BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 5 czerwca 2024, 14:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 13:43 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
MadziaWU napisał(a):
sama musze na nie zarobic ciezka praca


jak zarabiasz? :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 13:53 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
Czy mi sie wydaje cze Madzia ma jakichs wrogow na forum i dlaczego?Bo nie jestem w temacie

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 14:45 
spider napisał(a):
Czy mi sie wydaje cze Madzia ma jakichs wrogow na forum i dlaczego?Bo nie jestem w temacie


Mam,mam,nie od dzis.Ale mam na to ekhm BMW <tzn bo mam na to wy..ne> .Moga sobie pisac pierdoly,ja mam wazniejsze sprawy w zyciu niz to czytac i plakac,ze ktos kto mnie nie zna takie rzeczy pisze :)
Kornelio napisał(a):
jak zarabiasz?

pewnie oczekujesz odpowiedzi-cialem.Tak cialem,jestem hostessa.A poza tym owszem-cialem -fizycznie do tego!Wiesz? Pracuje u rodzicow w branzy kamieniarstwo.Za darmo nikt mi nie da. Zadowolony odpowiedzia?m Mi chociaz ktos placi za to jak wygladam :) joke Koniec ot bo sie zaczne denerwowac.To nie jest temat o mnie!!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 14:52 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2408
Lokalizacja: dolnoÂślÂąskie
Za dużo tego OT ostatnio... :!: :wsciekly: :cisza:

_________________
pozdro!
| a w uszach koncert rzędowej szóstki |


-> Zobacz Moja Bunie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 17:57 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 343
Lokalizacja: Radom
Niektóre teksty w kierunku Magdy potwierdzają stereotypy, Panowie trochę kultury.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 20:23 
I niestety znowu te same osoby pokazują jakimi są prostymi ludźmi. Co gorsza te osoby pełnią funkcję moderatora.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 20:30 
Sztos napisał(a):
Niektóre teksty w kierunku Magdy potwierdzają stereotypy, Panowie trochę kultury.



Bagor napisał(a):
I niestety znowu te same osoby pokazują jakimi są prostakami. Co gorsza te osoby pełnią funkcję moderatora.



Nie pierwszy raz-zgadzam sie z Bratem. Akutrat w temacie-tak,dzieki takim ludziom sa stereotypy. Chamscy,wulgarni,opryskliwi,nie szanujacy kobiet <dziewczyn>co ciekawsze (!) .Gratuluje chlopaki,tak trzymac :ok: .

arrov-a Ty kolego naucz sie czytac ze zrozumieniem,bo chyba wyraznie jest napisane pod moim avatarem-za rok bedzie e38. Tyle na ten temat,zal mi niektorych osob stad,powaznie.. Zycie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 20:38 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 2827
Lokalizacja: Gdynia
MadziaWU, nie obraz sie ale czasami sama sie prosisz o te komentarze...

_________________
E28 525e 05/1986
E28 535i 04/1987
E28 M535i 09/1986
E30 316iA 05/1990
E32 750i 09/1991
http://www.e12e28.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 21:20 
Dixi napisał(a):
MadziaWU, nie obraz sie ale czasami sama sie prosisz o te komentarze...

A nie można komentować w bardziej kulturalny sposób lub w ogóle nie komentować? Po co te marne, świadczące o małości tychże osób docinki?
Madzia jest ekstrawagancka, wyróżnia się z pospólstwa, a na tym forum istnieje grupa, która jednostki wyróżniające się próbuje "zniszczyć", narzucić styl wypowiedzi, zachowania. Robią to nadzwyczaj często, próbując ośmieszyć daną osobę.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 21:31 
Bagor-w 100 % sie zgadzam.
Osoba,ktora ma wlasne zdanie i nie boi sie go wyrazic,ktora ma wlasne poglady polityczne,religijne itp itd jest momentalnie szykanowana.Nie przez wszystkich-nie uogolniam bron Boze! Ale przez GTW-tak to nazwijmy-grupe trzymajaca wladze,poiewaz sa to czesto osoby z Zarzadu.
Moj 'problem' polega na tym,ze ja niemoge zadnego posta napisac,poniewaz zawsze ktos do niego niekulturalnie nawiaze.Jest sobie temat,kazdy pisze bla bla,pisze Madzia i nagle tlum osob cytuje moje posty podwazajac kazde moje slowo.Po co? Z Bagorem zreszta jest bardzo podobnie-chlopak sie odezwac nie moze,bo juz jest szykanowanie-bo ma swoje zdanie i sie tego nie boi.
Dixi napisał(a):
MadziaWU, nie obraz sie ale czasami sama sie prosisz o te komentarze...

Dla chcacego nic trudnego,zawsze mozna sie czegos dopatrzyc zeby sie dowalic.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 21:36 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
Bagor napisał(a):
A nie można komentować w bardziej kulturalny sposób lub w ogóle nie komentować? Po co te marne, świadczące o małości tychże osób docinki?

Bagor, to naprawdę ty :zdziwko: :szok: jakaś metamorfoza??? :zdziwko:
Owszem MadziaWU, nie ma lekko na tym forum , no ale cóż to raczej szowinistyczne towarzystwo :rotfl: :rotfl: , ja tam wcale nie lepszy heheh.

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 21:43 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 2827
Lokalizacja: Gdynia
Bagor, masz w pewnym sensie racje ale mnie strasznie razi zachowanie Madzi, nie rozumiem jak mozna tak sie "pokazywac" na typowo meskim forum bez wiekszego celu, mnie osobiscie to z lekka razi, tak jakby dziewczyna nie miala do siebie szacunku, co gorsza robi to w taki sposob jak by byla jakos super pieknoscia a wg. mnie jest przecietna (choc to kwestia gustu). Oczywiscie to jej zycie i jej sprawa, ale postepujac w ten sposob nie mozna oczekiwac pozytywnych komentarzy, pamietajmy ze zaczela uczestniczyc w tym wszystkim nie majac jeszcze 18 lat.
Czasami robimy pewne rzeczy, ktore maja czasami kiepskie skutki i czesto zalujemy ze postapilismy tak a nie inaczej. Nawet teraz gdy chce sie poprawic nadal jest postrzegana jako "madzia lalunia" ze sie tak okresle i chocby nie wiem co robila juz tak zostanie.
Aczkolwiek to tylko moje zdanie. Dla mnie oprocz wygladu jest bardzo wazna a moze nawet wazniejsza inteligencja i odpowiednie zachowanie, nie lubie strasznie nietaktownych dziewczyn i nie nawidze narzucajacych sie.
Ot, tyle ode mnie.

_________________
E28 525e 05/1986
E28 535i 04/1987
E28 M535i 09/1986
E30 316iA 05/1990
E32 750i 09/1991
http://www.e12e28.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 21:49 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
Przepraszam ze spytalem o to jak Madzia zarabia pieniazki...fakt to szczyt chamstwa i swiadczy o czyjesj malosci ewidentnie... :mur:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 21:50 
Dixi napisał(a):
pokazywac

W jaki specjalny sposob ja sie pokazuje?
Dixi napisał(a):
tak jakby dziewczyna nie miala do siebie szacunku

Szcunek mam ogromny,o czym swiadczy Twoje kolejne zdanie.
Dixi napisał(a):
a wg. mnie jest przecietna

Ja siebie tez mam za przecietna Dixi :) I nie szukam tu poklasku,co ciekawsze nawet nie szukam chlopaka bo go mam od dawna,i to forumowicz zeby bylo ciekawiej.
Dixi napisał(a):
pamietajmy ze zaczela uczestniczyc w tym wszystkim nie majac jeszcze 18 lat.

I pisze to 19-latek. Dixi,nie sadze abym robila cos nie tak,mam swoje moralne zasady i wartosci ktorych sie trzymam,nie sprzedaje sie ,nie rozmieniam na drobne.W czym rzecz??
Dixi napisał(a):
gdy chce sie poprawic

Nie chcę,nie musze.Lubie siebie.
Dixi napisał(a):
"madzia lalunia"

I niech tak bedzie,co za roznica.Ja siebie szanuje,szanuja mnie przyjaciele,znajomi,chlopak,rodzina.Reszta nie musi.
Przepraszam,ze sie narzucam.Tylko komu i gdzie?
No coz...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 21:50 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
a co do wlasnego zdania - z tego jestem znany ze mówie co mysle a wazelina jest mi obca...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 21:50 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 2827
Lokalizacja: Gdynia
Cytuj:
Przepraszam ze spytalem o to jak Madzia zarabia pieniazki...fakt to szczyt chamstwa i swiadczy o czyjesj malosci ewidentnie... :mur:

haha, musisz barc lekki "poslizg" bo co niektorzy maja niezle skojarzenia

_________________
E28 525e 05/1986
E28 535i 04/1987
E28 M535i 09/1986
E30 316iA 05/1990
E32 750i 09/1991
http://www.e12e28.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 21:52 
Nie wiem, po co ta dyskusja na dodatek nie na temat, powinien być lock.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 21:52 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
Kornelio napisał(a):
Przepraszam ze spytalem o to jak Madzia zarabia pieniazki...fakt to szczyt chamstwa i swiadczy o czyjesj malosci ewidentnie...

Kornelio, Daj spokój wiemu co miałes na myśli, twoje pytanie było raczej tendencyjne i niedwuznaczne, ale.....Przecież to zaden grzech :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 21:52 
No i amen.Dobranoc.Prosze nic o mnie nie pisac kiedy mnie nie bedzie bo nie chcę czegos przegapic. he Tyle. Czesc .


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 21:55 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
:]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL