BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 marca 2024, 12:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 listopada 2006, 06:59 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 16
Lokalizacja: Tarnobrzeg
no fakt teraz to wiem ze za taka kase bmki nie warto kupowac i takie doswadczenie mnie juz kosztowalo i kosztowac bedzie bo sie uparlem i nie oddam go na zlom. zbyt mi sie ten rekin spodobal a pelne odresteurowanie licze ze mnie bedzie kosztowac okolo 12000 zl a moze i wiecej. poki co musze go zrobic tak aby jezdzil a potem powoli odkladac kase :) .

PS. jak na razie znalazlem jedno podwozie kolo bydgoszczy drugie w warszawie, ma ktos moze cos blizej tbg?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 listopada 2006, 17:52 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 344
Lokalizacja: GdaĂąsk
cumar z tymi 12000 to tak wiesz ;) ledwie zaczniesz i tyle pojdzie...

ja kupiłem swoją 1.5 roku temu za w sumie nie wielkie pieniądze ... w stanie naprawde bdb ... był to jeden z lepiej utrzymanych 335i w polsce !!! gośc sprzedał jak zwykłe e21 bo po pierwsze nie wiedzial co posiada to raz :) stracił prace to dwa :) było stare i duzo paliło brało troche oleju i wył dyfer to trzy :)

a co do kosztów na wiosne wartość całej tej imprezy przekroczy 20tys ! i jeszcze bedzie to bez silnika ktory chce zeby tam sie pojawił ...

na gotowo całę auto licze gdzies 35tys ... i względem setupu to bedzie jedno z ciekawszych E21 w europie ... i nie w stanie idealnym ! ...

rekiny strasznie teraz poszły do góry .. kiedy to pisałem ... za dobre 316 trzeba był odac 4 tys w tej chwili 2x tyle !!!!!!!!!!!!! ;) :D :D :D :D :D

_________________
e21 335 csi reconstruction in progess ;]
-------------------------------------------------------dyfer od e24 m635csi sprzedam ;] stan ideaÂł nowy olej
-------------------------------------------------------
zawiecha gwintowana i heble z 540i w e21 - projekt w przygotowaniu ;) niach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 listopada 2006, 11:00 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 16
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Ktos napisal ostatnio ze lakierowanie takiej maszyny kosztuje od 4000 - 8000 tysiecy u konserwatora bo lakiernik spierdzieli to i za 2 lata spowrotem wyjdzie rdza. na moje szczescie mam kwalifikacje do lakierowania i sam to zrobie:) bo zadko ufalem jakiejkolwiek lakierni (doswiadczenia po samochodzie ojca - wypryski po 2 miesiacach i pekniecia po nalozeniu duzych ilosci szpachli na raz). Jak na razie napisalem musze przeszczepic organy bo nawet nie mam gdzie co do czego przyspawac jesli chodzi o podwozie. i powymieniac pare czesci. pozniej sie bede zajmowal powoli renowacja. A co do kasy to tak wstepnie liczylem ale dobrze wiedziec ze pojdzie wiecej bo przynajmniej psychicznie sie nastawie. a chcialbym go zrobic bo bym mial jedyne E21 w Tbg.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 stycznia 2007, 12:37 
Jezeli ktos nie ma ochoty wydac 15 000 - 20 000zł na zabawe w restauracje 323i to lepiej niech nawet nie zaczyna. Wiem co mowie bo juz dwa lata jak bawie sie ze swoim E21 323i.

UWAGA!!! Kwota, ktora podalem wymaga duuuuuuuuuzego nakladu wlasnej pracy oraz znizek na oryginalnych czesciach w ASO BMW. W przeciwnych razie bedzie tylko drozej.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL