BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 05:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: m42 a m44
PostNapisane: 9 kwietnia 2007, 11:17 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 98
Lokalizacja: ÂŻywiec
Chcialbym aby mi ktos powiedzial jakie sa roznice miedzy tymi silnikami , w poprzednim poscie nikt mi nie pomogl :/ wymieniam moj silnik m42 318ti i chcialbym wiedziec czy jak dam m44 318ti czy spasuje caly osprzet do siebie? komputer? mocowania itp itp,


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 kwietnia 2007, 13:28 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 98
Lokalizacja: ÂŻywiec
mam taka stronke co sie wpisuje jakie auto ,silnik itp i potem czesci sie wybiera i pokazane sa na obrazkach, widze ze silnik m 44 ma inne te rolki na silniku do paska klinowego i inny filtr oleju , czy to jestproblem czy ebdzie pasowac? poza tym widze ze taki sam , prosze pomozcie bo jezeli kupie silnik i wloze i okaze sie zly .....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 kwietnia 2007, 13:28 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
krecikmlody napisał(a):
mam taka stronke co sie wpisuje jakie auto ,silnik itp i potem czesci sie wybiera i pokazane sa na obrazkach, widze ze silnik m 44 ma inne te rolki na silniku do paska klinowego i inny filtr oleju , czy to jestproblem czy ebdzie pasowac? poza tym widze ze taki sam , prosze pomozcie bo jezeli kupie silnik i wloze i okaze sie zly .....


www.realoem.com


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 kwietnia 2007, 14:45 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 35
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
M44 ma immobilizer (jest tam Motronic 5.2 a nie 1.7 jak w M42), więc jak wsadzisz ten silnik to do wymiany będzie komplet zamków i stacyjka. Co do reszty to nie wiem, pewnie większość będzie ok, ale jakichś drobnych problemów nie można wykluczyć. Dobrze mieć "dawce" gdzieś pod ręką. Pytanie po co wymieniać motor na ten sam, pomyśl o 6 garach :) .


Ostatnio edytowano 9 kwietnia 2007, 15:15 przez Alex E36, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 kwietnia 2007, 15:05 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 98
Lokalizacja: ÂŻywiec
Nie wymieniam bo tak sobie ubzduralem tylko mam peknieta glowice z starym i nie wiem co jeszcze z silnikiem wiec go wymieniam, jestem obecnie w anglii , i trudno znalec taki sam silnik , a sa wlasnie m44


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL