BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 14:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Limuzyna segmentu F do podróży w pracy - czyli BMW i reszta
PostNapisane: 16 listopada 2015, 19:18 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Masz też swoje racje oczywiście, ale to wynika z tego, że WIĘKSZOŚĆ osób traktuje swój jeden jedyny samochód jako dupowóz, nawet na tym forum. ;)

Druga para kaloszy jest taka, że wiele osób zanim zarobi kasę na takie auto albo będzie w stanie zlizingować to już zdąży wyrosnąć z motoryzacji na tyle, że te osiągi, fun z jazdy itp. nie grają takiej roli i woli przydziadować na silniku i paliwie, taka smutna proza życia patrząc z mojego punktu widzenia.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Ostatnio edytowano 16 listopada 2015, 19:26 przez jiGsaw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: jRe: Limuzyna segmentu F do podróży w pracy - czyli BMW i re
PostNapisane: 16 listopada 2015, 19:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7454
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
Nie do końca "przydziadować" tylko po prostu ma wywalone na to ,że wozi dupę niespełna 200 konnym dizlem w komforcie, bo do zabawy ma np m3 albo m6 - jak autor tego tematu ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Limuzyna segmentu F do podróży w pracy - czyli BMW i reszta
PostNapisane: 16 listopada 2015, 19:28 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Większość ma ten jeden jedyny samochód, takich jak Boogie jest mało. :) Także mają wywalone w fun z jazdy. Ot co.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Limuzyna segmentu F do podróży w pracy - czyli BMW i reszta
PostNapisane: 16 listopada 2015, 19:37 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7454
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
jiGsaw, nie znam nikogo kto jeździ autem za 150 - 200 tys i to jego jeden, jedyny samochód ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Limuzyna segmentu F do podróży w pracy - czyli BMW i reszta
PostNapisane: 16 listopada 2015, 19:40 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1683
Boogie napisał(a):
Patrzyłem na w211.....
w śmieszej kasie można mieć nawet tego e550 388KM, z radarem, wntylacją, ale jednak celowo chce coś z największego segmentu. Dużo będę jeździł, więc chce mieć coś z tej jazdy.
Pomijam że i w211 ma swoje słabe fuckupy - e500 na SBC, pompe hamulcową, a e550 spierniczony rozrząd z bardzo poważnymi problemami.


Możesz rozwinąć coś o tym rozrządzie?

_________________
I always tell the truth, even when i lie...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Limuzyna segmentu F do podróży w pracy - czyli BMW i reszta
PostNapisane: 16 listopada 2015, 19:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
///david napisał(a):
jiGsaw, nie znam nikogo kto jeździ autem za 150 - 200 tys i to jego jeden, jedyny samochód ;)


Jeżeli inne są jeszcze nudniejsze to chyba nie warto o tym wspominać? ;)

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Limuzyna segmentu F do podróży w pracy - czyli BMW i reszta
PostNapisane: 25 listopada 2015, 12:20 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 4257
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M6
Kod silnika: S85 S62 M60
Garaż: było: M5e39 '01,
e34 540i '94
wujekwaldus napisał(a):
Nie wiem gdzie ty te więcej światła widziałeś ale jak ja patrzyłem PRZED SIEBIE siędząc w aucie to Twoich ledów w ogóle nie było widać a moje bez problemu odbijało światło po drugiej stronie ulicy.

To chyba z kimś innym sie Ci pomyliło, bo stałem obok M6 i swieciliśmy na trwanik między pasami, a nie na płot po drugiej stronie drogi.
Matrycowe LEDY z Lexa w tej Toyocie świecą lepiej niż w dowolnej beemce, i można to spokojnie sprawdzić raz jeszcze hehe

wujekwaldus napisał(a):
JAKA JAKOŚĆ?! Miękki plastik na desce z recyklingu?
Twardy plastik na boczkach drzwi? Ruszające się przyciski na konsoli? Twarde rysujące się plastiki na listwie przy lewarku zmiany biegów oraz na przedniej konsoli? Fotele z komfortem starego tapczanu z materiału dotykiem przypominający czasy PRL? albo eko skora rodem "Full opcja - od Mirka z Allegro?".

Mam wrażenie że zanikła już od jakiegoś czasu czujność co jest materiałem dobrej jakości, a co nie jest. Twardość plastiku nie mówi o jego jakości, jakość to równość, jednorodność powłoki, widoczność śladów po wtrysku, wycieranie koloru, matowienie połysku etc. Plastik w avensis'15 lift jest lepszy niz w tym co Ty masz, nie wiem jak to opisać, tak jak nie wiedziałem jak opisać dlaczego w e65 jest szitowy materiał prawie wszędzie.
Dobre plastiki nie są żadnym osiągnieciem czy kosztem, były stosowane 30 lat temu w średniakach segmentu, i wytrzymywały setki tys km przebiegu bez śladu łuszczenia, matowienia, wycierania się od palcy.
Twarde rysujące sie plastiki to były w starej Avensis, mam wrażenie że nie widziałeś modelu który jest w sprzedaży od Sierpnia, bo jest okrutna różnica po lifcie jeśli chodzi o jakość środka.
Nie wiem co masz do foteli? Są twarde, ale w pełni wygodne ortopedycznie, w miesiąc i jeden tydzień zrobiłem 5 tys km i coś już moge powiedzieć jak sie znosi na nich setki kilemtrów trasy.
Skóra eko, sztuczna, jest już wszędzie od kilkunastu lat, zobaczymy jak będzie wyglądać ta w ave po 100 tys km, i czy tak samo źle jak w beemkach....

_________________
Obrazek

http://imageshack.com/a/img689/1772/78er.jpg

Sprzedam MANUAL 6-b z M5e39 ~ 3.000 PLN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Limuzyna segmentu F do podróży w pracy - czyli BMW i reszta
PostNapisane: 15 grudnia 2015, 14:22 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2516
Lokalizacja: Nadrenia (DE)
Moje BMW: E39 540&E39 528
Kod silnika: M62B44&M52B28TU
Boogie napisał(a):
Co tu dużo pisać po prostu pracując z jakąś organizacją, ze środowiskiem, nie można mieć zbyt dobrego samochodu.
Jeżdżąc m6 w celach służbowych, usłyszałem potem od partnera, że mam zakaz używania tego auta w kontaktach roboczych wewnątrz środowiska:)

:rotfl: :rotfl: :rotfl: zakaz używania M6. Niedługo takie znaki będą w firmach - zakaz używania aut typu BMW M, Mercedes AMG itp :rotfl:

Boogie, a co będzie jak się dowiedzą że silnik jest z BMW?
Gratki auta, środek przyjemny :D

_________________
E39 M-pakiet 19" Hartge
viewtopic.php?f=6&t=125307&p=1576641#p1576641

V8 Eisenmann, 10J, Dupowóz
viewtopic.php?f=6&t=146942


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL