BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 kwietnia 2024, 15:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Zasady organizacyjne które ułatwią korzystanie z działu.
Gdy w nim zakładasz temat, staraj się ich przestrzegać.

1. Podajemy miejsce - najlepiej dołączyć mapkę z lokalizacją np. z zumi. Proszę napisać też województwo, w którym się dana lokalizacja znajduje.

2. Opisujemy co warto zwiedzić i co omijać.

3. Piszemy miejsca, w których warto zjeść lub zostać na nocleg.

4. Koniecznie proszę o zamieszczenie chociaż kilku zdjęć - głównych zabytków itp.

5. Warto napisać również coś o drogach dojazdowych - o ich stanie, czy warto jechać tą trasą czy wybrać inną.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: egipt a sprawa polska (turysci)
PostNapisane: 31 stycznia 2011, 07:49 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 37
Posty: 718
Lokalizacja: bawaria
A u nas kiedy zamieszki beda ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: egipt a sprawa polska (turysci)
PostNapisane: 31 stycznia 2011, 07:58 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
a Dark knight, 10 kwietnia ustawka, ale jeszcze nie wiedzą czy w Wawie czy Krakowie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: egipt a sprawa polska (turysci)
PostNapisane: 31 stycznia 2011, 08:26 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 37
Posty: 718
Lokalizacja: bawaria
Cytuj:
a Dark knight, 10 kwietnia ustawka, ale jeszcze nie wiedzą czy w Wawie czy Krakowie.


to trzba dokładnie ustalić co gdzie i jak, bo jak
my sie nie weźmiemy za to to, to dupa blada z tego bedzie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: egipt a sprawa polska (turysci)
PostNapisane: 31 stycznia 2011, 08:29 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 48
Posty: 2607
Lokalizacja: Nysa Opolskie
Moje BMW: F07 535dx
Kod silnika: n57
KotSylwester napisał(a):
a Dark knight, 10 kwietnia ustawka, ale jeszcze nie wiedzą czy w Wawie czy Krakowie.

Cywilizowane będą......... bez broni . Wygrani palą szaliki przegranych.
Jak któryś zdrowo wyłapie i straci przytomność to się go dalej nie ładuje. :niepewny:

Polacy..... teraz mogą poćwiczyć przed ustawką w Egipcie ... taki obóz kondycyjny. :rotfl:

_________________
TEL. 600218347 Krzysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: egipt a sprawa polska (turysci)
PostNapisane: 31 stycznia 2011, 23:34 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 607
Moje BMW: E 36 coupe
Kod silnika: M52B28
Cytuj:
Polacy..... teraz mogą poćwiczyć przed ustawką w Egipcie ... taki obóz kondycyjny. :rotfl:


Dobre dobre, kibole niech jadą tam, do Egiptu... tylko kto im za bilet zapłaci? :D

_________________
ObrazekObrazek
Bostongrun ;)
viewtopic.php?f=6&t=75644


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: egipt a sprawa polska (turysci)
PostNapisane: 31 stycznia 2011, 23:46 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 39
Posty: 1322
Lokalizacja: śląskie
Moje BMW: L2PH2
Kod silnika: F4R
Garaż: Volvo 340 DL
Lama123 napisał(a):
Cytuj:
Polacy..... teraz mogą poćwiczyć przed ustawką w Egipcie ... taki obóz kondycyjny. :rotfl:


Dobre dobre, kibole niech jadą tam, do Egiptu... tylko kto im za bilet zapłaci? :D


MSZ zrobimy sobie z Egiptu kolonię i będziemy czerpać zyski z turystyki :].

_________________
Jeśli widzisz drzewo, w które za chwilę uderzysz to nazywamy to podsterowność. Jeśli go słyszysz i poczujesz to była nadsterowność.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: egipt a sprawa polska (turysci)
PostNapisane: 1 lutego 2011, 02:59 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 46
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47N
Kisiel24 napisał(a):

Bez turystow ten kraj padnie na cycki...

Myślę, że to niewiele interesuje szabrowników i zbiegłych kryminalistów. A tak w ogóle to taka pani zapytana wczoraj na lotnisku czy się nie boi lecieć, odpowiedziała: "....jakoś to będzie...". Aż mi się przez serce przecisnęło "Good luck".

kamil_85 napisał(a):
MSZ zrobimy sobie z Egiptu kolonię i będziemy czerpać zyski z turystyki :].

Obawiam się, że bardziej by czerpała zyski nasza klasa polityczna a nie my, co nie do końca jest jednoznaczne.

_________________
Flagi na trzeciego
Zobacz moje pierwsze BMW -->> viewtopic.php?p=591189


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: egipt a sprawa polska (turysci)
PostNapisane: 1 lutego 2011, 06:27 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
jendrek1977 napisał(a):
A tak w ogóle to taka pani zapytana wczoraj na lotnisku czy się nie boi lecieć, odpowiedziała: "....jakoś to będzie..."


To jest typowo Polskie podejście :ok:

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: egipt a sprawa polska (turysci)
PostNapisane: 1 lutego 2011, 08:44 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: polska
siem - czy byl ktos tam na ulopie ?- siedza w gettych oslaniani przez policje i wojsko ryja nie mozna samemu wnurzyc , jak stado baranow wozone po nilu i do piramid - rzniete pod piramidami przez pastuchow wielbladow (oplata za jazde wielbladem)-poza tym uwazam ,ze ci co tam w tej chwili pozostaja i tez i jada - bo szkoda pieniedzy- to ostatnie durnie i nie znaja tam ani tamtejszych realiow ani nie maja wyobrazni co moze jeszcze sie przydarzyc - czort jak sami dorosli sie pchaja - pies ich drapal ale jesli z dziecmi jada to paranoja - a w sumie to do kitu z takim urlopem pod bronia -nawet w spokojnych czasach - wole cypr , turcje i inne interesujace kraje gdzie mozna swobodnie po miastach polazic i po kraju pojezdzic-pzdr


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: egipt a sprawa polska (turysci)
PostNapisane: 1 lutego 2011, 08:51 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
A ja nadal uważam że w Hurhadzie nic nie będzie ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: egipt a sprawa polska (turysci)
PostNapisane: 1 lutego 2011, 09:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
harnas621 napisał(a):
siem - czy byl ktos tam na ulopie ?- siedza w gettych oslaniani przez policje i wojsko ryja nie mozna samemu wnurzyc , jak stado baranow wozone po nilu i do piramid - rzniete pod piramidami przez pastuchow wielbladow (oplata za jazde wielbladem)-poza tym uwazam ,ze ci co tam w tej chwili pozostaja i tez i jada - bo szkoda pieniedzy- to ostatnie durnie i nie znaja tam ani tamtejszych realiow ani nie maja wyobrazni co moze jeszcze sie przydarzyc - czort jak sami dorosli sie pchaja - pies ich drapal ale jesli z dziecmi jada to paranoja - a w sumie to do kitu z takim urlopem pod bronia -nawet w spokojnych czasach - wole cypr , turcje i inne interesujace kraje gdzie mozna swobodnie po miastach polazic i po kraju pojezdzic-pzdr



amen :!:

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: egipt a sprawa polska (turysci)
PostNapisane: 1 lutego 2011, 09:33 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
harnas621 napisał(a):
siem - czy byl ktos tam na ulopie ?- siedza w gettych oslaniani przez policje i wojsko ryja nie mozna samemu wnurzyc , jak stado baranow wozone po nilu i do piramid - rzniete pod piramidami przez pastuchow wielbladow (oplata za jazde wielbladem)-poza tym uwazam ,ze ci co tam w tej chwili pozostaja i tez i jada - bo szkoda pieniedzy- to ostatnie durnie i nie znaja tam ani tamtejszych realiow ani nie maja wyobrazni co moze jeszcze sie przydarzyc - czort jak sami dorosli sie pchaja - pies ich drapal ale jesli z dziecmi jada to paranoja - a w sumie to do kitu z takim urlopem pod bronia -nawet w spokojnych czasach - wole cypr , turcje i inne interesujace kraje gdzie mozna swobodnie po miastach polazic i po kraju pojezdzic-pzdr



Chyba nie byłeś w Egipcie.

Nie siedziałem w getcie.

Policja jest - 2 strażników przed wejściem do hotelu, bo nie wpuszczają tubylców do hotelu, wiadomo bieda w kraju itp.

Samemu można wyjść na miasto - bez problemu, nawet w Sharm spacerowaliśmy po kilka godzin późnym wieczorem.

Jak stado baranów wożone - jak w każdym kraju turystycznym, to się nazywa wycieczka zorganizowana. Podobnie w Grecji, jedzie się
autokarem do zabytków, w Turcji, czy we Włoszech. Samemu można - ale drożej, szczególnie że z Hurghady do Sharm masz 450km. No ale rozumiem że wolałbyś wynająć auto i sobie strzelić 900km za kółkiem, w końcu masz urlop.

Rozumie że czułeś się orżnięty jak zapłaciłeś 10 dolarów za przejażdżkę wielbłądem? Jak chciałeś to się przjechałeś. Cena Ci odpowiadała więc o co chodzi? A może chciałbyś za darmo? Bez komentarza...

Co do konwojów pod bronią, to już ich nie ma od dłuższego czasu w Egipcie. Pewnie wrócą bo turyści się boją (jak Ty) i się cieszą że są bezpieczni jak jedzie uzbrojony strażnik.

Ale skoro ktoś tak odbiera rzeczywistość to albo tam nie był albo ma jakiś kompleks.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: egipt a sprawa polska (turysci)
PostNapisane: 1 lutego 2011, 16:34 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
harnas621 napisał(a):
siem - czy byl ktos tam na ulopie ?- siedza w gettych oslaniani przez policje i wojsko ryja nie mozna samemu wnurzyc , jak stado baranow wozone po nilu i do piramid - rzniete pod piramidami przez pastuchow wielbladow (oplata za jazde wielbladem)


"siem" ja byłem!
I włos mi z głowy nie spadł, a większość życia nocnego spędziłem poza hotelową dyskoteką osłanianą przez kordon policji i dwa czołgi (ochrona getta o której wspominasz).
"Ryja" jak to piszesz wynurzałem bez żadnej obawy, co więcej nocne powroty z baletów był to czas na nowe znajomości i integrację a nie na awantury.
Dalej! Będąc w krajach arabskich 5 razy- tylko raz widziałem mordobicie- tj. bijatykę... kiedy to pijany anglik oklepał swoją nie mniej pijaną żonę.

P.S.
Co do bycia wożonym "jak stado baranów" to powiem CI że mając 18 lat zjeździłem ze swoją dziewczyną Tunezję wzdłuż i wszerz... pociągiem na własną rękę...
I też nam się nic nie stało.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: egipt a sprawa polska (turysci)
PostNapisane: 1 lutego 2011, 16:41 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1202
Lokalizacja: NDM
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47TUD20
No ale kto by ruszył Krzysztofa Ibisza się pytam?

Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: egipt a sprawa polska (turysci)
PostNapisane: 1 lutego 2011, 18:49 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Kisiel24 napisał(a):
Bede czekal :)


Już ci mogę powiedzieć, zrezygnował :D Leci na Teneryfę.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: egipt a sprawa polska (turysci)
PostNapisane: 2 lutego 2011, 21:25 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 53
Posty: 1522
Lokalizacja: Oświęcim
Moje BMW: E 90 325i,Z 3 1.9i
Mnie się wydaję że te zamieszki szybko ucichną.Egipt to kraj który żyje z turystyki.Jeśli turyści nie będą przyjeżdżać do nich,to jako kraj który posiada leniwych i cwanych obywateli ,a nie posiada przemysłu, nie będzie miał prawa istnienia.Zresztą mi też zależy na pokoju bo nie widziałem jeszcze piramid,a mam ochotę je zwiedzić :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: egipt a sprawa polska (turysci)
PostNapisane: 2 lutego 2011, 22:26 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Dzisiaj już dziennikarzyny (bo inaczej ich nazwać nie można) w radiu mówili i pytali turystów którzy wrócili i opowiadali jak jest strasznie, że ludzie sie zabijali na ich oczach. Oczywiście zapomnieli dodać że turyści byli w Kairze a nie w "kurortach"... żenada po całości, no ale przecież sensacja musi być. :wstyd:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: egipt a sprawa polska (turysci)
PostNapisane: 2 lutego 2011, 22:58 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 380
Lokalizacja: Warszawa / Włocławek
Moje BMW: Było
Kod silnika: też był
Garaż: Wieśwagen.
KotSylwester, ktoś na tym biznes musi robić... wielu zależy by sfinksy sie biły pod piramidami


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: egipt a sprawa polska (turysci)
PostNapisane: 3 lutego 2011, 12:07 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1436
Lokalizacja: Augustów
Moje BMW: e30,e36
Kod silnika: m40,m41,m43,m62
KotSylwester napisał(a):
Dzisiaj już dziennikarzyny (bo inaczej ich nazwać nie można) w radiu mówili i pytali turystów którzy wrócili i opowiadali jak jest strasznie, że ludzie sie zabijali na ich oczach. Oczywiście zapomnieli dodać że turyści byli w Kairze a nie w "kurortach"... żenada po całości, no ale przecież sensacja musi być. :wstyd:


Skoro to była "żenada", to jak nazwać dzisiejsze utyskiwanie dziennikarzy nad "naszym polskim durnym prawem", które nie przewiduje możliwości zabronienia obywatelom przez MSZ wyjeżdżania do Egiptu? :wstyd:

To pokazuje dopiero siłę intelektu i wyznawany światopogląd. Faktycznie to straszne, że minister nie może mi zabronić jechać tam gdzie chcę :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: egipt a sprawa polska (turysci)
PostNapisane: 3 lutego 2011, 14:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 7390
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: E91 LCI
Kod silnika: N53B30A
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=157967
qqiz napisał(a):
KotSylwester napisał(a):
Dzisiaj już dziennikarzyny (bo inaczej ich nazwać nie można) w radiu mówili i pytali turystów którzy wrócili i opowiadali jak jest strasznie, że ludzie sie zabijali na ich oczach. Oczywiście zapomnieli dodać że turyści byli w Kairze a nie w "kurortach"... żenada po całości, no ale przecież sensacja musi być. :wstyd:


Skoro to była "żenada", to jak nazwać dzisiejsze utyskiwanie dziennikarzy nad "naszym polskim durnym prawem", które nie przewiduje możliwości zabronienia obywatelom przez MSZ wyjeżdżania do Egiptu? :wstyd:

To pokazuje dopiero siłę intelektu i wyznawany światopogląd. Faktycznie to straszne, że minister nie może mi zabronić jechać tam gdzie chcę :rotfl:


Zabronić nie zabronią. Ale wprowadzić specjalne "pozwolenie" to i może. Oczywiście odpłatne. Przecież jaśnie nam panujący minister wie lepiej co dobre dla obywatela od niego samego :rotfl:

_________________
Obrazek

Typer EURO 2016 - I miejsce


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL