BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 15:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sierpnia 2007, 15:09 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 121
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3CS G80
Pałąki są wielorazowego użytku. W intruckji obsługi BMW Cabrio jest napisane, ze mogą wyskoczyć w sytuacjach "ekstremalnych" i wlasnie taka mi sie przytrafila. Tak naprawde zeby je schowac spowrotem wystarczy srubokręt z zestawu i w ciagu paru minut są schowane.
Pewnie łatwiej jest zrobić to specjalnym kluczem który jest w niektórych autach w zestawie. Ja nie miałem ale poradziłem sobie śrubokretem.

Zabieg wcisniecia spowrotem wystrzelonych pałąków kosztuje w Serwisie BMW 1000CZK (okolo 130zł) a specjalny klucz tez 130zł.

Niestety pałąki troche niszczą szybę która po paru dniach wraca do prawie poprzedniego stanu :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2007, 09:55 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 86
Lokalizacja: 3miasto
Moje BMW: m3 cabrio
Witam

CZy mógłbyś opisać jak sie chowa pałąki w e36??
W intrukcji jest napisane tylko o specjalnym narzędziu, ja niby takie mam ale nie wiem czy jest kompletne bo jest jakby za krótkie.
Moze lepiej śrubokrętem, tylko jak??

Chcialbym je docisnąć, gdyż uważam ze u mnie są niedociśnięte (jest taki mały luz, i z 5mm szpary) i dlatego pewnie wlasnie raz mi sie zapala kontrolka od nich (po odpaleniu auta) a raz nie. Wkurza mnie to...

Pozdrawiam i dzieki za porady


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 października 2007, 13:51 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 121
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3CS G80
juz nie pamietam dokladnie jak to bylo ale musisz wyciagnac oparcie kanapy, najlepiej kanape tez i zagłówki jak masz. i do kazdego pałąka masz 6 srob - torksy. odkrecasz i jak wyciagniesz i obczaisz konstrukcje to skumasz ze trzeba uniesc taka zapadke.
mozesz sprobowac tak, ze otworzysz dach wyciagniesz zaglowki i te plastiki co oslaniaja palaki i z gory bedziesz widzial zapadke. podnosisz ja srobokretem i dociskasz palak.
a jak ci sie pala to musisz na komputerze skasowac blad


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 66 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL