BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 14:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sony Play Station 4
PostNapisane: 29 grudnia 2015, 21:15 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 909
Lokalizacja: Tczew
PSN działa rewelacyjnie, pomijając jakieś tam drobne, sporadyczne błędy związane z przeciążeniem serwerów (święta, premiera nowego tytułu, itp.) W FIFkę grasz bez najmniejszych lagów - oczywiście jakość łącza internetowego po Twojej stronie musi być odpowiednia.

_________________
320d Touring - 227 KM i 545 Nm


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sony Play Station 4
PostNapisane: 29 grudnia 2015, 22:13 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Knuckleomon napisał(a):
Zdaje się, że przed świętami w Media Markt była do kupienia za 1300zł i na 50% rat 0%. Kusi mnie żeby kupić, bo oferta chyba wciąż aktualna. 2k za konsolę bym nie dał, bo już wolałbym sobie kupić komputer, bezprzewodowego pada i podłączyć do telewizora, który mam w pokoju, ale 1300zł brzmi całkiem sensownie. Martwi mnie tylko, że tak w zasadzie to nie przepadam za grami komputerowymi, więc konsolę kupiłbym prawdopodobnie dla 2-3 tytułów - FIFA, Soul Calibur. Nie wiem czy w takiej sytuacji nie lepiej zostać jednak przy kompie. Miałem już Playstation 2 i skończyło się na tym, że pograłem trochę w Tekkena i szybko mi się znudziło. No ale teraz jest to całe Playstation Network, więc przypuszczam, że zawsze można pograć z kimś online. Jak to działa w praktyce - czy rzeczywiście można zagrać partyjkę w FIFĘ bez lagów?

grzeszak napisał(a):
PSN działa rewelacyjnie, pomijając jakieś tam drobne, sporadyczne błędy związane z przeciążeniem serwerów (święta, premiera nowego tytułu, itp.) W FIFkę grasz bez najmniejszych lagów - oczywiście jakość łącza internetowego po Twojej stronie musi być odpowiednia.

Jasne grzeszak ma rację, jak gram w UT albo Sezony pzez neta to na 10-15 meczy zdarzy się 1 w którym pojawiają się przycięcia, łacze mam 10megabitów kablowe.
Tylko trzeba pamiętać o jednej zasadniczej sprawie żeby pograć online na PS4 trzeba wykupić sobie abonament. To jak na razie zniechęca mnie do przesiadki na PS4. :zdegustowany:

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sony Play Station 4
PostNapisane: 30 grudnia 2015, 09:11 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 909
Lokalizacja: Tczew
Pawel! napisał(a):
Tylko trzeba pamiętać o jednej zasadniczej sprawie żeby pograć online na PS4 trzeba wykupić sobie abonament. To jak na razie zniechęca mnie do przesiadki na PS4. :zdegustowany:


Ten abonament nie jest taki straszny, niecałe 190 zeta na rok. Należy pamiętać, że w ramach tej kwoty co miesiąc otrzymujemy za darmo 2 - 3 gry, w większości niszowe tytuły. Osobiście w ciągu roku do gustu przypadną mi 3, może 4 produkcje, reszta to nie mój klimat.

_________________
320d Touring - 227 KM i 545 Nm


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sony Play Station 4
PostNapisane: 30 grudnia 2015, 11:50 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 350
Moje BMW: G20
Kod silnika: B48
Abonenci PSplus mają również dostęp do świeżych tytułów z większymi zniżkami niż przy normalnych zakupach cyfrowych.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sony Play Station 4
PostNapisane: 30 grudnia 2015, 15:13 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Mnie na ps4 jeśli chodzi o wyścigi bardzo podszedł Drive Clube :ok: :ok: :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sony Play Station 4
PostNapisane: 17 lutego 2016, 20:53 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Czy jest juz wreszczie jakaś gra dotycząca boksu na PS4 ? Fight NIght Champion na PS3 z 2011 roku zdążył się juz troche przejeść :kwasny:

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sony Play Station 4
PostNapisane: 17 lutego 2016, 22:01 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznan
Moje BMW: C400 4matic
Frank, W EA Sports UFC 2 dodadza Mike Tysona.Boks niestety zostal wyparty w grach na rzecz MMA.

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=91120 ocen moja Becie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sony Play Station 4
PostNapisane: 7 marca 2016, 09:18 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 254
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: Brak
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=146096
Ten drift w DC dziwny przyznam
ale da się ogarnąć po paru próbach :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sony Play Station 4
PostNapisane: 7 czerwca 2016, 19:11 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 10
Moje BMW: Jeszcze nie mam
Już za kilka dni dowiemy się, czy Sony zapoczątkuje największą zmianę na rynku konsol od 20 lat. Jeśli wydane zostanie PlayStation "4,5" zaledwie 3 lata po premierze PS4 to idea konsol, czyli "kupuję i mam spokój na 6-7 lat" legnie w gruzach. Mam nadzieję, że tak się nie stanie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sony Play Station 4
PostNapisane: 7 czerwca 2016, 19:31 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Microsoft przeciez tez chce wypuscic nowego xbone. Nowe PSX to i tak nie bedzie nowa platforma bo wszystkie gry beda musialy wychodzic na 4 i 4.5 a jak ktos nie ma TV 4k to co za roznica ;)

Dla mnie wiekszym newsem jest premiera Horizon w lutym 2017 :D
http://blog.us.playstation.com/2016/06/ ... ease-date/

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sony Play Station 4
PostNapisane: 7 czerwca 2016, 20:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Wahacz napisał(a):
Już za kilka dni dowiemy się, czy Sony zapoczątkuje największą zmianę na rynku konsol od 20 lat. Jeśli wydane zostanie PlayStation "4,5" zaledwie 3 lata po premierze PS4 to idea konsol, czyli "kupuję i mam spokój na 6-7 lat" legnie w gruzach. Mam nadzieję, że tak się nie stanie.

Tomek napisał(a):
Microsoft przeciez tez chce wypuscic nowego xbone. Nowe PSX to i tak nie bedzie nowa platforma bo wszystkie gry beda musialy wychodzic na 4 i 4.5 a jak ktos nie ma TV 4k to co za roznica ;)

Dla mnie wiekszym newsem jest premiera Horizon w lutym 2017 :D
http://blog.us.playstation.com/2016/06/ ... ease-date/

Będzie to coś w stylu PS3=>PS3 Slim=>PS3 SuperSlim

Czekam na premierę The Last Of Us 2, i wtedy kupię PS4 ;)

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL