BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 20:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Galerie do działu „Projekty zmodyfikowanych BMW - łap szpadyl definiszyn” są przenoszone wg. opinii i zdania moderatorów oraz administratorów forum.

Celem działu jest pokazanie ciekawych projektów BMW na tym forum, których modyfikacje przeprowadzone są na wysokim poziomie i skupiają się głównie na stronie mechanicznej i przy okazji „niestandardowych” zmianach stylistycznych.

Głównym kryterium oceny jest poziom modyfikacji BMW jak np. kompresor, turbo, upgrade-y zawieszenia, układu hamulcowego, układu wydechowego, ciekawsze SWAPy itp.
BMW przygotowane do sportu, amatorskich wyścigów i weekendowych zabaw



Userzy nie mają możliwości zakładania galerii w tym dziale, galerie są tu przenoszone przez moderatorów i administratorów forum.



Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1060 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ///david -->> E46 330td M57N IMOLAROT => gtb2260v s.45
PostNapisane: 19 sierpnia 2015, 08:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
TTom3k napisał(a):
Szczurek1986 napisał(a):
Prawda jest taka że auto jest tyle warte ile będzie wstanie za nie zapłacić przyszły właściciel ;)


No i racja :) Tylko gorzej jak sie sprzeda za 40 + to wtedy bediesz musial zrobic wydruk z konta bo nikt i tak Ci nie uwierzy :P

obawiam sie ze musial by nakrecic film na YT z procesu liczenia pieniedzy dostanych do reki podczas sprzedazy :rotfl:

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ///david -->> E46 330td M57N IMOLAROT => gtb2260v s.45
PostNapisane: 19 sierpnia 2015, 09:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 8579
Lokalizacja: Lubelskie LJA
Moje BMW: Mercedes-Benz CLS
Kod silnika: 320CDI 7G-Tronic
Garaż: 93' E36 Sedan Calypsorot
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=107879

99' E46 Coupe Topasblau
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119679

07' CLS W219 7G-Tronic
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=151028
Proponowałbym zrobić forumowy spot pod jego chatą w celu potwierdzenia liczenia gotówki czy hajs się zgadza :rotfl: To raz.
Dwa - chciałbym zobaczyć minę nowego Właściciela jak wywala 45tysi na auto które wyglądem przypomina conajmniej multiple.

_________________
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim autem spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"
Obrazek
Był: 93' E36 Sedan 316i Calypsorot Metallic - Bimbrowóz (2009-2012)
Był: 99' E46 Coupe 320Ci Topasblau - Smerfeta (2012-2015)
Jest: 07' Mercedes-Benz CLS W219 320CDI 7G-Tronic - Czarna Locha (2015-Obecnie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ///david -->> E46 330td M57N IMOLAROT => gtb2260v s.45
PostNapisane: 19 sierpnia 2015, 09:26 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 48
Posty: 2607
Lokalizacja: Nysa Opolskie
Moje BMW: F07 535dx
Kod silnika: n57
E87 po lifcie z silnikiem N57 :ok: No to by było coś . Tylko że nikt tego nie zrobi :/ I co najgorsze w tym wszystkim że jeździło by to nie wiele szybciej od auta Dawida.

Kompakta o którym mowa nie można porównywać ani do kompaktów z Allegro ani do e46 z Allegro to wszystko to nic.
Śledzący temat od początku wiedzą że auto z zewnątrz miało wyglądać jak seryjne , natomiast podczas jazdy urywać d.upsko. i tak właśnie jest.
90% zgromadzonych tu obywateli nie ma pojęcia jak to auto jeździ , jak trzyma zakręty jak lata bokiem , jak przyśpiesza i jak hamuje.
Auto pomimo seryjnego wyglądu jest niemal że na tor. I nie jest dla Pana Karola, co codziennie rano zawozi trojkę dzieci do przedszkola i rozlicza się z żoną z każdej złotówki zamienionej na paliwo. Pan Karol kupi sonie e91 320d i będzie w niebo wzięty przekonany że ma młodsze i znacznie lepsze auto.
Compakt jest dla osoby lubiącej motoryzację , czującej przyjemność z jazdy ... Nie z jazdy po drodze krajowej pomiędzy Zakopanym a Krakowem. ;) Jazdy robiącej wir w baku , dynamicznej , agresywnej , na granicy prawa a nawet poza nim. Fundującej dreszcz emocji i kil dający uśmiech na twarzy. To nie jest dla pana Karola !!!!!
Temat dotyczy osób na innym poziomie życia z innym portfelem , to zupełnie inny level świadomości.Takie auta są dla ludzi nie bojących się toru i nie mających stresu przed zdjęciem o bandę zderzaka.
Żeby móc się wypowiadać na temat auta , jego wartości oraz możliwości trzeba mieć o nim wiedzę, a na pewno trzeba się takim autem przejechać aby zrozumieć o czym się pisało czy pisze, lub być po podobnym projekcie w aucie ważącym 1400kg, dysponującym mocą 300 koni z momentem obrotowym kurczącym jaja przy 2 tysiącach obrotów i szperką robiącą idealną robotę .Dziękuje dobranoc.

Inną sprawą jest fakt że towar jest tyle wart ile da za niego kupujący.
W śród szanownych kolegów nie ma osoby kupującej, więc rozmowa o wartości i cenie jest nie celowa.

Pozdrawiam Krzysiek

_________________
TEL. 600218347 Krzysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ///david -->> E46 330td M57N IMOLAROT => gtb2260v s.45
PostNapisane: 19 sierpnia 2015, 09:48 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 649
Lokalizacja: Mińsk Maz.
Moje BMW: E91 335D
Kod silnika: M57N2 306D5
Jak bym proponował Davidowi wkleic post Krzyśka na aukcje auta (po poprawieniu błędów ort.) jako dobrą reklamę. Może ktoś się zajara :rotfl:
E46 w kompakcie nie jest autem kultowym i nigdy nie będzie. Trzeba by mieć worek kasy i sentyment żeby takie auto kupić za taką cenę. No ale pożyjemy, zobaczymy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ///david -->> E46 330td M57N IMOLAROT => gtb2260v s.45
PostNapisane: 19 sierpnia 2015, 09:50 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 909
Lokalizacja: Tczew
Się czepiliście Davida. W czym jest problem? Że chce sprzedać auto za "swoją" cenę? Przecież tak działa cały handel.
Ja osobiście nie kupię koszulki Hugo Bossa za 500 pln, bo uważam, że nie jest tyle warta. A są tacy (pewno i na forum) co noszą takie wynalazki :)

Auto Davida na pewno jest tyle warte, albo i więcej, po prostu nie znalazł się na nie jeszcze odpowiedni klient.
Skończcie pisać pierdoły typu "dostaniesz tyle i tyle", "nikt tego nie kupi", itp. Od takich rzeczy jest Wróżbita Maciej :)

Kunio napisał(a):
Jak bym proponował Davidowi wkleic post Krzyśka na aukcje auta (po poprawieniu błędów ort.) jako dobrą reklamę. Może ktoś się zajara :rotfl:
E46 w kompakcie nie jest autem kultowym i nigdy nie będzie. Trzeba by mieć worek kasy i sentyment żeby takie auto kupić za taką cenę. No ale pożyjemy, zobaczymy.


Jak bym proponował Davidowi wkleic post Krzyśka na aukcje auta (po poprawieniu błędów ort.) jako dobrą reklamę. Może ktoś się zajara :rotfl:
E46 w kompakcie nie jest autem kultowym i nigdy nie będzie. Trzeba by mieć worek kasy i sentyment, żeby takie auto kupić za taką cenę. No ale pożyjemy, zobaczymy.[/quote]

Żeby wytykać komuś błędy, trzeba najpierw samemu pisać zgodnie z zasadami...

_________________
320d Touring - 227 KM i 545 Nm


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ///david -->> E46 330td M57N IMOLAROT => gtb2260v s.45
PostNapisane: 19 sierpnia 2015, 09:56 
grzeszak napisał(a):
Się czepiliście Davida. W czym jest problem?


grzeszak, Roger-Nysa, w tym, ze david wczesniej sam podobne pomysly chetnie komentowal, no to teraz wraca mu z nawiazka heheh no niestety, troche sie zasluzylo, najwazniejsze, to juz nie odpisywac, przeczekac, psy szczekaja, karawana jedzie dalej, mam nadzieje, ze sprzeda tak, ze on jako sprzedajacy i kupujacy beda zadowolenia, a na przyszlosc troche bardziej on sam bedzie tolerancyjny w ocenianiu pojazdow, ktore kosztuja wiecej, niz wycenilby eurotax, zwlaszcza tych, ktorych nie widzi/widzial, no i wszystko w temacie :D

No ale dobrze, ze pisza, wiecej szumu, moze latwiej sie sprzeda :D

PS. A jesli chodzi o cene, to ja tam kiedys cos davidowi liczylem przelozenia przekladni itd.... dlatego tez ta cena jednak musi byc nieco wyzsza, niz mogloby sie wydawac :cool:

Nie doczytalem wczesniej o tym kolanie. Duzo zdrowia!! i szybkiego powrotu za kierownice!


Góra
  
 
 Tytuł: Re: ///david -->> E46 330td M57N IMOLAROT => gtb2260v s.45
PostNapisane: 19 sierpnia 2015, 09:58 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 649
Lokalizacja: Mińsk Maz.
Moje BMW: E91 335D
Kod silnika: M57N2 306D5
Moim zdaniem jeśli ktoś robi taką zabaweczkę dla siebie to trochę powinien nią pojeździć, a jak mu się znudzi to sprzedać za rozsądne pieniądze. A u Davida wyszło tak że zainwestował w auto dużo kasy i los chciał że złamał nogę, autem jeździć nie może i teraz chcę tą kasę odzyskać.

grzeszak, Ty mi tu nie wytykaj literówek bo błędy ortograficzne bardziej kolą w oczy niż zwykłe literówki spowodowane szybkim pisaniem


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ///david -->> E46 330td M57N IMOLAROT => gtb2260v s.45
PostNapisane: 19 sierpnia 2015, 11:01 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1688
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Moje BMW: E63 645Ci
Kod silnika: N62B44
Garaż: E63,F25,F10,E38 baaardzo individual: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=151384
Byłe Z3 :
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=120132
Były compact 316i :
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=148494
Dobra dziewczyny nie drapcie się już :P W sumie powstał jeden wielki off-topic przy tej dyskusji :]

_________________
E63,F25,F10,E38 baaardzo individual : viewtopic.php?f=6&t=151384
Moje byłe Z3 1.8 Roadster : http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=120132
Były E36/5 316i Hellrot : viewtopic.php?f=6&t=148494


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ///david -->> E46 330td M57N IMOLAROT => gtb2260v s.45
PostNapisane: 19 sierpnia 2015, 12:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7454
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
Dżordż, ja wiem ,że "mścisz się" za twoją trzy-dwa-zero ale porównanie kompakta do multipli...hmm, chociaż w sumie całe założenie tego "projektu" było takie,żeby był jak najbardziej niepozorny, bez 4 luf z tyłu , zderzaków ala m6 , płetw rekina , białej skóry itd...auto miało,być cichociemne i takie jest.

Roger-Nysa, bardzo Ci dziękuję za to co napisałeś bo sam bym tego lepiej nie ujął - tym bardziej ,że jako JEDYNA osoba poza mną znasz bardzo dobrze to auto i trochę nim pojeździłeś a jeszcze więcej przy nim modyfikowałeś :super:

grzeszak, dzięki za zrozumienie tematu.
Czarny, nie ma co już omawiać kwestii ceny i "unikatowości". Zrozumiałem na pewno jedno, że istnieje jakiś dziwaczny rozdźwięk pomiędzy forumowym spuszczaniem się nad samochodem który powstaje, buduje się a sytuacją kiedy zaczyna się czysta matematyka : wtedy okazuje się ,że to niemożliwe , że koszty na pewno są przesadzone, nagle auto już nie jest takie fajne bo za tye to sobie można samolot zbudować, nagle właścicielowi "odbiło" bo wsadził tyle kasy w 3/4 bmw i nie boi się o tym napisać - ba, ma nawet czelność "żądać" zwrotu części poniesionych kosztów zamiast wystawić "uczciwie" za 16 tyś bo przecież po tyle chodzą najdroższe 325ti na allegro.
Kunio, gdybym miał "tylko" złamaną nogę to nawet nie myślałbym o sprzedaży - sprawa niestety jest sporo poważniejsza i teraz kiedy jestem po operacji , rehabilitacja będzie trwała na tyle długo, że przez ten czas tylko patrzyłbym na kompakta...ewentualna druga opcja to zmiana skrzynia na ASB :wstyd:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ///david -->> E46 330td M57N IMOLAROT => gtb2260v s.45
PostNapisane: 19 sierpnia 2015, 13:06 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2702
Lokalizacja: Olkusz/Kraków
Moje BMW: E36
Kod silnika: M52B28/M54B22
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159139
Może lepszym rozwiązaniem będzie zmiana na automata. Roboty będzie sporo ale ile radości z jazdy ?

Skoro z noga to jakaś poważniejsza sprawa to ASB wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem. Samochód sprawdzony i dobry a po powrocie do zdrowia czego Ci życzę ponowna przekładka na manual :hyhy:

_________________
Obrazek

BORN ON THE RACETRACK TO LIVE ON THE STREET


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ///david -->> E46 330td M57N IMOLAROT => gtb2260v s.45
PostNapisane: 19 sierpnia 2015, 14:02 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 48
Posty: 2607
Lokalizacja: Nysa Opolskie
Moje BMW: F07 535dx
Kod silnika: n57
///david, Po co Ty się tłumaczysz !? :mur:



Kunio napisał(a):
grzeszak, Ty mi tu nie wytykaj literówek bo błędy ortograficzne bardziej kolą w oczy niż zwykłe literówki spowodowane szybkim pisaniem

Kunio :zly:
Ja również pisałem w pośpiechu z komórki i gdyby była opcja edycji, na spokojnie poprawił bym to co cię tak kole w oczy. Mimo wszystko nie mam z tym większego stresu, poproszę któregoś z kolegów moderatorów i wszystko będzie ok. Natomiast problem miedzy nami zapewne pozostanie.
Czy tak czy inaczej dziękuję za trafną uwagę.

I jeszcze powracając do jałowej dyskusji o cenie , wartości , towarze itd. w kontekście auta Dawida.

Najważniejszy jest klient :ok: i towar dedykowany dla niego. Pamiętać trzeba powiedzenie że "Każdy towar ma swojego kupca!! "

Idąc dalej za tą moim zdaniem, bezbłędną teorią , podzielę się z wami moim przemyśleniem.
Oczywiście tylko dla rozluźnienia atmosfery ;) :hyhy:


Pan przysłowiowy Karol zdawali się sexem z "tirówką" zapłaci za to 50zł i poczuje się bardzo dobrze. Osiągnął cel i zapłacił za to śmiesznie mało, ponadto miał szczeńcie, bo lubi ciemna karnację a pani była z Rumunii , i do tego to łono natury .

Pan przysłowiowy Krzysztof pójdzie do agencji ,wybierze kobietę odpowiadającą jego upodobaniom , osiągnie cel i zapłaci za to 500zł, w bonusie napije się markowego alkoholu oraz skorzysta z prysznicu przed powrotem do domu. :zdziwko:

Pan przysłowiowy Tomasz osiągnie cel w inny sposób , zostanie sponsorem młodej studentki wynajmie jej mieszkanie za tak zwany " no limit"
Poniesie zdecydowanie większe koszty ,ale cel osiąga codziennie, co w miesięcznej kalkulacji kosztuje go naprawdę niewiele. I tu zaczyna się inny level.

Pan Przysłowiowy Szymon którego firma właśnie przeszła fuzję ,zdecydował że osiągnie cel w Bangkoku .
Zarezerwował pokój na 100 piętrze z widokiem na miasto i zadzwonił do zaprzyjaźnionej firmy prosząc o zaaranżowanie spotkania z ekskluzywną gejszą za 5000 dolarów.
Spotkanie na pewno będzie owocne i cel z pewnością osiągnięty.

Pan przysłowiowy Ali z pochodzenia Saud, osiągnie cel gdy skinie palcem . Wylicytują dla niego dziewice z dowolnego kontynentu . Zapłaci za to 50000 dolarów.
Ale kosmos nie ????

Pan przysłowiowy Grześ powie oni wszyscy są porąbani , płacić tyle za sex! .
Za 50000 mógłbym posuwać Rumunki przez całe życie i jeszcze by mi zostało. Prawda jest taka że jest nieudacznikiem i aktualnie nie ma nawet na Rumunkę z pod Opola. Osiągnie cel przeglądając internet i czepiać kapucyna.

Wnioski .. Każdy z panów myślał o ejakulacji, tak też się stało za to samo zapłacili różną kasę .
Jeśli masz pieniądze , zachciankę , fantazję i styl ,zawsze znajdziesz towar odpowiedni dla siebie nie patrząc na innych. Ilu ludzi na świecie tyle preferencji i pomysłów na życie .

Pozdrawiam Krzysiek

_________________
TEL. 600218347 Krzysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ///david -->> E46 330td M57N IMOLAROT => gtb2260v s.45
PostNapisane: 19 sierpnia 2015, 14:13 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 8579
Lokalizacja: Lubelskie LJA
Moje BMW: Mercedes-Benz CLS
Kod silnika: 320CDI 7G-Tronic
Garaż: 93' E36 Sedan Calypsorot
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=107879

99' E46 Coupe Topasblau
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119679

07' CLS W219 7G-Tronic
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=151028
///david napisał(a):
Dżordż, ja wiem ,że "mścisz się" za twoją trzy-dwa-zero ale porównanie kompakta do multipli...

Nie tyle "mszcze" co zwracam Ci uwagę jak traktujesz innych użytkowników tego forum komentując im galerie itp atakując swoimi postami. A potem się dziwisz, że inni Ciebie oceniają negatywnie, czy też krytykując to i owo.
Wytykales mi, że moje auto było najdroższym ogłoszeniem na allegro/olx w przedziale z tego rocznika. Do treści samego ogłoszenia również się czepiałeś.
Sam natomiast piszesz, że jedyną taka w Polsce (sam osobiście w Lublinie widziałem takie dwa kompakty w imola red i m paku)
Cenę pominę choć na serio nie życzę Ci źle.
Życzę powodzenia w sprzedaży - chociaż będziesz miał ciężko :)

_________________
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim autem spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"
Obrazek
Był: 93' E36 Sedan 316i Calypsorot Metallic - Bimbrowóz (2009-2012)
Był: 99' E46 Coupe 320Ci Topasblau - Smerfeta (2012-2015)
Jest: 07' Mercedes-Benz CLS W219 320CDI 7G-Tronic - Czarna Locha (2015-Obecnie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ///david -->> E46 330td M57N IMOLAROT => gtb2260v s.45
PostNapisane: 19 sierpnia 2015, 14:36 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Roger-Nysa to jest dopiero off-top :hyhy: :hyhy:


///david nie chcę być złym prorokiem ale myślę że szybciej zdążysz do zdrowia (czego Ci jak najbardziej życzę) wrócić jak trafić wariata na Twojego compacta ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ///david -->> E46 330td M57N IMOLAROT => gtb2260v s.45
PostNapisane: 19 sierpnia 2015, 14:54 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 48
Posty: 2607
Lokalizacja: Nysa Opolskie
Moje BMW: F07 535dx
Kod silnika: n57
Szczurek1986 napisał(a):
Roger-Nysa to jest dopiero off-top


Właśnie ;) A tak na poważnie , ile Dawid woła za czerwonego potworka . Nie mogę znaleźć aukcji , boje się że zdjęcia auta będą tak słabe jak te w galerii. ;)
Jak jak swoją będę sprzedawał to zatrudnię hostessy do zdjęć, uwielbiam te jak liżą felgi . ;)

Dawid .... chyba potrzebuję rozmowy z psychologiem , znajdziesz czas ?

_________________
TEL. 600218347 Krzysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ///david -->> E46 330td M57N IMOLAROT => gtb2260v s.45
PostNapisane: 19 sierpnia 2015, 15:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7454
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
Krzysiek :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Dżordż napisał(a):
Sam natomiast piszesz, że jedyną taka w Polsce (sam osobiście w Lublinie widziałem takie dwa kompakty w imola red i m paku)

bez urazy, ale jakbyś czytał a nie przeglądał obrazki to byś wiedział dlaczego mój kompakt jest jedyny w Polsce...serio mi ręce opadły a Ty po prostu potwierdziłeś to co pisałem wcześniej : nie ważne co w środku bo jak czegoś nie widać to jest goozik warte - liczy się szoł i wtedy jesteś kozak...auto ma wpier#ol#e w sobie towaru za 3 albo 4 krotną wartość wyjściową , kumasz? Ale tego przecież nie widać ...więc idąc tym tokiem rozumowania to zwykła mulitpla imolarot jakich w Lublinie jeździ 15 :]




A tak w ogóle to potwierdziło się jedno , stare powiedzenie :
Cytuj:
NIE WAŻNE JAK WAŻNE ŻEBY GADALI
za co Wam wszystkim z całego serca dziękuję.
Jutro podam więcej informacji ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ///david -->> E46 330td M57N IMOLAROT => gtb2260v s.45
PostNapisane: 19 sierpnia 2015, 16:35 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 8579
Lokalizacja: Lubelskie LJA
Moje BMW: Mercedes-Benz CLS
Kod silnika: 320CDI 7G-Tronic
Garaż: 93' E36 Sedan Calypsorot
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=107879

99' E46 Coupe Topasblau
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119679

07' CLS W219 7G-Tronic
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=151028
Obrazek
:luka:
Obrazek

_________________
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim autem spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"
Obrazek
Był: 93' E36 Sedan 316i Calypsorot Metallic - Bimbrowóz (2009-2012)
Był: 99' E46 Coupe 320Ci Topasblau - Smerfeta (2012-2015)
Jest: 07' Mercedes-Benz CLS W219 320CDI 7G-Tronic - Czarna Locha (2015-Obecnie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ///david -->> E46 330td M57N IMOLAROT => gtb2260v s.45
PostNapisane: 19 sierpnia 2015, 17:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 2777
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: 535d++
Kod silnika: N57S
Cytuj:
E87 po lifcie z silnikiem N57 :ok: No to by było coś . Tylko że nikt tego nie zrobi :/ I co najgorsze w tym wszystkim że jeździło by to nie wiele szybciej od auta Dawida.


W czym problem ?

Ostatnio stroiłem E87 z silnikiem N57 oraz dołożonym xdrive, wszystko działa jak należy. Mało tego turbosprężarka to GTB2571 :) Nie zdąrzyłem zrobić pomiaru na hamowni bo po 2óch przejazdach testowych sprzęgło powiedziało papa :) Obecnie czekam na decyzje klienta czy wklada 8HP skrzynie czy kevlar tarcze. Wtryski z F10 535D już zamówione.

Coś co kiedyś wydawało się super mocne nawet jeszcze 2 lata temu to dzisiaj nie oszukujmy się... Ostatnio zrobiłem E46 330D @ 316KM i co? no jedzie ale sam //david gdy raz poczuł siłę M napewno nie powie mi że jego compact robi nie wiadomo co :)

to ta biała
Obrazek



Chcesz taki projekt? Nie ma problemu podstawiaj furkę kolega zrobi wszystko co chcesz.

Ogólnie trend jest taki że nikt już nie wrzuca starych kapci, liczą się tylko świeże motorki :P

_________________
BMW F10 535D @ 450KM chip by Tc-Performance.eu


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ///david -->> E46 330td M57N IMOLAROT => gtb2260v s.45
PostNapisane: 19 sierpnia 2015, 17:20 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 2202
Moje BMW: e92
Garaż: Jest - E92 http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=158707
Było - E91 http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=147240
Bylo - e46 330d
jnx, na bogato widze, ciezko pomiescic wszystkie auta ;]

_________________
320 km / 650nmm by TC :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ///david -->> E46 330td M57N IMOLAROT => gtb2260v s.45
PostNapisane: 19 sierpnia 2015, 20:47 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 392
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Moje BMW: E87 swap 130D,1M E82
Kod silnika: N57D30A, N54B30A
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=154234
E87 z silnikiem N57 nikt nie robi ?

Umawiamy się na jakiś dzień w przyszłym tygodniu, że przyjadę takim w umówione miejsce ?

Stawka 3tys zł?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ///david -->> E46 330td M57N IMOLAROT => gtb2260v s.45
PostNapisane: 19 sierpnia 2015, 21:25 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 48
Posty: 2607
Lokalizacja: Nysa Opolskie
Moje BMW: F07 535dx
Kod silnika: n57
kimboax napisał(a):
E87 z silnikiem N57 nikt nie robi ?

Umawiamy się na jakiś dzień w przyszłym tygodniu, że przyjadę takim w umówione miejsce ?

Stawka 3tys zł?

Jak ktoś zrobił to pięknie i tyle w temacie , bez podniety!
Jak chcesz pooglądać dziwnie pomodzone "bmki" to zapraszam do mnie pod dom , nie będę oczekiwał od ciebie 3 tyś.
Alb strzel se łeb albo się lecz. Kolegom na podwórku takie propozycje nie na forum.

A jak już tak bardzo chcesz zarobić 3 tys to zapraszam do kreski moje 535 vs e87 n57 :ok:

_________________
TEL. 600218347 Krzysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1060 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL