BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 marca 2024, 06:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Galerie do działu „Projekty zmodyfikowanych BMW - łap szpadyl definiszyn” są przenoszone wg. opinii i zdania moderatorów oraz administratorów forum.

Celem działu jest pokazanie ciekawych projektów BMW na tym forum, których modyfikacje przeprowadzone są na wysokim poziomie i skupiają się głównie na stronie mechanicznej i przy okazji „niestandardowych” zmianach stylistycznych.

Głównym kryterium oceny jest poziom modyfikacji BMW jak np. kompresor, turbo, upgrade-y zawieszenia, układu hamulcowego, układu wydechowego, ciekawsze SWAPy itp.
BMW przygotowane do sportu, amatorskich wyścigów i weekendowych zabaw



Userzy nie mają możliwości zakładania galerii w tym dziale, galerie są tu przenoszone przez moderatorów i administratorów forum.



Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 208  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2009, 20:48 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 32
Lokalizacja: FajsÂławice
:dobani: :dobani: :dobani: ta kierownica to moim zdaniem porażka :wstyd:
naklejeczka na szybie da się jakoś znieść to :kwasny:
Ale tak po zatem :ok: :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2009, 21:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
na szczęście to tylko Twoje zdanie :) ty masz ładniejszą :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2009, 21:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 4671
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: 3288888888
Przednie kierunki koniecznie zmienc :dobani:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2009, 21:47 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 714
Lokalizacja: kuj-pom
racesupport, wizualnie to ta kiera tak nie bardzo pasuje, ale przecież nie o to chodziło :ok:
Co do lamp to przy włączonych mijania: ksenon nie pasuje za bardzo do koloru ringów, ale to chyba sam zauważyłeś.

racesupport napisał(a):
na szczęście to tylko Twoje zdanie :) ty masz ładniejszą :P

Też bym taką chciał jaką kolegadaniel17, ma w podpisie, może być nawet w 95% :hyhy:

Naklejki zostawiasz? Moim zdaniem one prowokują innych do śmiechu, a władze do złośliwości. Nic autu nie dodają :|

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2009, 22:05 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
Cytuj:
ksenon nie pasuje za bardzo do koloru ringów


ale znowu białe ringi chyba nie bardzo są fajne...

Cytuj:
wizualnie to ta kiera tak nie bardzo pasuje, ale przecież nie o to chodziło


dokładnie, kierownice wybierałem oczywiście jak najładniejszą i pasującą ale najbardziej patrzyłem na jej praktyczną stronę, z kubłem jest tak samo :) jeżeli chcesz pojździć ostro to bez tych rzeczy wg. mnie jest do kitu, w BMW ori siedzenia nawet te niby :/ sportowe nic nie dają...

Cytuj:
Naklejki zostawiasz?


Tak, zostawię bo jest ona też jak dla mnie praktyczna, oczywiście chodzi o przednią, tylną "Zachodzi bokiem" podoba mi sie to hasło i tego napewno nie zmienie, jedynie firmową mógłbym zrzucić i tą z UFO, to sie zrobi :) Jak sie dobrze popatrzeć to wcale ta naklejka na przedniej szybie nie jest brzydka :) jak będzie wiosna i z windą pojadę w dół (gleba :hyhy: ) to będzie git :) a jak wiadomo mam zawieche gwint więc będzie ostrooo :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2009, 22:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
NorbiRadom napisał(a):
Przednie kierunki koniecznie zmienc :dobani:


na jakie ? zapodajcie coś...

proszę o udział w ankiecie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2009, 22:26 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 678
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e46 compact
Kod silnika: M54B22
to w końcu zostawiłeś te ledowe światła do jazdy dziennej?

Jak dla mnie to nerki powinny zostać takie jakie są ;)

_________________
328 na fioletowo
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2009, 22:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
murdoc napisał(a):
to w końcu zostawiłeś te ledowe światła do jazdy dziennej?


nie, tzn. jeszcze są ale odłączone, gdybym miał włączone to świeciłyby przy światłach postojowych, dopiero jak włączały się mijania to one się automatycznie wyłączały.
Ściągne je jak będę miał troche czasu bo będę tam wklejał te emblematy AC Schnitzer, będzie je słabo widać ale o to mi też chodzi, żeby sie to nie rzucało w oczy a żeby zakryć dziurki po montażu LED'ów.

Cytuj:
Jak dla mnie to nerki powinny zostać takie jakie są


kurcze, a mnie tak korci żeby je na czarno walnąć :D tylko chciałem zasięgnąć waszej opini i rady na ten temat :)

na początku te ringi duże mi sie nie podobały ale teraz jak już mam te lampy to się w nich zakochałem :)

a co do ringów, to chyba lepsze takie niż białe ? chociaż może faktycznie białe by lepiej wyglądały przy xenonie... :help: :?:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 21:22 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
Cytuj:
lampy tylne, jak widać wrzuciłem stare, nowe już poszły do żyda, czekam na lampy M-Tech, już zamówione


zamówiłem lampy i gość mi napisał że brak towaru w związku z tym mam do was pytanie, czy takie lampy z allegro np.:
http://allegro.pl/item547880872_lampa_t ... _w_wa.html

albo

http://allegro.pl/item550225898_lampa_t ... akosc.html

będą OK czy szukać lepiej 100% ori używanych ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 21:50 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 714
Lokalizacja: kuj-pom
racesupport napisał(a):
szukać lepiej 100% ori używanych

:)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 22:01 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1646
Lokalizacja: Białystok
Moje BMW: M5
racesupport napisał(a):
Cytuj:
lampy tylne, jak widać wrzuciłem stare, nowe już poszły do żyda, czekam na lampy M-Tech, już zamówione


zamówiłem lampy i gość mi napisał że brak towaru w związku z tym mam do was pytanie, czy takie lampy z allegro np.:
http://allegro.pl/item547880872_lampa_t ... _w_wa.html

albo

http://allegro.pl/item550225898_lampa_t ... akosc.html

będą OK czy szukać lepiej 100% ori używanych ?

Ori używane :)
Odnośnie nerki, nie masz znajomego który ma w takowej barwie? Mógłbyś dokonać poglądowej zmiany. IMO nerki to rzecz gustu jednak do czarnego lakieru jak najbardziej dadzą radę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 22:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3336
Lokalizacja: SOSNOWIEC/LONDON
Moje BMW: e39
Kod silnika: M52b28
oki jezeli wsadziles kiere momo i kubel to albo idziesz w strone radow i wypierdz.... radio glosniki i tylne siedzenia albo tuningujesz bmw z gustem
wydaje mi sie ze ty sam nie wiesz co chcesz
nie musisz sluchac ludzi na forum ale trzymaj sie jednej konkretnej drogi a nie tancz jak ci zagraja :/ :cwaniak:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 22:03 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 481
Lokalizacja: Gdańsk
Moje BMW: E36 318i Touring
Kod silnika: M43
racesupport napisał(a):
a co do ringów, to chyba lepsze takie niż białe ? chociaż może faktycznie białe by lepiej wyglądały przy xenonie...


Ja uważam że te ringi bardzo dobrze wyglądają przy xenonie bo się z nim po prostu nie zlewają :) w szczególności przy tej soczewce widać że ona świeci i ring a nie całość na raz. Sam planuje zakup tych lamp pod xenon 6000k :ok:

A nerki zostaw takie do czarnego czarne nerki wg mnie nie pasują...

_________________
Byłe BMW 316i E36 Sedan
Byłe BMW 523i E39 Sedan


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 23:18 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
jeffrey1212 napisał(a):
a nie tancz jak ci zagraja :/ :cwaniak:


tak jak już wcześniej (nie wiem czy w tym temacie czy innym) wspomniałem, nie mam kasy żeby kupić drugi samochód do jazdy na codzień, dlatego auto mam uniwersalne, podobnie jak kolega z forum qrax, robi jak mu się podoba, albo wrzuca kubły, wywala kanapy, zabudowy audio, wrzuca szpere i jeździ albo ma skórke w środku, audio itp, u mnie jest podobnie ale nie na tak szeroką skale jak u niego. Na temat kierownicy nie będę się już wypowiadał, pisałem wiele razy że dla mnie jest ona praktyczna i g.... mnie obchodzi co inni o niej pomyślą, fajnie jak pochwalą ale jak sie komuś nie podoba to poprostu nie komentuj a przynajmniej nie próbować mi wmówić, że sie na nic nie nadaje, wymienić fotel na stary mam 5min, 4 śruby mocujące fotel w podłodze bo stelarz pod kubeł kupiłem na aukcji, troche przerobiłem i jest, ale kierownicy napewno nie rusze bo poprostu 35cm jest the best i zdania nie zmienie. Co do wyglądu, owszem, niektórzy skrytykowali pare rzeczy a krytyka nie jest tylko po to żeby mnie zdenerwować tylko żeby dać do myślenia, więc stanąłem przy mojej buni, przypomniałem sobie jakie zmiany sugerowaliście, wyobraziłem sobie jak będzie wyglądać po zmianach i tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony, jeżeli Cię to zadowoli to lampy przednie wymieniłem tylko i wyłącznie dlatego że mi parowały a na dodatek miałem okazję sprzedać od ręki więc czemu nie, ogólnie mi sie podobały ale w depo się zakochałem, lampy tylne przypominały mi te od Golfa 3, za wysoki kierunek, jak kupowałem (na tej aukcji: http://allegro.pl/item524782525_524782525.html)
zdjęcie podglądowe wygląda jakby kierunek był niższy i tym się sugerowałem, niestety łatwo można było się domyśleć że lampy mają tak jak reszta wysoki kierunek, zmieniłem lampy i jest ok. Wkurza mnie takie coś, "tańcz jak Ci zagrają", pare rzeczy zmieniłem w mojej buni bo mieliście rację co do niektórych rzeczy ale to w jakim stylu będę przerabiał swoją bunie napewno nie będzie spowodowane naciskiem z forum... Jestem typem człowieka który póki sam nie spróbuje to nie da się przekonać, oczywiście nie we wszystkim i działa to analogicznie w drugą ze stron, spróbowałem pojeździć na sportowej kierownicy i odrazu mi się spodobało. Owszem, może być sytuacja taka, że założe przykładowo spojler na klape tylną (czego nie zrobie), zjedziecie mnie za to na forum a potem go zdejmę, niemniej jednak będzie to tylko i wyłącznie moja decyzja bo jak mi sie coś nie podoba, nie pasuje, nie spisuje to coś z tym robie. Jak chce pojeździć coś ostrzej to wyrzucam tylko subwoofer i tylną półkę, zakładam stalowe felgi i nic więcej, każdym samochodem da się polatać a ja nie robie tego dla rywalizacji tylko dla sprawdzenia samego siebie i ewentualnego doszlifowania swoich umiejętności. Peace

<zaważony> aż mi się woda w chłodnicy zagotowała... nie gorączkujcie mnie prosze was :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 marca 2009, 17:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
dodaję kilka najnowszych fotek, robiłem je dzisiaj po umyciu autka, znowu będzie przynajmniej 2dni czyste :)

co do zmian :D nowe ramki na tablice by www.bmw-sport.pl

Obrazek
By arti2007, shot with Digital Cam at 2009-04-17
Obrazek
By arti2007, shot with Digital Cam at 2009-04-17
Obrazek
By arti2007, shot with Digital Cam at 2009-04-17
Obrazek
By arti2007, shot with Digital Cam at 2009-04-17
Obrazek
By arti2007, shot with Digital Cam at 2009-04-17
Obrazek
By arti2007, shot with Digital Cam at 2009-04-17
Obrazek
By arti2007, shot with Digital Cam at 2009-04-17


Ostatnio edytowano 17 kwietnia 2009, 12:48 przez racesupport, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 marca 2009, 18:10 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 714
Lokalizacja: kuj-pom
Coraz lepiej, szkoda że ta pani w środeczku si.ę ukrywa, ale rozumiem zimno było :hyhy:

Gdyby nie naklejki, kierunki i głośniki w półce to by było git, no może końcówka tłumika do mojego gustu nie przypada, ale Twoje auto ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 marca 2009, 18:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 4671
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: 3288888888
Jest Ok Ale zmienilbym kierunki przednie :niepewny:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 marca 2009, 18:44 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
NorbiRadom napisał(a):
zmienilbym kierunki przednie

Ja tez,bo psuja cale auto

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 marca 2009, 20:38 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 615
Lokalizacja: ....
te kierunki przednie bym zmienił na pomarańcz taki jak zboku i z tyłu :]


hmm.. tak patrze i patrze na te zdjęcia przodu auta z halogenami i muszę do siebie też na wiosnę założyć znacznie poprawia wygląd auta :ok: :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 marca 2009, 00:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2469
Lokalizacja: Wisła
Moje BMW: Audi 80 B4Q VR5T
Kod silnika: AZX
Cytuj:
te kierunki przednie bym zmienił na pomarańcz taki jak zboku i z tyłu


tylko z tyłu będą białe kierunki a przód chyba dymione założe, nie ma ktoś takiego zestawu ? chciałbym zobaczyć jak wyglądają :)

Cytuj:
głośniki w półce


dobrze grają tylko te ramki srebrne chce przemalować na czarny mat bo zajeżdżają wiochą...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 208  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL