BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 16:20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przesiadka na coś mocniejszego E46
PostNapisane: 15 marca 2020, 22:05 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Takiego czegoś się spodziewałem. Szanuje za to że się chwalisz szczegółami :ok: nie byłbym sobą, gdybym nie poprosił o film,. zdjęcia czy wynik 100-200, nawet apką na telefon :P Jak wiadomo wykresem nikt nie jeździ. Pozdro

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przesiadka na coś mocniejszego E46
PostNapisane: 16 marca 2020, 18:22 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 122
Lokalizacja: Międzybórz
Moje BMW: E46 328Ci
Kod silnika: M52TUB28
Garaż: E46 328CI M52TUB28 257KM/302NM N/A viewtopic.php?f=6&t=171078
kszyhu napisał(a):
Takiego czegoś się spodziewałem. Szanuje za to że się chwalisz szczegółami :ok: nie byłbym sobą, gdybym nie poprosił o film,. zdjęcia czy wynik 100-200, nawet apką na telefon :P Jak wiadomo wykresem nikt nie jeździ. Pozdro


Cześć. Pamiętam, jak jakiś czas temu dyskutowaliśmy w innym temacie a propos modów w M52tu/M54. :) Jak widać ruszyłem pełną gębą. :P
To co robi mi teraz Racemode to tylko wierzchołek góry lodowej, bo zrobiony jest cały wydech, cały dolot, wałek, wtryski i inne pierdoły. Auto z Racemode odbieram w sobotę i wtedy też pochwalę się wykresem, nagram jakiś filmik i postaram się zmierzyć 0-100 i 100-200.

Na pewno założę tutaj temat ze swoim autem i wtedy opiszę ile to wszystko kosztowało, żeby pokazać każdemu że nie warto się w to pchać, bo suma wychodzi 5-cio cyfrowa. Albo chociaż w jakimś dziale z tuningiem to wrzucę. Może jeśli ktoś ogarnia i sam sobie by te części zakładał i spawał to jeszcze jakoś ujdzie. Zrobię podsumowanie ile mnie co kosztowało. Jestem cholernie ciekawy wyniku, liczę na 240+/300+. Jeśli będzie mnie to rozbiorę to auto na części :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 54 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL