BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 08:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nasze BMW w rękach nowych właściceli
PostNapisane: 6 lutego 2013, 22:02 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2197
Moje BMW: e60 f25
Kod silnika: m54b30 n52b30
Tak naprawdę to teraz można tylko zgadywać czy dba czy nie.
Trzeba by jechać i obejrzeć furę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nasze BMW w rękach nowych właściceli
PostNapisane: 7 lutego 2013, 07:40 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
29tys za e36 sedan z misiami, dobra cena nic tylko kupować, pucować i sprzedawać :)

Ursynów to był cool ale chyba 20 lat temu jak ludzie myśleli że mieszkać w bloku jest fajnie. A teraz to jak dla mnie masakra te wielkie blokowiska ursynów, tarchomomin - blok na bloku, blokiem pogania.... Betonowe dzielnice.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nasze BMW w rękach nowych właściceli
PostNapisane: 7 lutego 2013, 18:08 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1263
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E90 320d +
Kod silnika: N47
Garaż: Jest :
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 79&start=0
Było :
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=42401&start=0
KotSylwester,to chyba dawno na Ursynowie nie byłeś bo piszesz trochę głupoty,może i trochę starych bloków jest ale teraz przeważają nowe domy jednorodzinne i apartamenty w spokojnych miejscach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nasze BMW w rękach nowych właściceli
PostNapisane: 7 lutego 2013, 18:56 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Sparco, w zeszłym tygodniu, jechałem rosoła, KEN-em, przez OBI i z powrotem... Widziałem same bloki, mniejsze lub większe ale same bloki. Może jakaś częśc ursynowa jest willowa ale to jakiś fragment.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nasze BMW w rękach nowych właściceli
PostNapisane: 7 lutego 2013, 20:59 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 38
Posty: 1721
Moje BMW: E46
Kod silnika: M47N
Widziałem moje byłe BMW jakiś miesiąc po sprzedaży. Ja rozumiem, że można auta nie myć ale tam prawie koloru lakieru nie było widać spod błota. Poza tym zakładać lexusy z tyłu jak były ładne oryginalne lampy to woła o pomstę..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nasze BMW w rękach nowych właściceli
PostNapisane: 7 lutego 2013, 21:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
KotSylwester napisał(a):
Sparco, w zeszłym tygodniu, jechałem rosoła, KEN-em, przez OBI i z powrotem... Widziałem same bloki, mniejsze lub większe ale same bloki. Może jakaś częśc ursynowa jest willowa ale to jakiś fragment.


Mieszkanie w bloku, czy domku to dwa inne światy i każdy wybiera to co mu bardziej pasuje, bo oba rozwiązania mają tyle wad co zalet.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nasze BMW w rękach nowych właściceli
PostNapisane: 7 lutego 2013, 21:35 
KotSylwester napisał(a):
29tys za e36 sedan z misiami, dobra cena nic tylko kupować, pucować i sprzedawać :)


no..nieżle to sobie wymyślił :D
jak mu ten "pomysł" przejdzie i je za tyle "łopchnie" to uznam dożywotnio że głupota ludzka ne zna granic.


Daniel_85 napisał(a):
Ja rozumiem, że można auta nie myć ale tam prawie koloru lakieru nie było widać spod błota.
]

Kierowcy pewnie też ;)
tak zwany normalny użytkownik :D

Daniel_85 napisał(a):
Poza tym zakładać lexusy z tyłu jak były ładne oryginalne lampy to woła o pomstę..


niestety,beema poszła w piż...dziec


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Nasze BMW w rękach nowych właściceli
PostNapisane: 8 lutego 2013, 04:24 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 325
Lokalizacja: Warszawa
Waldek100581 napisał(a):
KotSylwester napisał(a):
29tys za e36 sedan z misiami, dobra cena nic tylko kupować, pucować i sprzedawać :)


no..nieżle to sobie wymyślił :D
jak mu ten "pomysł" przejdzie i je za tyle "łopchnie" to uznam dożywotnio że głupota ludzka ne zna granic.

:zdziwko: Nikt go za takie pieniądze nie kupi. Kto normalny da za E36 325i z 1990 roku (23-letni samochód) pieniądze za które można bez problemu kupić kilkanaście lat młodsze E46, a nawet można już poszukać jakiejś E90.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nasze BMW w rękach nowych właściceli
PostNapisane: 8 lutego 2013, 07:47 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
jiGsaw, jasne ale nie nazywajmy blokowiska (ursynów, tarchomin) luksusową dzielnicą :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nasze BMW w rękach nowych właściceli
PostNapisane: 8 lutego 2013, 09:17 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1097
Lokalizacja: Krakow
Moje BMW: E39 520IA FL
Kod silnika: M54B22
Ja mialem inna przygode 8 lat temu. Sprzedalem auto jednemu ziomkowi, ktory dwa tygodnie pozniej w tym aucie zginal. Kto inny prowadzil, on siedzial jako pasazer i zawineli sie wokół drzewa. Samochod rozerwany i zmielony.

Przyklad nr dwa:
Sprzedalem auto, ktore mialem rok, bylo w stanie praktycznie idealnym, wrecz kolekcjonerskim. Mialem pozniej kontakt z nowym wlascicielem, dbal o nie jak o dziecko. Do dzis auto wisi na forum marki w layoucie strony startowej. Takze nie ma zasady, ze nowy wlasciciel zdemoluje naszego rodzynka:)

_________________
Bylo niezapomniane e39, jest drugie e39.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nasze BMW w rękach nowych właściceli
PostNapisane: 8 lutego 2013, 10:05 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 5693
Lokalizacja: Ciechanów
Moje BMW: e39
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p ... 0#p2043810
Kiedys znajomy opowiadal mi, ze mial jakiegos starego forda i uszczelka juz zdychala. Cena auta i tak niska, wiec wystawil na alledrogo ale przykleil tez kartke na szybe. Nastepnego dnia, robi zakupy w markecie a tu dzwoni zainteresowany, ze oglada wlasnie auto, czy moglby wyjsc. Znajomek niezadowolony, bo auto mialo isc gdzies dalej (nie wiem po co przyklejal kartke), ale jak sie mocno nie cisnelo, to nie bylo oznak niesprawnosci. Klient poogladal, wyciagnal kase i kupil. Kumpel znowu niezadowolony, bo liczyl radio wymontowac a teraz to tak glupio :P W kazdym razie auto sprzedane, nowy wlasciciel mowi, ze kupuje dla synow, aby mieli czym jezdzic. Caly czas nazywa ich "łysole".

Za 2 miesiace kumple widzi gdzies w markecie kupca swojego auta. Probuje sie dyskretnie ulotnic ale tamten juz z daleka macha. Witaja sie, pyta niepewnie "jak tam auto". Na co kupic odpowiada: "Samochodzi bardzo dobry, tylko łysole tydzien po zakupie pojechali do Warszawy, musieli go dobrze kataowac, bo zatarli, wode wywalilo itp. Ale teraz wlozylem troche mniejszy silnik i auto jak marzenie."


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nasze BMW w rękach nowych właściceli
PostNapisane: 8 lutego 2013, 10:35 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2197
Moje BMW: e60 f25
Kod silnika: m54b30 n52b30
ded napisał(a):
Kiedys znajomy opowiadal mi, ze mial jakiegos starego forda i uszczelka juz zdychala. Cena auta i tak niska, wiec wystawil na alledrogo ale przykleil tez kartke na szybe. Nastepnego dnia, robi zakupy w markecie a tu dzwoni zainteresowany, ze oglada wlasnie auto, czy moglby wyjsc. Znajomek niezadowolony, bo auto mialo isc gdzies dalej (nie wiem po co przyklejal kartke), ale jak sie mocno nie cisnelo, to nie bylo oznak niesprawnosci. Klient poogladal, wyciagnal kase i kupil. Kumpel znowu niezadowolony, bo liczyl radio wymontowac a teraz to tak glupio :P W kazdym razie auto sprzedane, nowy wlasciciel mowi, ze kupuje dla synow, aby mieli czym jezdzic. Caly czas nazywa ich "łysole".

Za 2 miesiace kumple widzi gdzies w markecie kupca swojego auta. Probuje sie dyskretnie ulotnic ale tamten juz z daleka macha. Witaja sie, pyta niepewnie "jak tam auto". Na co kupic odpowiada: "Samochodzi bardzo dobry, tylko łysole tydzien po zakupie pojechali do Warszawy, musieli go dobrze kataowac, bo zatarli, wode wywalilo itp. Ale teraz wlozylem troche mniejszy silnik i auto jak marzenie."

A potem się ludzie dziwią, że porządnego auta rok czasu szukają :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nasze BMW w rękach nowych właściceli
PostNapisane: 8 lutego 2013, 16:42 
PiotrekW napisał(a):
Nikt go za takie pieniądze nie kupi. Kto normalny da za E36 325i z 1990 roku (23-letni samochód)


Gościu troche poleciał z ceną :D
Nikt mu go nie kupi za tyle,pewnie mysli o aucie że to jakaś rakieta lub Bóg wie co :oczami:

Pawelos napisał(a):
Sprzedalem auto jednemu ziomkowi, ktory dwa tygodnie pozniej w tym aucie zginal.


masakra..
hm.. wczoraj u mechaniora usłyszałem też niezłego newsa ,
gość kupił auto i wracając nim do domu miał dachowanie #-o

wandii napisał(a):
ded napisał(a):
Kiedys znajomy opowiadal mi, ze mial jakiegos starego forda i uszczelka juz zdychala. Cena auta i tak niska, wiec wystawil na alledrogo ale przykleil tez kartke na szybe. Nastepnego dnia, robi zakupy w markecie a tu dzwoni zainteresowany, ze oglada wlasnie auto, czy moglby wyjsc. Znajomek niezadowolony, bo auto mialo isc gdzies dalej (nie wiem po co przyklejal kartke), ale jak sie mocno nie cisnelo, to nie bylo oznak niesprawnosci. Klient poogladal, wyciagnal kase i kupil. Kumpel znowu niezadowolony, bo liczyl radio wymontowac a teraz to tak glupio W kazdym razie auto sprzedane, nowy wlasciciel mowi, ze kupuje dla synow, aby mieli czym jezdzic. Caly czas nazywa ich "łysole".

Za 2 miesiace kumple widzi gdzies w markecie kupca swojego auta. Probuje sie dyskretnie ulotnic ale tamten juz z daleka macha. Witaja sie, pyta niepewnie "jak tam auto". Na co kupic odpowiada: "Samochodzi bardzo dobry, tylko łysole tydzien po zakupie pojechali do Warszawy, musieli go dobrze kataowac, bo zatarli, wode wywalilo itp. Ale teraz wlozylem troche mniejszy silnik i auto jak marzenie."

A potem się ludzie dziwią, że porządnego auta rok czasu szukają


Albo kupić auto i wymieniać zaraz silnik :rotfl:
swoją drogą to niezła historia :D ach te łysole,dbać o auto nie umieją :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Nasze BMW w rękach nowych właściceli
PostNapisane: 9 lutego 2013, 07:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Właściwie to nie rozumiem o co tu chodzi? Ktoś twierdzi, że facet niedawno sprzedał E36 325i w sedanie za 20 koła? I jeszcze mu źle? Ja bym chyba na kolanach do częstochowy poszedł jakbym znalazł takiego frajera.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nasze BMW w rękach nowych właściceli
PostNapisane: 9 lutego 2013, 19:15 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 620
Lokalizacja: Dębica
jiGsaw, napisał(a):
Właściwie to nie rozumiem o co tu chodzi? Ktoś twierdzi, że facet niedawno sprzedał E36 325i w sedanie za 20 koła? I jeszcze mu źle? Ja bym chyba na kolanach do częstochowy poszedł jakbym znalazł takiego frajera.


To jeszcze nic. A jak ten drugi (nabywca) sprzeda ją za 29 ? ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nasze BMW w rękach nowych właściceli
PostNapisane: 9 lutego 2013, 20:21 
jiGsaw napisał(a):
Ktoś twierdzi, że facet niedawno sprzedał E36 325i w sedanie za 20 koła? I jeszcze mu źle? J


Na kase to były właściciel pewnie nie narzeka bo obaj wiemy że dostał dużo za niego,
szkoda mu sie go zrobiło bo gość je zaniedbał i spsuł (patrz:foty na początku tematu)
wiem że były właściciel dbał o auto jak mógł więc dla mnie jego reakcja na obecny stan auta jest zrozumiała.
Ja bym dokładnie za te E36 20 kafli nie dał, chociaż widze że było wychuchane.

jiGsaw napisał(a):
Ja bym chyba na kolanach do częstochowy poszedł jakbym znalazł takiego frajera.

Nowy właściciel nie kumaty w tym temacie jest napewno :D
bo zdjęcia z okresu od kiedy jest w jego łapskach mówią o nim zbyt dużo ,,jeśli wiesz co mam na myśli ;)

pawelek napisał(a):
To jeszcze nic. A jak ten drugi (nabywca) sprzeda ją za 29 ?


hehe..brak mi słów :zakrecony:
gość jest udany :rotfl:
Z drugiej strony można powiedzieć że nowy właściciel daje tej E36 nowe życie,nowy wymiar :D
w jego rękach auto rośnie na swej wartości do cen niebiańskich wręcz ,sięga gwiazd:D


Ostatnio edytowano 9 lutego 2013, 21:12 przez Waldek100581, łącznie edytowano 3 razy

Góra
  
 
 Tytuł: Re: Nasze BMW w rękach nowych właściceli
PostNapisane: 9 lutego 2013, 20:25 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 7716
Lokalizacja: Bolesławiec
Garaż: Mercedes E63 AMG 514KM 2007
Audi A4 b9 2.0TFSI 252KM 2018
z tego co wiem to moje 528i ma się dobrze i konsekwentnie pojawiają się mody ;) utrzymuję kontakt z obecnym właścicielem i cieszę się, że trafiło w dobre ręce :)

_________________
Kiedy ostatni raz wstałeś i pojechałeś na przejażdżkę. Nie dokądś, nie po coś-po prostu by pojeździć. To jest wspaniałe. Bez Telefonu.
Nic mi nie przeszkadza. Tylko ja w mojej małej metalowej skorupie. Czas do myślenia, uporządkowania myśli.
Jeremy Clarkson


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nasze BMW w rękach nowych właściceli
PostNapisane: 9 lutego 2013, 20:46 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 7257
Kod silnika: BCY+
KotSylwester napisał(a):
jiGsaw, jasne ale nie nazywajmy blokowiska (ursynów, tarchomin) luksusową dzielnicą :)

Wszystkie te luksusowe dzielnice które się teraz buduje za 30 lat będą wyglądały tak samo jak wszystkie blokowiska z lat 70'. Czyli syf, brud, smród i ubóstwo. Mały odsetek został zagospodarowany tak, żeby mieszkanie tam mogło być przyjemnym. Wilanów, Mokotów... Już teraz jak sie wjedzie w Bielany to widać jak to się kreuje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nasze BMW w rękach nowych właściceli
PostNapisane: 10 lutego 2013, 10:49 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 41
Posty: 6400
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: E90 2.0d
Kod silnika: M47N2
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119539 BMW E39
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=164448 AUDI 80
pawelek napisał(a):
jiGsaw, napisał(a):
Właściwie to nie rozumiem o co tu chodzi? Ktoś twierdzi, że facet niedawno sprzedał E36 325i w sedanie za 20 koła? I jeszcze mu źle? Ja bym chyba na kolanach do częstochowy poszedł jakbym znalazł takiego frajera.


To jeszcze nic. A jak ten drugi (nabywca) sprzeda ją za 29 ? ;)

to bedzie mistrzostwo świata :rotfl: :rotfl: ale głupich nie sieją

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nasze BMW w rękach nowych właściceli
PostNapisane: 10 lutego 2013, 11:18 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
feder25 napisał(a):
trochę za nie zapłacił i moim zdaniem zepsuł, ale jest jak widać gość z Ursynowa a jak mówi Bobby Vintage, że tam banany mieszkają, więc chyba stać go :P


Dokładnie :cool: Kto bogatemu zabroni ? :cool: Ale wyszło na to że ja też nie dbam o samochód bo silnika od kupna nie myłem i nie zaplakowałem :zalamany:

Waldek100581 napisał(a):
Bez urazy ale Ursynów to bardzo specyficzne miejsce :oczami:


Amerykanie mają swoje Beverly Hills a Polacy Ursynów :cool: Już widzę że niektórych boli że ich nie stać chociaż na kwadrat tutaj :cwaniak:

Ja sprzedałem samochód forumowiczowi i gówno mnie to obchodzi czy zrobił z samochodu budę dla psa czy je owinie wokół latarni.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL