BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 16:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Dodając opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.

Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca/warsztat, koniecznie podajcie w przejrzystej formie dane kontaktowe:
Nazwa firmy
Adres
Tel. kontaktowy
Strona internetowa
etc.

Wszystko w formie czytelnej i łatwej do odnalezienia dla innych użytkowników.


Dział podzielony jest na województwa w których umieszczamy posty z informacjami o warsztatach polecanych i niepolecanych

Tematy ogólne przeznaczone są na sprawy inne niż czysto serwisowe/obsługowe np.:
- autodetailing
- warsztaty blacharsko/lakiernicze
- przyciemnianie szyb
- usługi programowania/kodowania
- chiptuning/hamownie
- tuning i SWAPy
- renowacja felg
etc.


Przypominam iż tutaj - tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin
Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.


BMW Sport nie odpowiada za opinie użytkowników. Pamiętaj, zanim napiszesz opinię Ty odpowiadasz za nią!



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: >> woj. mazowieckie
PostNapisane: 17 lutego 2011, 20:08 
Offline
Forumowicz

Posty: 100
Moje BMW: 3
Kod silnika: 3
www.siedzenia-autofotele.pl
siedzeniaautofotele@republika.pl
NAPRAWA FOTELI SAMOCHODOWYCH
WARSZAWA ul.OSADA OJCÓW 14
tel.602 25 48 35 ; 22 610 76 32

odradzam tego pana
zostawiłęm u niego swoje vadery do regeneracji
i krótko mówiąc jestem b. rozczarowany
miało to trwać kilka dni a trwało dobre 3, 4 tygodnie
mial mi gościu zregenerować gąbki i jak to zobaczyłęm to sie przezegnałem
część gąbek wogóle była nie ruszona a facet w zaparte ze wszystko zrobil
a skroił mnie jak za nowe gąbki :szok:
ostatecznie zamowilem nowe w aso i wiecej tam nie pojade.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. mazowieckie
PostNapisane: 13 marca 2011, 18:41 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 142
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E46 318i/E46 318i
Kod silnika: M43B19/N42B20
Warszawa

Nie polecam!!

Auto-Gaz Andrzej Smogorzewski
Modlińska 227 a, Warszawa
Telefon : (22) 614 47 13

Człowie zajmuje się czymś o czym kompletnie nie ma pojęcia, Może i się nadaje do montażu instalacji LPG w Polonezach i Lanosach.
Po montażu w e46 nie potrafił wyregulować i odpowiednio ustawić wszystkich parametrów co skutkowało cągłe pojawianie się błędu 171, jedyne co potrafił zrobić to wymienić dysze na większe. żenada..

POLECAM!! Z czystym sumieniem, Kto tam trafi nie będzie zawiedziony
Nasielsk k.Warszawy
Toudi
Tel. 695-695-314


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. mazowieckie
PostNapisane: 8 kwietnia 2011, 08:14 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 46
Moje BMW: E46 318 2002r
Kod silnika: N42
Polecam warsztat Dobrucki jeśli chodzi o ustawienie geometrii kół to jest tam gość który ma pojęcie na temat tego co robi, a do tego jeszcze robi to bardzo czysto, aż miło było popatrzeć na takiego gościa przy pracy :) .

Adres:
Al. Prymasa Tysiąclecia 42
01-242 Warszawa

Telefon | Fax:
(22) 837 44 94 | (22) 631 77 44

Telefon komórkowy:
501 084 413

Email:
vwdobrucki@interia.pl

Godziny otwarcia:
pon-pt 700 - 1800 | sob 900 - 1400


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. mazowieckie
PostNapisane: 21 lipca 2011, 12:32 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 49
Posty: 23
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E-36
A jeżeli można polecę 2 zakłady, jeden to typowy zakład blacharsko-lakierniczy, a drugi zajmuje się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania. Obydwa warsztaty są praktycznie obok siebie. Opinia pozytywna
1/Zakład blacharsko lakierniczy dla BMW
ul.Liwska 2 03-391 Warszawa
tel. 501-419-476
http://www.naprawy-nadwozi.pl/profesjon ... adwozi-bmw - tu możesz sprawdzić efekty ich pracy i dowiedzieć się więcej na ich temat
Co do oceny ich pracy to miałem okazję osobiście to sprawdzić (zakład mi polecił znajomy, również właściciel BMW, który robił tam swoje auto). Co mogę napisać, szkody były niewielkie, ruszony lewy tył, ale na tyle lekko, że nawet lewa lampa nie była draśnięta, autko zrobione na medal-perfekcyjny dobór koloru, do niczego nie można się przyczepić, a jestem troszkę uczulony w tym zakresie. Zresztą przed odstawieniem tam auta, oglądałem bejcę znajomego i powiem otwarcie, że na wybór właśnie tego warsztaty miała wpływ jakość naprawy jaka wykonali na tamtym samochodzie-a było dosyć mocno pokiereszowane
2/Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
ul.Liwska 2 03-391 Warszawa
tel. (22) 675 11 08, (22) 77 33 884
mail: wgniecenia@puller.com.pl
W przypadku jeżeli ktoś z szanownych forumowiczów chce zobaczyć efekty to polecam stronkę http://www.puller.com.pl
Niestety, w krótkim okresie po naprawie tyłu jakiś geniusz na parkingu był łaskawy wskoczyć mi na maskę. "Wgniotek ładny duży i wyrazisty" Wojnę na parkingu zrobiłem nieziemską, bo oczywiście nikt nic nie widział, a ponadto chcieli mi wcisnąć, że takim autem podjechałem i chcę wyłudzić odszkodowanie z ich OC. Nie napiszę gdzie akurat miałem to ich OC. Osoby inteligentne się domyślą. Chodziło mi o sam fakt. Dobrze, że lakier w żadnym miejscu nie pękł, bo wiadomo jak wygląda sprawa naprawy maski. Samochód odstawiłem do pullera. Nie wiem jak oni to robią ale na masce nie ma śladu. Co do kosztów to uważam, że na to co i jak zrobili (jakość i perfekcja usługi) 400zł które zapłaciłem nie było wygórowaną kwotą


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. mazowieckie
PostNapisane: 26 sierpnia 2011, 11:50 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 191
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E34
Kod silnika: M50B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98826
Witam,
Polecam warsztat w Warszawie

Auto-Klinika
Ł. Brudziakowski
ul.Marymoncka 12
504194942

Właściciel - Łukasz. Super człowiek. Pomógł mi doradził, wstawiałem jak na razie sprzęgło wisko i wymieniałem sprężyny z przodu. Oraz siedzisko kierowcy. Mam w elektryce grzania itd (sam za to się nie brałem bo ani części ani pojęcia od czego zacząć). Zrobili bardzo dobrze, wszystko działa. Bardzo dobra cena, bardzo dobre części. Super podejście do klienta. Właściciel sam ma dwie bawarki: e34 i e32 AC Schnitzer. Zna się na rzeczy.

Możecie wspomnieć że jesteście z forum i z mojego polecenia:)

_________________
Obrazek
Jeśli mogę w czymś pomóc daj znać na pw.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. mazowieckie
PostNapisane: 6 października 2011, 14:42 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 116
Moje BMW: e36
Również gorąco polecam firmę Puller. Gość, który tam naprawia wgniecenia to magik. Koło czterech godzin zajęło mu usunięcie dwóch dużych wgniotek, a efekt jest taki że nie widać po nich nawet najmniejszego śladu.

:padam: :padam: :padam:

Warsztat Bródno/Targówek ulica Liwska 2.
tel. (22) 675 11 08


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. mazowieckie
PostNapisane: 10 grudnia 2011, 23:14 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6181
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
Siemano.

Mój dobry kumpel zajmuje się polerowaniem lakieru i jego konserwacją która polega na zabezpieczaniu lakieru powkłoką na bazie żywicy (Zirconite), oraz tzw. powłoką szklaną.
Zajmuje się również praniem tapicerki, oraz czyszczeniem i impregnacją skór.
Kumpel działa prywatnie ( Warszawa- Falenica), dzięki temu ma bardzo konkurencyjne ceny.
Na Zirconite skusiłem się sam- i napisze tylko tyle- REWELACJA :ok:

Naprawdę polecam.
Kontakt:
513-958-035

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. mazowieckie
PostNapisane: 31 maja 2012, 18:58 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 1397
Lokalizacja: Olesin/okolice Warszawy
Moje BMW: E46 330CI, F31 320d
Kod silnika: M54B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=83226
kkkkamil26 napisał(a):
Witam
Poszukuje w Wawie serwisu klimatyzacji, który porządnie mi odgrzybi klimatyzację.
Najlepiej środkiem TUNAP Contra Sept.
Próbowałem już wiele sposobów: ozonowanie, pianki, spraye. Pomagają na 3 dni.
Czy ktoś poleci zakład w Wawce, który stosuje środki Tunap?


Sam sobie odpowiem.
Może się komuś przyda.
W wawie są trzy niezależne punkty które stosują do dezynfekcji klimatyzacji środek TUNAP Contra Sept.
(takie info otrzymałem od dystrybutora)
Auto Pint ul. Młodnicka 39a
Wulkanizacja Norbert Wesołowski ul. Staszica 11
oraz Vixxen na ulicy Bekasów 66.
Ja byłem w Vixxen i zapłaciłem 80 zł za dezynfekcję.

Tunapem jeszcze czyszczą w Fusie na Ostrobramskiej ale cena pewnie dużo wyższa.

_________________
Obrazek
Zrób to sam: Pokaz diagnostyki INPA, Kodowanie NCS + NCSDummy, Aktualizacja sterownika WINKFP - MS41, MS42, MS43,
E60 E90 - Programowanie nowego czystego kluczyka do auta, E36 E38 E39 E46 - Dorobienie kluczyka "diament"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. mazowieckie
PostNapisane: 19 stycznia 2013, 17:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 13607
Lokalizacja: WWY
Moje BMW: E38
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 08&start=0
Ceny mają bardzo dobre, biorę od nich części już chyba z piąty rok, zanim jeszcze mieli serwis.
Za elementy zawieszenie Mayle HD płaciłem tyle co w zwykłych skepach za najtańszy zamiennik. Nie ma problemu też z dostaniem ori części które są dostępne tylko w ASO. ZA listwę zderzaka USA przednia, która na allegro jest za 120zł, Andrzej zaśpiewał 85zł o ile pamiętam ;)
Serwis też spoko, wymiana uszczelniaczy skrzyni 80zł (robocizna), gdzie jeden koleś z Wieliszewa krzyknął 200zł :zdziwko: odstawiłem samochód rano, odebrałem po pracy tego samego dnia.
Można się spokojnie dogadać, właściciel spoko, na pewno nie będzie próbował naciągać na jakieś dziwne rzeczy, uczciwie i rzetelnie :)

http://www.autoczesciwrobel.pl/

_________________
"Ja to chętnie napiłbym się kawy, ale wszyscy myślą, że ja tylko tą wódę, no i stawiają, a ja nie mam śmiałości, żeby im odmówić"-Jan Himilsbach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. mazowieckie
PostNapisane: 1 września 2013, 18:13 
Offline
Forumowicz

Posty: 104
Moje BMW: e36
Witam szanowne Grono.
Jestem szczęśliwym posiadaczem 19 letniego E36 Kompakt (znanego zapewne na łamach Tego forum)
Całkiem niedawno zostałem skierowany do warsztatu AutoWróbel celem przeglądu zużytych elementów oraz dokonania koniecznych wymian.
Wcześniej zrobiłem rekonesans i mniej więcej poznałem rynkowe ceny pasków, oleju, filtra oraz przedniego zawieszenia (bo niestety zostało zębem czasu po prostu zjedzone)
Po tym przydługim wstępie przechodzę do meritum
Auto wymagało dość sporych prac (właściwie w przednim zawieszeniu trzeba było wymienić wszystko)
Nie dość że Panowie uwinęli się w jedno popołudnie to jeszcze Pomogli mi przedostać się do i z pracy celem odebrania pojazdu.
Jeszce ze tego samego dnia miałem wątpliwości dotyczące Ich pracy więc zadzwoniłem licząc że po godzinach ktoś jeszcze odbierze telefon - Odebrał! i zaprosił celem weryfikacji moich pytań.
Przyjechałem - Wszystko jest w porządku - nie mam żadnych uwag
Gorąco polecam warsztat i sklep AutoWróbel - Ja tam na pewno będę wracał (19 letnie auto zobowiązuje)
Ceny części są naprawdę konkurencyjne a przynajmniej mam pewność że Chłopaki ogarniają auta BMW a nie dorabiają w garażu.
Pozdrawiam
Krzysiek
E36 Compact 1994 KABECIA


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. mazowieckie
PostNapisane: 3 września 2013, 13:45 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 995
Lokalizacja: Warszawa
Auto Wróbel ogarnie zwykłe rzeczy eksploatacyjne w starszych modelach.

Jeżeli chodzi o diagnozę jakiejkolwiek elektryki to nie mają o tym pojęcia. U mnie zdiagnozowali zupełnie co innego niż było naprawdę. Dobrze, że nie zdecydowałem się na naprawę bo wywaliłbym 1000 PLN w błoto.

Do napraw bardziej skomplikowanych takich jak wymiana rozrządu czy problemy z dwumasem w BMW e90 nie nadają się kompletnie - sporo reklamacji znajomych.
Ja nie mogłem się do nich dodzwonić przez cały dzień jak moje stare auto stało u nich, co doprowadziło mnie do poważnego stanu irytacji - telefon na zmianę był zajęty lub nie odbierali.

Części mają w normalnych cenach z ASO dołączając zamienniki.

Jak dla mnie to jest zwykły sklep z częściami z małym serwisikiem obok do zrobienia nieskomplikowanych napraw/wymian.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. mazowieckie
PostNapisane: 3 września 2013, 20:47 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 3254
Lokalizacja: ZIELONKA
Moje BMW: E92 M3
Kod silnika: S65
Garaż: e92 M3 DKG Schwarz 2 | BMW e36 318IS Alpinweiss | Porsche Macan S | Mini Countryman | Mazda MX-5 NB | Opel vivaro XD | Ford Connect XD
CoX napisał(a):
Auto Wróbel ogarnie zwykłe rzeczy eksploatacyjne w starszych modelach.

Jeżeli chodzi o diagnozę jakiejkolwiek elektryki to nie mają o tym pojęcia. U mnie zdiagnozowali zupełnie co innego niż było naprawdę. Dobrze, że nie zdecydowałem się na naprawę bo wywaliłbym 1000 PLN w błoto.

Do napraw bardziej skomplikowanych takich jak wymiana rozrządu czy problemy z dwumasem w BMW e90 nie nadają się kompletnie - sporo reklamacji znajomych.
Ja nie mogłem się do nich dodzwonić przez cały dzień jak moje stare auto stało u nich, co doprowadziło mnie do poważnego stanu irytacji - telefon na zmianę był zajęty lub nie odbierali.

Części mają w normalnych cenach z ASO dołączając zamienniki.

Jak dla mnie to jest zwykły sklep z częściami z małym serwisikiem obok do zrobienia nieskomplikowanych napraw/wymian.


Tu trzeba przyznać rację, ja również uważam, że do prostych napraw czysto mechanicznych są idealni, ceny za USŁUGI na prawdę przystępne, za części pewnie, że znajdzie taniej...no ale 10, czy 20zł w tą czy tamtą wg mnie szkoda nerwów paliwa na jeżdżenie i szukanie na siłę czegoś o przysłowiowego grosza taniej...
Wymieniali mi miskę olejową, wraz z uszczelką, zwrotnicę z tyłu a to wszystko wiadomo sporo rzeźby(może nie aż tyle co dwumasa, czy rozrząd..) jest jak na tak wydawałoby się proste naprawy i jestem zadowolony z wykonania jak i cen...No może minus u mnie za zbyt mocne, wręcz absurdalnie mocne dokręcenie śrub w kole...Ale sam Wróbel wszystkiego własnoręcznie tez nie robi, tylko ma młodych którzy mogą mieć jeden lepszy, drugi gorszy dzień, ja mam taką pracę, że mogę sobie 3x w ciągu wizyty podjechać i sprawdzić "jak im idzie" więc mam ich w razie czego na tzw "oku". Apropos elektryki w dieslach CR to mało znam osób, które są nieomylne w tej materii...Mało też słyszałem o kimś kto ogarnia temat i od ręki wskaże przyczynę...Głupio wyszło z kolegą, że aż 2 miechy czekał na auto..chyba nawet teraz kojarzę to auto z placu...granatowy touring?

_________________

E46 M3 Alpinweiss III viewtopic.php?f=89&t=171180
BYŁO:
E92 335i Schwarz 2 IC turboworks + Charge Pipe Turboworks
367KM/541NM http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=167595

e39 540iA SEDAN CANYONROT ->> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=147863

e36 318is Coupe HELLROT MOTORSPORT INTERNATIONAL LIMITED EDITION ->> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=145412

e36 328i Coupe ALPINWEISS III
->> http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141651[/color]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. mazowieckie
PostNapisane: 4 września 2013, 08:51 
Offline
Forumowicz

Posty: 104
Moje BMW: e36
Właśnie wracam od AutoWróbel - Mam znowu ABS - Czujnik wysiadł - zdiagnozowany, wymieniony. Wszystko w jednym porannym skoku przed pracą :)
A przy okazji i filierek do spryskiwacza - i wszystko stało się bardziej przejrzyste :)
Pozdrawiam
Polecam
Krzysiek
E36 Kabeta


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. mazowieckie
PostNapisane: 30 września 2013, 21:22 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 738
Lokalizacja: O-ka
Moje BMW: e60 LCI
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=112028
Southparketeer napisał(a):
cienki21 napisał(a):
Witam
Szukam warsztatu który zna się na przypadłościach BMW w okolicach Warszawy. Mianowicie borykam się z wibracją kierownicy (E60 LCI) w przedziale 100-140km/h, niestety w Oce oddawałem auto do Molski Motors (patronat BMW Rawski) padały diagnozy różnych przyczyn wymieniałem te części które wskazywali a dolegliwość nie ustąpiła (wydałem około 3000zł) i dalej mam problem. Potrzebuję warsztatu który będzie trafnie mógł zdiagnozować przyczynę, a nie wymieniać pół auta.
Pozdrawiam

tez kupe grosza wydalem żeby pozbyć się tej przypadłości. okazalo sie ze opony mam jajowate i bija mocno w gore.

U mnie tez była stawiana diagnoza oczywiście zakupiłem nowe opony, a bicie dalej jest, dodatkowo kupiłem nowe wahacze, prostowanie felg czyszczenie i sprawdzenie tarcz, niestety nic nie pomaga

_________________
Moja była e39 viewtopic.php?t=4023 strona 5
Obecna e60 viewtopic.php?f=6&t=112028


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. mazowieckie
PostNapisane: 6 października 2013, 23:05 
Offline
Forumowicz

Wiek: 41
Posty: 174
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 320D Touring 03'
cienki21 napisał(a):
Southparketeer napisał(a):
cienki21 napisał(a):
Witam
Szukam warsztatu który zna się na przypadłościach BMW w okolicach Warszawy. Mianowicie borykam się z wibracją kierownicy (E60 LCI) w przedziale 100-140km/h, niestety w Oce oddawałem auto do Molski Motors (patronat BMW Rawski) padały diagnozy różnych przyczyn wymieniałem te części które wskazywali a dolegliwość nie ustąpiła (wydałem około 3000zł) i dalej mam problem. Potrzebuję warsztatu który będzie trafnie mógł zdiagnozować przyczynę, a nie wymieniać pół auta.
Pozdrawiam

tez kupe grosza wydalem żeby pozbyć się tej przypadłości. okazalo sie ze opony mam jajowate i bija mocno w gore.

U mnie tez była stawiana diagnoza oczywiście zakupiłem nowe opony, a bicie dalej jest, dodatkowo kupiłem nowe wahacze, prostowanie felg czyszczenie i sprawdzenie tarcz, niestety nic nie pomaga


Taki efekt też występuje przy zużytych motylach wahaczy ale zakładam, że je też wymieniłeś.
Ja już dwukrotnie serwisowałem auto u AutoWróbel na łodygowej (koło pasowe, poduszki silnika, regeneracja turbo, płyny) i jestem bardzo zadowolony. Bardzo solidni panowie. Spróbuj, może trafią - od strony mechanicznej znają się na BMW bardzo dobrze. Oczywiście szukanie zawsze kosztuje i może zniechęcić do serwisów, marki, życia :) Życzę powodzenia.

_________________
moje BiEmdoubleU
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=85713


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. mazowieckie
PostNapisane: 7 kwietnia 2014, 19:30 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1099
Moje BMW: 335i
Garaż: ex: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 51&start=0
Witam, szukam warsztatu/serwisu w Warszawie który przeprowadziłby przegląd przed-zakupowy e90 w dieslu i zrobił to naprawdę sumiennie, pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. mazowieckie
PostNapisane: 9 kwietnia 2014, 12:13 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 1396
Lokalizacja: Rzeszów
Moje BMW: 535i/330xd
Kod silnika: M57
http://www.klinika-bmw.pl/kontakt/

Myślę Kuba, że warto podskoczyć tam. 330d?

_________________
535d
Obrazek

330xd
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. mazowieckie
PostNapisane: 28 maja 2014, 16:47 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 278
Lokalizacja: Biała Podlaska / Warszawa
Moje BMW: e38 740iL
Kod silnika: m62b44
Garaż: https://www.facebook.com/e38blackbandit
Krótkie info na temat 'warsztatu' Autodream w Józefowie:

NIE POLECAM nikomu tego bagna.

Np. Grabol (właściciel) w mojej e38 robił wycieki oleju z silnika. Do tematu podchodził 3 razy. Łącznie zostawiłem 5 tyś zł. Efekt finalny? Wycieki jak były tak są dalej.
Druga sprawa - przy robieniu wycieków Krzysztof miał zmienić mi również odmę. Kolejny efekt finalny? Kasa za 'nową' odmę i robotę zapłacona - odma nie zmieniona.

Dziękuję za uwagę.
Tak wygląda cała prawda o w/w człowieku i jego warsztacie.
Z jednej strony fajnie, że w końcu ktoś doszedł do tego jakim jest krętaczem - a z drugiej strony szkoda, że na moim przykładzie...

Jakby ktoś chciał szerszych informacji na temat tej historii to zapraszam na PW.

Także podsumowując: Jeśli cenicie sobie swój czas, nerwy i pieniądze to odpuśćcie sobie ten warsztat.

Pozdro


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. mazowieckie
PostNapisane: 15 czerwca 2014, 11:10 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Panowie dalej szukam kogoś kto ogarnie temat lewego powietrza w silniku N42 ( bo chyba to jest przyczyną że na wolnych lubi se zgasnąć) - e46 kompot 316ti. Pytałem już Andrzeja i jest od grubszych spraw ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL