BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 20:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 14 lipca 2014, 15:41 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 365
Lokalizacja: Świnoujście
Moje BMW: e36 323i/e39 523iA
Kod silnika: M52B25
Witam

Poszukuję jakiegoś dobrego gazownika z zachodniopomorskiego. Silnik niezbyt wymagający (4cyl. i francuz a nie BMW :wstyd: ) ale do samochodów mam pedantyczne podejście także musi śmigać idealnie.
Szperając trochę w internecie znalazłem dobre opinie o firmie NEPTUN AUTOGAZ z Koszalina. Miał ktoś styczność z tą firmą? Nie ukrywam że wolałbym bardziej z okolic Szczecina kogoś, bo do Koszalina trochę nie po drodze, ale w ostateczności i tam się pojedzie :)

EDIT:
w tej firmie z Koszalina zaproponowali mi:
-sterownik AEB stella polare,
-wtryski AEB i-plus,
-reduktor Alaska,
-wlew pod klapką
~2700zł

Warto się w to pchać?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 14 lipca 2014, 23:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1884
Moje BMW: E92 335i Msport
Kod silnika: N55
lukasz_ napisał(a):
NEPTUN AUTOGAZ z Koszalina

Widziałem jego montaże na lpg forum. Widać, że zna się na rzeczy. Kawałek dalej masz również Piotra_K z Bytowa.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 20 lipca 2014, 11:23 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 18
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E46 330Ci
Kod silnika: M54B30
Śmiało mogę polecić w woj. łódzkim warsztat przy ulicy Więckowskiego 89 w Łodzi(ostatnia brama po prawej stronie). Moje BMW to już 5 samochód gazowany u tych panów(wcześniej były gazowane Golf V, Kia Shuma, Opel Tigra, Citroen C2, więc duża gama), wszystkie bez najmniejszego problemu, dodatkowo panowie specjalizują się w naprawach BMW, więc znają się na rzeczy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 31 sierpnia 2014, 16:49 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 351
Lokalizacja: Lodz
Moje BMW: Alpina B10 V8
Kod silnika: M62B46
Jesli chodzi o montaż i rozwiązywanie problemów z instalacjami różnych firm (u mnie pomogli z PRINS'em) to polecam http://www.gomar-lpg.pl (Łask obok Łodzi)
Mają naprawdę duże doświadczenie jeśli chodzi o montaż gazu w BMW


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 18 listopada 2014, 14:37 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
W Elblągu jest Kirgas - bardzo porządny warsztat do zakładania, mają naprawdę dobrych fachowców.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 13 grudnia 2014, 01:07 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 8
Lokalizacja: Włodawa
Moje BMW: E46
Kod silnika: M52B22
Poszukuję dobrego gazownika w woj.lubelskim do sprawdzenia instalacji gazowej firmy Tartarini najlepiej z Lublina , odpada Zamel z Białej Podlaski ponieważ nie posiadają programu do tej marki gazu .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 14 grudnia 2014, 14:34 
Online
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Luknij na lpg-forum kti jest z Twoich okolic polecany i cieszy się dobrą opinią :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 14 grudnia 2014, 19:42 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Moje BMW: 320
Ja wiem, że w Miastku jest Jantar - dobry gazownik, Zenita u niego zakładałem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 21 grudnia 2014, 16:25 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 51
DC-AUTO
Warsztat Pana Pawła Piekuta.
Panowie może i mają wiedzę, ogólnie miło fajnie do póki jest gwarancja i potrzebują pieniędzy.
Po okresie gwarancyjnym przez tydzień próbowałem się dodzwonić na przegląd i jak się później okazało naprawę parownika. Raz odebrała łaskawie żona twierdząc że Paweł je obiad. Stawiam że dał jej telefon żeby sprawdzić kto i w jakiej sprawie dzwoni. Wystarczyło Pawełku odebrać i powiedzieć że po gwarancji nie zajmujesz sie swoimi instalacjami.
NIGDY WIĘCEJ NIE POLECĘ WARSZTATU A KAŻDEMU Z KIM ROZMAWIAŁEM NA TEMAT INSTALACJI ODRADZAM I PRZESTRZEGAM ŻEBY NIE PRZEJECHAŁ SIĘ TAK JAK JA.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 30 grudnia 2014, 15:49 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 2235
Lokalizacja: Nasielsk
Moje BMW: E39
Kod silnika: M52B28
tuptuś

Co ty człowieku bredzisz :zly:

Dziennie odbieram po 100 parę połączeń, z reguły śniadanie jem w porze obiadowej, więc jeżeli odebrała Żona to rzeczywiście byłem w domu i jadłem.
Cytuj:
Raz odebrała łaskawie żona twierdząc że Paweł je obiad. Stawiam że dał jej telefon żeby sprawdzić kto i w jakiej sprawie dzwoni

Ile byś nie postawił tyle byś PRZEGRAŁ.

Chyba żartujesz że za moja Żona odbiera telefony i podaje mi telefon tylko wtedy gdy dzwoni klient który chce umówić się na montaż.

Chętnie zamienię się z Tobą na zajęcia, będziesz jadł śniadanie około 14.00 odbierał telefon z częstotliwością raz na 10 min., nie będziesz wiedział co to dni wolne od pracy (ludzie dzwonią od 6.00 do 22.00 w niedziele iświąta, a są tacy co i przed północą mają coś do powiedzenia), dzieci widział jak rano się budzą i wieczorem kładą spać. Nie będziesz miał czasu aby poddać się operacji (mam problem z nerką) którą powinieneś zrobi 3 lata temu. Rano wstawał z krwotokiem z nosa (taki jestem wypoczęty).
Trzeba mieć trochę wyrozumienia dla innych, nie wszyscy mają pracę biurową i określone godziny pracy, a po nich mówiąc brzydko wyj...bane na wszystko i wszystkich.

Nie umówiłeś się jak człowiek, a potem piszesz takie bzdury, żenada :wstyd:

Cytuj:
Po okresie gwarancyjnym przez tydzień próbowałem się dodzwonić na przegląd

Nie odbierałem telefonu przez tydzień?? Chyba żartujesz?????!!
W to to chyba nikt na tym forum nie uwierzy.

Jak sam napisałeś prze 2 lata z instalacją nic się nie działo (na tyle jest gwarancja), a po gwarancji padł Ci reduktor, który napewno był zapchany syfem (to nie moja wina tylko gazu jaki zatankowałeś). Żaden bród nie podlega gwarancji więc naprawa i tak byłaby płatna, więc gdybym myślał twoimi kategoriami to umyślnie rezygnowałbym z (jak to napisałeś z jedynej rzeczy na której mi zależy) pieniędzy.
Cytuj:
ogólnie miło fajnie do póki jest gwarancja i potrzebują pieniędzy.


Ja tak nie działam. Zawsze dążę do rozwiązania problemy. Najważniejszy jest zadowolony klient. Tyle że nie najlepiej pisać bzdury na forum.
Tego że po zapchanym reduktorem wszystko było zrobione jak potrzeba to już nie widzisz :(

Faktycznie czasami jest ciężko się do mnie dodzwonić, bo przeważnie jest zajęte. Jak nie mogę odebrać to zwykle oddzwaniam.

Jak ktoś chce rozwiązać problem to potrafi się skomunikować, ale gdy się ma problemy emocjonalne to najlepiej oczerniać bezpodstawnie jakimiś CHORYMI wywodami.

_________________
Diagnostyka Komputerowa/Autoalarmy/CB/LPG



Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 30 grudnia 2014, 22:17 
Toudi, na co Ci to wszystko....? :niepewny:

SYN: Tato, mogę Cię o coś zapytać?
TATA: No jasne, o co chodzi?
SYN: Tato, ile zarabiasz na godzinę?
TATA: To nie twoje sprawa. Dlaczego zadajesz mi takie pytanie?
SYN: Ciekawy byłem. Powiedz mi proszę ile zarabiasz na godzinę.
TATA: No,jak tak bardzo chcesz wiedzieć zarabiam 100 $ na godzinę.
SYN: Oj! (z opuszczoną głową), tato, pożyczyłbyś mi 50 $?
Tata się wkurza.
TATA: Jedyny motyw dlaczego mnie o to zapytałeś, bo chciałeś żebym pożyczył ci pieniędzy na zakup jakieś głupiej zabawki, albo innej bezsensownej rzeczy do swojego pokoju i do łóżka.
Zastanów się nad tym dlaczego jesteś takim egoistą. Ja pracuję ciężko cały dzień a ty zachowujesz się tak niedojrzale.
Mały chłopczyk poszedł w ciszy do swojego pokoju i zamknął drzwi.
Mężczyzna usiadł i myśląc o pytaniu chłopca i jeszcze bardziej się zdenerwował. Jak on mógł zadać mi takie pytanie. Zaczął rozmyślać.
Może miał potrzebę kupić coś niezbędnego za te 50 $, nie pyta często o pieniądze.
Mężczyzna poszedł do pokoju chłopca i otworzył drzwi.
TATA: Śpisz synku?
SYN: Nie tato, nie śpię
TATA: Tak sobie pomyślałem, że może byłem zbyt surowy dla ciebie. To był naprawdę ciężki dzień dla mnie i wyładowałem się na tobie. Oto 50 $ o które mnie poprosiłeś.
Mały chłopiec usiadł na łóżko i uśmiechnął się.
SYN: Ach, dziękuję tato.
Po czym spod poduszki wyciągnął pomarszczone banknoty. Mężczyzna zobaczywszy, że chłopiec miał pieniądze zaczyna się denerwować.
TATA: Dlaczego chcesz pieniądze skoro je masz?
SYN: Ponieważ nie miałem wystarczająco, ale teraz już mam.
Tato, mam 100 $ teraz. Mogę kupić jedną godzinę z twojego czasu. Proszę przyjdź wcześniej jutro z pracy. Chciałbym zjeść z tobą kolację.
Tata oniemiał. Objął synka i błagał o przebaczenie.
To jest tylko historyjka, która ma przypomnieć wam wszystkim, że nie jest tylko ważne aby pracować ciężko całe życie. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że czas ucieka nam między palcami, a my nie spędzamy go z osobami bliskimi, ważnymi, tymi które kochamy. Jeżeli umarlibyśmy jutro, firma dla której pracujemy łatwo nas zastąpi w kilka dni, ale rodzina i przyjaciele będą nas opłakiwać przez resztę ich życia. Pomyślmy więc dlaczego tak bardzo jesteśmy pochłonięci pracą. Istnieją ważniejsze rzeczy.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 30 grudnia 2014, 23:51 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 1251
Lokalizacja: Lubsko
Moje BMW: E39 520i
Kod silnika: M52B20
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=54536
rybik napisał(a):
Toudi, na co Ci to wszystko....? :niepewny:

SYN: Tato, mogę Cię o coś zapytać?
TATA: No jasne, o co chodzi?
SYN: Tato, ile zarabiasz na godzinę?
TATA: To nie twoje sprawa. Dlaczego zadajesz mi takie pytanie?
SYN: Ciekawy byłem. Powiedz mi proszę ile zarabiasz na godzinę.
TATA: No,jak tak bardzo chcesz wiedzieć zarabiam 100 $ na godzinę.
SYN: Oj! (z opuszczoną głową), tato, pożyczyłbyś mi 50 $?
Tata się wkurza.
TATA: Jedyny motyw dlaczego mnie o to zapytałeś, bo chciałeś żebym pożyczył ci pieniędzy na zakup jakieś głupiej zabawki, albo innej bezsensownej rzeczy do swojego pokoju i do łóżka.
Zastanów się nad tym dlaczego jesteś takim egoistą. Ja pracuję ciężko cały dzień a ty zachowujesz się tak niedojrzale.
Mały chłopczyk poszedł w ciszy do swojego pokoju i zamknął drzwi.
Mężczyzna usiadł i myśląc o pytaniu chłopca i jeszcze bardziej się zdenerwował. Jak on mógł zadać mi takie pytanie. Zaczął rozmyślać.
Może miał potrzebę kupić coś niezbędnego za te 50 $, nie pyta często o pieniądze.
Mężczyzna poszedł do pokoju chłopca i otworzył drzwi.
TATA: Śpisz synku?
SYN: Nie tato, nie śpię
TATA: Tak sobie pomyślałem, że może byłem zbyt surowy dla ciebie. To był naprawdę ciężki dzień dla mnie i wyładowałem się na tobie. Oto 50 $ o które mnie poprosiłeś.
Mały chłopiec usiadł na łóżko i uśmiechnął się.
SYN: Ach, dziękuję tato.
Po czym spod poduszki wyciągnął pomarszczone banknoty. Mężczyzna zobaczywszy, że chłopiec miał pieniądze zaczyna się denerwować.
TATA: Dlaczego chcesz pieniądze skoro je masz?
SYN: Ponieważ nie miałem wystarczająco, ale teraz już mam.
Tato, mam 100 $ teraz. Mogę kupić jedną godzinę z twojego czasu. Proszę przyjdź wcześniej jutro z pracy. Chciałbym zjeść z tobą kolację.
Tata oniemiał. Objął synka i błagał o przebaczenie.
To jest tylko historyjka, która ma przypomnieć wam wszystkim, że nie jest tylko ważne aby pracować ciężko całe życie. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że czas ucieka nam między palcami, a my nie spędzamy go z osobami bliskimi, ważnymi, tymi które kochamy. Jeżeli umarlibyśmy jutro, firma dla której pracujemy łatwo nas zastąpi w kilka dni, ale rodzina i przyjaciele będą nas opłakiwać przez resztę ich życia. Pomyślmy więc dlaczego tak bardzo jesteśmy pochłonięci pracą. Istnieją ważniejsze rzeczy.



Rybik ma rację !! NAJWAŻNIEJSZA JEST RODZINA !!! Nie nadrobisz straconych lat, dorastania dzieci itd. Ech...nie warto. Pieniądze to nie wszystko.

_________________
BMW - RADOŚĆ Z JAZDY !!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 31 grudnia 2014, 13:57 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 2235
Lokalizacja: Nasielsk
Moje BMW: E39
Kod silnika: M52B28
Ci którzy mają normalne podejście do życia są w stanie mnie zrozumieć i to że kiedy mogą odpuszczam prace poświęcając cały wolny czas rodzinie. Tym też dziękuje za wyrozumiałość. :P
Natomiast jest gro takich których to nie obchodzi :(

"Prowadzisz usługi co mnie obchodzą Twoje problemy, Mi zepsuł się jakiś bzdet w samochodzie, co prawda auto da się eksploatować ale ja mam czas tylko 24.12.XXXX wiec panie mechanik bierz du...pę w troki i napraw, żaden odległy termin mnie nie interesuje.
Płacę i żądam."

Tyle że czasami żadne pieniądze nie pokryją straconego czasu w krótkim życiu :(

_________________
Diagnostyka Komputerowa/Autoalarmy/CB/LPG



Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 31 grudnia 2014, 22:09 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1329
Lokalizacja: Bytom
Naucz się asertywności w podejściu do zbalansowania życia zawodowo-rodzinnego i nie obwiniaj innych (klientów) o swoje problemy. Prosta zasada: "jak se pościelisz, tak się wyśpisz".
Najlepszego w Nowym Roku!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 9 stycznia 2015, 10:44 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 51
Paweł próbowałem skontaktować się przez blisko tydzień w różnych godzinach żeby umówić się na termin a nie na już.
Pisałem @ i PW więc nie pisz jaki to jesteś kontaktowy.
Nie liczę na gwarancje tylko na sprawne auto więc jeśli trzeba to sie płaci i naprawia. Nie licytuj się kto ciężej pracuje bo nie wiesz jaka mam prace a na pewno nie siedzę za biurkiem.
Dlatego Pawełku wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

PS
Reduktor padł nie od brudu tylko skończyła się cewka więc nie osądzaj zbyt pochopnie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 10 stycznia 2015, 20:21 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 2235
Lokalizacja: Nasielsk
Moje BMW: E39
Kod silnika: M52B28
Cytuj:
Paweł próbowałem skontaktować się przez blisko tydzień w różnych godzinach żeby umówić się na termin a nie na już.

Chyba żartujesz??? Jak odebrała żona to napewno określiła w jakim czasie będę w stanie porozmawiać, ale to już tak podniosło Ci ciśnienie że nie zadzwoniłeś powtórnie.
Nie będę komentował ;)

Tego że próbowałeś mnie oszukać też.

Na jaki przegląd chciałeś się umówić, skoro przy uszkodzonej cewce instalacja nie przełączy się do trybu LPG ????

Powinieneś umówić się na naprawę, anie na przegląd. To po pierwsze.

Natomiast po drugie.
Oskarżasz mnie o to że po gwarancji nie przyjmuje samochodów bo zależy mi tylko na kasie.
Cytuj:
Panowie może i mają wiedzę, ogólnie miło fajnie do póki jest gwarancja i potrzebują pieniędzy.

WSZYSTKIE regulacje i naprawy podlegające gwarancji wykonuje bezpłatnie (przez okrągłe 24 miesiące, a nawet dłużej), więc idąc Twoim tokiem myślenia to właśnie na gwarancji nie powinno mi zależeć na wizytach klientów, bo nie ma z tego kasy. Po gwarancji powinienem zapraszać z otwartymi "ramionami"/drzwiami warsztatu, bo wtedy zarobię kasę :zly: .

Gdybyś chciał naprawić auto to napewno umówiłbym się z Tobą, natomiast chcąc narzucić mi jakieś swoje wytyczne co do terminu naprawy czy wizyty wolałeś "walnoć focha" i napisać piękny komentarz.

P.S Takie objawy jak "walnięta cewka" na reduktorze diagnozuje przez telefon, podpowiadam co zrobić, aby auto zaczęło jeździć na gazie. Uszkodzona cewka powinna powodować palenie bezpiecznika LPG, lub przy pełnym zbiorniku brak możliwości przełączania na gaz.
Radzę wtedy aby wyjąć czpień z zaworu gazu przy reduktorze, bądź wielozaworze na zbiorniku (moje wskazówki są na tyle dokładne że dziecko dałoby radę).

Szkoda gadać, najlepiej oskarżać snując niedorzeczne wywody.
Zawsze staram się pomóc choćby przez telefon, lub pokierowć gdzieś do warsztatu gdzie pomogą. Jest wiele takich osób na forum które mogą to potwierdzić.

Nie lubię (raczej nikt nie lubi) gdy ktoś stara mi się narzucić swój termin/sposób rozwiązania problemu, nie zważając moje obowiązki i życie prywatne (najlepiej naprawy dokonać po 20.00 lub w niedzielę, a w przypadkach gdy problem nie jest oczywisty, naprawić "od ręki, bo bez samochodu klient nie jest w stanie funkcjonować", o zostawieniu na warsztacie na jeden dzień nie ma mowy).

Nie żywię do Ciebie żadnej urazy, ale boli mnie to że oskarżasz mnie o coś czego sam nie chciałbym doświadczyć i czego nigdy nie robię, czyli "olewanie klienta". Gdybyś lepiej mnie znał to wiedziałbyś że jest to dla mnie jak policzekw średniowieczu :(

_________________
Diagnostyka Komputerowa/Autoalarmy/CB/LPG



Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 11 stycznia 2015, 13:00 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2703
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: Subaru Outback
Kod silnika: EJ253
jakieś bzdurne są te wywody... widać wszędzie się musi trafić ktoś niezadowolony.

Toudiego, znam już kilka lat, kilka aut czy znajomych czy ostatnio swoje robiłem. Probolem dodzwonić się? No kurde zdarza się że zajęte albo nie odbiera ale nigdy nie było tak żebym się nie dodzwonił tego samego dnia. Olewanie ludzi? Wiele razy czy to osobiście czy przez tel dostałem poradę czy pomoc i to dalej posuniętą czy prosta rada - tłumaczył jak coś ustawić w programie, jakie części kupić i jak wszystko zrobić żeby grało. Do tego jakość usług tych normalnych czy nawet ceny więcej niż zadowalające.

Dzwonią do Ciebie Toudi ludzie w niedziele albo ok 20? Masakra... rozważ poważnie kupno drugiego prywatnego numeru a ten który wszyscy znamy wyłączaj o 18:00 i na niedziele. I nie daj się zajechać ani ludziom ani samemu sobie bo ktoś te fury nam musi robić :)

_________________
Jeśli 4 to B. Jeśli 6 to R. Jeśli 8 to V


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 13 stycznia 2015, 20:31 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Czy ktoś z Was Panowie jest w stanie polecić jakąś firmę na śląsku okolice Rybnika, Gliwic. Chodzi mi o opinie osób które tam instalowały gaz i już jakiś czas śmigają na tej instalacji?

_________________
Dla pasjonatów świata finansów i nie tylko - http://www.strategie-monetarne.strefa.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 13 stycznia 2015, 21:06 
Online
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
zorro79 napisał(a):
Czy ktoś z Was Panowie jest w stanie polecić jakąś firmę na śląsku okolice Rybnika, Gliwic. Chodzi mi o opinie osób które tam instalowały gaz i już jakiś czas śmigają na tej instalacji?



Od tego typu pytań to inny temat :]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 16 stycznia 2015, 21:06 
Offline
Forumowicz

Posty: 287
Moje BMW: 330Ci
Kod silnika: M54B30
Szczurek1986 napisał(a):
zorro79 napisał(a):
Czy ktoś z Was Panowie jest w stanie polecić jakąś firmę na śląsku okolice Rybnika, Gliwic. Chodzi mi o opinie osób które tam instalowały gaz i już jakiś czas śmigają na tej instalacji?



Od tego typu pytań to inny temat :]


temat:
"Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe" - to w/g mnie idealne miejsce na takie pytania :luka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL