BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 kwietnia 2024, 08:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Drugie BMW jaki silnik
PostNapisane: 18 maja 2015, 22:53 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: E46
Witam, od pół roku jeżdżę bmw e46 318i (przedlift) i takie małe dodatkowe pytanko co do tego modelu silnika. Ile taki silnik powinien palić ? Mi pali 11-12 litrów(Tak pokazuje komputer) w mieście i nie daje rady już zejść do niższego spalania i wydaje mi się że moje autko raczej za dużo coś pali jak na taki mały silnik, ogólnie to wydaje mi się że pali jeszcze więcej niż pokazuje komputer
A ogólnie to zamierzam nie długo zakupić e46 w mocniejszym silniku.
I teraz mam dylemat czy Disel 3.0 Czy benzyna 2.5, 2.8 czy 3.0
Jeżdżę bardzo mało 100-400km max na miesiąc, lubie dynamiczną jazde i ogólnie poruszam się w mieście( zazwyczaj 3-6 kilometrowe odcinki)
I pytanie do was jaki silnik byście mi polecali, jaka jest różnica w spalaniu między nimi


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Drugie BMW jaki silnik
PostNapisane: 18 maja 2015, 23:08 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Polecamy poszukać na forum. To nie są modele ani nowe, ani bardzo rzadkie więc informacji znajdziesz więcej niż wystarczająco.

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 49 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL