BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 12:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane i dotyczące pojazdów nie M, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: M5 terroryzuje miasto - tak nie jezdzimy ! :D
PostNapisane: 11 lutego 2013, 19:06 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Adam_94 napisał(a):
Pomijając powyższe to zainwestował by w lepszy zawias bo obecny trochę słabo ogarnia sytuację :D


Chętnie bym zobaczył jak sam ogarniasz choćby ułamek takich sytuacji.
Koleś jest wariatem, ale ma też mega wyczute autko i spore umiejętności, chłopaki z Ronina mogliby się pouczyć jak zrobić dobrą akcje.
e34 dzielnie znosi takie katy, jestem pod wrażeniem

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 terroryzuje miasto - tak nie jezdzimy ! :D
PostNapisane: 12 lutego 2013, 19:02 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
już nawet się na wp.pl o nim rozpisują :D
http://moto.wp.pl/kat,92714,title,Gruzi ... omosc.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 terroryzuje miasto - tak nie jezdzimy ! :D
PostNapisane: 13 lutego 2013, 11:09 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2657
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: E46 Turbo
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... &start=184
Lincoln napisał(a):
Chętnie bym zobaczył jak sam ogarniasz choćby ułamek takich sytuacji.

Po pierwsze to nie pisałem o kierowcy a o zawieszeniu które nie nadaje się do takiej jazdy, dla mnie takie kołysanie i opóźniona reakcja na ruchy kierownicą nie do przyjęcia w samochodzie do zabawy. Naucz się w końcu czytać ze zrozumieniem ;)
Po drugie to ja nie widzę tu, żadnych ponadprzeciętnych umiejętności, ot zwykły debil zapier*** po mieście, od innych debili odróżnia go to, że ten ma trochę więcej szczęścia i póki co nikogo nie zabił...

_________________
adamomotorsport.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 terroryzuje miasto - tak nie jezdzimy ! :D
PostNapisane: 13 lutego 2013, 11:52 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 71
Moje BMW: E46 2001 e316
Kod silnika: M43B19
Garaż: http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... 096qz.jpg/
Napisze tak Idiota jakiego nigdy nie widzileam ale umiejetnosc koles ma niezla!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 terroryzuje miasto - tak nie jezdzimy ! :D
PostNapisane: 13 lutego 2013, 19:38 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 620
Lokalizacja: Dębica
Adam_94, napisał(a):
Po drugie to ja nie widzę tu, żadnych ponadprzeciętnych umiejętności, ot zwykły debil zapier*** po mieście, od innych debili odróżnia go to, że ten ma trochę więcej szczęścia i póki co nikogo nie zabił...


Dokładnie. Kiedyś szczęście może go opuścić. A debilem jest strasznym.

Poza tym kamera jest w takim miejscu że wzmaga efekt tej "zajebistości" kierowcy i jego zajebistych umiejętności. Ja też czasami jak jadę na fotelu pasażera to się boję mimo że kiedy sam bym prowadził nie widziałbym nic strasznego w tym.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 terroryzuje miasto - tak nie jezdzimy ! :D
PostNapisane: 14 lutego 2013, 22:36 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Adam_94 napisał(a):
Po pierwsze to nie pisałem o kierowcy a o zawieszeniu które nie nadaje się do takiej jazdy, dla mnie takie kołysanie i opóźniona reakcja na ruchy kierownicą nie do przyjęcia w samochodzie do zabawy. Naucz się w końcu czytać ze zrozumieniem ;)
Po drugie to ja nie widzę tu, żadnych ponadprzeciętnych umiejętności, ot zwykły debil zapier*** po mieście, od innych debili odróżnia go to, że ten ma trochę więcej szczęścia i póki co nikogo nie zabił...


Tzn że jesteś fachowcem, specem, znawcą "zawiasów" i reakcji auta, oczywiście są też ludzie gotowi potwierdzić Twoją fachowość ;) Sam nie zrozumiałeś widać..

Jedź do działu M i powiedz, że zawieszenia w topowych limuzynach sportowych do dupy robią i nie idzie się zabawić :wstyd:

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 terroryzuje miasto - tak nie jezdzimy ! :D
PostNapisane: 15 lutego 2013, 11:36 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 7716
Lokalizacja: Bolesławiec
Garaż: Mercedes E63 AMG 514KM 2007
Audi A4 b9 2.0TFSI 252KM 2018
mnie ciekawi bardziej ile M5 przy takiej jeździe wciąga :P podoba mi się reakcja na gaz :hyhy:

_________________
Kiedy ostatni raz wstałeś i pojechałeś na przejażdżkę. Nie dokądś, nie po coś-po prostu by pojeździć. To jest wspaniałe. Bez Telefonu.
Nic mi nie przeszkadza. Tylko ja w mojej małej metalowej skorupie. Czas do myślenia, uporządkowania myśli.
Jeremy Clarkson


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 terroryzuje miasto - tak nie jezdzimy ! :D
PostNapisane: 15 lutego 2013, 17:56 
Offline
Forumowicz

Wiek: 36
Posty: 202
Lokalizacja: ZST
Moje BMW: 325Ci
Kod silnika: M54
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=115616
widac, ze kierownik nie jest z pierwszej lapanki, a co zna auto ..szacun :szok:
z drugiej strony .. zatloczone miasto.. mało bezpieczna taka jazda.. ale co tam :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 terroryzuje miasto - tak nie jezdzimy ! :D
PostNapisane: 16 lutego 2013, 02:43 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 561
Lokalizacja: Krosno
Moje BMW: F36 428i xdrive
Kod silnika: N20B20
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=102823
Liczy się radość z jazdy :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 terroryzuje miasto - tak nie jezdzimy ! :D
PostNapisane: 18 lutego 2013, 19:33 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 168
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Moje BMW: E36 318ti
pawelek napisał(a):
Adam_94, napisał(a):
Po drugie to ja nie widzę tu, żadnych ponadprzeciętnych umiejętności, ot zwykły debil zapier*** po mieście, od innych debili odróżnia go to, że ten ma trochę więcej szczęścia i póki co nikogo nie zabił...


Dokładnie. Kiedyś szczęście może go opuścić. A debilem jest strasznym.
Poza tym kamera jest w takim miejscu że wzmaga efekt tej "zajebistości" kierowcy i jego zajebistych umiejętności. Ja też czasami jak jadę na fotelu pasażera to się boję mimo że kiedy sam bym prowadził nie widziałbym nic strasznego w tym.


O boże..boże..boże.. bożenko.... jak czytam takie rzeczy to mam ochotę się pochlastać :wstyd: Ale staram się być wyrozumiały bo pewnie ministranci... :zdegustowany: Fakt, mama by tego nie pochwaliła...

Nie drift'uję po ulicach (bo sorry ale compact bogiem drift'u nie jest), za to Peugeotm Rallye różne rzeczy się robiło i różnie się jeździło, o różnych porach i natężeniu ruchu.
Frustruje mnie znacząco wątek płynności jazdy, że niby co? Płynnie w ruchu ulicznym to można komuś w dupie zaparkować. Jak zapierdzielasz pomiędzy autami to musisz gwałtownie dohamować, redukować i zmieniać pasy, przyspieszać i wypatrywać miejsca na styk lub miejsca które za chwile się zrobi, bo na tzw. czuja też się przeciskasz. W ruchu ulicznym gdy znajdziesz miejsce możesz przeskoczyć pomiędzy pięcioma do 10 aut. Najfajniej jest gdy dojeżdżasz do świateł i dopiero co ruszają, wtedy zawsze tworzą się fajne luki i jest miejsce do przeskakiwania :rotfl: W filmiku jest podobnie, jest to zbiór krótkich przelotów pomiędzy autami nie dłuższymi niż około 50 sek.
Mało to bezpieczne, nieodpowiedzialne i takie tam bla.. bla.. bla..

Sam byłem potrącony przez samochód, również sam rozwaliłem samochód, mam jeszcze prawo jazdy, mandatami mógłbym wytapetować ścianę, filmik na torze jest nudny, ludzie tego nie pochwalają, mama się za mnie modli, a żona rwie mi włosy z głowy że głupi i takie tam znowu bla.. bla.. bla..

Mój ulubiony fragment z quota powyżej "..Ja też czasami jak jadę na fotelu pasażera to się boję.." :padam:

Podsumowując:
Koleś z filmiku ma bardzo duże umiejętności, wyczucie i opanowanie auta, sprawny przegląd sytuacji i opanowanie. Faktem jest że nie myśli, bo na myślenie nie ma czasu, reaguje instynktownie i podejmuje natychmiastowe decyzje. Fajny filmik, extremalny i nielegalny, mocno kontrowersyjny, albo to lubisz, albo ganisz.
Ja daję lajka :rotfl:

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 terroryzuje miasto - tak nie jezdzimy ! :D
PostNapisane: 18 lutego 2013, 19:49 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 620
Lokalizacja: Dębica
Wnioski które większość wyciągnie z tych wypocin to takie że jesteś idiotą. Może nawet jak sam to przeczytasz to też dojdziesz do takich wniosków :hyhy:


Obejrzałeś filmik i ci się zdaje że rajdowiec jesteś, i to niezniszczalny na dodatek. To tak samo jak ze sportami walki - ktoś o coś zapyta i każdy jest mistrzem :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 terroryzuje miasto - tak nie jezdzimy ! :D
PostNapisane: 19 lutego 2013, 00:14 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 3826
opalek napisał(a):
jak czytam takie rzeczy to mam ochotę się pochlastać

No to do roboty, na co czekasz?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL