BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 18 kwietnia 2024, 21:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 449 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Odnowa biologiczna 635csi - KotSylwester - FOTO str.16
PostNapisane: 24 września 2011, 19:52 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
DanyU, przepisy allegro zostały zmodyfikowane 24 lutego 2011r. Jak to było wcześniej to mogło tak być.

KU84, a tego nie wiem, dzisiaj dzwoniły dwie "nowe" osoby i jeden kolega się odezwał mailem :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Odnowa biologiczna 635csi - KotSylwester - FOTO str.16
PostNapisane: 24 września 2011, 20:01 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 13607
Lokalizacja: WWY
Moje BMW: E38
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 08&start=0
Ta historia z sądem to zdecydowanie wcześniej.

Co do dzwoniących i piszących, to przekonałem się że dopóki ktoś nie przyjedzie, nie obejrzy i nie pogada osobiście, to nie ma co robić sobie nadziei że auto się lada dzień sprzeda.. Może u Ciebie jest troszkę inaczej, bo to nie jest zwykłe BMW, ale jak ja bym chciał kupić taką furę, to bym przyjechał i starał się dogadać.

_________________
"Ja to chętnie napiłbym się kawy, ale wszyscy myślą, że ja tylko tą wódę, no i stawiają, a ja nie mam śmiałości, żeby im odmówić"-Jan Himilsbach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Odnowa biologiczna 635csi - KotSylwester - FOTO str.16
PostNapisane: 24 września 2011, 20:29 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
DanyU, oczywiście że dopóki nie ma gotówki w kieszeni to nic nie wiadomo, to nie pierwsze auto jakie sprzedaję :) Natomiast jeżeli ktoś szuka 635csi i pasuje mu to co widzi na aukcji i fotkach - to po przyjechaniu może jedynie mu się bardziej spodobać :ok: Auto JEST bardzo dobre i zdecydowanie jeżeli ktoś chce kupić E24 w takim stanie to w Niemczech zapłaci sporo więcej + podróż + opłaty + czas. Kwestia czy znajdzie się osoba, która TERAZ szuka 635csi do kupienia w takim stanie. Bo jednak sporo ludzi myśli że kupi za 15, włoży 5 i będzie igła. Niestety ale jest tyle rzeczy w E24, które przez 25lat mogą się zniszczyć, zużyc.... Ot choćby korozja przednich błotników, tylnych, progów... Nie ma reperatur, zamienników... i takich rzeczy jest wiele. Chromy, reflektory, ramki tylnych lamp itp... Moje auto jest świeże - widać np. po fotkach bagażnika, wnęk, podłogi... To nie jest auto po wspawywaniu kawałków blachy w podłogę kufra bo były dziury a potem podnosi się dywan i widać jakieś spawy... Czekam spokojnie na kogoś kto będzie wiedział co kupuje i to doceni :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Odnowa biologiczna 635csi - KotSylwester - FOTO str.16
PostNapisane: 24 września 2011, 20:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 13607
Lokalizacja: WWY
Moje BMW: E38
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 08&start=0
Wszystko się zgadza, dlatego też napisałem że Twój przypadek jest inny ;) Tak czy inaczej powodzenia ;) mam nadzieję że jak najmniej osób będzie Cię dręczyć pytaniami typu: Panie, a ile to pali :rotfl:

_________________
"Ja to chętnie napiłbym się kawy, ale wszyscy myślą, że ja tylko tą wódę, no i stawiają, a ja nie mam śmiałości, żeby im odmówić"-Jan Himilsbach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Odnowa biologiczna 635csi - KotSylwester - FOTO str.16
PostNapisane: 24 września 2011, 21:05 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 1420
Lokalizacja: Nowy Sącz
Moje BMW: E46 Karawan
Garaż: Nie ma....
Dwa dni mnie nie było i w pierwszym temacie który otworzyłem widze takie jaja :szok: no gość jakiś mega debil, bo jak inaczej go nazwać??? :wstyd:

Ale może teraz pójdzie za dużo większe pieniądzory, czego Ci Kocie życzę z całego serducha.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Odnowa biologiczna 635csi - KotSylwester - FOTO str.16
PostNapisane: 26 września 2011, 23:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 7390
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: E91 LCI
Kod silnika: N53B30A
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=157967
DanyU napisał(a):
Gumiś, Dzięki za wyjaśnienie, tak to jest jak się nie czyta regulaminów :wstyd: ale kiedyś słyszałem o akcji, gdzie koleś wylicytował samochód który już został sprzedany, i założył sprawę którą wygrał i dostał równowartość tego samochodu.. chyba ze to ściema.
Znajomy ostatnio wystawił samochód i dał w opcji kup teraz jedno zero za mało, zestresował się jak po 5 minutach ktoś kupił dogadał się z kupującym i wybulił mu 100zł za to żeby nie domagał się tego samochodu za kwotę 10x mniejszą, z obawy o złożenie sprawy w sądzie.. okazuje się że niepotrzebnie..


Tak, kiedyś też słyszałem o aukcji gdzie ktoś wylicytował rocznego czy tam dwuletniego Chrysler'a Pacifice za 15k bo sprzedający zapomniał ustawić cenę minimalną. I kupujący proces wygrał.

_________________
Obrazek

Typer EURO 2016 - I miejsce


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Odnowa biologiczna 635csi - KotSylwester - FOTO str.16
PostNapisane: 27 września 2011, 06:45 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1683
To nie jedyny jak widać przypadek. Ostatnio sprzedawałem Lincolna Continentala Mark VII z 84r to chłop się rozmyślił po wygraniu licytacji (która notabene była od 1zł), bo stwierdził, że za drogo go transport wyniesie. Przy obecnych przepisach allegro to niestety nic nie można zrobić. :/

_________________
I always tell the truth, even when i lie...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Odnowa biologiczna 635csi - KotSylwester - FOTO str.16
PostNapisane: 1 października 2011, 23:27 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
SOLD

Temat można zamknąć :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Odnowa biologiczna 635csi - KotSylwester
PostNapisane: 1 października 2011, 23:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
to zamykamy Kocie

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 449 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL