BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 20:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wasze "doświadczenie" z motocyklami?
PostNapisane: 17 września 2007, 22:09 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
Cagiva Mito 125 1994, Yamaha XT 600 1993, Suzuki RF 900 1995, Honda CBR 900 RR 2002

Co do BMW to mialem okazje posmigac R1100GS i R1200C


Ostatnio edytowano 11 marca 2009, 20:48 przez Kornelio, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 września 2007, 22:17 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
niestety ale nie maja czym fiknac do pojazdow w swojej klasie...najciekawsze jest jak to przy silnikach boxer gdy mocno odkrecimy manetke podczas jazdy lub na postoju charakterystyczne bujniecie w lewo :hyhy: r1100gs to ciezki sprzecior typowy na dalekie wyjazdy bo w teren sie nie nadaje wogole ze wzgledu na swoje gabaryty i mase.znowusz r1200c kiepawo sie prowadzi i ma kiepskie hamulce...inaczej...hamulce nie dostosowane do swojej masy....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 września 2007, 08:01 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
Kornelio napisał(a):
znowusz r1200c kiepawo sie prowadzi i ma kiepskie hamulce...inaczej...hamulce nie dostosowane do swojej masy....


w ogóle nie jest to nic specjalnego, poza tym jest mały (brak możliwości zajęcia dogodnej pozycji) i podczas przyspieszania przynosi wibracje (czuć jak tloki pracują na boki, kto jeździł ten wie)

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 września 2007, 10:46 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk
To może ja się teraz troszke pochwale :hyhy:

Moja przygoda zaczeła się w wieku 10 lat. Na te właśnie urodziny dostalem swoj pierwszy motocykl a byla to Yamaha YZ80. Wtedy to zapoczatkowałem swoja przygode z Motocrossem ktora trwała 10 lat. Pozniej po w wieku 12 lat zmiana marki na Kawasaki KX80 pozniej KX125 i przy tej marce juz zostalem do konca swojej kariery. Oczywiscie probowalem tez marki Suzuki RM125 i Honda CR125 ale zadna z nich nie podchodzila mi tak jak Kawasaki. Przez 8 lat bylem zawodnikiem miejscowego klubu w Gdańsku (najlepszy klub w Polsce w tych latach), ostatnie 2 lata spedziłem w klubie w Głogowie (odwieczny rywal Gdańska zawsze za nim).

Teraz może troche o osiągnięciach:

2 krotny Indywiduwalny Vice-Mistrz Polski w motocrossie
2 krotny Indywiduwalny Mistrz Polski Północnej w motocrossie
6 krotny Zespołowy Mistrz Polski w motocrossie ( zespół - 3 najlepszych zawodnikow z klubu)
6 krotny Drużynowy Mistrz Polski w motocrossie
Zespołowy Vice-Mistrz Polski w motocrossie
Drużynowy Vice-Mistrz Polski w motocrossie
Czlonek kadry narodowej w tych latach kiedy jezdzilem.

To chyba te najwazniejsze nie ma co sie rozpisywac.

Pożniej po zakończeniu kariery motocrossowej w wyniku kontuzji przerzuciłem sie na żużel gdzie moja przygoda trwala tylko 2 lata. Zle trafilem poprostu poniewaz zacząłem jeżdzic za rzadów złodzieja prezesa majewskiego!!! W tym okresie zdobylem tylko srebro w Lidze Młodzieżowej z kolegom klubowym. Po tych dwoch latach moja kariera żużlowa zakończyla sie w sądzie o zwrot pieniążków z tytułu kontraktu. Jakis czas po tym prezes majewski ogladał już świat przez kratki :)

Po tej przygodzie zostala już mi tylko frajda związana z motocyklami na ulicy. Przez 2 lata jezdzilem Honda CBR600 F4 do momentu kiedy dałem sie przejechac swojemu tacie który miał wypadek i rozbił ja doszczętnie. No i tak się narazie skonczyła moja przygoda z motocyklami. Mowie narazie poniewaz caly czas mnie ciągnie do motorów. I pewnie jeszcze nie raz zasiąde na nim. Z tego nie można sie wyleczyć. Tymbardziej ze pół życia spedziłem na motorach juz od małego.

_________________
BMW E36 316i 1.9 Compact


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2007, 19:14 
Kuba- :padam: :padam: :padam: SZACUNEK :szok:

A ja mialam Enduro :P i sie sprzedal... Ale poluje na jakas swierzynke :cwaniak: Zobaczymy co wleci...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2007, 19:51 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
rorafalki napisał(a):
podczas przyspieszania przynosi wibracje (czuć jak tloki pracują na boki, kto jeździł ten wie)


o tym napisalem.ale to sie tyczy kazdego boksera BMW


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2007, 20:59 
Siemanko!

Ja Też nawinąłem troche kilometrów na 2 kółka, nawet wiecej niz na 4 ;)
zacząłem śmigać na motorynce jak miałem ok 8 lat, a ostatnio latałem GPZ-tą 600 i 2 lata temu zamieniłem ją za dopłatą na moje e32.. jak dobrze pojdzie to w tym roku kupie jakiegoś parcha z niemiec do polatania :) a jak nie to może za rok 900rr model `98 :]
takie małe plano-marzenie hehe po tylu latach w siodle Ciężko bez konkretnych 2 kółek...

A moje motorki możecie sobie zobaczyć na www.bikepics.com/members/wodzu
Oprócz nich przewinęły się jeszcze 2 romety i jawa ts350 na dobicie kilka lat temu :]
W tym momencie mamy w domu tylko tą MZtke mojego brata w stanie można powiedzieć kolekcjonerskim :) IŻ-a 49 po dziadku i mojego ogara 205 (ratbike :rotfl:) z silnikiem od tego czarnego kruka bikepics-ów - tutaj w akcji (jako "stunter" moj sąsiad :D )

Kubabmw - tylko pogratulować osiągnięć i.. pozazdrościć :) czasami mam rozkminy do czego bym doszedl gdybym zamiast motorynki dostał jakąś crossowke i miał dostęp do toru/klubu... ehh aż lezka sie w oku kręci ;) widocznie nie było mi dane zdobywać puchary, musiałem się zadowalać komplementami typu "wariat" albo "świr" i krzywym spojrzeniem niektórych sąsiadów :] ;) hehehehe


MadziaWU napisał(a):

A ja mialam Enduro :P


Zapomniałaś dodać >Simsona< enduro :) :D

Kornelio napisał(a):
Honda CBR 900 RR 2002



2002 to CBR 954RR jak już :] :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 września 2007, 06:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
Kornelio napisał(a):
rorafalki napisał(a):
podczas przyspieszania przynosi wibracje (czuć jak tloki pracują na boki, kto jeździł ten wie)


o tym napisalem.ale to sie tyczy kazdego boksera BMW


faktycznie, gapa nie zauważyła :zawstydzony:

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 września 2007, 10:38 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2410
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e39 530dAt
Kod silnika: M57
Ja z 15 lat temu latałem na Emzecie 150. Fajnie było.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 września 2007, 12:37 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk
wonz napisał(a):


Kubabmw - tylko pogratulować osiągnięć i.. pozazdrościć :) czasami mam rozkminy do czego bym doszedl gdybym zamiast motorynki dostał jakąś crossowke i miał dostęp do toru/klubu... ehh aż lezka sie w oku kręci ;) widocznie nie było mi dane zdobywać puchary, musiałem się zadowalać komplementami typu "wariat" albo "świr" i krzywym spojrzeniem niektórych sąsiadów :] ;) hehehehe


Dziekuje za gratulacje! Ja ci powiem ze za bardzo mnie to nie pociagało w tym wieku nawet chyba nie wiedzialem ze takie cos jest jak motocross poki nie zasmakowalem tego. Bo wiadomo w wieku 10 lat to sie latalo po podwórku za piłka a nie interesowalo motocyklami. Mnie w to wciągnał mój tata który tez kiedy jeżdził na motocrossie ale wiadomo jakie jeszcze wczesniej byly czasy a tak poświecil swoj czas na mnie.

_________________
BMW E36 316i 1.9 Compact


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 września 2007, 16:11 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1926
Lokalizacja: Częstochowa
Moje BMW: 530i
Kod silnika: M54B30
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=149340
Yamaha Virago 1000 -- klasyk... gmole, piórnik itp, ubrana kompletnie :) Elastyczność tego motorka jest rewelacyjna jak na choppera :)
Miałem jeszcze okazje jechać Virago 750 ale to już nie to samo... jeździłem też troszke Honda Shadow 650, komfort jazdy to po prostu BAJKA...

szkoda tylko że ani jeden nie był mój... :zdegustowany: ale spoko loko luz i spontan... zbieram kase na Virago :D chętni którzy chcą mi pomóc mogą wpłacić mi coś na konto :padam:

_________________
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=149340
Niebieski junkers w mpaku !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 września 2007, 20:53 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 253
Lokalizacja: Szczecin / Rewal
Kubabmw napisał(a):

Dziekuje za gratulacje! Ja ci powiem ze za bardzo mnie to nie pociagało w tym wieku nawet chyba nie wiedzialem ze takie cos jest jak motocross poki nie zasmakowalem tego. Bo wiadomo w wieku 10 lat to sie latalo po podwórku za piłka a nie interesowalo motocyklami. Mnie w to wciągnał mój tata który tez kiedy jeżdził na motocrossie ale wiadomo jakie jeszcze wczesniej byly czasy a tak poświecil swoj czas na mnie.


No ja akurat nigdy za piłką nie przepadałem ;) odkąd pamiętam to interesowałem sie tylko motocyklami i autami, jak tylko zacząłem w miare dosięgać do ziemi to dosiadłem motoryny :]

_________________
WU:*
Obrazek

Moja7--> http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=2104


Ostatnio edytowano 21 września 2007, 22:05 przez wonz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 września 2007, 23:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
jestem właścicielem MZ ETZ 250e z roku 1988 z przebiegiem 2164km, mam ją od nowości, właściwie przejeździła 1 sezon, a teraz brak czasu na jazdę

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 września 2007, 10:19 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1605
Lokalizacja: Siedlce
Moje BMW: E28 E24 E36 F07
Kod silnika: V8
kilka rometow, dwie jawki 50, yamaha jog, piaggio nrg, cz 175, a teraz kolega u mnie garazuje jakas stara fzr1000, czasem jak zapali to posmigam :]

_________________
V8


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 września 2007, 13:09 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
motorynka,rosyjski wynalazek o nazwie DELTA,simson enduro,NSR125,honda cb750,teraz rozgladam sie za kawasaki vulcan 750 albo gsx600f (jajko)
tak do polatania w weekendy przy pogodzie czysto rekreacyjnie

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 września 2007, 16:34 
ja tylko ogar, WSK 3-ka, GS500. kolega już bandita 600 zakupuje, więc będzie trzeba potestować! podobają mi się GSX-Ry, od modelu K3 w górę jeśli chodzi o plastiki, nakedy jak BMW R1100R czy Honda Hornet... i powoli coś myślę, czy nie trzeba jakieś moto sobie sprawić... jednak mój kolega ostatnio zaliczył 2 wypadek w ciągu 2-3 miesięcy... no to takie niemotywujące...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 października 2007, 00:38 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 694
Lokalizacja: Wrocław
Moje BMW: e36
Kod silnika: m52b20
hehe no to co ja mam powiedziec, nie mialem nigdy moto a chcialbym miec granatowego Suzuki Bandit 600N ;] takie moje marzenie ;p Moze kiedys bede mogl sie wypowiedziec w tym temacia jako uzytkownik...

_________________
Moje byłe qp
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=278860#278860
BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )
http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 października 2007, 21:42 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 529
Lokalizacja: zach-pom
Witam ! ja swoja przygode z motorkami zaczałem w wieku 13 lat .. zaczęło sie od motoroweru stella , potem skuterek tgb 303rs a nastepnie moje cudenko niestety tez 50 ale jako tako sie na nim smigało , mianowicie yamaha tzr -> http://www.bikepics.com/members/romann/ ... efault.asp
Niestety zmnieniła juz właściciela a w garazu pozostała tylko stara Stella z uszkodzonym silnikiem .. :)
Teraz bede polował na jakas ładna e46 a za jakies 2 lata planuje zakup r1 :hyhy:

_________________
Obrazek
Oto moja czarnulka , [you] zobacz i ocen mini sesja z glebÂą i 18' str.6
e46 320Ci
e30 kiler 3xx


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2009, 10:43 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1805
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: M3 e46
Kod silnika: S54
U mnie zaczęło się od Suzuki RMX 50 na którym uczyłem się jeździć mając chyba 15 lat. Jednak nie bardzo mnie ciągnęło na 2 koła więc jak się nauczyłem przyzwoicie jeździć, to nie bardzo jeździłem. Natomiast mojego brata jak najbardziej to kręciło więc później kupiliśmy KTMa 250 EXC w wersji six days. Dla mnie to potwór nad którym nie panuję. Oczywiście spokojnie to każdy tym pojedzie, ale nie jestem w stanie wykorzystać nawet części jego możliwości. Najbardziej mi się podobało jak jechaliśmy z bratem po lesie. On na RMXie a ja na KTMie. I nie mogłem się za nim utrzymać :rotfl:

Poza tym przejechałem się trochę ojca BMW R1150RS, którego ani on mi nie chcę dawać ani ja nie chcę nim jeździć, bo tak jak KTM'em jeżdżę w miarę sprawnie chociaż nie porównywalnie do jego możliwości, tak nad RS'em nie panuję nawet jadąc spokojnie. To motocykl kieruję mną a nie odwrotnie :zdegustowany:

Najwięcej jeździłem RMX'em, gdyż nienawidzę jeździć komunikacją miejską, a jak nie miałem prawka, a miałem 18 lat to mogłem jeździć 50tką. Chociaż jeżdżąc w listopadzie rozwaliłem sobie zatoki :(

Ja osobiście wolę 4 koła, więc i do jeżdżenia po lesie preferuje quada ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2009, 12:23 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 46
Posty: 114
Lokalizacja: BRZEG
Moje BMW: e46 Touring Automat
Kod silnika: M54B30
moja historia z jednośladami zaczęła się dosyć dawno, najpierw byłą motorynka, ogar, parę simsonów, później poważniejszy sprzęt jawa, następnie chluba poskich motocyklów JUNAK do dziś go mam i w końcu poważne motocykle:
YAMAHA FZR 600
Obrazek
a obecnie HONDA CBR 1000
Obrazek
pozdrawiam wszystkich użytkowników BEEM i motocyklów!

_________________
JEDYNA SŁUSZNA MARKA BMW

ZOBACZ MOJĄ BYŁĄ BUNIE

viewtopic.php?t=34950 i obecną viewtopic.php?f=6&t=117502


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL