BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 marca 2024, 02:07

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: historia auta/serwisowania z ASO
PostNapisane: 25 listopada 2014, 09:20 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2977
Lokalizacja: RMI
Moje BMW: e90 330d +
Kod silnika: m57t2
kuchash napisał(a):
smietnik napisał(a):
Niedawno interesowałem się samochodem ze Szwajcarii, znalazłem warsztat z pieczątki z książki serwisowej, w którym była większość wizyt, napisałem maila i mi przysłali całą historię jaką mieli u siebie, może jak z innego kraju to też warto spróbować.
U nas na telefonie teraz nic nie chcą mówić, jedynie czasem po krótkiej gadce udawało mi się dostać informacje czy jest jakaś historia w ogóle dostępna i czy warto fatygować się do serwisu, albo jak była historia to mi tylko mówili czy przebieg z ogłoszenia wygląda realnie, ale to dużo zależało na kogo się trafi.


no właśnie o to mi chodzi, czy te informacje przez telefon (czy nawet maila) ktoś musi podać czy to jest jego widzimisie




Też tak robiłem i zadziałało( Niemcy). Wysyłasz na maila skan ks serwisowej z pieczątka danego warsztatu i prosisz o historię serwisową.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: historia auta/serwisowania z ASO
PostNapisane: 26 listopada 2014, 08:15 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 95
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Moje BMW: e36/e46
Kod silnika: M43B16
Garaż: Było e36 touring, jest e46 touring
Witam, pozwolę się podczepić do tego tematu aby nie tworzyć nowego, kilka dni temu zakupiłem moje pierwsze bmw w życiu (do tej pory byłem wierny marce audi :kwasny: ) beema w skórach z ładnym lakierem i silnikiem 1.6 (jak na pierwszą tylno napędówkę wystarczy) i z magicznym przebiegiem :serce: 190tyś :serce: niemiec płakał jak sprzedawał...ale ze śmiechu... niedawno odkryłem że faktyczny przebieg tego pojazdu to ponad 300tyś. i teraz kieruję zapytanie do innych użytkowników ponieważ mam możliwość zwrócenia auta, jak bardzo żywotne są silniki 1.6i (silnik pracuje cichutko i równo jakby faktycznie miał tylko 190tyś)

_________________
Obrazek Przejdź na ciemną stronęObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: historia auta/serwisowania z ASO
PostNapisane: 26 listopada 2014, 08:21 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Jakie znaczenie ma żywotność silnika który kosztuje 300zł i jak chcesz ocenić żywotność czegoś czego przeszłości nawet nie znasz?

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: historia auta/serwisowania z ASO
PostNapisane: 26 listopada 2014, 10:51 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 95
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Moje BMW: e36/e46
Kod silnika: M43B16
Garaż: Było e36 touring, jest e46 touring
Ale przypuśćmy że poprzedni właściciele dbali o silnik, czy nie zacznie tracić gwałtownie mocy po przekroczeniu przypuśćmy 350tyś. lub co gorsza nie zacznie się sypać?

_________________
Obrazek Przejdź na ciemną stronęObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: historia auta/serwisowania z ASO
PostNapisane: 26 listopada 2014, 12:38 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
lobos napisał(a):
Witam, pozwolę się podczepić do tego tematu aby nie tworzyć nowego, kilka dni temu zakupiłem moje pierwsze bmw w życiu (do tej pory byłem wierny marce audi :kwasny: ) beema w skórach z ładnym lakierem i silnikiem 1.6 (jak na pierwszą tylno napędówkę wystarczy) i z magicznym przebiegiem :serce: 190tyś :serce: niemiec płakał jak sprzedawał...ale ze śmiechu... niedawno odkryłem że faktyczny przebieg tego pojazdu to ponad 300tyś. i teraz kieruję zapytanie do innych użytkowników ponieważ mam możliwość zwrócenia auta, jak bardzo żywotne są silniki 1.6i (silnik pracuje cichutko i równo jakby faktycznie miał tylko 190tyś)



Lobos sugeruj się stan i kondycją samochodu a nie cyferkami na blacie... to że kupiłeś skręconą sztukę to wcale Mnie nie dziwi :] Sprawdzałeś/porównywałeś chociaż VIN z wyposażeniem tego samochodu przed zakupem ? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: historia auta/serwisowania z ASO
PostNapisane: 26 listopada 2014, 12:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ciesz sie z niskiego przebiegu i jeździj aż kola odpadną. Jak padnie silnik i buda sie nada to wstawisz sobie porzadny motor.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: historia auta/serwisowania z ASO
PostNapisane: 26 listopada 2014, 18:19 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2081
Lokalizacja: Sandomierz
Moje BMW: X6
Apropo historii serwisowej... Chciałem sprawdzić swoja przez telefon zanim kupiłem BMW i nic z tego. dzwoniłem 2x do BMW i za każdym razem powiedzieli że muszę pojawić się osobiście, w moim przypadku Najbliżej do BMW mam do Lublina więc będę się musiał kiedyś przejechać


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: historia auta/serwisowania z ASO
PostNapisane: 26 listopada 2014, 18:33 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 898
Lokalizacja: Międzyrzecz
Moje BMW: Perełka
Kod silnika: M52TUB28
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=93554
Sebuś napisał(a):
Apropo historii serwisowej... Chciałem sprawdzić swoja przez telefon zanim kupiłem BMW i nic z tego. dzwoniłem 2x do BMW i za każdym razem powiedzieli że muszę pojawić się osobiście, w moim przypadku Najbliżej do BMW mam do Lublina więc będę się musiał kiedyś przejechać


jesli auto jest juz na Ciebie i masz dowod rejestracyjny to tak jak napisalem wczesniej

skan dowodu rejestracyjnego + skan Twojego dowodu i wtedy

aso bmw bawaria motors warszawa sluzy pomoca mailowa ;)

_________________
======================================================
Obrazek
======================================================


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: historia auta/serwisowania z ASO
PostNapisane: 17 grudnia 2015, 21:55 
Offline
Forumowicz

Posty: 246
Lokalizacja: Gliwice
Moje BMW: e39 528ia
To ja mama pytanie takie po Vin-ie mam tylko dwie daty po 2000r no super ale co z resztą od 96r ??? tego niema

_________________
było:P e32 735i ,e34 2,4 td ,e36 320i ,e36 323i coupe , e39 740 , e32 735,


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL