesz coś ładnego TYLKO żeby robić wrażenie na innych? Myślałem że lubisz swoje M5... a Ty je kupiłeś tylko dlatego żeby robić wrażenie na innych? Trzeba przyznać że szokujące wyznanie na forum :zdziwko:


Ostatnio edytowano 20 czerwca 2010, 12:48 przez KotSylwester, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wakacje w Turcji - praktyczne porady? :)
PostNapisane: 20 czerwca 2010, 16:01 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 4257
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M6
Kod silnika: S85 S62 M60
Garaż: było: M5e39 '01,
e34 540i '94
KotSylwester napisał(a):
Boogie napisał(a):
Co innego, kiedy koleś kupi okulary udające RayBana. Wtedy stara się przynależeć do grupy którą stać na takie gadżet.


Współczuję takiego podejścia do tematu. Jak rozumiem Twoje życie polega na tym że nie posiadasz rzeczy jakie Ci się podobają, tylko kupujesz żeby przynależeć do grupy? A ja myślałem że jest fanem mocnych BMW a Ty po prostu chcesz przynależeć do grupy... Współczuję takie PUSTEGO sposobu myślenia. Albo jest to wynikiem BARDZO niskiej samooceny, albo dałeś się nabrać specom od marketingu.


:szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok:

Błagam Cię, chociaż dyskutujesz na tematy na których się nie znasz, to wysil się minimalnie i czytaj chociaż dokładnie co kto pisze, bo robi się z wątku bezkształtny bełkot.
Już nawet nie chce mi sie teraz tłumaczyć, co miałem na myśli, bo wynika to zupełnie jasno z tego co napisałem........






KotSylwester napisał(a):

Boogie napisał(a):
A jaki jest sens kupowania czegoś, co udaje coś, czym nie jest.
Razi nazwą, logo ?
Proste. Żeby robić wrażenie na innych. Innego wytłumaczenia nie ma.


Acha, czyli ty kupujesz coś ładnego TYLKO żeby robić wrażenie na innych? Myślałem że lubisz swoje M5... a Ty je kupiłeś tylko dlatego żeby robić wrażenie na innych? Trzeba przyznać że szokujące wyznanie na forum :zdziwko:


Trzeba przyznać, że tylko Ty zauważyłeś to "wyznanie". Nie zastanowiło Cię to ?
I co ma do q..y kupowanie podróbki zegarka udającej oryginał do posiadania oryginalnego M5?

Trzeba być nietrzeźwym zdrowo, żeby napisać to co powyżej Ty, po tym :
Boogie napisał(a):
A M5 kupiłem bo jest tanie w użytkowaniu jak na te osiągi auta, tańsze niż wszytsko inne na rynku, i lata. Społecznie to samochód niezauważalny, zwykły samochód jakich pełno na ulicach.


Sorry kolego, ale uprawiasz po raz kolejny żenade na forum, i nie wiem po kiego udzielasz sie w termacie którego zwyczajnie nie rozumiesz, i nawet nie chce Ci sie zaangażować i czytać uważnie wątku.

_________________
Obrazek

http://imageshack.com/a/img689/1772/78er.jpg

Sprzedam MANUAL 6-b z M5e39 ~ 3.000 PLN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wakacje w Turcji - praktyczne porady? :)
PostNapisane: 20 czerwca 2010, 18:22 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1202
Lokalizacja: NDM
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47TUD20
śmiało z tego tematu można by wydzielić osobny temat "podróby zegarków" ;)

wracając do tematu Turcji czy ktoś się orientuje czy "6 miesięcy ważności paszportu" jest skrupulatnie przestrzegane czy można to jakoś obejść, w końcu wyjazd byłby tylko na tydzień ??

pytam się gdyż zainteresowałem się tą Turcją (oh jak miło by było mieć pewność ładnej pogody) niestety mój paszport traci ważność 18 października :/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wakacje w Turcji - praktyczne porady? :)
PostNapisane: 20 czerwca 2010, 20:21 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Paszport wyrobisz w 12-14dni. Tylko musisz poprosić o przyspieszony termin.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wakacje w Turcji - praktyczne porady? :)
PostNapisane: 20 czerwca 2010, 20:27 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
marcin87k napisał(a):
śmiało z tego tematu można by wydzielić osobny temat "podróby zegarków"


A wszystko zaczelo sie od nieszczesnego Breitlinga. Lezy sobie spokojnie na polce a jaki slawny sie zrobil :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wakacje w Turcji - praktyczne porady? :)
PostNapisane: 21 czerwca 2010, 09:47 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1202
Lokalizacja: NDM
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47TUD20
KotSylwester napisał(a):
Paszport wyrobisz w 12-14dni. Tylko musisz poprosić o przyspieszony termin.


heh, to to ja wiem. Rzecz w tym, że jeśli wyjazd miałby się odbyć to w tym tygodniu ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wakacje w Turcji - praktyczne porady? :)
PostNapisane: 23 stycznia 2012, 12:37 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 53
Posty: 1522
Lokalizacja: Oświęcim
Moje BMW: E 90 325i,Z 3 1.9i
Krótkie pytanko;z jaką walutą najlepiej udać się do Turcji?Dolar czy Euro?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wakacje w Turcji - praktyczne porady? :)
PostNapisane: 23 stycznia 2012, 17:07 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 50
Posty: 5951
Lokalizacja: S1 FAST
Moje BMW: 123d 850 F10
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0
dolar

_________________
///M jak miłość ///M - najsilniejsza literka na świecie:) co jest lepszego od eMki? dwie eMki i V12
Sprzedam BMW 850i "91, 123d '08, info na http://www.fast-cars.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wakacje w Turcji - praktyczne porady? :)
PostNapisane: 23 stycznia 2012, 20:22 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7461
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
Thomas_HD napisał(a):
ja do takich samych przemyslen jak Ty Boogie doszedlem kilka lat temu

Thomas_HD napisał(a):
i stwierdzilem ze nie warto, dla mnie zegarek to element bizuterii wiec musi byc prawdziwy

zgadzam się z Tobą w pełni :ok: Kupowanie podrobionego zegarka to oznaka braku stylu , klasy i dobrego smaku. Po prostu brak wyczucia , chęć posiadania czegoś co jest zarezerwowane dla określonej grupy ludzi i na siłę z butami się tam wpychać...poza tym to po prostu zwykłe buractwo :rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL