BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 3 maja 2024, 03:21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kiedy mowy model BMW serii 7?
PostNapisane: 5 listopada 2007, 17:31 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 17
Lokalizacja: ³ódzkie
Witam Panowie.Zastanawiam się nad zakupem E 65/66 z 2002-2004r i przeglądając ogłoszenia widzę,że ten model produkowany jest od 2001r.To spory szmat czasu.Serię 3 i 5 zmienili więc być może ktoś wie coś o zmianie serii7?Pozdrawiam :help:

_________________
[you] co sÂłychaĂŚ? ;-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, 18:48 
Gdzieś czytałem ze nowy model 7er ma wyjść w 2008r, ale czy to prawda to nie mam pojęcia :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, 18:54 
gdzieś na forum nawet są fotki szpiegowskie nowego 7er...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, 19:55 
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=13198

Poświeciłem sie dla sprawy i znalazłem ten link :D
No wynika z tego ze 2009r.
Ale wg. mnie na tych zdjęciach to zamaskowana E65 ale może sie mylę ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, 20:58 
Nowa 7 ma wyjść w marcu 2009. W necie jest pełno zdjęć szpiegowskich i koncepcyjnych. Miejmy nadzieję że dorówna konkurencji innym markom w tym segmęcie.

http://www.edmunds.com/insideline/do/GeneralFuture/articleId=108559

Obrazek

Obrazek

Mnie się podoba :hyhy:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, 21:39 
Oh my god, nie wiedziałem ze jeszcze mogą coś brzydszego stworzyć :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, 21:45 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
Wieloryb 2


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, 22:08 
Kornelio napisał(a):
Wieloryb 2


e tam, Wieloryb 1, tylko że jakiś inny Wieloryb wskoczył mu na plecy, dlatego tak się spłaszczył...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, 22:13 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 2827
Lokalizacja: Gdynia
eee narzekacie :P i tak lepszy niz logan :hyhy: :rotfl:
Coraz bardziej sie potwierdzam iz bede jezdzil tylko starszymi autami z pod znaku bmw, a jesli najfzie mnie na cos nowszego to napewno nie bedzie to bmw.

_________________
E28 525e 05/1986
E28 535i 04/1987
E28 M535i 09/1986
E30 316iA 05/1990
E32 750i 09/1991
http://www.e12e28.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, 22:23 
Dixi napisał(a):
jesli najdzie mnie na cos nowszego to napewno nie bedzie to bmw.

zlinczować go !! :zly:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, 22:29 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
yeahman napisał(a):
Dixi napisał(a):
jesli najdzie mnie na cos nowszego to napewno nie bedzie to bmw.

zlinczować go !! :zly:


a po co ma sie chlopak meczyc w czyms brzydkim?dla idei?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, 23:37 
Kornelio napisał(a):
a po co ma sie chlopak meczyc w czyms brzydkim?dla idei?


skoro dla idei nie uznaje LPG co to mu szkodzi :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2007, 09:29 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1355
Lokalizacja: Warszawa
Już wiadomo że w przyszłym roku sprzedaje swoje E46 i wygląda na to, że będzie to pożegnanie z marką. Nowy model 7, choć nieco jakby lepszy od obecnego nie wnosi nic nowego, brak koncepcji, brak pomysłu, nuda. W porównaniu z nowymi modelami konkurentów - bmw wypada słabo. Wczoraj widziałem A5. No piękne auto i tyle.

_________________
GR.X.
Zakon Wysokich Napięć


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2007, 10:28 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2547
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: E92
GARCIA RAMIREZ napisał(a):
Już wiadomo że w przyszłym roku sprzedaje swoje E46 i wygląda na to, że będzie to pożegnanie z marką. Nowy model 7, choć nieco jakby lepszy od obecnego nie wnosi nic nowego, brak koncepcji, brak pomysłu, nuda. W porównaniu z nowymi modelami konkurentów - bmw wypada słabo. Wczoraj widziałem A5. No piękne auto i tyle.


widze ze ty znowu swoje :D hahaha

_________________
Obrazek
Proud to be white - galeria białej E92 - zapraszam!
"SPORT I REKREACJA" - zapraszam do udziału w dyskusji!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2007, 10:43 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1254
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
GARCIA RAMIREZ napisał(a):
Już wiadomo że w przyszłym roku sprzedaje swoje E46 i wygląda na to, że będzie to pożegnanie z marką. Nowy model 7, choć nieco jakby lepszy od obecnego nie wnosi nic nowego, brak koncepcji, brak pomysłu, nuda. W porównaniu z nowymi modelami konkurentów - bmw wypada słabo. Wczoraj widziałem A5. No piękne auto i tyle.


chlopie powtarzasz sie , jak czytam twoje komentarze to jest wieczne narzekanie na bmw , mam nadzieje ze wreszcie zamienisz swoje bmw na samochod innej marki i bedziesz szczesliwym czlowiekiem:)
ja zastanawialem sie czy w przyszlym roku dokupic E92 335D ale jednak nie kupie na razie bmw , tak jak ty.
H2 to jest cos, koniecznie na chromowanych felgach i z duzymi ekranami lcd :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2007, 10:48 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3023
Lokalizacja: zachodniopomorskie
BIGPUN napisał(a):
widze ze ty znowu swoje hahaha
może jako przeor jakies biczowanie powinieneś koledze sprawić to sie poprawi :hyhy:

_________________
[you] zobacz moje qp
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=26102#26102 - nowe zdjĂŞcia w galeri



Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2007, 12:31 
A napisał(a):
H2 to jest cos


H2 jest po prostu duże, zmieszą się wielke felgi, pełno ekranów tak jak napisałeś, a poza tym, to tandetne kolejne amerykańskie auto z płytą podłogową od Chevroleta Tahoe, 4 biegami, reduktorem, masywna ciężarówka dla handlarzy narkotyków, albo dla tych, którzy nie mają co robić z pieniędzmi i chcą to pokazać. Chyba, że mówimy o przygotowaniu pod off road, ale tam chrom jest zbędny :zdziwko: beznadziejnie niepraktyczne.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2007, 12:55 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 4257
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M6
Kod silnika: S85 S62 M60
Garaż: było: M5e39 '01,
e34 540i '94
Panowie nie przeginajcie !

Jak ktoś nie kupuje Mki, bo nie chce sie scigać z Ferrari, tylko chce normalne auto, i sylistyka mu leży, to ma prawo narzekać na BMW.
Ile by nie miala mocy e60, to wciąż jest to Korea, a e66 jest bezplciowym wilorybem.
Ja zdania nie zmienie. Innym też nie te auta nie podobają, i nie są osamotnieni.
Sytuacje ratuje e92.
Audi niestety produkuje lepsze stylistycznie wozy :wstyd:

_________________
Obrazek

http://imageshack.com/a/img689/1772/78er.jpg

Sprzedam MANUAL 6-b z M5e39 ~ 3.000 PLN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2007, 12:56 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1254
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
Czarny_simr napisał(a):
A napisał(a):
H2 to jest cos


H2 jest po prostu duże, zmieszą się wielke felgi, pełno ekranów tak jak napisałeś, a poza tym, to tandetne kolejne amerykańskie auto z płytą podłogową od Chevroleta Tahoe, 4 biegami, reduktorem, masywna ciężarówka dla handlarzy narkotyków, albo dla tych, którzy nie mają co robić z pieniędzmi i chcą to pokazać. Chyba, że mówimy o przygotowaniu pod off road, ale tam chrom jest zbędny :zdziwko: beznadziejnie niepraktyczne.


(...)beznadziejnie niepraktyczne(...) zalezy dla kogo :kwasny: :hyhy: :] potrzebuje czegos co fajnie wyglada a mozna pojechac na pole i zaorac, niestety M5 sie do tego nie nadaje. Wedlug mnie X5 to nie jest terenowy samochod , tylko namiastka terenowego. Myslalem tez nad Escalade, w srodku fajnie , ale z zewntarz to taka beka, dobra niewazne.
Tematem tej rozmowy jest nowa 7mka, na razie te gdybania ze (...)choć nieco jakby lepszy od obecnego nie wnosi nic nowego, brak koncepcji, brak pomysłu, nuda. W porównaniu z nowymi modelami konkurentów - bmw wypada słabo(...) to jest bez sensu , model nie zostal jeszcze oficjalnie zaprezentowany, na tych zdjeciach praktycznie nic nie widac , a komputerowe symulacji redaktorow gazet nie wierze, wedlug ktorych E65 z tego co pamietam wygladalo zupelnie inaczej niz podczas premiery


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2007, 12:57 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1355
Lokalizacja: Warszawa
A napisał(a):
GARCIA RAMIREZ napisał(a):
Już wiadomo że w przyszłym roku sprzedaje swoje E46 i wygląda na to, że będzie to pożegnanie z marką. Nowy model 7, choć nieco jakby lepszy od obecnego nie wnosi nic nowego, brak koncepcji, brak pomysłu, nuda. W porównaniu z nowymi modelami konkurentów - bmw wypada słabo. Wczoraj widziałem A5. No piękne auto i tyle.


chlopie powtarzasz sie , jak czytam twoje komentarze to jest wieczne narzekanie na bmw , mam nadzieje ze wreszcie zamienisz swoje bmw na samochod innej marki i bedziesz szczesliwym czlowiekiem:)
ja zastanawialem sie czy w przyszlym roku dokupic E92 335D ale jednak nie kupie na razie bmw , tak jak ty.
H2 to jest cos, koniecznie na chromowanych felgach i z duzymi ekranami lcd :rotfl:


Poczytaj siebie edit . Komu chcesz zaimponować swoimi zamiarami. Komu? Dlaczego cie na zlotach nie widać? Komu te ciemnote z tymi wszystkimi "posiadanymi " przez ciebie Mkami wciskasz. Frajerów szukasz? Za cienki jesteś żeby se E36 kupić ze szrotu A wydaje ci sie że tu wszyscy kupują te twoje chore bajania. DO kogo mizeraku?

_________________
GR.X.
Zakon Wysokich Napięć


Ostatnio edytowano 6 listopada 2007, 13:08 przez GARCIA RAMIREZ, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL