BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 maja 2024, 08:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Galerie do działu „Projekty zmodyfikowanych BMW - łap szpadyl definiszyn” są przenoszone wg. opinii i zdania moderatorów oraz administratorów forum.

Celem działu jest pokazanie ciekawych projektów BMW na tym forum, których modyfikacje przeprowadzone są na wysokim poziomie i skupiają się głównie na stronie mechanicznej i przy okazji „niestandardowych” zmianach stylistycznych.

Głównym kryterium oceny jest poziom modyfikacji BMW jak np. kompresor, turbo, upgrade-y zawieszenia, układu hamulcowego, układu wydechowego, ciekawsze SWAPy itp.
BMW przygotowane do sportu, amatorskich wyścigów i weekendowych zabaw



Userzy nie mają możliwości zakładania galerii w tym dziale, galerie są tu przenoszone przez moderatorów i administratorów forum.



Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 208  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwietnia 2009, 11:18 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 7229
Lokalizacja:
Moje BMW: E36 & E46
Kod silnika: M42 & M52
No ruchy, ruchy mistrzu :P jeszcze dziś chce widzieć foty :P :P Nie zapomnij o zimnym browarku :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Sprzedam fele 16" + roczne opony...
E36 ALPINWEISS... Sprawdź... :hyhy:
E46 COSMOSSCHWARZ... Sprawdź... :hyhy: :hyhy: Nowe foty strona 31!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwietnia 2009, 14:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
ale ze mnie to jest dupa :D biore sobie rano na pewniaka aparacik że se zdjęcia co jakiś czas będę robił a tu o godz. 10 robie zdjęcia i battery low :D teraz wpadłem na obiad, praca idzie dobrze :) dałem baterie do ładowania, po obiadku będzie więcej fotek zrobione więc wieczorem coś wrzuce :)

a tu tak na zachęte :D

Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwietnia 2009, 16:51 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 13347
Moje BMW: Gtv
powodzonka :]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwietnia 2009, 21:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
no, na dzisiaj zakończone działania :) troche sie narobiłem :) silniczek wyciągnięty, skrzynka też, wszystko gra i buczy, we wtorek jadę po odbiór mojej M52B28 :) Troszke fotek powrzucam które mi się udało zrobić :) W środę, czwartek, piątek i sobote roboty pełną parą, przed świętami na bank trzeba zdążyć :) Trzymajcie kciuki żeby czasem coś mnie nie zaskoczyło :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwietnia 2009, 10:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
1.8is pojechał już wraz z nowym właścicielem do domu :) Mam nadzieje, że będzie zadowolony, mi służył dobrze chociaż brał oleju troche :) W poniedziałek jadę po 2.8 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwietnia 2009, 11:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
Dzisiaj takie bezrobocie, pogodą piękna a ja musze Golfem jeździć :D no trudno, jutro czeka mnie trip do wrocka po silniczek :) a później już bezrobocie nie grozi :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwietnia 2009, 12:33 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 36
Posty: 2261
Lokalizacja: Pomiechówek
Moje BMW: E91 318d LCI
Kod silnika: N47
Garaż: E91 318d LCI + F20 118d LCI + F82 M4
ojjj ...jak tak dalej pojdzie to w okolicach konca roku bedzie S50 ... :rotfl: tak wogole to sie dziwie ze odrazu S50 nie dajesz ...

Cholerka co tak wielu osobom z tego wspomagania leci ?

Tylko umyj komore przed montazem :) .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwietnia 2009, 18:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
wybacz, a S50 to jakie silniki ? już 8cyl tak ? no nie, narazie muszę jakoś na tym objeździć, jak obadam sprzęta to kto wie co dalej :)

no, co do wspomagania to mi nic nie leciało ale wymieniałem pompe chyba z 5x w tyg bo musiałem sprawdzić która jest ok a która sie nie nadaje i czy to w ogóle pompa, raz nie dałem sobie podkładki miedzianej pod przewód i jak zaczęło robić maras to cała komora zajechana olejem :/ człowiek uczy się na błędach :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwietnia 2009, 18:23 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 36
Posty: 2261
Lokalizacja: Pomiechówek
Moje BMW: E91 318d LCI
Kod silnika: N47
Garaż: E91 318d LCI + F20 118d LCI + F82 M4
racesupport napisał(a):
wybacz, a S50 to jakie silniki ? już 8cyl tak ? no nie, narazie muszę jakoś na tym objeździć, jak obadam sprzęta to kto wie co dalej :)

no, co do wspomagania to mi nic nie leciało ale wymieniałem pompe chyba z 5x w tyg bo musiałem sprawdzić która jest ok a która sie nie nadaje i czy to w ogóle pompa, raz nie dałem sobie podkładki miedzianej pod przewód i jak zaczęło robić maras to cała komora zajechana olejem :/ człowiek uczy się na błędach :)


S50 to silniki R6 z M3 czyli 3.0/286KM i 3.2/321KM :).

A co ze wspomaganiem miales nie tak ? Bo napisales zeby sprawdzic czy to "wogole pompa"?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwietnia 2009, 18:29 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
no, właśnie doczytałem gdzieś że S50 to M3, nad tym kombinowałem, ale myślałem też właśnie nad R8 4.4 albo 5.0 ale to już jest niezła zabawa i w ogóle kombinowanie straszne, i łatwo się nie mieści w komorze :D

kłopoty ze wspomaganiem zaczęły się od tego, że pompa mi padła, pojeździłem bez wspomagania jakiś tydzień i zabrałem się za wymianę pompy, kupiłem używkę na allegro, założyłem i dupa, niby działa ale tamta działała lepiej, a ta którą kupiłem raz dobrze a przy wyższych obrotach przerywała tak jakby pompowanie, pomyślałem, pewnie pompa już nie ładuje tak dobrze tych 110bar i kupiłem jeszcze jedną ale nadal to samo, sprawdzałem krzyżak i jest ok, nie wiem czy to nie maglownica coś już ma dość chyba... spróbuję kupić zestaw naprawczy maglownicy i to zreperować...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwietnia 2009, 18:53 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 16
Posty: 6536
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 6 coupe
nooooooo!! konkretny SWAPik!! heh ciekawe jak compakciwo będzie latać z takim potworkiem pod maską :hyhy:

_________________
The Unattainable Is Invariably Attractive!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwietnia 2009, 19:05 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
nie bój żaby :D bez filmu napewno się nie obejdzie :D

a co do newsów, nie wiem czy o tym pisałem bo już jestem zakręcony nieźle i podjarany 2.8 :D ale jak nie wspominałem to skołowałem sobie manetke od OBC (kierunkowskazów wajcha z przyciskiem jakby kto nie wiedział ;]), kostkę od OBC z kawałkiem kabli, kostke licznika i samo OBC, i to też będzie za niedługo montowane ale już po swapie :) przyda się chociaż kłamie niech jest :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwietnia 2009, 13:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
good news :D M52B28 już na miejscu, na zew wszystko z silniczkiem ok, nie widać nigdzie silikonu czyli fuszery nieudolnych mechaników, w 2 rogach po przekątnej jest baaaaaardzo delikatnie przypocony ale zaschnięty, cały silnik poza tym suchy i czysty ale myty nie był. Silnik jes z 1999r, końcówka produkcji :) Wrzuce foto dzisiaj wieczorkiem :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwietnia 2009, 19:00 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 16
Posty: 6536
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 6 coupe
racesupport napisał(a):
Wrzuce foto dzisiaj wieczorkiem :)
już jest wieczór :cisza:

_________________
The Unattainable Is Invariably Attractive!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwietnia 2009, 19:30 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1408
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: e60 535d 2005r
U mnie jest ciemno, a to kwalifikuje się jako noc. Polubiłem ten temat, mogę cię zaprosić do znajomych na nk :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Pamiętaj, że jak ci się znudzi R6 to zawsze można dodać jakiegoś "+" po 328 :hyhy:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwietnia 2009, 19:33 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 44
Posty: 741
Cierpliwości,kolega obiecał więc chyba się wywiąże... hehheehe.Swoją drogą bardzo fajne zestawienie-compact i 2.8l :hyhy: Powodzenia w dalszych pracach,miejmy nadzieję że wszystko pójdzie gładko i "całość" będzie robić piorunujące wrażenie :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwietnia 2009, 22:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
niestety muszę was przeprosić że nie wywiązałem się z obietnicy :D dzisiaj nie dałem rady zrobić fotek, jutro mam nadzieje, że już zrobie :) jestem troche zarobiony :D to zaciski trzeba odnowić, tzn. pomalować (ale nie bójcie sie, na czarno maluje nie na czerwono :)) to most wymienić, to drążek stabilizatora itd, nie mam czasu narazie i zapomniałem dzisiaj aparatu na warsztat zabrać :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwietnia 2009, 22:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
woytek13 napisał(a):
Polubiłem ten temat, mogę cię zaprosić do znajomych na nk


za takiego znajomego musisz sporo zapłacić hahahahah :D

woytek13 napisał(a):
Pamiętaj, że jak ci się znudzi R6 to zawsze można dodać jakiegoś "+" po 328


spokojnie, jeszcze go nie odpaliłem :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 kwietnia 2009, 09:14 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1408
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: e60 535d 2005r
Uwierz mi, daję ci 3 tygodnie, góra miesiąc jazdy i będzie mało. Z tego się nie wyleczysz. To tak samo jak zaczniesz obniżać auto. Dopóki nie odtykasz ziemi całym podwoziem to ciągle jest za mało :super:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 kwietnia 2009, 13:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
Cytuj:
Uwierz mi, daję ci 3 tygodnie, góra miesiąc jazdy i będzie mało. Z tego się nie wyleczysz. To tak samo jak zaczniesz obniżać auto. Dopóki nie odtykasz ziemi całym podwoziem to ciągle jest za mało


Hmmm, to dziwne, mam gwintowane zawieszenie, moge zejść na dół ale jakoś nie bardzo mi sie to widzi :) Zobaczymy, 2.8 jest, co będzie dalej to sie zobaczy, a raczej zobaczymy na co pozwolić sobie będę mógł przy moim budżecie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 208  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL