BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 24 kwietnia 2024, 23:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 stycznia 2007, 17:35 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 690
Lokalizacja: Centrum
Moje BMW: M450i
Kod silnika: M62B46+MOD
reserved napisał(a):
Widzialem jak koles Volvem w dieslu skilowal 540i ( volvo .. jakies FH ) nic z tego 540i nie zostalo..


No tak ciągnikiem siodłowym kilować 540i kurde jesteś bezbłedny ba ja sie próbowałem i jakoś nie wyszło a powiedz czy ciągnik był z naczepą czy bez ? :hyhy: No i dodam że to ja zkilowałem to e60 535d i jeszcze nigdy mnie nie obiechał diesel :)

_________________
WWW.KLINIKA-BMW.PL
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: ksr motorsport
PostNapisane: 5 lutego 2007, 23:33 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 22
Lokalizacja: slask
czy ta firma jescze istnieje , na stronie internetowej pisze ,ze zawiesila dzialalnosc???


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lutego 2007, 15:35 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2315
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: M5
Kod silnika: nie wiem nie znam si
u mnie w domu byly rozne samochody ale z tych ostatnich to po kolei v6 w amerykancu v12 w jagu i v8 w grand cherokeem.Teraz jest 525d i kilka miesiecy temu sprzedalem swoja audiole a4 1,9 tdi 110 KM.Nie twierdze ze diesla sa lepsze od benzyny ale jak widze ze niektorzy ubostwiaja benzyne z tego powodu ze sami ja maja to mi sie rzygac chce.Mam pytanie ile wy kilometrow rocznie robicie?Moja bmka zrobila 50 tys w niecaly rok.Wole jezdzic dieslem niz benzyna z szambem


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lutego 2007, 15:47 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
tomasz86staszic napisał(a):
u mnie w domu byly rozne samochody ale z tych ostatnich to po kolei v6 w amerykancu v12 w jagu i v8 w grand cherokeem.Teraz jest 525d i kilka miesiecy temu sprzedalem swoja audiole a4 1,9 tdi 110 KM.Nie twierdze ze diesla sa lepsze od benzyny ale jak widze ze niektorzy ubostwiaja benzyne z tego powodu ze sami ja maja to mi sie rzygac chce.Mam pytanie ile wy kilometrow rocznie robicie?Moja bmka zrobila 50 tys w niecaly rok.Wole jezdzic dieslem niz benzyna z szambem


ja od sierpnia zrobilem 12 000 km. "Benzyna z szambem"? nie rozumiem co masz na mysli? Miales jakis szamobowoz z silnikiem benzynowym? Przewaznie tego typu pojazdy użytkowe maja silniki wysokoprezne.

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lutego 2007, 16:00 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2315
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: M5
Kod silnika: nie wiem nie znam si
stones1 napisał(a):
"Benzyna z szambem"

benzyna z gazem.Jezdze dieslem bo jest to ekonomiczne gdybym robil 50 tys km benzyna o slusznej pojemnosci to bym wydal na paliwo ponad 10 tys wiecej w skali roku


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lutego 2007, 16:09 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
tomasz86staszic napisał(a):
stones1 napisał(a):
"Benzyna z szambem"

benzyna z gazem.Jezdze dieslem bo jest to ekonomiczne gdybym robil 50 tys km benzyna o slusznej pojemnosci to bym wydal na paliwo ponad 10 tys wiecej w skali roku


rozumiem. Na pewno diesel jest coraz lepsza alternatywa, kiedys mial wiele, wiele wad. Dzis jest coraz lepszy, coraz mniejsza cene trzeba placic za nizsze spalanie. Np. 740d bije na glowe 728i, ale juz 735i nie...

Wciaz jest to cos za cos. Ale z coraz mniejszym uszczerbkiem pozytywnych cech silnika.

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lutego 2007, 16:22 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2315
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: M5
Kod silnika: nie wiem nie znam si
stones1 napisał(a):
rozumiem. Na pewno diesel jest coraz lepsza alternatywa, kiedys mial wiele, wiele wad. Dzis jest coraz lepszy, coraz mniejsza cene trzeba placic za nizsze spalanie. Np. 740d bije na glowe 728i, ale juz 735i nie...

Wciaz jest to cos za cos. Ale z coraz mniejszym uszczerbkiem pozytywnych cech silnika.

i tu sie w pelni z toba zgadzam Macku.Bylem w szoku gdy uslyszalem jak pracuje diesel bmw na common railu bo gdy jest rozgrzany wogole nie slychac ze to diesel. Nie ma co porownywac dzwieku najlepszego silnika dieslowskiego do benzyny bo tu nie ma porownania ale mysle ze wiele osob by sie zdziwilo po przejechaniu paru kilometrow dieslem bmw


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lutego 2007, 16:45 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: WrocÂław
mi się wydajeże nie ma tu czego porównywać. zupełnie inne klasy zupełnie inne auta. zupełnie inne roczniki i konstrukcje. jeden służy do tego a inny do tego i kropka! jeśli chodzi o diesle to nie podoba mi się że opalają asfalt na czarno co wygląda poniżająco, a że większość jest strasznie mułowata to już nie wnikam. rachunek jest jeden.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lutego 2007, 16:58 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2315
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: M5
Kod silnika: nie wiem nie znam si
no ja jedyny diesel ktorym jezdziles to 200d to masz racje sa mulowate


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL