BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 15:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zakup BMW E90
PostNapisane: 14 czerwca 2020, 14:09 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 56
Moje BMW: E39
Kod silnika: M52b25TU
Nie chcąc zakładać nowego tematu podepnę się, gdyż mam lekki dylemat. Mianowicie znalazłem e91 330D 231KM z 2006 roku 292tyś nalotu, dosyć wyposażone autko sprowadzane z Szwajcarii, samochód wystawiony za 26,900 zł. Byłem widziałem, samochód wygląda "normalnie" delikatne ślady używania, lekkie obcierki na zderzakach, delikatne ślady rudej na tylnej klapie pod szybą, itp. Samochód ma napęd na 4 kapcie i skrzynie automatyczną, więc teoretycznie więcej bajerów, które mogą zaboleć po kieszeni.
Kupując samochód za 26/27 tysięcy mając na jakiś pakiet startowy powiedzmy te 5/6k jestem w stanie zakupić normalne 330D Xdrive?
Aktualnie poszukuję też osoby, która za odpowiednią opłatą mogła by pomóc w szczegółowych oględzinach pojazdu w okolicach Wrocławia lub jest w stanie polecić jakiś warsztat w okolicy, który będzie w stanie zrobić przegląd samochodu w miarę rzetelnie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zakup BMW E90
PostNapisane: 14 czerwca 2020, 17:14 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23102
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Bacek798, a czym podyktowane jest to iż musi być xdrive ? Jedną ośkę łatwiej znaleźć a do tego jak sam zauważyłeś mniej potencjalnych problemów :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zakup BMW E90
PostNapisane: 14 czerwca 2020, 17:20 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 56
Moje BMW: E39
Kod silnika: M52b25TU
Pytam o Xdrive ze względu na znalezienie właśnie takiego egzemplarza w pobliżu, przeczytałem kilka tematów o napędzie na 4 i problemy typu większe spalanie, większa masa samochodu czy mniej wyczuwalne wgniatanie w fotel nie są dla mnie przeszkodą, a wydaje mi się też, że zawsze w jakiś ekstremalnych sytuacjach mieć napędzane wszystkie 4 koła zamiast tylko jednej osi (tak wiem, że tych sytuacji jest niewiele lub może nie być wcale, ale jednak :) ).

Generalnie chciałbym się upewnić czy szukam samochodu w odpowiednim budżecie by nie trafić na egzemplarz, który szybko uzależni się od serwisu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 63 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL