BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 16:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sierpnia 2007, 18:19 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 42
Lokalizacja: szczecin
andrewb25 napisał(a):
moja stara sierra 2.0 DOHC ma lepsze bo 10 s do setki i 171 NM (LPG oczywiście)




no wiadomo że na gazie

:rotfl:

_________________
zweimal Reihen-6-Zylinder

www.outpro.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sierpnia 2007, 19:10 
Wielkie dzięki ksynio mam nadzieje że się uda tylko nie wiem jak poradze sobie z boczkami tylnej kanapy bo strasznie mocno są zamontowane


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sierpnia 2007, 11:37 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 34
Lokalizacja: DÂąbrowa Tarnowska
Juma napisał(a):
andrewb25 napisał(a):
a tu moja stara sierra 2.0 DOHC ma lepsze bo 10 s do setki i 171 NM a spalanie w 10 się mieszczę (LPG oczywiście)



nie obraz sie ale stara Sierra na gazie na bank polegla by w pojedynku z ISem :D


ale zawsze mogę na Pb przełączyć :hyhy:
w sumie niewiem ciut mniejsza moc ale i mniejsza waga , sedan waży niecałe 1100 kg, no i 125 KM :D
z resztą, kupię ISa to powiem co lepiej jeżdzi :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 sierpnia 2007, 11:16 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 33
Lokalizacja: warm-maz
z tego co pamiętam to tylne boczki, musisz energicznie pociągnąć, wtedy na 100% wyjdą. Jeżeli będziesz miał problemy to wtedy ściągne u siebie i cykne fotki. pzdr powodzenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 sierpnia 2007, 11:25 
już zrobiłem co miałem ale pojawił się malutki problem z poskładaniem ponieważ w prawej osłonie tylnego słupka ułamały mi się 2 środkowe mocowania przy szybie jak na razie nie widać ale może z czasem coś zacząć odstawać jeszcze raz dzięki

Mam juz kilka nowych fotek swojego [shadow=red]iS-ka [/shadow]ale zamierzam jeszcze przyciemnić wszystkie szybki i dopiero wtedy gdzieś je zamieszcze jak mi pomożecie, a jeszcze jak zastanawiam się jak wyciągnąć tylne szybki uchylne[shadow=black]???[/shadow]

Pozdro


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sierpnia 2007, 17:19 
Offline
Forumowicz

Posty: 133
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
Ja też uałamałem swego czasu te dwa zatrzaski i powiem ci że coraz bardziej odchyla sie ta część z czasem więc raczej jak będziesz miał okazje kupić to gdzieś to polecam bo inaczej pewnego dnia bedzie już naprawde widoczne że sie dokładnie to nie trzyma na miejscu


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 listopada 2007, 18:22 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 14
Lokalizacja: Toronto
Juma napisał(a):
andrewb25 napisał(a):
a tu moja stara sierra 2.0 DOHC ma lepsze bo 10 s do setki i 171 NM a spalanie w 10 się mieszczę (LPG oczywiście)



nie obraz sie ale stara Sierra na gazie na bank polegla by w pojedynku z ISem :D

O czym mowa, Panowie gdzie Iska a gdzie Sierra nawet DOHC :rotfl: Takie to ja zostawiam dwa światła za sobą :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 80 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL