BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 11:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Galerie do działu „Projekty zmodyfikowanych BMW - łap szpadyl definiszyn” są przenoszone wg. opinii i zdania moderatorów oraz administratorów forum.

Celem działu jest pokazanie ciekawych projektów BMW na tym forum, których modyfikacje przeprowadzone są na wysokim poziomie i skupiają się głównie na stronie mechanicznej i przy okazji „niestandardowych” zmianach stylistycznych.

Głównym kryterium oceny jest poziom modyfikacji BMW jak np. kompresor, turbo, upgrade-y zawieszenia, układu hamulcowego, układu wydechowego, ciekawsze SWAPy itp.
BMW przygotowane do sportu, amatorskich wyścigów i weekendowych zabaw



Userzy nie mają możliwości zakładania galerii w tym dziale, galerie są tu przenoszone przez moderatorów i administratorów forum.



Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1378 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 69  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 07:52 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 34
Posty: 3082
Lokalizacja: Kętrzyn
Moje BMW: 540i
Garaż: Volvo S40 II 2.0d
Zdzira 850I napisał(a):
Dlatego wolę dupowóz którego mi nie żal że dziecko coś kopnelo pytanie czy 15-20k starczy na ładne e39


Z R6 pod maską na pewno wystarczy. Jednak o 530i przy tej kasie bym nawet nie myślał


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 08:06 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
M5 na codzień się znudzi? :szok: ehh dobra odpuszczam ... bo widze ,że opowiadanie Ci o M5 mija się z celem tak jak tłumaczenie ślepemu od urodzenia jak kolory wyglądają :/

Uwierz mi jedna kobieta na codzien przez całe życie może Ci się znudzić, ale nie m5 bo m5 jest posłuszna i uległa-wbrew temu co może się wydawać to wyjątkowo łatwo ją okiełznać! Robi co jej każesz w tedy kiedy chcesz ,a w dodatku jak to robi to jest Ci taaak dobrze i to się nigdy nie znudzi. Tym się nie idzie nasycić. Wstajesz rano i już nie możesz się doczekać pierwszego bokasa :hyhy: Duże spalanie? Zapominasz o tym gdy masz m5 martwiąc się jedynie o to żeby Ci prawka nie zabrali :oczami: a poza tym do woolnnossącego gazociąg się nadaje idealnie, zakombinujesz z wydechem tak aby wstydu nie było z butlą za fotelami i masz ekonomiczne super szybkie autao. Gaz do m5 to wstyd? Zapytaj Gpowera co o tym myśli...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 08:29 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ja się zgadzam z alduwiel. Ukarać się po to by potem docenić nagrodę to średnia opcja, lepiej cały czas korzystać.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 08:58 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
A ja jako użytkownik jednego z najszybszych egzemplarzy w kraju nie zgodzę się. Jazda na codzień tym autem zwłaszcza w LPG, to proszenie się o kłopoty i zabicie części frajdy.

Ja kupiłbym 540iA na krótszym dyfrze, auto mało problematyczne i przyjemnie szybkie.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 09:08 
jiGsaw napisał(a):
Ja się zgadzam z alduwiel. Ukarać się po to by potem docenić nagrodę to średnia opcja, lepiej cały czas korzystać.

A ja nie. Podam Ci chociażby mój przykład. Pracuję w dużej miejskiej przychodni specjalistycznej gdzie nie mamy dla siebie parkingu tylko jest jeden wspólny dla osób pracujących i dla pacjentów. To co się dzieje na takim parkingu woła o pomstę do nieba! Dwa lata temu kupiłem żonie peugeota 206 lakierniczo w stanie idealnym, przez te dwa lata Mieleccy emeryci "stjuningowali" furę, że aż mi żal na nią patrzeć. Już widzę jak stawiam tam zadbaną , pomodzoną M5 czy choćby nawet moje e90. Chyba bym ich tam pozabijał albo non stop w oknie stał i patrzył co się dzieje.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 09:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Michu napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Ja się zgadzam z alduwiel. Ukarać się po to by potem docenić nagrodę to średnia opcja, lepiej cały czas korzystać.

A ja nie. Podam Ci chociażby mój przykład. Pracuję w dużej miejskiej przychodni specjalistycznej gdzie nie mamy dla siebie parkingu tylko jest jeden wspólny dla osób pracujących i dla pacjentów. To co się dzieje na takim parkingu woła o pomstę do nieba! Dwa lata temu kupiłem żonie peugeota 206 lakierniczo w stanie idealnym, przez te dwa lata Mieleccy emeryci "stjuningowali" furę, że aż mi żal na nią patrzeć. Już widzę jak stawiam tam zadbaną , pomodzoną M5 czy choćby nawet moje e90. Chyba bym ich tam pozabijał albo non stop w oknie stał i patrzył co się dzieje.


Masz rację. Wszystko zależy od tego jaki tryb życia ktoś prowadzi. W takim przypadku to trzeba albo mieć to M5 przynajmniej wizualnie gdzieś albo sobie dać siana, bo faktycznie zawał gotowy.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 09:30 
jiGsaw napisał(a):
W takim przypadku to trzeba albo mieć to M5 przynajmniej wizualnie gdzieś

Dokładnie. Mi po prostu byłoby/jest szkoda.
Z jednej strony kupujesz drogie kosmetyki do lakieru żeby był szajn a z drugiej wystawiasz auto na parking na którym będą Ci po nim walić dookoła :/


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 09:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
To tak jakbyś miał dwie pary butów jedne za 1000zł wygodne Jordany , pompowane i nie wiem z jeszcze jaką techniologią , a drugie trampki z bazaru za 20 zł. Cały tydzien napiepszasz w trampkach, zeby mieć przyjemośc w wekend zalożyć wygodne i wypasione buty? Bezsens.
Kupujesz dobre najacze za 250zł i masz wygodę na codzien i Ci nie szkoda bo cena adekwata co Twojego portfela.

Moje zdanie jest takie. jak Ci szkoda auta to za dużą igłę kupiłeś czyli za drogie auto. Auto ma to do siebie ,że się zurzywa i wolę się na to nastawić niż tak jak Michu powiedziałeś martwić się za wczasu o byle ryskę. Wydaje mi się ,że jakbym miał nowe Ferari to pewnie czułbym to samo i wolałbym jechać rowerem po bulki do sklepu niż nową ferarką bo mi jeszcze ptak nasra na dach i fosfor wyżre lakier :D
A tak? mam auto po przejsciach do latania na codzień i jak ktoś mi drziwami obije lakier na parkigu to przełknę to słusznie zauważając ,że przecie specjalnie chyba tego nie zrobił, to tez takie życie i nie ma co plakać. Zapoleruje się i bedzie si.

Ok, jakby to było pierwsze ori m5 nigdy nie bite, przebieg 45 tys to ok, Takiego trzeba zachować w garażu i dbać ile tylko wlezie bo to unikat. Ale po co mi takie auto ? Zeby na nie patrzeć?

Michu napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
W takim przypadku to trzeba albo mieć to M5 przynajmniej wizualnie gdzieś

Dokładnie. Mi po prostu byłoby/jest szkoda.
/


albo zamiast forumowej igły za 50 tys kupić podjechany model za 30 tys i zamiast martwić się o byle ryskę, ktora i tak i tak w końcu się przypadkowo pojawi - zwyczajnie zapomnieć o tym i cieszcyć sie przyjemnością z jazdy kazdego dnia.

ja bym chyba zwariował gdybym się miał o takie rzeczy martwić :hyhy:


Ostatnio edytowano 21 października 2015, 09:55 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 09:53 
alduwiel napisał(a):
To tak jakbyś miał dwie pary butów jedne za 1000zł wygodne Jordany , pompowane i nie wiem z jeszcze jaką techniologią , a drugie trampki z bazaru za 20 zł. Cały tydzien napiepszasz w trampkach, zeby mieć przyjemośc w wekend zalożyć wygodne i wypasione buty? Bezsens.

Chryste Panie gość auto do butów porównuje... :wstyd:
Włącz chłopie do licha wreszcie myślenie... :wstyd:
Jest taka subtelna różnica , że buty to nie moje hobby. Nie kupuje do nich kosmetyków za grube siano, ani nie robię kosztownych modów. Swoją e90 robię w sumie więcej km miesięcznie niż p206 , ale nie śmigam tym autem do pracy bo chcę żeby w miarę dobrze wyglądało. Postawię ją pod Tesco, lidlem itd ale nie u mnie w pracy gdzie emeryci parkują na "piczy kłak".


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 09:54 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Słuchaj my tylko wymieniamy swoje poglądy. Ja Ci tylko mowię jak ja to widzę , a Ty nie musisz mnie odrazu krytykować bo myślę inaczej :/

Michu ja mam włączone myślenie tylko ,że działa ono inaczej niż Twoje ;) Jeśli się z tym punktem widzenia nie zgadzasz to nie oznacza wcale ,że moje rozumowanie jest głupie.
Ja podałem tylko ten przyklad jako porównanie, ale czy super trafne? Może nie...

Dla wielu ludzi głupie jest lać 20 litrów na setkę jak można te samą setkę zrobić na 6 litrach, a jest wielu miliarderów co mimo iż ich stać to i tak używają tylko ekonomicznych aut. A to Ci sie nie wydaje głupie? Znam gościa co zarabia 100 tys na miesiąc nic nie robiąc bo pracują za niego jego pieniądze, a ma 10 letniego Hiundaja w gazie choć moglby sobie kupić co tylko dusza zapragnie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 10:18 
alduwiel napisał(a):
Michu ja mam włączone myślenie tylko ,że działa ono inaczej niż Twoje ;)

no najwyraźniej...

Dlaczego chcesz wyładować grube siano żeby zrobić u siebie m3 look? Czy nie czasami dla lepszej prezencji?
Widzisz ja aż tak hajsu tracić nie zamierzam, wystarczy mi zadbany , lśniący lakier :)
To auto dla mnie nie jest tylko pojazdem do przemieszczania się z punktu A do punktu B , tylko po części też ma cieszyć moje oko. Więc jeśli mogę to pewnych sytuacji unikam. Chyba logiczne...

alduwiel napisał(a):
Ja podałem tylko ten przyklad jako porównanie, ale czy super trafne? Może nie...

Na pewno nie.


Ostatnio edytowano 21 października 2015, 10:29 przez Michu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 10:22 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Każdy ma trochę racji. Dla jednego M5 to będzie relikt auto, na które odkładał dwa lata i będzie pucował w garażu aby przypadkiem nie straciło na wartości. Drugi powie, że takie auto kupuje za miesięczną wypłatę i jest to dobre auto do tłuczenia nacodzień, bo nie szkoda jak się obije, a jakby kupił nowe porsche za milion czyli swoją 2 letnią wypłatę to już by było trochę szkoda.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 10:31 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
jiGsaw dokładnie! Mi się wydaje ,że lepiej kupić tańsze auto niż byś mogł sobie kupić , ale za to cieszyć się nim na codzień ;) niż kupić najleopszą furę na jaką by Cie było stać a potem nie moc spać spokojnie bo przyszło Ci jechać w odwiedziny do rodziny i auto nocuje przed blokiem ;) baa odrazu wykluczasz taką mozliwośc to tez zamiast bunią jedziesz fiatem pandą :P ktorą już za wczasu kupiłeś na tego typu sytuacje :hyhy:

Michu ja mam tak samo, auto musi cieszyć oko to tez staralem się znaleźć kompromis pomiędzy drogim i nowym autem , a starym i tanim do tłuczenia. Szybkim i paliwożernym , a wolnym i ekonomicznym . Taki kompromis dla mnie to własnie 335d po modach :D


Ostatnio edytowano 21 października 2015, 10:40 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 10:39 
alduwiel napisał(a):
ale za to cieszyć się nim na codzień ;)

co Ty z tym cieszeniem się na co dzień? Ja np swoim e90 cieszę się na co dzień tyle, że poranne 2km do pracy odpuszczam i jadę popierdółką żony.

Doradzasz gościowi jako daily M5 do czerpania frajdy z jazdy... no pewnie 20L beny na 100 km, dwójka dzieci z tyłu na pokładzie i będzie latał bokiem czy napieprzał 160 km/h. No bo jeśli mowa o cieszeniu się M5 na co dzień to nie gadamy chyba o kulaniu się 80 km/h.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 10:43 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Michu zależy ;) bo radochę można mieć i jadąc po woli z dziećmi i zoną :) i jadąc jak wariat ;) samemu
(jadąc powoli m5 dużo nie pali,nie wspomne nawet ile bo mi zwykle po za scisłym centrum palila 15 maksymalnie, a nawet duzo mniej ,ale juz pomińmy ten temat)

ja polecam m5 bo kocham te auto , Uważam ,ze na daily nawet dla przeciętnie zarabiającego polaka nadaje sie idealnie, tylko gazociag trzeba założyć. Przekladasz akumulator na prawo za nadkole tak jak to jest w e90 i wymontowywujesz taki czarny platik w ktorym mieścil się akumulator - robisz mocowania i obudowę i wywalasz choć dwa tlumiki koncowe bo tylko dwa by trzeba bylo wywalić - tada jest miejse na gaz :hyhy:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 10:54 
alduwiel napisał(a):
potem nie moc spać spokojnie bo przyszło Ci jechać w odwiedziny do rodziny i auto nocuje przed blokiem ;) baa odrazu wykluczasz taką mozliwośc to tez zamiast bunią jedziesz fiatem pandą :P

alduwiel napisał(a):
bo radochę można mieć i jadąc po woli z dziećmi i zoną :)

zaczynasz mocno hiperbolizować. Gość Ci pisze, że potrzebuje tanie w serwisie i eksploatacji auto na tłuki, którego nie będzie szkoda a Ty mu doradzasz M5...
Nie wiem jaką można mieć radochę w ecodrivingu BMW m5. Ale spoko nie drążę tematu.


alduwiel napisał(a):
Uważam ,ze na daily nawet dla przeciętnie zarabiającego polaka nadaje sie idealnie, tylko gazociag trzeba założyć. Przekladasz akumulator na prawo za nadkole tak jak to jest w e90 i wymontowywujesz taki czarny platik w ktorym mieścil się akumulator - robisz mocowania i obudowę i wywalasz choć dwa tlumiki koncowe bo tylko dwa by trzeba bylo wywalić - tada jest miejse na gaz :hyhy:


tak, tak Janusz masz rację...
:mur: :faint:

Gość sam kupił gnojownika żeby na paliwie zaoszczędzić a komuś doradza M5. No brak słów.
Zastanów się bo w innym temacie pisałeś , ze m5 jest spoko tylko koszty utrzymania są za duże i dlatego jest 335d.
Ogarnij się chłopie...


Z mojej strony to byłoby już tyle, nie lubię jałowych dyskusji.

Obrazek


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 11:21 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Bez gazu faktycznie duże koszta utrzymania, ale z gazem? Jak najbardziej akceptowalne by wyszły. I ja już wczesniej zanzaczałem ,że na codzień m5 bez gazu nie polecam bo szkoda kasy robiąc kaemy sponsorować naszych polityków :rotfl:
Ja właśnie sie zastanawiałem czy mam zakładac gaz do mojej m5 + kompresor czy sprzedawać emę i kupić 335d na mody ... Sam wiesz na czym staneło ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 11:43 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
No właśnie i sam kupiłeś gnojownika a mi każesz m5 jeździć :]

Jaka jest frajda z jazdy m5 z dwójką dzieci 95-100km/h ??? taka sama jak z jazdy 528i e39 przy tej samej prędkości :wstyd:

po drugie jaka jest frajda dojechania 1,5km bo tyle mam do pracy w m5??? toz się nawet silnik nie rozgrzeje przecież??? a spalanie qwyjdzie 30 - 40 litrów ztego odcinka frajda w pizzdu i będę miał dwa auta palące po 15 litrów średnio no radość w pytę to czemu ty masz jedno co pali 9 litrów???? :zawstydzony:

Gazu w m5 nie uniosę w innym cywilnym modelu ok ale nie w m5

po drugie słuchaj Ty masz swoje podejście ryski wgniotki rdza itp ci nie przeszkadza ( w zasadzie to nie wiem co ci przeszkadza??? druty wystające z opiny??? ) a mi to przeszkadza i serce by mi pękło od patrzenia na powolną śmierć m5. po drugie nikt nie tworzył m5 do jeżdżenia kilometr do roboty to wszyscy wiedzą

Lincoln 540ia myślałem ale przepadło z racji zajebiaszczego spalania na krótkich odcinkach jakie codziennie robię ewnetualnie 535ia lub 528ia bo wiem z doświadczenia, że jednak 3,5 pali sporo mniej na krótkich trasach kiedy jeszcze nie włączysz lpg

A po drugie jeździłem 740 na co dzień przez 4 lata i jest ok ale pali w pizdu a właśnie frajdy z codziennego stania w korku czy jechania ten kilometr to nie ma żadnej do tego żal mi jej zniszczy się i tyle jak każde auto

i prosze nie porównuj aut do butów bo to dwie różne potrzeby w hierarchi cżłowieka i rządzą się różnymi prawami


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 11:51 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1196
Zaczyna być śmiesznie. Wdajecie sie w jakieś jalowe dywagacje co komu sprawia radość. Rili? :znudzony:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zdzira 850I -->> E-32 740i6-->>str 52 sesja
PostNapisane: 21 października 2015, 12:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 9899
Moje BMW: E46Coupe
Garaż: /E46Turbo
320Cd @ 2.5 M50Turbo.
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=86&t=94261
Proszę Was, ja wchodzę do tego tematu podziwiać wydawanie masy kasy na stare BMW a nie czytać co jest lepsze na dupowoz. Naprawdę...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1378 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 69  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 60 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL