BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 22:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane i dotyczące pojazdów nie M, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: M5 E39
PostNapisane: 24 lutego 2013, 21:55 
Offline
Forumowicz

Posty: 380
Moje BMW: E92 335D
Kod silnika: M57D30N2
Garaż: Było:
E90 330d
E46 330i
E36 318i
E36 323i
E36 318i
kupując 540i po miesiącu pewnie powiesz ta chodzi ładnie ale M5 by jeszcze lepiej szła. przy takich przebiegach to zamieniając M5 nawet na diesla wielkich pieniędzy na paliwie nie zaoszczędzisz.Sam mówisz że M5 to idealny samochód dla Ciebie

_________________
zibi


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 E39
PostNapisane: 25 lutego 2013, 07:18 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Jeżeli M5 jest Twoim marzeniem od lat, to czemu myślisz o 540? Skoro tyle lat nie kupiłeś bo była nieosiągalna a teraz jest to nie rozumiem. Kasa jest po to aby spełniać marzenia. Jak nie kupisz za jakąś wydumaną ceną to najwyżej sprzedaż i po problemie. Carpe Diem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 E39
PostNapisane: 25 lutego 2013, 20:03 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 21
Moje BMW: BMW 5
zibi73, mnie o spalanie nie chodzi, bo 540i też swoje wciągnie. Tak naprawdę jedyne co budzi we mnie wątpliwości to koszty serwisu - nie wiem czy dam radę utrzymać M5 w super stanie ( a stan musi być super, to u mnie standard ).

A co powiecie na tą:

http://allegro.pl/show_item.php?item=3054397713

Samochód ze Szwajcarii, a to może oznaczać kłopoty. Widać na zdjęciach źle spasowane zderzaki. Poza tym czy auto z tego rocznika nie powinno mieć już szarych zegarów?


Ostatnio edytowano 25 lutego 2013, 20:09 przez Arkadiusz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 E39
PostNapisane: 25 lutego 2013, 20:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Ten le mans miał robiony jeden błotnik z tyłu zmieniane poszycie ale to nic strasznego.
Poza tym podobno dobre auto osobiście nie widziałem cena do sporej negocjacji bo z tego co wiem miała być początkowo wystawiona 43tyś więc warto się zainteresować bo może to być dobra oferta.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 E39
PostNapisane: 25 lutego 2013, 20:08 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 7716
Lokalizacja: Bolesławiec
Garaż: Mercedes E63 AMG 514KM 2007
Audi A4 b9 2.0TFSI 252KM 2018
jak masz niedaleko to ja bym się przejechał

_________________
Kiedy ostatni raz wstałeś i pojechałeś na przejażdżkę. Nie dokądś, nie po coś-po prostu by pojeździć. To jest wspaniałe. Bez Telefonu.
Nic mi nie przeszkadza. Tylko ja w mojej małej metalowej skorupie. Czas do myślenia, uporządkowania myśli.
Jeremy Clarkson


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 E39
PostNapisane: 25 lutego 2013, 20:19 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 21
Moje BMW: BMW 5
--==Mały==-- a czy mógłbyś coś więcej napisać? Masz kogoś znajomego kto oglądał to auto?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 E39
PostNapisane: 25 lutego 2013, 20:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Mam tylko informację o tym aucie z drugiej ręki wiedziałem,że pojawi się w ogłoszeniach nic więcej nie wiem zresztą przez internet auta nie kupisz pamiętaj,że często dobre egzemplarze znikają w 1-2dni (są wyjątki które wiszą) i jak chcesz kupić coś fajnego to trzeba jechać i oglądać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 E39
PostNapisane: 25 lutego 2013, 21:00 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Zderzaki rzeczywiście malowane i niespasowane, na jednym foto rzuca się jaśniejszy odcień tylnego.

Zauważyłem w komplecie stary i nowy wzór kluczyka z pilotem, myślałem że najpierw był jeden a później drugi... To można je używać (zaprogramować) zamiennie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 E39
PostNapisane: 25 lutego 2013, 21:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Zderzaki obydwa się różnią ale umówmy się to auto ma 13lat lepsze podrapane czy pomalowane?
Przy kupnie takiego auta trzeba pójść na pewne ustępstwa chyba,że szukamy stanu kolekcjonerskiego ale to trzeba podwoić tę kwotę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 E39
PostNapisane: 25 lutego 2013, 21:17 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 4257
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M6
Kod silnika: S85 S62 M60
Garaż: było: M5e39 '01,
e34 540i '94
Z ty niespasowaniem to bym uważał, bo czasem to tylko tak na zdjęciu wygląda,
dla przykładu moje M5, kupujący mi powiedział, że na fotkach stwierdził niespasowane zderzaki, czego na żywo już nie zobaczył....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Gdzie stoi ten Lemans ?

_________________
Obrazek

http://imageshack.com/a/img689/1772/78er.jpg

Sprzedam MANUAL 6-b z M5e39 ~ 3.000 PLN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 E39
PostNapisane: 25 lutego 2013, 21:27 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
E39 M5 to auto nacodzień i nie wiem po co kupować, żeby stało i odbierać sobie tyle frajdy z jazdy... No chyba, że ktoś do pracy w korkach dojeżdża i autentycznie nie ma sensu to można ograniczyć. 540i kupować na weekend - totalnie nie rozumiem. Piszę to z punktu widzenia osoby, która jeździ zabawką nacodzień. ;)

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 E39
PostNapisane: 25 lutego 2013, 22:06 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Arkadiusz napisał(a):
Poza tym czy auto z tego rocznika nie powinno mieć już szarych zegarów?
szare zegary od 09.00, czyli od liftingu lamp itd.

KotSylwester napisał(a):
myślałem że najpierw był jeden a później drugi.


dokładnie, ten w połowie owalny, bez kolorowego logo był do 08.98. Z kluczykami musi byc jakas rzezba bo zadne ASO by nie zamowiło błednie kluczyka.

Arkadiusz napisał(a):
amochód ze Szwajcarii, a to może oznaczać kłopoty
co mnie wkurza, to fakt, ze w ogłoszeniu jest jak zwykle " 1 własciciel " , a pare stempli przed dealerami ze Szwajcarii, pochodzi od dealera francuskiego - warto na to zwrocic uwage.

Możliwe, ze to dobre auto, bardziej niz odcieniami zderzaków zająłbym się sprawdzaniem, czy nie była jakas mielonka turystyczna z tego M5 wczesniej. Pozniej oczywiscie mozliwie dokładna diagnostyka elektroniki pokładowej, silnika i skrzyni. Z ogłoszenia niestety nie da się wszystkiego wyczytać.
--==Mały==-- napisał(a):
Przy kupnie takiego auta trzeba pójść na pewne ustępstwa chyba,że szukamy stanu kolekcjonerskiego ale to trzeba podwoić tę kwotę.
Święte słowa.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 E39
PostNapisane: 26 lutego 2013, 18:24 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 21
Moje BMW: BMW 5
Boogie napisał(a):
Z ty niespasowaniem to bym uważał, bo czasem to tylko tak na zdjęciu wygląda,
dla przykładu moje M5, kupujący mi powiedział, że na fotkach stwierdził niespasowane zderzaki, czego na żywo już nie zobaczył....


Ewidentnie widać że w M5 z mojego linku przedni zderzak jest źle poskładany - na jednej z ostatnich fotek, gdzie jest zbliżenie reflektora.
Wiem, że to może drobiazg, ale oznacza to tylko, że ktoś zaoszczędził na tym, bo nie robił tego fachowiec. Poza tym - nie chcę uogólniać - ale większość aut ze Szwajcarii trafia do nas rozbite/uszkodzone, albo już naprawione, ale po kosztach.

Postaram się obejrzeć auto w tym tygodniu, widzę w lokalizacji Warszawa/Garwolin więc OK.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 E39
PostNapisane: 26 lutego 2013, 23:33 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Arkadiusz napisał(a):
Poza tym - nie chcę uogólniać - ale większość aut ze Szwajcarii trafia do nas rozbite/uszkodzone, albo już naprawione, ale po kosztach.
Aktualnie wiekszość aut w ogole z zagranicy trafia do nas rozbite/uszkodzone. Są przeciez sporo drozsze niz w naszym kraju :) Np w Niemczech , co sam przyznałes w tym wątku. Takze nie prześladowałbym wyłącznie Szwajcarii. Inna sprawa,ze auta z tego kraju są z reguły dobrze wyposazone i zadbane oraz mają czesto mniejsze przebiegi niz np niemieckie.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 E39
PostNapisane: 27 lutego 2013, 09:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Szwajcaria to zazwyczaj mega igły techniczne, mniejszy przebieg, lepsze wyposażenie a do tego środek utrzymany w gabinetowym stanie ja uwielbiam auta z tego kraju są naprawdę genialnie utrzymane choć zdarzają się i złomy ale to 1 na 10.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 E39
PostNapisane: 27 lutego 2013, 09:18 
Offline
Lokalny Ekscentryk

Wiek: 38
Posty: 5113
Lokalizacja: WPR
Moje BMW: ????
Kod silnika: ????
Garaż: Brak :(
Jest:
Ford S-Max 2.0
Volvo V40

Było:
E36 325td
E36 318is Coupe
E39 530d Touring: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82514
E46 318i: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=132544
E90 320d: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159224
E87 120d
E60 535d
Jeżeli chodzi o spasowanie zderzaków jestem podobnego zdania jak Boogie, może wyszło to tak na zdjęciach :) Nawet jeśli były malowane to coś złego? samochód już swoje lata ma, więc jakaś delikatna obcierka parkingowa jest tu możliwa, sam to przerabiałem u siebie i 2 zderzaki mam malowane bo najzwyczajniej raziło mnie to po oczach ;) Bardziej bym myślał nad stroną techniczną egzemplarza a nie nad tym czy miał zderzak malowany :) Egzemplarz ładny moim zdaniem, też wpadł mi w oko ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 E39
PostNapisane: 27 lutego 2013, 15:33 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Miałem siedzieć cicho ale tak sobie dzisiaj przeglądałem alledrogo i ... wiem wiem że nie na temat , że to inne auto i takim też nie jezdziłem ale do rzeczy , myślałeś może nad serią 8 z jakimś v12 pod maską ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 E39
PostNapisane: 27 lutego 2013, 15:55 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 3826
NANOCSmilosz, nie ma porównania. Na start minimum 50-60 tyś. zł, żeby to miało ręce i nogi, a i tak to inna liga osiągów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: M5 E39
PostNapisane: 27 lutego 2013, 16:22 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 4257
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M6
Kod silnika: S85 S62 M60
Garaż: było: M5e39 '01,
e34 540i '94
--==Mały==-- napisał(a):
Szwajcaria to zazwyczaj mega igły techniczne, mniejszy przebieg, lepsze wyposażenie a do tego środek utrzymany w gabinetowym stanie ja uwielbiam auta z tego kraju są naprawdę genialnie utrzymane choć zdarzają się i złomy ale to 1 na 10.


dodaj tylko jeszcze, że takie M5 stamtąd będzie kosztowało 50% wiecej niz u nas, plus cło i opłaty... no chyba że jest walnięte, jak 99% aut ze Szwajcarii w Polsce..

_________________
Obrazek

http://imageshack.com/a/img689/1772/78er.jpg

Sprzedam MANUAL 6-b z M5e39 ~ 3.000 PLN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 E39
PostNapisane: 27 lutego 2013, 16:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Całe auta są drogie ale byłeś tam kiedyś osobiście Boogie?
Ja byłem i gwarantuje Ci,że można tam kupić dobre całe auto w dobrej cenie internet to nie jest cały świat nie ma tam wszystkiego. Będąc osobiście da się kupić coś ciekawego w całości z doświadczenia powiem wręcz,że 50% aut przyjeżdża w całości wbrew opinii Szwajcaria = uszkodzone auto.
Ewentualnie można kupić auto przerysowane lub uszkodzone w jakiś delikatny sposób a naprawdę auta tam mają piękne takie jak kiedyś u Niemców ale teraz i u Niemca ciężko o porządne auto odkąd kebaby opanowały handel autami w DE.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL