BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 14 maja 2024, 03:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: BMW 750 E32....
PostNapisane: 22 kwietnia 2007, 21:07 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1170
Lokalizacja: Z Miasta :D
Przeczytajcie artykuł i komentarze... :19:

http://www.autokrata.pl/lod/1572/auto_dnia_bmw_750/10/#comment_103697

_________________
...::: I love that :) :::...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2007, 21:16 
Offline
Forumowicz

Posty: 227
Lokalizacja: pacanĂłw
czytalem juz to ale kolejny idiotyczny artykul o BMW na autokracie kretyn redaktoe i nie wie o czym pisze szkoda gadac a komentarze jak zwykle pol na pol i za i przeciw


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2007, 21:53 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 950
Lokalizacja: Sosnowiec
wszystkie podserwisy na o2.pl sa mocno przesadzone
wystarczy tylko gust dziennikarza i juz kilkaset tysiecy osob czyta jego beznadziejne wypociny

_________________
"Życie jest usłane różami...
Obrazek
...ale nie ma róży bez kolcy... "


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2007, 22:22 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
"Ogromnym plusem tego egzemplarza jest instalacja gazowa, której założenie do 12-cylindrowego silnika kosztuje spore pieniądze. "

:rotfl: :super: :hurra: :1.2:


ale to jeszcze lepsze :

BMW 7 E32 to samochód stary i kompletnie nie do jazdy. Pali jak smok, jest ciężki i jak na dzisiejsze standardy niezbyt dobrze się prowadzi.


:rotfl:


to jest dobre :

"Ja mam Passata z 2002 r V6 TDI z napedem quattro i chcialbym sie dowiedziec czego to mam tobie niby zazdroscic - w czym ten twoj grat wyprzeda mojego?"

ALE MASZYNA!!! PASSAT TDI!!!!!!!!!! TECHNOLOGIA RODEM Z KOSMOSU!!!!! E32 przy tym to faktycznie prehistoria :rotfl: w koncu EDC, ASC+T, Xenony, NIVO, to norma w Passatach :rotfl: .

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2007, 22:47 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1170
Lokalizacja: Z Miasta :D
Ludzie niewiedza co mowia, taka jest prawda, chwala swoje "nowe" samochody ktore niegdy sie nie psuja :hyhy:

_________________
...::: I love that :) :::...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2007, 23:15 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
stones1 napisał(a):
"Ogromnym plusem tego egzemplarza jest instalacja gazowa, której założenie do 12-cylindrowego silnika kosztuje spore pieniądze. "

:rotfl: :super: :hurra: :1.2:


ale to jeszcze lepsze :

BMW 7 E32 to samochód stary i kompletnie nie do jazdy. Pali jak smok, jest ciężki i jak na dzisiejsze standardy niezbyt dobrze się prowadzi.


:rotfl:


to jest dobre :

"Ja mam Passata z 2002 r V6 TDI z napedem quattro i chcialbym sie dowiedziec czego to mam tobie niby zazdroscic - w czym ten twoj grat wyprzeda mojego?"

ALE MASZYNA!!! PASSAT TDI!!!!!!!!!! TECHNOLOGIA RODEM Z KOSMOSU!!!!! E32 przy tym to faktycznie prehistoria :rotfl: w koncu EDC, ASC+T, Xenony, NIVO, to norma w Passatach :rotfl: .


no i po co sie mecze z 740 jak są takie wspaniałe passaty :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2007, 23:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
stones1 napisał(a):
a mam Passata z 2002 r V6 TDI


Kiedyś z Maćkiem rozmawialiśmy na gg właśnie o właścicielach VW TDI jacy są zarozumiali .... teraz wiem że to rzeczywiście jest prawda a nie żaden mit :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2007, 23:53 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
Przemek napisał(a):
stones1 napisał(a):
a mam Passata z 2002 r V6 TDI


Kiedyś z Maćkiem rozmawialiśmy na gg właśnie o właścicielach VW TDI jacy są zarozumiali .... teraz wiem że to rzeczywiście jest prawda a nie żaden mit :)


widzisz? TO naprawde szczegolna grupa spoleczna :rotfl:

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2007, 00:16 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Kolega ma A6 2.5 TDI quattro manual 180 PS, myslał naprawde,ze jego auto o wiele wiecej potrafi ,dopoki sie nie scignelismy na trasie. KOledze z tego postu o passacie Tdi V6 tez bym polecał sie zmierzyc z jakims starym 540/740 , 750 ....troszke by mu sie zmienił swiatopoglad

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2007, 00:27 
Offline
Forumowicz

Posty: 136
Lokalizacja: Brighton/Kroscienko
Moj znajomy ma audi 80 b4 z silnikiem 2.8 V6,malo tego ma naped 4x4 i musze wam powiedziec ze ani nie zipnal jak zobaczyl moj tylny zderzak.Ale to nie o to tu chodzi.Ludzie wypowiadajacy sie zle na temat bmw nigdy takim samochodem nie jezdzili,bo nie maja odwagi by posiadac ta marke.a moze ich na niego nie stac.Jedni lubia fiaty,jedni daewoo,inii jeszcze cos innego ,ale dlaczego mamy na siebie bluzgac?Moj kuzyn 4lata temu kupil sobie w austrii bmw 7 z silnikiem 3.5 litra i jest z niej bardzo zadowolony.Zaluje tylko ze nie kupil wlasnie 5 litrowej.Pala prawie tyle samo a jazda jakze inna.

_________________
szesc cylindrow, 9 litrow pojemnosci i 310 koni


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2007, 00:38 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
gagapuk napisał(a):
.Pala prawie tyle samo a jazda jakze inna.


to prawie potrafi zrobić DUŻĄ rożnicę :hyhy:

miałem 730 teraz mam 740 - nikt mi nie wmowi ,ze palą prawie tyle samo :hyhy:

moze przy spokojnej jezdzie na trasie - ok - 90-100...ale kto tym tak jezdzi ...

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2007, 07:15 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 649
Lokalizacja: Myszków
hmm od kiedy to vw uzywa nazwy quattro :zdziwko: ????
chlop sam nawet nie wiem co ma


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2007, 07:19 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 649
Lokalizacja: Myszków
gagapuk napisał(a):
bmw 7 z silnikiem 3.5 litra i jest z niej bardzo zadowolony.Zaluje tylko ze nie kupil wlasnie 5 litrowej.Pala prawie tyle samo a jazda jakze inna.


jak 8 cilindrow moze palic tyle samo co 12 ? troche odleciales od rzeczywistosci :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2007, 09:42 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 2271
Lokalizacja: Słupsk/Ustka
Moje BMW: E39 530d M-pakiet
Kod silnika: M57D30
M_benz napisał(a):
gagapuk napisał(a):
bmw 7 z silnikiem 3.5 litra i jest z niej bardzo zadowolony.Zaluje tylko ze nie kupil wlasnie 5 litrowej.Pala prawie tyle samo a jazda jakze inna.


jak 8 cilindrow moze palic tyle samo co 12 ? troche odleciales od rzeczywistosci :P


:rotfl: :rotfl: :hyhy: ahhhhh humor mi sie poprawil ;)

_________________
73!! 51!!
mobile: President Johnny II ASC + Sirio AS 100

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2007, 09:55 
Offline
Forumowicz

Posty: 136
Lokalizacja: Brighton/Kroscienko
No czego rzycie siano widzicie.Napisalem to co zaslyszalem,skoro twierdzi to osoba ktora miala z tym stycznosc wiec skad wiecie,a moze tak jest.Ja nigdy 7 nie jezdzilem wiec nie wiem.

_________________
szesc cylindrow, 9 litrow pojemnosci i 310 koni


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2007, 10:03 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 2271
Lokalizacja: Słupsk/Ustka
Moje BMW: E39 530d M-pakiet
Kod silnika: M57D30
Kolega sie nie wnerwia, poprostu rozbawilo mnie stwierdzenie o "rzeczywistosci" ;)
Traktujmy nasze wypowiedzi troszke z przymrózeniem oka :ok: :hyhy: :luka:
pozdrowka

_________________
73!! 51!!
mobile: President Johnny II ASC + Sirio AS 100

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2007, 13:31 
Cytuj:
Wy wszyscy tutaj macie downa, bez kitu. Ja mam BMW 750iAL z 1993 roku i jakos to auto nie sprawia mi zadnych problemow. Niemam gazu jak co niektorzy w calibrach czy Octaviach z pojemnosciami 1.6 i mniejszymi. 750-tka prowadzi sie wspaniale. Przebieg 280tyś km udokumentowany, czesci eksploatacyjne wymieniane na biezaco i co ?? Narzekam ?? Mam ja 7 miesiecy i przez ten czas wymieniłem tylko filtry i oleje. A w takiej Skodzie czy Calibrze cos sie psuje non stop, ale ludzie mowia "o co mi stare gowno jak moge kupic nowe" ja mowie: to kupcie... Ale za 20 lat moje BMW bedzie wygladało nadal pieknie, a Twoje juz dawno zardzewieje na zlomie, albo w jakims komisie. Co do ceny tych aut, moze i sa tanie, ale ktos kto kupuje takie auto i jest milosnikiem marki doprowadza je do 100% stanu oryginalnego i jezdzi nim dalej bezproblemowo!!! Co do komfortu jazdy, to autem sie po prostu płynie, a nie jedzie... Pokaz mi panie redaktorze auto ktore, ma takie wyposazenie jak 750-tka ?? Co do mojego wyposazenia w aucie mam tak: podwojne szyby, domykanie klapy bagaznika, podwojenj klimatyzacji, el + podgrzewane siedzenia oraz cala elektryczna tylna kanapa, skore, oryginalny system audio BMW C PROFESSIONAL RDS z 10 glosnikami i oryginalnym wzmacniaczem BMW o jakim innym producentom sie nawet nie snilo, plus moje auto jest w wersji LONG, posiada jeszcze rowniez wszystkie elektryczne szyby, lusterka, samosciemniajace sie lusterko wsteczne, 2x AIRBAG, ASC+T, PDC, Webasto, drugi akumulator w baganizku, podgrzewane zamki w klamkach drzwi i duzo, duzo innych rzeczy ktorych nie wymienilem... Pokaz mi nowe auto innej marki z takim wyposazeniem... Jestem pasjonatem marki i wiem co mowie... A ze stereotypem "dresów w BMW" tacy ludzie jak ja wlasnie walcza... naogladaliscie sie wszyscy a'la gangsterskich filmow w ktorych glowna role gralo BMW w ktorym bylo 5 mafiozow i macie teraz efekt w mozgu... Pozdrawiam wszystkich ktorzy jezdza autami z bialo-niebieskim smiglem na masce...


Chyba to napisał autor tego tematu na forum ;)


Ostatnio edytowano 23 kwietnia 2007, 16:31 przez DAREX, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2007, 14:51 
Cytuj:
no to drechy się oburzyły ha ha ha ktoś obraził ich beeme... konowały pracowałem w niemczech w tej waszej fabryce marzeń i powiem wam tyle , ludzie co to robią plują na to gówno bo to gówno a nie samochod, fura w tym wieku jest idealna dla polaczków co od dziecka w bloku mieszkają i teraz chcą duże auto albo wieśniaków którzy dosyć mają swojego ursusa ha ha ha bmw = drechowóz ,a dla 99% z was polecam SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY głomby bez podstawówki !!!!!!


idz se klapsie swoim fiatem posmigaj, kretynie zajeba.ny


Cytuj:
pracowales chyba jako sprzataczka boraku,to dlaczego polowa niemcow jezdzi bmkami


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Cytuj:
No i szkoda ze manual jest tylko w najslabszej wersji :/


Widać kolejny znawca :rotfl:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2007, 14:59 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 40
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
Buchahahahahaha :rotfl: :rotfl: :rotfl:

że pozwolę sobie zacytować z tej samej stronki:

"No to debil napisał co wiedział i myślał że zaraz bedą klaskać wszyscy przeciwnicy BMW a tak naprawdę można nie lubić tej marki ale nikt nie łyknie że to auto nie do jazdy i stare , stare to może rocznikowo ale nie technologicznie ty kmiocie autorze ! Ja jestem posiadaczem bumy i kocham tą markę a zasrani zazdrośnicy tego swoimi wypocinami nie zmienią ! widocznie pana maćka kalkosińskiego nie stać i pie..li brednie ! "
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

ale mnie rozbawił :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2007, 15:55 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
DAREX napisał(a):
Ja mam BMW 750iAL z 1993 roku


Darek znowu powraca temat, masz w rodzinie


DAREX napisał(a):
udzie mowia "o co mi stare gowno jak moge kupic nowe" ja mowie: to kupcie... Ale za 20 lat moje BMW bedzie wygladało nadal pieknie, a Twoje juz dawno zardzewieje na zlomie, albo w jakims komisie.


ludzie którzy nie są pasjonatami marki uważają takie e32 za starego rupiecia taki jest fakt i tego nie zmienisz. Tak samo ja uważam za starego rupiecia 20-sto telniego kadetta a fan opla ma to auto za super klasyka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL