BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 12:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Dodając opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.

Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca/warsztat, koniecznie podajcie w przejrzystej formie dane kontaktowe:
Nazwa firmy
Adres
Tel. kontaktowy
Strona internetowa
etc.

Wszystko w formie czytelnej i łatwej do odnalezienia dla innych użytkowników.


Dział podzielony jest na województwa w których umieszczamy posty z informacjami o warsztatach polecanych i niepolecanych

Tematy ogólne przeznaczone są na sprawy inne niż czysto serwisowe/obsługowe np.:
- autodetailing
- warsztaty blacharsko/lakiernicze
- przyciemnianie szyb
- usługi programowania/kodowania
- chiptuning/hamownie
- tuning i SWAPy
- renowacja felg
etc.


Przypominam iż tutaj - tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin
Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.


BMW Sport nie odpowiada za opinie użytkowników. Pamiętaj, zanim napiszesz opinię Ty odpowiadasz za nią!



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: >> woj. wielkopolskie
PostNapisane: 27 lutego 2006, 11:32 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2823
Lokalizacja: MaÂłopolska
Moje BMW: E84
Garaż: Było E36,E39,E60
Witam.

Wszelkie uwagi i opinie dotyczące warsztatów w województwie którego dotyczy temat tego wątku, zamieszczamy właśnie tutaj.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. wielkopolskie
PostNapisane: 9 października 2011, 19:49 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Polecam serwis BMW Wojciechowski w Zbiersku. Jest to miejscowość w połowie drogi między Kaliszem i Koninem. Gość zna się na tym co robi jak się wjedzie na plac to praktycznie same BMW i najczęściej jakieś nowe modele. Jak byłem niedawno to miał akurat w kolejce dwie M-ki. Czasem niestety ciężko się do niego dodzwonić bo często jeździ do Niemiec i nie odbiera wtedy telefonu. Jeszcze bardzo ważna dla mnie rzecz, mianowicie jak jadę do niego to nie czuję się jak persona non grata, zawsze wysłucha, pogada, jeżeli coś można zrobić od razu to zrobi a nie każe zostawić auto i przyjechać za dwa dni. Jeżeli ktoś może przejechać te parę km to naprawdę polecam bo warto.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. wielkopolskie
PostNapisane: 20 listopada 2011, 22:25 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
jawa85, chcę się upewnić - to ten? http://www.autowojciechowski.pl/

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. wielkopolskie
PostNapisane: 21 listopada 2011, 23:01 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Tak, tylko weź nawigację albo się pytaj okolicznych mieszkańców bo na pierwszy raz to możesz mieć problem z trafieniem :) Dzwoń do Roberta bo to on głównie się tym zajmuje (albo do biura).


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. wielkopolskie
PostNapisane: 10 lipca 2012, 11:35 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 49
Posty: 401
Lokalizacja: POZNAŃ
Moje BMW: e39 525 ,e38 728
Kod silnika: m52b25,b28
widze ze kolega kurus napomknał temat warsztatu lakierniczego....moge szczerze polecic dobry warsztat w okolicach poznania.....malowałem ostatnio kilka elementów i jestem mega zadowolony....chłopaki podchodzą rzeczowo do sprawy nie sciemniaja i maja przedewszystkim checi do pracy.....a nie jak to w wiekszosci bywa przypadkow ...stwarzanie dziwnych problemow i szukanie dziury w całym....pozatym robia na produktach R-M co daje gwarancje jakosci....ceny tez sa przystępne idzie sie naprawde dogadac i terminy....nie czeka sie po postawieniu auta tygodniami jak to czesto bywa....robia takze kosmetyke auta-zrobili mi polerke całego auta i naprawde czas dla mojego e32 troszke sie cofnał..... :ok: jak ktos jest zainteresoany to moge podac numer do goscia:Dawid:607-870-440


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. wielkopolskie
PostNapisane: 7 sierpnia 2012, 16:03 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
jawa85 napisał(a):
Polecam serwis BMW Wojciechowski w Zbiersku. Jest to miejscowość w połowie drogi między Kaliszem i Koninem. Gość zna się na tym co robi jak się wjedzie na plac to praktycznie same BMW i najczęściej jakieś nowe modele. Jak byłem niedawno to miał akurat w kolejce dwie M-ki. Czasem niestety ciężko się do niego dodzwonić bo często jeździ do Niemiec i nie odbiera wtedy telefonu. Jeszcze bardzo ważna dla mnie rzecz, mianowicie jak jadę do niego to nie czuję się jak persona non grata, zawsze wysłucha, pogada, jeżeli coś można zrobić od razu to zrobi a nie każe zostawić auto i przyjechać za dwa dni. Jeżeli ktoś może przejechać te parę km to naprawdę polecam bo warto.

Właśnie wróciłem z tego serwisu i również mogę polecić. Co prawda nie robiłem tam żadnych napraw, a tylko diagnostykę silnika - szybko, sprawnie i przyjemnie, można sobie z panem pogadać o BMW. Widać, że właściciel serwisu ogarnia te auta no i je lubi, o czym świadczy plac zastawiony głównie Beemkami :D W tym wyścigowe M3 e46, 1250 kg, 328 KM. Na kołach, jakby ktoś nosem kręcił, że serii nie trzyma :P . I to przed wrzuceniem airboxa z włókna węglowego i strojeniem. Nie wiem, ile średnicy miał wlot powietrza do airboxa, ale chyba spokojnie włożyłbym tam głowę :D

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. wielkopolskie
PostNapisane: 1 sierpnia 2014, 08:23 
poszukuję warsztatu na sprawdzenie samochodu przed zakupem w Poznaniu, najlepiejzajmującego się głównie BMW


Góra
  
 
 Tytuł: Re: >> woj. wielkopolskie
PostNapisane: 1 sierpnia 2014, 10:05 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 45
Posty: 463
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e46 330ci
Kod silnika: M54B30
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=158221
Cześć,

Możesz skontaktować się z Klepakiem: http://www.mechanikabmw.pl/kontakt/ . Wiele osób go poleca.

Pozdro

_________________
Obrazek
Było: '88 E34 530i
Było: '95 E34 525i
Było: '91 E34 535i
Jest: '01 E46 330ci TITANSILBER METALLIC (354) http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=158221


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. wielkopolskie
PostNapisane: 5 grudnia 2015, 19:53 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 146
Lokalizacja: Podlasie
Moje BMW: e46
Kod silnika: m54b30
Garaż: było E46 330Ci http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=137731
Jest E46 330CD
unikajcie gościa który na FB ma taką nazwę profilu " APB czesci BMW Auto Parts BMW " Tak też chyba nazywa się jego firma . Nazwa na allegro " michalfrac11 " pewnie jedna z wielu. Ciekawe jest to że wystawiłem negatywa który po max tygodniu znikł z jego listy komentarzy .

A a tak wygląda jego wizytówka :
Obrazek


Gość sprzedaje silniki po remoncie . Wciska kit o niskim przebiegu . Szlifuje numery i nabija nowe.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. wielkopolskie
PostNapisane: 26 kwietnia 2016, 20:29 
Offline
Forumowicz

Wiek: 37
Posty: 151
Moje BMW: E36 compact
Kod silnika: m41b18
Witam. Mogę Wam szczerze polecić mechanika z Kol. Kamień. Nazywa się Bawaria Performance. Trasa Kalisz-Turek jakieś 15km od Kalisza, jadąc od Kalisza w Kamieniu trzeba skręcić w lewo na pierwszym skrzyżowaniu i jakiś kilometr prosto. Wymieniali mi wszystkie tuleje w tylnym zawieszeniu, amory, springi, hamulce, uszczelniali silnik a przy okazji wyszło jeszcze kilka kwiatków które zrobili "od siebie" co mnie bardzo ucieszyło :) Widać, że podchodzą z dbałością o każdy szczegół nawet w starszym samochodzie chociaż widziałem tam raczej nowsze bmw które robili. Polecam z czystym sumieniem:) Pozdro

_________________
Kiedyś...:
E34 525iA m50b25v
E36 320i m50b20nv


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. wielkopolskie
PostNapisane: 24 lutego 2021, 20:20 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 30
Posty: 145
Moje BMW: E90 LCI
Kod silnika: N47D20C
Garaż: E90 LCI
Cześć,

Szukam dobrego i polecanego warsztatu w Poznaniu i najbliższej okolicy w którym mógłbym zlecić wymianę kompletnego rozrządu w E90 316D z silnikiem N47D20C. Generalnie jeszcze nic mi nie tarabani, chcę to zrobić profilaktycznie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL