BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 21:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane i dotyczące pojazdów nie M, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Airstrip Attack i M3 lepsze niż GTR !!! M6 vs GTR
PostNapisane: 18 lutego 2013, 18:27 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznan
Moje BMW: C400 4matic
Tutaj fajne porownanie najnowszej BMW M5 z BMW M6 od 4:20 bratobojcza kreska.M6 jednak szybsza http://www.youtube.com/watch?v=UnsyV_NeiXM

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=91120 ocen moja Becie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Airstrip Attack i M3 lepsze niż GTR !!! M6 vs GTR
PostNapisane: 18 lutego 2013, 18:41 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
335i napisał(a):
Na papierze mniej, ale doświadczenia nie mam w tym temacie bo nie jeździłem :)
Hmm czyli w myśl zasady - turbo żyje turbo pije :)

Mnie zastanawia jeszcze jedno, czemu M6 jest o ok 100 k PLN droższe od M5?
Faktycznie ten model jest droższy w produkcji czy zadziałał tutaj marketing - ten kto kupuje niepraktyczne 2 drzwiowe auto musi mieć pieniądze (chociażby na drugie auto dla rodziny) i jest w stanie zapłacić więcej za lepszy wygląd ? :)


nie wierze w ich zapewnienia papierowe. Co innego pisza i mowia ci jak kupujesz auto, a potem okazuje sie auto chleje. Aby otrzymywac ich wartosci papierowe to trzeba jezdzic z tempomatem na autostradzie 100km/h wowczas zblizysz sie do tego. Nie mowie tego o emkach, ale glownie o normalnych wersjach

Co do roznicy w cenie to nie tylko wyglad. Takze lepiej sie prowadzi i zachowuje na drodze oraz jest jednak roznica w osiagach i masie. Na m5board bylo tez cos, ze moze M6 maja po prostu bonus taki, tak samo jak M6 E63 od M5 E60 to i takze M6 F13 od M5 F10.
M6 E63 rozni sie od M5 E60 nawet dzwiekiem w kabinie i na zewnatrz auta, basowy pomruk, to nie jest to samo. Maja inny uklad wydechowy.
Przy M5 F10 i M6 F13 nie jestem w stanie tego stwierdzic, ale chyba maja identyczny uklad wydechowy. Dzwiek w kabinie jest podrasowany przez glosniki w obu

BMW M6 Coupe vs Ferrari 458 Italia, na mokrym, m6 z ogranicznikiem






Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL