BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Teraz jest 14 listopada 2018, 22:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: BMW E92 Lci przekładka anglika
PostNapisane: 28 stycznia 2017, 22:54 
Uzależniony od forum :)

Moje BMW: E36 & E46
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe
Często bywa tak iż trzeba coś dokupić poprawić zmienić ale to wszystko wyjdzie w praniu przy procesie przekładania :) Musisz mieć komplet.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 1 lutego 2017, 20:58 
Forumowicz

Moje BMW: 330Ci
Kod silnika: M54B30
Szczurek1986 napisał(a):
Kolega ma Swoje zdanie a Ty mu jedziesz na dzień dobry od idiotów... to chyba zdecydowanie nie na miejscu

Kolega ruszkos jak zwykle na swoim poziomie...

Tak dokładnie to właśnie to coupe, które robiłeś, a te farmazony o tym jak to próbowałem ci wciskać ciemnotę to sobie daruj. Wiem jak wygląda xenon i nie zapomnę tego że mi xenony zginęły, ale niestety nie mam dowodów, bo cfaniaczek sobie sprawdził VIN i zobaczył, że ich tam nie było, więc nie ma jak udowodnić, a zdjęć nie zrobiłem - mój błąd! ruszkos to bajkopisarz, który ciągle wymyślał jakieś cuda, np. że to HIDY były. Ponadto okazało się, że podczas powrotu do domu zaślepka spryskiwacza lamp odpadła po drodze. Drzwi prawe wciąż piszczały po otwarciu. O listwy karbonowe na drzwi musiałem się upomnieć (kupiłem komplet), bo przecież by mi nie oddał. Tempomat nie działał! W pierwotnej umowie było napisane, że on dostarczył części, ale podczas odbioru podmienił umowę, w której już tego zapisu nie było! Nie pamiętam teraz co jeszcze, ale na pewno jeszcze coś było...

To, że nie jest tak pięknie u niego to nie tylko moje zdanie - --==Mały==-- też się gdzieś na forum rozpisywał na jego temat...

Niech moja historia będzie przestrogą dla innych - róbcie zdjęcia lub spisujcie co macie w aucie!!!

PostNapisane: 8 listopada 2017, 19:31 
Poszukaj zanim zapytasz

Moje BMW: E46
Kod silnika: M54B30
Robiłem małe rozeznanie, i wychodzi że najbardziej polecają Krzysztofa Wronę :ok:

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]