BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 11:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane i dotyczące pojazdów nie M, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: biedna M6
PostNapisane: 9 marca 2014, 11:05 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
zabawy ciąg dalszy
http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktu ... iennikarzy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: biedna M6
PostNapisane: 9 marca 2014, 19:28 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 3230
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
Widziałem to ale nie wiem o co chodzi. To ten sam koleś co we Frankfurcie? To samo auto? Rozwalił je we Frankfurcie, naprawił i przyjechał do Genewy? hehe, serio nie ma co z kasą robić i czasem.

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: biedna M6
PostNapisane: 9 marca 2014, 19:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
GP-T1000 napisał(a):
To ten sam koleś co we Frankfurcie? To samo auto? Rozwalił je we Frankfurcie, naprawił i przyjechał do Genewy?

na to wygląda

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: biedna M6
PostNapisane: 9 marca 2014, 20:57 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 658
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E92 330d
Kod silnika: M57N2+
Garaż: Był: Ford Mercury Monterey 1950, Browning M1911, Jati-Matic
Jest: BMW e92 330d ,proca na kasztany, dwa worki cebuli i metr kartofli na zimę
demolki ciąg dalszy


Przykro się na to patrzy i te zadowolone gęby oprawców :kwasny:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: biedna M6
PostNapisane: 10 marca 2014, 07:17 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 363
Lokalizacja: ZWA/ZS
Moje BMW: E39 530dA Touring
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=123227
GP-T1000 napisał(a):
Widziałem to ale nie wiem o co chodzi. To ten sam koleś co we Frankfurcie? To samo auto? Rozwalił je we Frankfurcie, naprawił i przyjechał do Genewy? hehe, serio nie ma co z kasą robić i czasem.

Ale widać że tym razem już mniej ją styrał - dostały "tylko" drzwi i szyby boczne. Żadnej lampy nie rozpieprzył - gdzie cena jednej szt. na przód to tyle co za drzwi i szyby razem wzięte :hyhy:

_________________
Obrazek

Jeśli masz w swojej E38/E39 opcję składania lusterek która nie działa, a WD40 nie pomaga, to zapewne padł silniczek. Dysponuję zamiennikiem (wątek: viewtopic.php?f=1&t=41753), zapraszam na priv :-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: biedna M6
PostNapisane: 10 marca 2014, 15:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
Marazzz napisał(a):
Ale widać że tym razem już mniej ją styrał

też to zauważyłem, niby taki kozak ale po kieszeni ciągnie :rotfl: w dodatku obkleił drzwi i tłukł po naklejkach żeby rys nie porobić :rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: biedna M6
PostNapisane: 11 marca 2014, 10:55 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
taa szyby wstawi, drzwi wymieni i bedzie fumfel nowka lala pod handelek

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: biedna M6
PostNapisane: 11 marca 2014, 13:25 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
trollu napisał(a):
Marazzz napisał(a):
Ale widać że tym razem już mniej ją styrał

też to zauważyłem, niby taki kozak ale po kieszeni ciągnie :rotfl:


otóż to... śmiesznie to wygląda. Po pierwszej zabawie w demolke widać, że zorientowany na ceny poszczególnych cześci. Atakuje tylko konkretne cześci auta. Mało atrakcyjnie to już wygląda. Mógł ładować po klamkach, lusterkach, lampach - a jednak nie ;) Najwięcej fajerwerków wtedy by latało :rotfl:

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: biedna M6
PostNapisane: 11 marca 2014, 14:10 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1197
Moje BMW: POLO 9N
Kod silnika: Wesołe TDI
Ciekawy jestem jaki jest cel takich działań.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: biedna M6
PostNapisane: 11 marca 2014, 18:48 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Dziwne te metody marketingu maja w Mercedesie...

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: biedna M6
PostNapisane: 12 marca 2014, 06:45 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 363
Lokalizacja: ZWA/ZS
Moje BMW: E39 530dA Touring
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=123227
mak17071 napisał(a):
Ciekawy jestem jaki jest cel takich działań.

Ano taki, że gościu może sobie nawet pociąć na żyletki ten biedny pojazd, a koncern i tak go oleje sikiem prostym :zabawa: Pozostanie mu żal, gapiom z ulicy wspomnienie wariata z młotkiem, a nam filmiki na YT i temacik na forum :cwaniak:

_________________
Obrazek

Jeśli masz w swojej E38/E39 opcję składania lusterek która nie działa, a WD40 nie pomaga, to zapewne padł silniczek. Dysponuję zamiennikiem (wątek: viewtopic.php?f=1&t=41753), zapraszam na priv :-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: biedna M6
PostNapisane: 15 marca 2014, 21:05 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 492
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: ///M4 f82
Kod silnika: s55
Garaż: M3e46, M5e60, M5f10, M4f82, e46 v8 4.4
Marazzz napisał(a):
mak17071 napisał(a):
Ciekawy jestem jaki jest cel takich działań.

Ano taki, że gościu może sobie nawet pociąć na żyletki ten biedny pojazd, a koncern i tak go oleje sikiem prostym :zabawa: Pozostanie mu żal, gapiom z ulicy wspomnienie wariata z młotkiem, a nam filmiki na YT i temacik na forum :cwaniak:

najsmutniejsza prawda :niepewny:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: biedna M6
PostNapisane: 21 lutego 2015, 16:53 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 26
Posty: 20
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Makaronom coś odbja :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: .jak mu coś nie pasi to niech zamieni M6 na jakieś Ferrari i po kłopocie...szkoda mi M6 :( :( :rozpacz:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: biedna M6
PostNapisane: 21 lutego 2015, 16:56 
nie od dziś wiadomo , że BMW nie jest dla pedałów :cwaniak:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: biedna M6
PostNapisane: 22 lutego 2015, 10:25 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 146
Moje BMW: 435i
A was nie wkurza, że samochód się psuje, nawet ten nowy?

Ten koleś walczy o to, żeby nie walić klientów w hu... między innymi nas.
Właściwie powinniśmy mu podziękować, że ma kasę i chce ją przeznaczyć na walkę o swe prawa, a jak to robi to już jego sprawa...
Mógł sprzedać tą m6 i kupić coś lepszego, ale wtedy nikt z nas by na tym nie zyskał - tylko BMW byłoby zadowolone.
Może ktoś w BMW się zastanowi czy taki wariat nie zaszkodzi taką akcją firmie... i zaczną traktować klienta poważnie.

Wiem, że to marzenia, ale lepiej mieć nadzieję niż się poddać ;-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: biedna M6
PostNapisane: 23 lutego 2015, 12:54 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
jakos nie zauwazylem,zeby nowe auta sie psuly

to byl idiota, ktory nie rozumial co to SMG. Zaczal protestowac, kiedy SMG nie bylo juz dostepne w ofercie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: biedna M6
PostNapisane: 23 lutego 2015, 19:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
martin4004 napisał(a):
Ten koleś walczy o to, żeby nie walić klientów w hu... między innymi nas.
Właściwie powinniśmy mu podziękować, że ma kasę i chce ją przeznaczyć na walkę o swe prawa, a jak to robi to już jego sprawa...
Mógł sprzedać tą m6 i kupić coś lepszego, ale wtedy nikt z nas by na tym nie zyskał - tylko BMW byłoby zadowolone.
Może ktoś w BMW się zastanowi czy taki wariat nie zaszkodzi taką akcją firmie... i zaczną traktować klienta poważnie.

wyślijmy mu oficjalny list z podziękowaniami od forumowiczów :rotfl: ja jestem mu wdzięczny za jego pieniądze na jego koncie, przez to, że oklepał M6 młotkiem w Polsce zaczęło się lepiej żyć :rotfl:

każdy patrzy na to jak na kabaret, bogaty cembał to robi co chce, mógł kupić Enzo i pociąć je spalinówką za to, że po zakupach w McDrive nie ma gdzie kubka z cola postawić.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: biedna M6
PostNapisane: 23 lutego 2015, 20:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Akurat w przypadku e6x M5 i M6 takich poirytowanych właścicieli było i jest pełno sam znam dwóch dla,których koszt serwisu nie byl problemem bo jak sie ma 600tyś+ na nowe auto to ma się i na serwis ale samochody non stop wracaly do ASO z tymi samymi problemami zazwyczaj lawetą co przekładało sie na zawalone sprawy służbowe spóznienia itd co nie było naturalne dla tych ludzi. Wydajac tyle kasy mamy prawo liczyć na niezawodność a tak nie było wiele zależalo od danego egzemplarza. Nie chodzi o kase tylko o czas i pewność,że dojedziemy na miejsce o czasie a serwis kompletnie nie radził sobie z tymi autami non stop te same usterki unieruchamiały samochód mimo miliona wymienionych części. Samochód ma być dla właściciela a nie odwrotnie w przypadku e6X wielu właściciieli mówiło dość reklamacji było bardzo dużo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: biedna M6
PostNapisane: 23 lutego 2015, 21:13 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
o tym pisał zdaje się Boogie, BMW chciało zrobić rywala dla aut z najwyższej półki chcąc za nie mniej pieniędzy niż konkurencja, w dodatku żeby było łał i super dorzucili np wymiany oliwy jak w 2.0 dieslu. To musiało się zemścić. Gdyby zamiast znaczka BMW był czarny koń czy znaczek Astrona Martina to nikt nie strzelałby fochów jakby w salonie kazano wymieniać olej co kilka tys km, prewencyjne wymiany panewek (3/4 ludzi nie wie po co wogóle są panewki i jakie mają zadanie). Każdy samochód o tak wyśrubowanych parametrach to auto specjalnej troski tylko że w sumie chyba nic poza 911T nie robi jakichś większych przebiegów to jest ogólna cisza nt awaryjności itd. Ile po drogach jeździ M6 a ile np 612 Scaglietti?
Ferrari też miało afery z zawyżaniem mocy w katalogach, galardo ma problemy z strzelającymi korbami na prawo i lewo, R8 się palą a jakby nie było to auta o oczko wyżej niż M6.
Ludzie wszędzie brandzlowali się łałsupermega technologią z kosmosu w S85, super szybką skrzynią ale chcą żeby użytkowanie było jak 316i w gazie sąsiada - od czasu do czasu dolać oliwy i wymienić żarówkę bo przeglądu nie przejdzie

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: biedna M6
PostNapisane: 24 lutego 2015, 19:15 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 146
Moje BMW: 435i
trollu napisał(a):
wyślijmy mu oficjalny list z podziękowaniami od forumowiczów :rotfl: ja jestem mu wdzięczny za jego pieniądze na jego koncie, przez to, że oklepał M6 młotkiem w Polsce zaczęło się lepiej żyć :rotfl:


nie zrozumiałeś, no nic...

trollu napisał(a):
każdy patrzy na to jak na kabaret, bogaty cembał to robi co chce, mógł kupić Enzo i pociąć je spalinówką za to, że po zakupach w McDrive nie ma gdzie kubka z cola postawić.


bogaty "cembał" jednak może nie jest taki głupi skoro jest bogaty - może zarobił swoją wiedzą lub umiejętnościami...
Kto bogatszy, mądrzejszy, ma szybszy lub lepszy samochód ode mnie samochód ten głupi???

Sęk w tym, że nie chodzi o głupi kubek, a zwykłe używanie auta i relacji producent - klient.

Pozdrawiam
I życzę bezproblemowej jazdy


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL