BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 18 kwietnia 2024, 05:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [e36] Kupno 328i do codziennej jazdy.
PostNapisane: 24 czerwca 2016, 13:15 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
E36 to stary samochód który trudno kupić w dobrym stanie i na pewno w tak wiekowym samochodzie będzie wychodzić rdza, musi. Jego ogromnym plusem jest frajda z jazdy i wygląd bo Coupe E36 bije na głowę bułkę E46.

Kupiłem na dupowóz E46 Coupe w automacie i to jest dosłownie DUPOWÓZ, nudny do bólu, trochę nijaki, zero sportu w linii nadwozia. Mam dalej moje 328i i fun z jazdy i wyglądu jest bez porównania.

Bardzo się zawiodłem na E46, równie dobrze można jeździć Golfem piątką. O 320d to nawet wspominać nie będę bo to już dla mnie musi nie mieć nic za grosz wspólnego z tym z czym kojarzy się BMW.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Kupno 328i do codziennej jazdy.
PostNapisane: 24 czerwca 2016, 17:06 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23095
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
MAJSU napisał(a):
E36 to stary samochód który trudno kupić w dobrym stanie i na pewno w tak wiekowym samochodzie będzie wychodzić rdza, musi. Jego ogromnym plusem jest frajda z jazdy i wygląd bo Coupe E36 bije na głowę bułkę E46.

Kupiłem na dupowóz E46 Coupe w automacie i to jest dosłownie DUPOWÓZ, nudny do bólu, trochę nijaki, zero sportu w linii nadwozia. Mam dalej moje 328i i fun z jazdy i wyglądu jest bez porównania.

Bardzo się zawiodłem na E46, równie dobrze można jeździć Golfem piątką. O 320d to nawet wspominać nie będę bo to już dla mnie musi nie mieć nic za grosz wspólnego z tym z czym kojarzy się BMW.



Wszystko kwestia gustu i upodobań ;) ;) ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Kupno 328i do codziennej jazdy.
PostNapisane: 25 czerwca 2016, 12:43 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Szczurek1986 napisał(a):
Wszystko kwestia gustu i upodobań ;) ;) ;)


Dokładnie, zawsze uważałem że BMW z modelem E60 poszło gdzieś w bok nie po drodze i teraz już wiem że to samo stało się z E46. Wraz z E92 wróciło na dobre tory.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Kupno 328i do codziennej jazdy.
PostNapisane: 25 czerwca 2016, 19:04 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 29
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10b18
W kwestii koloru sprawa już jasna, patrzeć na stan budy. Lakier jeśli dobrze zrozumiałem ma być jeszcze oryginalny, czy dopuszczać pomalowane? Bo sporo jest takich które mają odświeżony lakier a wtedy robią wrażenie. No i jeszcze kwestia szyberdachu, nie będzie woda przeciekać?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Kupno 328i do codziennej jazdy.
PostNapisane: 25 czerwca 2016, 22:29 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7017
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: E92
Kod silnika: 335d
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=86&t=56077
MAJSU, porownujesz automata e46 do e36 2.8 dlubnietej. Zapewniam Ci ze jakbys pojezdzil fajna 330ci w 6 biegach na krotszym dyfrze i porzadnym zawiasem bys byl innego zdania

_________________
Zapraszam do galerii mojej 335d


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Kupno 328i do codziennej jazdy.
PostNapisane: 26 czerwca 2016, 17:36 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
forest napisał(a):
MAJSU, porownujesz automata e46 do e36 2.8 dlubnietej. Zapewniam Ci ze jakbys pojezdzil fajna 330ci w 6 biegach na krotszym dyfrze i porzadnym zawiasem bys byl innego zdania


No moooże... ale jakoś nie czuje E46, za spokojne jest dla mnie.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Kupno 328i do codziennej jazdy.
PostNapisane: 29 czerwca 2016, 07:34 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
jiGsaw napisał(a):
Krzysiek_E34 napisał(a):
Niestety ale kazde nowe auto jest o niebo bezpieczniejsze od konstrukcji z konca lat `80 nawet jezeli ta ma 4 airbagi. Akurat postep w tej kwestii jest bezsprzeczny. Wiem, ze nie kupuje sie auta z mysla o wydzwonieniu nim, ale szkoda zostac kaleka przez blad innego kierowcy.


Nie zgodzę się. Nie zapominajmy, że wciąż bardzo duże znaczenie ma masa własna, blacha, strefa zgniotu i tutaj na pewno zdrowe E36 ze sprawnymi poduszkami powinno wypaść lepiej na czołówce z jakimś pierdzidełkiem klasy A, które się od niego po prostu odbije. W przypadku klasy aut B może już wyjść na jedno, a wszystko co większe i nowe będzie oczywiście bezpieczniejsze. :)


Każde nowsze auto nawet klasy A jest bezpieczniejsze niż E36, testy E36 wyszły tragicznie w zderzeniach czołowych.
Nawet Corsa B jest bezpieczniejsza...

Prawda jest taka, że taka E36 jeśli będziesz dużo na co dzień jeździł to co jakiś czas będą problemy, rdza itp, bo to już stare auta. Ale tak będzie z każdym starszym autem, po zimie będzie trzeba coś poprawić, wyczyścić, zakonserwować itd.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Kupno 328i do codziennej jazdy.
PostNapisane: 1 lipca 2016, 09:58 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
kryst16 napisał(a):
Każde nowsze auto nawet klasy A jest bezpieczniejsze niż E36, testy E36 wyszły tragicznie w zderzeniach czołowych.
Nawet Corsa B jest bezpieczniejsza...


Tak, nawet Maruti Suzuki jest bezpieczniejsze i jak wsiadasz do E36 i uderzysz w krawężnik, to automatycznie umierasz :wstyd:
Koleżanka kiedyś się spotkała Hyundajem Getzem z typowym zardzewiałym E36 gdzieś na wiosce. Dość powiedzieć, że z Hyundaia nie było co zbierać, koleżanka na szczęście wyszła z tego cała. E36 natomiast wyglądało niewiele gorzej niż przed zderzeniem :rotfl:

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Kupno 328i do codziennej jazdy.
PostNapisane: 1 lipca 2016, 11:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
kryst16 napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Krzysiek_E34 napisał(a):
Niestety ale kazde nowe auto jest o niebo bezpieczniejsze od konstrukcji z konca lat `80 nawet jezeli ta ma 4 airbagi. Akurat postep w tej kwestii jest bezsprzeczny. Wiem, ze nie kupuje sie auta z mysla o wydzwonieniu nim, ale szkoda zostac kaleka przez blad innego kierowcy.


Nie zgodzę się. Nie zapominajmy, że wciąż bardzo duże znaczenie ma masa własna, blacha, strefa zgniotu i tutaj na pewno zdrowe E36 ze sprawnymi poduszkami powinno wypaść lepiej na czołówce z jakimś pierdzidełkiem klasy A, które się od niego po prostu odbije. W przypadku klasy aut B może już wyjść na jedno, a wszystko co większe i nowe będzie oczywiście bezpieczniejsze. :)


Każde nowsze auto nawet klasy A jest bezpieczniejsze niż E36, testy E36 wyszły tragicznie w zderzeniach czołowych.
Nawet Corsa B jest bezpieczniejsza...

Prawda jest taka, że taka E36 jeśli będziesz dużo na co dzień jeździł to co jakiś czas będą problemy, rdza itp, bo to już stare auta. Ale tak będzie z każdym starszym autem, po zimie będzie trzeba coś poprawić, wyczyścić, zakonserwować itd.


Niby na jakiej podstawie? Jakie testy zderzeń czołowych? Nie ma takich w ncap, jest uderzenie w mniej lub bardziej nieodkształcalną sztywną barierę. Testy testami, życie życiem. Zależy też w co uderzysz, ale czołówka konkretnie takiego wypierdka klasy A ze zdrowym E36 to współczuję pasażerom wypierdka. Jak walniesz w ścianę to już może być różnie... Ale jednak w większości uderzasz czołowo w inny pojazd.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Kupno 328i do codziennej jazdy.
PostNapisane: 1 lipca 2016, 12:32 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1196
w kwestii bezpieczeństwa nastąpił ogromny postęp i tu trzeba powiedzieć że dzisiejsze 20 latki są pod tym względem tragiczne. I niestety wypada to brać pod uwagę przy zakupie dupowoza.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Kupno 328i do codziennej jazdy.
PostNapisane: 1 lipca 2016, 12:53 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Beatles napisał(a):
w kwestii bezpieczeństwa nastąpił ogromny postęp i tu trzeba powiedzieć że dzisiejsze 20 latki są pod tym względem tragiczne. I niestety wypada to brać pod uwagę przy zakupie dupowoza.


Owszem, ale nie o 3 klasy auta... wciąż auto klasy wyższej z tamtych lat będzie bezpieczniejsze od pierdziawka typu smart czy jakiś vw up itp.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Kupno 328i do codziennej jazdy.
PostNapisane: 1 lipca 2016, 13:22 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Kod:
http://www.autocentrum.pl/euroncap/bmw/3-series-1997/


Cytuj:
Karoseria auta okazała się wyjątkowo niestabilna podczas zderzenia czołowego i kierowca ryzykował śmiertelne uszkodzenie klatki piersiowej. Duże przesunięcie kierownicy może powodować obrażenia, twarde elementy deski rozdzielczej - urazy kolan, miednicy i ud. W testach zderzenia bocznego ochrona tułowia kierowcy nie spełnia wymogów standardów z 1998 dla nowych modeli.


Omega:
Kod:
http://www.autocentrum.pl/euroncap/opel/omega-1998/


Cytuj:
Omega jest jednym ze starszych modeli w tej grupie i w przeciwieństwie do innych nie posiada bocznych poduszek powietrznych oraz dla pasażera w standardzie. Są one dostępne jako wyposażenie dodatkowe. Auto zdobyło 3 gwiazdki, ocena wzrasta do 4, gdy zostaną zamontowane boczne poduszki. Chociaż Omega spełniła standardy bezpieczeństwa zderzenia bocznego z października 1998, to poduszki znacznie redukują ryzyko obrażeń w przypadku kierowcy. Wynik zderzenia czołowego również dość dobry mimo zagrożenia stóp i kostek kierowcy. Ochrona kierowcy wypadła lepiej niż przeciętna w tej klasie, chociaż niektóre obszary maski oferują słabą amortyzację.

ASTRA:
Kod:
http://www.autocentrum.pl/euroncap/opel/astra-1.6i-envoy-1999/

Cytuj:
Opel Astra spisał się na tyle dobrze by uzyskać 4 gwiazdki, ale są jeszcze obszary, które można poprawić, szczególnie jeśli chodzi o ochronę podczas zderzenia bocznego. W tej części testów tylne drzwi, po stronie uderzenia, otworzyły się. Astra nie spełniłaby standardów ochrony z października 1998. Jednak lepiej spisała się w trakcie zderzenia czołowego, niezwykle wysoki poziom ochrony nóg kierowcy. Zastosowano foteliki markowane logiem Opla. Słaba ochrona pieszego - tylko 1 gwiazdka.


Corsa B:
Kod:
http://www.autocentrum.pl/euroncap/opel/corsa-1.2ls-1996/


Cytuj:
Corsa został nagrodzony 2 gwiazdkami za ochronę podczas zderzenia czołowego i bocznego. Auto mogło uzyskać 3. gwiazdkę, gdyby głowa pasażera nie uderzyła o przedni panel. Nowe standardy ochrony zostałyby spełnione, z wyjątkiem ochrony głowy pasażera oraz norm przesunięcia kierownicy. Podczas zderzenia czołowego głównym problemem są duże zniszczenia. Jednak kabina pasażerska pozostała stabilna. Obszar lewego kolana bezpieczny, słabszy wynik jeśli chodzi o prawe. Nie zanotowano poważnych uchybień ochrony podczas zderzenia bocznego, ale generalnie auto wymaga wielu ulepszeń.



Auta uderzyły w tę samą przeszkodę, E36 wypadło najgorzej.
Ponoć kiepsko było ogólnie z E36 jeśli chodzi o zdarzenia.

A porównanie ile rozpadło się jakie auto jest mało adekwatne, bo lepiej jak rozpada się więcej, przyjmuje energię na siebie, a nie na pasażera.
Jak ja kiedyś Arosą przywaliłem w jakieś VOLVO to pół przodu nie miałem, wysiadłem i nawet nie poczułem uderzenia, a gość z VOLVO miał tylko uszkodzony zderzak i trochę blach, a wysiadł i narzekał na ból w klatce, kręgosłup itp. bo nim mocno szarpnęło.

Ogólnie tak czytałem, że E36 nie było dobre jeśli chodzi o zderzenia, może pod koniec produkcji jak dołożyli poduszek było lepiej.
E34 ponoć wypadała znacznie lepiej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Kupno 328i do codziennej jazdy.
PostNapisane: 1 lipca 2016, 13:24 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
jiGsaw napisał(a):
Beatles napisał(a):
w kwestii bezpieczeństwa nastąpił ogromny postęp i tu trzeba powiedzieć że dzisiejsze 20 latki są pod tym względem tragiczne. I niestety wypada to brać pod uwagę przy zakupie dupowoza.


Owszem, ale nie o 3 klasy auta... wciąż auto klasy wyższej z tamtych lat będzie bezpieczniejsze od pierdziawka typu smart czy jakiś vw up itp.


Smart nie ma żadnych stref zgniotu ponoć :D to pudełko na świniaka i podczas uderzenia płuca siatkują się o żebra :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Kupno 328i do codziennej jazdy.
PostNapisane: 1 lipca 2016, 13:31 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23095
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
kryst16 napisał(a):
a gość z VOLVO miał tylko uszkodzony zderzak i trochę blach, a wysiadł i narzekał na ból w klatce, kręgosłup itp. bo nim mocno szarpnęło.



Pierwszy krok do ciągnięcia odszkodowania ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Kupno 328i do codziennej jazdy.
PostNapisane: 1 lipca 2016, 13:33 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
No i w małych autach też nie masz tych stref, bo niby gdzie? Poza tym cięższe auto przyjmuje na siebie mniej energii z uderzenia... i tutaj 1300 kg E36 vs 800 kg pudełko raczej nie wróżę nic dobrego. Tak jak pisałem - przy uderzeniu w tą samą przeszkodę w NCAP tak jest jak wkleiłeś wyniki, ale gdyby te auta konnkretne zderzyć czołowo już wyszłaby różnica na korzyść E36 imo. Praw fizyki nie przeskoczysz.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Kupno 328i do codziennej jazdy.
PostNapisane: 1 lipca 2016, 14:03 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
jiGsaw napisał(a):
No i w małych autach też nie masz tych stref, bo niby gdzie? Poza tym cięższe auto przyjmuje na siebie mniej energii z uderzenia... i tutaj 1300 kg E36 vs 800 kg pudełko raczej nie wróżę nic dobrego. Tak jak pisałem - przy uderzeniu w tą samą przeszkodę w NCAP tak jest jak wkleiłeś wyniki, ale gdyby te auta konnkretne zderzyć czołowo już wyszłaby różnica na korzyść E36 imo. Praw fizyki nie przeskoczysz.


No może tak, ale wpadając do rowu to bezpieczniej czuł bym się chyba w corsie :-)
Wiadomo rzadko uderza się w mur... Także te testy są mało realistyczne, a jak się przywali w słup to i tak trzeba mieć więcej szczęścia niż gwiazdek w NCAP żeby wyjść z tego cało.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Kupno 328i do codziennej jazdy.
PostNapisane: 1 lipca 2016, 14:07 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
E36 fajnym autem do jazdy, ale wiadomo że trzeba dbać jak najwięcej bo rdza po naszych zimach może szybko wyjść, a jak już się rozszaleje to ciężko opanować żeby szybko nie wróciła.
Wiem po swojej Corsie, 2004 rok, a już w wielu miejscach rdza wychodzi :-) ona była bita przez poprzedniego właściciela niestety. I co roku poprawki robię... Tylko że każdego dnia po 40-50 kilometrów lub więcej nią jeżdżę. Najbardziej narażone to progi od kamyczków, doły drzwi...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Kupno 328i do codziennej jazdy.
PostNapisane: 1 lipca 2016, 14:13 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1196
Tak czy inaczej najprawdopodobniej alternatywą dla kogoś szukającego e36 2.8 nie jest kia picanto, więc dyskusja jest raczej bezcelowa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Kupno 328i do codziennej jazdy.
PostNapisane: 1 lipca 2016, 17:52 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
MAJSU napisał(a):
No moooże... ale jakoś nie czuje E46, za spokojne jest dla mnie.


Mam dokładnie takie same odczucia, ale ciągle sobie wmawiam że to może przez ten automat :hyhy:

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [e36] Kupno 328i do codziennej jazdy.
PostNapisane: 4 lipca 2016, 10:56 
Offline
Forumowicz

Posty: 412
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: E90
Garaż: mondeo mk4
Odpowiedź na to czy lepiej siedzieć w starszym większym aucie czy w nowszym, a nawet klasę czy dwie mniejszym :) komentarz zbędny.
https://www.youtube.com/watch?v=emtLLvXrrFs


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL