BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 12 maja 2024, 19:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: paniEve --> F32 430i xDrive M Performance/s.5 dźwięk wydechu
PostNapisane: 31 stycznia 2017, 00:47 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
pavell91 napisał(a):
Frank, jeśli się interesujesz obecną motoryzacją to nie jest, przynajmniej nie dla mnie


Nie tylko sie interesuje, ale takze jezdze obecną motoryzacją co nie zmienia faktu, ze oznaczenia BMW stały sie kretynskie, dzieki downsizingowi i innym czynnikom.
BMW 350i - 2.0 R4 450 PS six - turbo. Pasuje ? Pasuje.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: paniEve --> F32 430i xDrive M Performance/s.5 dźwięk wydechu
PostNapisane: 31 stycznia 2017, 00:49 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Ok, offtop wydzielony.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dywagacje na temat oznaczeń BMW (z galerii paniEve)
PostNapisane: 31 stycznia 2017, 13:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Te oznaczenia to nic innego jak wszechobecne lewackie pedalstwo tak samo jak sztuczna skóra w nowych BMW 5 czy może nawet 7. Tak samo jak weganizm i wegetarianizm, czy walka z naturą (globalnym ociepleniem) albo downsizing czy inne hybrydy albo uchodźcy, geje, lesbijki, muslimy pedofile, feministki. Nastąpiło globalne ODMÓŻDŻENIE i promuje się WSZYSTKO co nie przyczyniło się do wspaniałości naszej cywilizacji białego mężczyzny. Czyli krótko mówiąc promuje się wszystko co niszczy naszą cywilizację i co hamuje jej rozwój. Gdyż w 90% to biały mężczyzna przyczynił się do rozwoju cywilizacji homo sapiens czy się komuś to podoba, czy nie. Oczywiście białe kobiety, które go rodziły miały w tym swój udział. :)

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dywagacje na temat oznaczeń BMW (z galerii paniEve)
PostNapisane: 31 stycznia 2017, 14:12 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 30
Posty: 2191
Moje BMW: najładniejsze
Garaż: G80 M3

Byle e92 335 M-pack
Byle e82 : http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=147967
Byłe e46: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134728
Byłe M3+http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.ph ... &start=380
jiGsaw, czekałem na taka wypowiedz, piszesz totalne bzdury, pomijając juz to, ze Twoja wypowiedz nacechowana jest rasizmem zakrawającym o fanatyzm, jasno dajesz odczuć, ze oznaczenie czterocylindrowego silnika jako 430i ma u swoich podstaw stosunki homoseksualne, które z góry skazanie sa na głupotę i szerzenie kultu debilizmu. Serio ?
Oznaczenie jak sama nazwa wskazuje, ma cechować pewien produkt, produkt ten według zamysłu producenta jest w pewien sposób nazywany, nie jest nigdzie napisane, ze nowe modele maja pielęgnować piwerwsze oznaczenia modeli bmw, tak wymyślili i takich oznaczeń musisz lub tez nie sie teraz nauczyć i nimi sie posługiwać. Dla totalnego laika w dziedzic bmw oznaczenie e36 325 i i 328i nie mowi nic. Downsizing ma do siebie to, ze większość koncernów samochodowych obniża pojemność silnika, a dodaje turbosprężarkę lub kilka, oczywiste jest, ze nie bedą nazywać swoich auto 420i++ gdzie plus jest ilością turbin. Oznaczenia sa jakie sa, dywagacją na temat słuszności jest mocno rozdmuchana, ot co.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dywagacje na temat oznaczeń BMW (z galerii paniEve)
PostNapisane: 31 stycznia 2017, 14:46 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
JiGsaw po prostu jest bezpośredni, i abstrahując od formy, nie sposób mu odmówić logiki. Ma prawo mieć takie zdanie jak ma, Ty możesz się z nim nie zgodzić etc. Bądźmy tolerancyjni.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dywagacje na temat oznaczeń BMW (z galerii paniEve)
PostNapisane: 31 stycznia 2017, 14:56 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
BanDai napisał(a):
jiGsaw, czekałem na taka wypowiedz, piszesz totalne bzdury, pomijając juz to, ze Twoja wypowiedz nacechowana jest rasizmem zakrawającym o fanatyzm, jasno dajesz odczuć, ze oznaczenie czterocylindrowego silnika jako 430i ma u swoich podstaw stosunki homoseksualne, które z góry skazanie sa na głupotę i szerzenie kultu debilizmu. Serio ?
Oznaczenie jak sama nazwa wskazuje, ma cechować pewien produkt, produkt ten według zamysłu producenta jest w pewien sposób nazywany, nie jest nigdzie napisane, ze nowe modele maja pielęgnować piwerwsze oznaczenia modeli bmw, tak wymyślili i takich oznaczeń musisz lub tez nie sie teraz nauczyć i nimi sie posługiwać. Dla totalnego laika w dziedzic bmw oznaczenie e36 325 i i 328i nie mowi nic. Downsizing ma do siebie to, ze większość koncernów samochodowych obniża pojemność silnika, a dodaje turbosprężarkę lub kilka, oczywiste jest, ze nie bedą nazywać swoich auto 420i++ gdzie plus jest ilością turbin. Oznaczenia sa jakie sa, dywagacją na temat słuszności jest mocno rozdmuchana, ot co.


Przykro mi, że osobiście poczułeś się dotknięty moją wypowiedzią.

https://www.pb.pl/we-francji-zakaz-nieo ... n=socialfb - coś dla Ciebie, podobna logika jak z tymi oznaczeniami. a na pewno reprezentowana przez podobny sposób myślenia.

Ps. Tak wiem, że pisanie prawdy to fanatyzm, nazizm, rasizm, faszyzm i kto wie co jeszcze. Jestem dumny z tego, że napisałem prawdę zgodną z faktami naukowymi wbrew takim jak Ty.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Ostatnio edytowano 31 stycznia 2017, 14:58 przez jiGsaw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dywagacje na temat oznaczeń BMW (z galerii paniEve)
PostNapisane: 31 stycznia 2017, 14:57 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Niepotrzebnie. To BanDai się poczuł, nie ty. Nie musiał się poczuwać. Jego wybór.

Tak czy owak, prosiłbym aby się skupić na meritum.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dywagacje na temat oznaczeń BMW (z galerii paniEve)
PostNapisane: 31 stycznia 2017, 16:04 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1196
dziwne, że dorośli ludzie potrafią mieć takie emocje w związku z tym że jakiś koncern nazywa swoje produkty w taki a nie inny sposób

:znudzony:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dywagacje na temat oznaczeń BMW (z galerii paniEve)
PostNapisane: 31 stycznia 2017, 16:28 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 11
Posty: 1287
Lokalizacja: Łańcut
Kod silnika: M54B22
Garaż: E46 320i
Zgadzam się że te nowe oznaczenia to jakaś porażka, wcześniej mniej więcej było wiadomo co i jak z niewielkimi odstępstwami (320i 2.2) (325e 2.7) (323i 2.5) itp ale to co teraz jest to niesamowity bigos, wcześniej praktycznie każdy (nawet ci nie zorientowani w BMW) był w stanie mniej więcej określić jaka moc i pojemność, teraz to tylko zagorzali fani jednego modelu są w stanie bezbłędnie wskazać pojemność i moc :rotfl: no ale kto by chciał jeździć np 416i?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dywagacje na temat oznaczeń BMW (z galerii paniEve)
PostNapisane: 31 stycznia 2017, 17:10 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Faktycznie 428/430i mi wskazuje na R6, a tu taki klops.
Może się starzeje ale jakoś nie widzę dla siebie o obecnej gamie auta typowo dla siebie. Fajnie się prowadzą, ale nie lepiej od konkurencji, topowe silniki lepsze w AMG i S/RS, wnętrza w ogóle przemilczę.
Adam dobrze prawi, co potwierdza poziom rozwoju Europy i przyrost naturalny.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dywagacje na temat oznaczeń BMW (z galerii paniEve)
PostNapisane: 31 stycznia 2017, 18:02 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1157
Lokalizacja: Mazury
Moje BMW: brak
Garaż: było V8
Dla tych co nowe oznaczenia są jak najbardziej zrozumiałe i logiczne :)

"Początkowo pod maską serii 5 pojawią cztery doładowane jednostki – dwie benzynowe, 530i (czterocylindrowe 2.0 z turbiną TwinScroll, generującą 252 KM) oraz 540i z 3-litrową rzędową szóstką, generującą 340 koni mechanicznych. Małe zamieszanie szykuje się w gamie silników wysokoprężnych – dwulitrowy, czterocylindrowy diesel otrzymał oznaczenie 530d – dokładnie takie samo jak… trzylitrowa jednostka R6. Za tym posunięciem stoi zapewne jakaś konkretna logika, dlatego z opinią na ten temat wstrzymamy się do oficjalnej prezentacji."

Cytat z arytkułu:
http://autogaleria.pl/nowosci/nowosci-i ... niki-ceny/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dywagacje na temat oznaczeń BMW (z galerii paniEve)
PostNapisane: 31 stycznia 2017, 18:15 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 152
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: e92, x3
Kod silnika: N57, M57N2
Garaż: jest e92 330d LCI x-drive
jest X3 3.0sd
było e46 330cd
Temat jest o oznaczeniach a nie downsizingu. Skoro są obecnie praktycznie 2 pojemności silnika to chyba logiczne, że oznaczenia są dobierane do mocy auta, a nie pojemności i tyle, więc dziwi mnie Wasze zdziwienie. A czy downsizing jest dobry czy nie to zostawiam ten temat właścicielom takich aut, a nie mi gdzie obecnie ten temat mnie nie dotyczy i płakanie na forum nic w tym temacie nie zmieni.
Btw jiGsaw, szkoda, że też ulegasz lewackiemu downsizingowi zamieniając m5 v8 (obecnie masz je tylko dlatego że się nie sprzedało) i kupując s3 1.8t z pedalską półskórą średniej jakości ;) Choć już przywykłem po Twoich poprzednich postach, że jesteś wybitnym specjalistą chyba w każdej kategorii (inżynieria, socjologia, psychologia, klimatologia). Startuj w 1 z 10, są szanse na weekend w hotelu gołębiewski :hyhy:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dywagacje na temat oznaczeń BMW (z galerii paniEve)
PostNapisane: 31 stycznia 2017, 18:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
pavell91 napisał(a):
Temat jest o oznaczeniach a nie downsizingu. Skoro są obecnie praktycznie 2 pojemności silnika to chyba logiczne, że oznaczenia są dobierane do mocy auta, a nie pojemności i tyle, więc dziwi mnie Wasze zdziwienie. A czy downsizing jest dobry czy nie to zostawiam ten temat właścicielom takich aut, a nie mi gdzie obecnie ten temat mnie nie dotyczy i płakanie na forum nic w tym temacie nie zmieni.
Btw jiGsaw, szkoda, że też ulegasz lewackiemu downsizingowi zamieniając m5 v8 (obecnie masz je tylko dlatego że się nie sprzedało) i kupując s3 1.8t z pedalską półskórą średniej jakości ;) Choć już przywykłem po Twoich poprzednich postach, że jesteś wybitnym specjalistą chyba w każdej kategorii (inżynieria, socjologia, psychologia, klimatologia). Startuj w 1 z 10, są szanse na weekend w hotelu gołębiewski :hyhy:


Szybko wnioski wyciągać lubisz jak widzę. M5 jest dla mnie przede wszystkim za duże. Gdyby taki zestaw był w E46 lub w mniejszym aucie w podobnej cenie to nigdy bym nie zamienił na żadne 1.8t. Poza tym Audi od dawien dawna miało turbo i tutaj niewiele się zmienia, a BMW trochę olewa swoich konserwatywnych fanów. Kwestia też klasy auta, ciężko mi wyobrazić sobie 1.8t w BMW 5er, jak i ciężko mi wyobrazić sobie mimo że chciałbym 5 litrowe V8 w Audi S3.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dywagacje na temat oznaczeń BMW (z galerii paniEve)
PostNapisane: 31 stycznia 2017, 21:19 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznan
Moje BMW: C400 4matic
Co do 328 F30 to jest jakis progres bo w porownaniu do 328 w e46 czy e36 to osiagi nowszej trojki robia wrazenie.W przeciwienstwie do odglosu silnika(niema czego szukasz przy wolnossacej R6)Natomiast 330i w efce ma mniej kucykow od wersji w e90 i tutaj po oznaczeniu 330i mozna by sie spodziewac czegos troszke mocniejszego.Zeby nie bylo ze bronie swojej padaki-nie przystoi mi oznaczenie mitycznego elitarnego przydomku na klapie 328i :rotfl:

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=91120 ocen moja Becie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dywagacje na temat oznaczeń BMW (z galerii paniEve)
PostNapisane: 31 stycznia 2017, 21:45 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 30
Posty: 2191
Moje BMW: najładniejsze
Garaż: G80 M3

Byle e92 335 M-pack
Byle e82 : http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=147967
Byłe e46: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134728
Byłe M3+http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.ph ... &start=380
jiGsaw, w odpowiedzi na Twoją drugą durną wiadomość, aż chciałoby się powiedzieć "uderz w stół..."
nie od dziś wiadomo, że e30 328 krUl, a jakby w budzie e30 włożyć silnik z m5 e39 to najlepsze auto na świecie, chyba że na przekór Tobie daliby oznaczenie BMW 355, bo w sumie dlaczego nie ?
-bez odbioru


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dywagacje na temat oznaczeń BMW (z galerii paniEve)
PostNapisane: 31 stycznia 2017, 22:00 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2080
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: E81
Kod silnika: N54b30a
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=172345
pavell91, powiedzmy, że rozumiem ideę oznaczania wg. mocy i trzymania się "starej" nomenklatury w modelach dotkniętych presją eko-pojebów i downsizingiem, ale 140i/340i/440i to po prostu durnota, skoro przed liftem te modele miały oznaczenie 35i... Jak wtedy miały jakieś "historyczne uzasadnienie", tak w tym momencie to 40i dla mnie jest zwyczajnie bez sensu...

_________________
Galeria Turasa 328iT:
https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=137931

Galeria Compacta 325ti
https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=161392&start=0

Galeria M5:
https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=89&t=158685&start=0

Galeria jedynki 135i:
https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=172345


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dywagacje na temat oznaczeń BMW (z galerii paniEve)
PostNapisane: 31 stycznia 2017, 22:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
BanDai napisał(a):
jiGsaw, w odpowiedzi na Twoją drugą durną wiadomość, aż chciałoby się powiedzieć "uderz w stół..."
nie od dziś wiadomo, że e30 328 krUl, a jakby w budzie e30 włożyć silnik z m5 e39 to najlepsze auto na świecie, chyba że na przekór Tobie daliby oznaczenie BMW 355, bo w sumie dlaczego nie ?
-bez odbioru


To drugą czy trzecią? Każde auto ma inne zastosowanie, obecnie Audi S3 z takim setupem wydaje się być zbilansowanym środkiem lokomocji na moje potrzeby. W tej klasie aut taka jednostka napędowa się dobrze sprawdza i ma swoje zalety. Jeżeli ktoś nie rozróżnia KULTU TRADYCJI będącej na wymarciu silników BMW MPOWER od usportowionych odmian Golfa to tylko jego problem. Rozumiem, że jak ktoś nie ma argumentów to musi się zapluć, zasmarkać i powiedzieć COKOLWIEK. To typowe dla lewactwa, nie jestem zaskoczony Twoim tonem.

Nic więcej nie napiszę, bo ciężko tak naprawdę zrozumieć o czym jest mowa w Twoich postach (to też wynika z tego co napisałem powyżej).

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dywagacje na temat oznaczeń BMW (z galerii paniEve)
PostNapisane: 31 stycznia 2017, 23:01 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 152
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: e92, x3
Kod silnika: N57, M57N2
Garaż: jest e92 330d LCI x-drive
jest X3 3.0sd
było e46 330cd
Krisu_K13TL, bardzo trafne spostrzeżenie, zgadza się że 340i brzmi dziwnie zwłaszcza, że dla większości posiadaczy BMW kojarzy się to z silnikiem V8, a nie z r6 turbo i jako jedyne z nowych oznaczeń budzi we mnie niesmak. Powinno zostać 335i, bo 340 miało pewnie brzmieć dumnie a jest troszkę żałosne

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dywagacje na temat oznaczeń BMW (z galerii paniEve)
PostNapisane: 31 stycznia 2017, 23:12 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 25
Kod silnika: N47
Mnie też ciekawi po co było zmienianie coupe z 3 na 4, i to że zwykle wersje 3/4er to f3x, a mki to f8x? Nie przeszkadza mi to w sumie, ale czy ta zmiana''tradycji'' ma jakieś zastosowanie? ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dywagacje na temat oznaczeń BMW (z galerii paniEve)
PostNapisane: 1 lutego 2017, 07:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Hipokf napisał(a):
Mnie też ciekawi po co było zmienianie coupe z 3 na 4, i to że zwykle wersje 3/4er to f3x, a mki to f8x? Nie przeszkadza mi to w sumie, ale czy ta zmiana''tradycji'' ma jakieś zastosowanie? ;)


To jest też śmiech na sali. Chcieli chyba się upodobnić do Audi? Typowy gejowsko lewacki marketing dla pstrych łbów. Wczoraj mieliśmy 320i, dziś sprzedamy Ci 440i! Poprzedni model był 135i, a teraz już za te same pieniądze kupisz Pan 240i. Błazenada w najczystszej postaci.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL