BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 kwietnia 2024, 13:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lipca 2006, 19:48 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 40
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
Kucharz napisał(a):
Tomek co Ty piszesz, żonę to ja mam w domu


:super:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lipca 2006, 20:10 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
brutus napisał(a):
Dobrze, ale mnie nowa 7 sie niezbyt podoba, bo uwazam ze ten krok do przodu byl zbyt duży, przez co wyglada jak statek z gwiezdnych wojen scientfiction, a w najlepszym wypadku jak wieloryb po nieudanym eksperymencie genetycznym, a lepiej już być rekinem, niż wielorybem. :D

Jeszcze wróce do amerykańskich wozów, na które Frank się powołał, tak się składa, że za oceanem europejskie samochody są znacznie bardziej cenione niz rodzime, więc to dziwny zabieg ze strony BMW jeśli chcieli sie zasymilować :|

I dalej będę bronił swego, że lubię sobie podczas jazdy gładzić dzwignie zmiany biegów, a tak będę sobie głaskał niejako dzwigienkę od wycieraczek :?

Zresztą w BMW chyba zauważono że przesadzili, bo siódemka teraz troche znormalniała.


Ten zabieg asymilacyjny sprawił ,ze aktualna seria siedem jest najlepiej sprzedającym sie Bmw w USA w historii i znokautowała nawet S klase MB. I chyba o to głownie chodziło.
A w europie siodemka nigdy nie prowadziła w rankingach sprzedazy.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lipca 2006, 20:42 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 7452
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43B16
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=53724
Cytuj:
Tomek co Ty piszesz, żonę to ja mam w domu


Marcinie żona stała przy mnie :twisted: :oops:

_________________
11.Bądź wierny marce BMW, uwielbiaj ją i nie pożądaj innej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lipca 2006, 22:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
dokładnie Frank tak jak piszesz, trudno żeby w tej klasie pojazdów produkować dwa modele dopasowane do specyfiki obu kontynentów

PS. no ja myślę Tomku :D

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lipca 2006, 01:22 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Ja tam nie wiem. Nie wygląda to źle ale Bungla powinni sie pozbyć i to prędko.
Starsze modele w swoich latach wywoływały dreszczyk emocji. Nowe 'nie są złe'. Nową 3 już poczułem. Zaczynam czuć nową 5. Nowej siedem jeszcze nie czuje. 3 coupe poczułem, 6 jakoś też... ale środków, to całkowicie żadnej z nich nie czuje. Jeżeli chodzi o środek to 'wzorcem' powinno być e39 lub e46

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lipca 2006, 21:09 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 45
Posty: 629
Moje BMW: 530d
Kod silnika: Diesel na pole !
Frank napisał(a):

Ten zabieg asymilacyjny sprawił ,ze aktualna seria siedem jest najlepiej sprzedającym sie Bmw w USA w historii i znokautowała nawet S klase MB. I chyba o to głownie chodziło.
A w europie siodemka nigdy nie prowadziła w rankingach sprzedazy.


Oczywiście Frank, jest to piękne auto, na którym wzoruje się MB a w przyszlosci inne marki. Tak bylo zawsze i tak jest teraz.
Nowa 7 prowadzi sie poprostu zajebiscie, nie da sie tego poprostu opisac.
Wnetrze - stylistyka i wykonanie to jest poprostu arcydzieło.
Tylko widzisz nowe BMW serii 7 tak znakomicie sie obecnie sprzedaje gdyż jego grupą docelową jest klientela innego kalibru (raczej nie zacofani wlasciciele 15 letnich BMW 316i dla ktorych wzorem piękna jest jakis włoski, plastikowy badziew)

BMW E65 to piękne auto, mam nadzieję, że w przyszłości będzie mnie stać na jego kupno i utrzymanie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lipca 2006, 21:54 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 3355
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: E36 323ti Compact
Kod silnika: M52B25
Kyokushin napisał(a):
Nową 3 już poczułem. Zaczynam czuć nową 5. Nowej siedem jeszcze nie czuje. 3 coupe poczułem, 6 jakoś też... ale środków


myśle że z czasem i Ty poczujesz tą nową siódemke ,ja w każdym razie już ją poczułem


Hans' napisał(a):
BMW E65 to piękne auto, mam nadzieję, że w przyszłości będzie mnie stać na jego kupno i utrzymanie.



zgadzam się ja też mam taką nadzieje

_________________
Kierowca BMW bez punktów karnych ,nie ma takiego ,chyba że uciekł... lub ma CB ;)


moje CB -- > President Harry II ASC + Sirio ML-145

Mój mały czarny diabełek BMW 323Ti Compact


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lipca 2006, 21:57 
Ja tez ja poczułem, a najbardziej poczułem te biegi z Wartburga :wink: JOKE :mrgreen:
Fajna jest poprostu POEZJA, ja tez w koncu ja dorwe 8)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sierpnia 2006, 14:58 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 44
Posty: 990
Lokalizacja: Żory
Moje BMW: E46 330i, było kilka
Kod silnika: M54B30
dla mnie największa wadą E65 jest to, że silnika wogóle nie słychac... :roll: :shock:

PS: Dla mnie wzorem najładniejszego wnętrza jest wnetrze E31, później E38/39/46 .
pozdrawiam

_________________
Pełna oferta oryginałów i zamienników dla BMW|MINI|MOTORRAD

http://www.ASO-BMW.pl[/b]
https://www.facebook.com/ASOBMW/

Sprzedam:
BMW X3 Sport Pakiet


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sierpnia 2006, 19:41 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
Hans kozaku jak tam Twoje pseudo-BMW z klekotem pod maska???


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sierpnia 2006, 20:22 
Kornelio napisał(a):
Hans kozaku jak tam Twoje pseudo-BMW z klekotem pod maska???


Co to za pytanie, moze mu zazdrościsz :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sierpnia 2006, 20:33 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
nie nie zazdroszcze tylko Hans na kazdym kroku ze mnie szydzi i z mojego auta a sam ma nie lepsze."prawdziwe bmw tyle ze bez silnika bo z dieslem"...ale tak to jest jak ktos uwaza sie za bog wie kogo i oczywiscie "lepszego"...

ponoc prawdziwe BMW ma silnik benzynowy R6...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sierpnia 2006, 20:38 
Kornelio napisał(a):
prawdziwe BMW ma silnik benzynowy R6...


Tak, Tak masz racje :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sierpnia 2006, 22:55 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 7452
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43B16
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=53724
DAREX napisał(a):
Tak, Tak masz racje


moje malutkie 2,0 też sie do nich zalicza :mrgreen:

Kornelio napisał(a):
nie nie zazdroszcze tylko Hans na kazdym kroku ze mnie szydzi i z mojego auta


Hans nie szydzi tylko się czepia a to jest coś z Tobą wspolnego ... Kornelio, czepialski... :wink: :mrgreen: . oj niedobrze jak swój na swego trafi 8) :lol:

_________________
11.Bądź wierny marce BMW, uwielbiaj ją i nie pożądaj innej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sierpnia 2006, 23:12 
Offline
Forumowicz

Posty: 154
Lokalizacja: radom
Moje BMW: VW Passat B5 kombi
Kod silnika: AFN 110KM
Cytuj:
ponoc prawdziwe BMW ma silnik benzynowy R6...


bmw od początków swojej działalności słynęło ze swoich sześciocylindrowych rzędówek. już w 1978 roku połowa produkowanych przez BMW silników to sześciocylindrowe rzędówki.
pozdrawiam

_________________
cieszę się, jeśli komuś pomogłem


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sierpnia 2006, 23:19 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Dla mnie R6 jest tak samo klimatyczne jak V8, jeżeli nie bardziej. Fajnie to wygląda jak silnik jest długi a R6 do krótkich nie należy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sierpnia 2006, 07:01 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Po pierwsze BMW stawia na rynek USA a nie na rynek Europesjski. W USA po prostu się sprzedajedużu więcej samochodów i to jest ich zysk a nie Europa, a minęły już czasy że się robiło jeden model dla Europy, jeden do USA, jeden do Azji... Ceny byłyby troszke inne, a i modele wychodziłyby rzadziej.

Co do wajchy od biegów a'la wartburg, to myślę że tak pomyśli ktoś kto miał warczyburga kiedyś i mieszka w EU środkowo wschodniej a teraz się dorobił i stac go na tą klasę samochodu, czyli jakieś pół promila kupców e65 lub e66.

Za to niezbyt unteligentni amerykanie się ucieszą, ale oni i tak najpierw przeczytają instrukcję że przed zamknięciem drzwi należy włożyć nogi do kabiny itp. Albo będzie do zajefajny raper który powie joł brachu biorę seledynową siódemę tu masz torbę kasy i potem w MTV będzie się chwalił że ma fure.


Mi osobiście się śrenio podoba e65/e66 jakoś tego nie czuję za bardzo. Jakbym miał wydać 450tys na autko to nie wiem co bym kupił bo S-ka mi się totoalnie nie podoba. Chyba jednak kupiłbym SL-a, chociaż nie da się go porównać do limuzyny.
Owszem tył e65 po lifcie jest znacznie lepszy a nawwet mi się podoba, jechałym za nim parę chwil i zdążył mi sie spodobać.

E60 podoba mi się bardziej z tyłu niż z przodu, przednie lampy na pczątku kojażyły mi się z krzaczadtymi brwiami.... hahaha :mrgreen: :mrgreen:

Nowa trójka, nie jest zła już mi się przyjęła, nawet mogę powiedzieć że mi się podoba.

Z4 jest po prostu rakim rajcownym smaochodzikiem, fajne małe, ale nie ma pazura.




Co do wnętrza S i E65 to wydaję mi się że przesadzacie. Każdy smaochód jest jakoś podobny do drugiego, w każdym teraz będą te same elementy, doszli do wniostku że navi nie może byc w miejscu że trzeba łapę położyć na leniuchu żeby popatrzeć.



Co do nowoczesności , cichości hybryd itp... Kto z Was tęskni ża dobrym Starym Rubinem a kto chciałby kupić LCD 60 cali? Ni ema frajdy z podchodzenia, kręcenia stukania pokręteł, alenia z piąchy, są kolory itp? To samo normalnie użytkownicy mają z samochodami, S i E65 jest smaochodem dla ludzi biznesu a nie dla kogoś kto lubi ryk silnika, jakby Wam sie widziała e 65 w podówjnym wydechem fi 10cm nie seryjnym ale założonym:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sierpnia 2006, 12:30 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 45
Posty: 629
Moje BMW: 530d
Kod silnika: Diesel na pole !
Kornelio napisał(a):
nie nie zazdroszcze tylko Hans na kazdym kroku ze mnie szydzi i z mojego auta a sam ma nie lepsze."prawdziwe bmw tyle ze bez silnika bo z dieslem"...ale tak to jest jak ktos uwaza sie za bog wie kogo i oczywiscie "lepszego"...

ponoc prawdziwe BMW ma silnik benzynowy R6...


Kornelio masz racje "szydze z Ciebie" a to tylko i wylacznie dlatego , ze nie lubie zarozumialych kolesi, ktorzy wszedzie wtykaja swoje 2 grosze i uwazaja ze maja we wszystkim racje i zawsze sa NAJ. Poprostu nie lubie tego typu ludzi a Ty sie do nich zaliczasz ( co pewnie wiele osob zauwazylo na tym i innych forach).

Co do tego ze prawdziwe BMW ma silnik R6 zgadzam sie w 100% . Czasami sam tesknie do mojej kupejki E36 320i i jej wspanialego dzwieku silnika, ktora smigalem ponad 2 lata
ale wiesz co ? teraz smigam 3 litrowym "klekotem", ktory jest duuuzo szybszy, duuuuzo tanszy w utrzymaniu no i kultura pracxy tego silnika powala na kolana.

Tak wogole Kornelio to propnuje EOT w "naszym" temacie, mysle ze tak jak mi sie nie chce z toba gadac tak samo tobie ze mną wiec poprostu zejdz ze mnie i po temacie.

p.s. moja przygoda zaczela sie wlasnie od BMW316i (e36), ktorym jezdzilem dawno temu przez jakis rok dlatego mam wyrobiona opinie na temat tego modelu BMW i jesli piszesz ze E39 530D w takim wyposazeniu jak moja to nie jest lepsze auto od e36 316i tak bardzo serdecznie ci współczuje ...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sierpnia 2006, 14:12 
Hans' napisał(a):
p.s. moja przygoda zaczela sie wlasnie od BMW316i (e36), ktorym jezdzilem dawno temu przez jakis rok dlatego mam wyrobiona opinie na temat tego modelu BMW i jesli piszesz ze E39 530D w takim wyposazeniu jak moja to nie jest lepsze auto od e36 316i tak bardzo serdecznie ci współczuje ...


Ale mu przygadałeś :roll: :wink:

Kornelio i Hans, forum to nie miejsce na wasze sprzeczki, jak macie cos do siebie to wyjasnijcie to sobie na Gadu-Gadu!!!!


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL