BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 30 kwietnia 2024, 20:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2008, 15:41 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1904
Lokalizacja: Warszawa
kiloff napisał(a):
Cytuj:
E92. Chodzi o to, że nowe nie maja juz tego czegoś co miały starsze modele choćby skierowanej w strone kierowcy deski rozdzielczej, taki drobiazg, a cieszył.


na takiej samej zasadzie moglbys napisac ze modele od E36 juz nie maja tego czegos bo sie im maska otwiera w druga strone ..


Pochylony kokpit ma jakieś usprawiedliwienie bo dzięki temu ergonomia była lepsza a maska otwierana w druga stroną to od początku był głupi pomysł bo żeby coś zrobic przy silniku trzeba ją zdejmowac bo tylko przeszkadza :kwasny:

Przemek napisał(a):
, wyczytałem TO z Twoich oczu ....


Z moich oczu ? :zdziwko: Nie przypominam sobie żebyśmy się znali... Może ci sie z fusami pomyliło :)

Cytuj:
pozatym już nie mogliby katować ludzi taką kupą jak e28 ...


O masz... To musisz napisac do BMW żeby zaprzestali koncepcji powrotu do rekiniastych kształtów i przypadkiem nie wypuścili CS`a i nowego M1 bo stracą takiego wiernego klienta jak ty !!! A to przecież byłaby nie powetowana strata.

_________________
"You Can Loose A Lot Of Money Chasing Woman, But You`ll Never Loose Woman Chasing Money"

Obczaj Mój Najszybszy w Mieœcie Wóóóóz Wariat ! E28 520i Edition


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2008, 09:04 
Offline
Forumowicz

Posty: 268
Lokalizacja: zvz
X6 pokazuje nowe trendy w BMW i nie tylko. Koncerny prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych i czasami głupich nisz w segmentach. A jak było kiedyś z SUVami? Początkowo Honda CR-V pseudo terenówka, a potem to już szybko Toyota, Nissan, Mercedes no i BMW. Myślę, że takich aut jak x6 będzie z czasem coraz więcej. I ma to taką zaletę, że wzorować się będą właśnie na x6.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2008, 09:58 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
akurat e28 ma najmniej rekiniasty przód ze wszystkich rekinów... najmniej pochylony, w porównaniu do e21, e24, e23, E12 - przód wydaje się być najmniej rekiniasty.


Co do X6, to śmiać mi się chce z tych co mówili że to lipa i się nie będzie sprzedawać i że porażka bo jest 4 osobowe ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2008, 10:58 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1904
Lokalizacja: Warszawa
KotSylwester napisał(a):
akurat e28 ma najmniej rekiniasty przód ze wszystkich rekinów... najmniej pochylony, w porównaniu do e21, e24, e23, E12 - przód wydaje się być najmniej rekiniasty.


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Wiadomo było że X6 będzie schodzic jak ciepłe bułeczki bo trafia w 100% w gusta Amerykanów... A przecież z myślą o nich został stworzony.

_________________
"You Can Loose A Lot Of Money Chasing Woman, But You`ll Never Loose Woman Chasing Money"

Obczaj Mój Najszybszy w Mieœcie Wóóóóz Wariat ! E28 520i Edition


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2008, 11:17 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2826
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e36
Kod silnika: 320i
X6 zbiera same dobre oceny i jest uwazany za najlepszego obecnie SUV-a. Do tej pory na szczycie listy byl Porsche Ceyenne GTS, do momentu wyprodukowania X6 ktore obecnie jest nr1... to jest opinia w gazetach motoryzacyjnych. Wyglad? kwestia gustu, mi sie podoba.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2008, 14:42 
Offline
Forumowicz

Posty: 268
Lokalizacja: zvz
Swoją drogą jestem ciekaw co na to Mercedes i Audi. Przecież między tymi trzema niemieckimi markami wojna musi trwać :P Auta są dzięki temu lepsze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2008, 16:31 
the_bambus napisał(a):
Auta są dzięki temu lepsze.


tak naprawdę BMW nie rywalizuje z nikim, oni mają swoją filozofię, swoje cele, dlatego m.in. jest X6 no i nie ma turbo w ///M


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2008, 00:52 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
..::CZARNY::.. napisał(a):
nie ma turbo w ///M


nie ma? ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2008, 00:58 
mam na myśli nie uturbianie wszystkiego po kolei, tylko konstruowanie wysoko zaawansowanych technicznie wolnossących jednostek :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2008, 12:51 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
the_bambus napisał(a):
Swoją drogą jestem ciekaw co na to Mercedes i Audi. Przecież między tymi trzema niemieckimi markami wojna musi trwać :P Auta są dzięki temu lepsze.


Audi szuka klientów ,,mniej zamoznych'' i wprowadza model Q5 ( technicznie to samo co VW Tiguan ), zeby konkurowało z BMW X3.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2008, 13:03 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 16
Lokalizacja: szczecin
a mi sie wydaje ze to nowa era tej marki wystarczy spojzec na bmw m-zero jest jak z przyszlosci i oprocz kilku szczegulow bryla nie przypomina bazy BMW. a ta x6 to taki bardziej sportowy jeep-ek na miejskie drogi i nie tylko ale ogolnie fajny bo czego mozna sie spodziewac po bmw


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 50 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL