BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 11:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 1 stycznia 2017, 19:29 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Czyżby w Ełku była podobna władza jak u niemców (czyt chorzy psychicznie biedni imigranci)

https://web.facebook.com/zbigniewstonog ... =3&theater

Cytuj:
W sprawie ełckiej pojawiają się jednak nowe okoliczności.
Jak się okazuje podobna sprawa miała już miejsce ale tureckim przedsiębiorcom nie postawiono zarzutów.
SMS od Was "Witam. To nie pierwsza sytuacja w Ełku w której kebabownicy użyli meczety, wcześniejsza sprawa jeżeli chodzi o obcokrajowców (inny kebab w Ełku) została zamieciona pod dywan chociaż poszkodowanych było dwóch Polaków, konsekwencje ponieśli obywatele Polski, monitoring z kamer lokalu jak i miejski zaginął. Zarzuty w tej sprawie uslyszaly także osoby nie biorące udziału w tej całej sytuacji, zarzuty zostały przedstawione na podstawie zeznań obcokrajowców którzy użyli noża. kebabownicy dalej robią swoje pasztety zawiniete w tortille, i tną mięsa ta sama maczeta która ugodzili Polaka. A Polacy? Usłyszeli po 4 zarzuty!! Media nic nie wspomniały o poszkodowanych polakach".


Tak wiem wiem skąd info, ale komentujemy sytuację a nie osobę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 1 stycznia 2017, 21:10 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7454
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
jiGsaw napisał(a):
Ciapate robale zaciukały nożami polskiego chłopaka


"polski chłopak" wyebau im do lokalu petardę a potem kozaczył. Reakcja ciapatych była aktem bandytyzmu bo po prostu powinni mu za to wpierdol spuścić i tyle... i dlatego zawsze powtarzam , że kto szuka ten znajdzie bo naprawdę jeśli komuś robisz krzywdę nigdy , przenigdy nie możesz być pewny jego reakcji.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 1 stycznia 2017, 21:28 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
///david napisał(a):
"polski chłopak" wyebau im do lokalu petardę a potem kozaczył. Reakcja ciapatych była aktem bandytyzmu bo po prostu powinni mu za to wpierdol spuścić i tyle... i dlatego zawsze powtarzam , że kto szuka ten znajdzie bo naprawdę jeśli komuś robisz krzywdę nigdy , przenigdy nie możesz być pewny jego reakcji.
Akcja - reakcja. Proste.

Dlaczego im wyebau petardę do lokalu ? Bo ich nie lubił i chciał im dać do zrozumienia, że nie są w naszym kraju mile widziani.

Dlaczego ich nie lubił ? Bo ich koledzy islamiści zabili niedawno naszego rodaka kierowcę i rozjechali ludzi na jarmarku w Berlinie.

Ile było innych zamachów wcześniej, każdy wie, a jeśli nie, może sobie poczytać chociazby ten wątek.

Czy miał rację ? Wbijając mu nóż w brzuch islamiści potwierdzili, że miał.

Gdybym miał znów 21 lat i nie posiadał dzieci, pewnie sam bym zaczął dawać islamistom do zrozumienia, że nie są u nas mile widziani.

Tak to właśnie działa, czy to się komuś podoba czy nie. A będzie tylko gorzej.

Tyle, że to nie " polskie chłopaki " te spirale nienawiści nakręciły.

NIE JEM KEBABU.

Ełk- jesteśmy z Wami.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 1 stycznia 2017, 21:31 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 130
Lokalizacja: Ruda Śląska
Moje BMW: E39 Individual
Kod silnika: M54B22
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=157289
Frank napisał(a):
NIE JEM KEBABU.


A ja jem, bo jest smaczny :). A mierzenie wszystkich jedną miarą jest szczytem głupoty. :ok:

_________________
Znawcom tematu nie trzeba tłumaczyć co znaczy magiczne ///M na tylnej klapie, a Ci którzy w temacie nie są, po jeździe próbnej wytatuują sobie ten symbol zaraz obok imienia swojej dziewczyny


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 1 stycznia 2017, 21:36 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Sergio20VT napisał(a):
A ja jem, bo jest smaczny
Golonkę w piwie sobie zjedz, albo pieczeń ze schabu ze śliwkami, moze zmienisz zdanie.

Sergio20VT napisał(a):
A mierzenie wszystkich jedną miarą jest szczytem głupoty.


Możesz rozwinąć ? Bo nie bardzo wiem, o czym piszesz, kto kogo mierzy, kto reprezentuje szczytową głupotę ?

Poza tym , jeśli zamierzasz w głupio mądry sposób bronić tu islamskiej ideologii to lepiej od razu zmień forum.

Proponuję na - http://www.ofiary-zamachow.eu

tam byc moze będą bardziej konstruktywnie dyskutować.

Albo jedź do Ełku, pogadaj z tłumem. Wyręczysz Policję.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 1 stycznia 2017, 21:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Sergio20VT napisał(a):
Frank napisał(a):
NIE JEM KEBABU.


A ja jem, bo jest smaczny :). A mierzenie wszystkich jedną miarą jest szczytem głupoty. :ok:


Jak jeden karaluch Ci smrodzi po mieszkaniu to też nie oceniasz innych karaluchów jedną miarą? :rotfl:

A co do kebaba... ja jadałem tylko jak nie miałem wyjścia, bo pośpiech, bo w nocy tylko to otwarte w okolicy itd... ale od teraz nie przejdzie mi przez gardło. A jak będzie co innego, cokolwiek otwarte to pójdę, zapłacę więcej, usiądę, stracę czas, ale kebaba nie ruszę.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 1 stycznia 2017, 22:33 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 130
Lokalizacja: Ruda Śląska
Moje BMW: E39 Individual
Kod silnika: M54B22
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=157289
Frank napisał(a):
Możesz rozwinąć ? Bo nie bardzo wiem, o czym piszesz, kto kogo mierzy, kto reprezentuje szczytową głupotę ?

Piszę o kebabach, których nie tykasz i innym też tak radzisz bo jesteś uprzedzony i nie umiesz tego racjonalnie wytłumaczyć. Stała się tragedia, bo zabili chłopaka - to fakt. Ale to nie znaczy, że każdy turek/murzyn/azja prowadzący w tym kraju knajpę czy budę z żarciem jest zły i zrobi ci krzywdę.
Frank napisał(a):
Poza tym , jeśli zamierzasz w głupio mądry sposób bronić tu islamskiej ideologii to lepiej od razu zmień forum.

Nie zamierzam niczego ani nikogo bronić, nie mi to oceniać, nie było mnie tam - nie widziałem, wyrażam swoje zdanie na temat zaistniałej sytuacji. Chciałem tylko zwrócić uwagę, na twoje podejście do tej sprawy i uprzedzenia do ludzi którzy wyznają inną religię czy mają inny kolor skóry.

Co do forum, jak będę chciał to zmienię, a jak nie to będę bronił islamu :rotfl: ....

jiGsaw napisał(a):
Jak jeden karaluch Ci smrodzi po mieszkaniu to też nie oceniasz innych karaluchów jedną miarą? :rotfl:


Nie mam w domu karaluchów :)

_________________
Znawcom tematu nie trzeba tłumaczyć co znaczy magiczne ///M na tylnej klapie, a Ci którzy w temacie nie są, po jeździe próbnej wytatuują sobie ten symbol zaraz obok imienia swojej dziewczyny


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 1 stycznia 2017, 22:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Już były kiedyś takie kraje, które nie oceniały wszystkich jedną miarą jak to piszesz. Teraz panuje tam szariat, a inne jest brutalnie tępione.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 1 stycznia 2017, 23:38 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Sergio20VT napisał(a):
Piszę o kebabach, których nie tykasz i innym też tak radzisz bo jesteś uprzedzony i nie umiesz tego racjonalnie wytłumaczyć.
Sprowadzasz dyskusje do poziomu gleby, ale postaram CI sie odpowiedziec- tak, jestem uprzedzony i im mniej tych wyznawców allaha tu przyjedzie sprzedając kebab, bo tacy jak Ty go jedzą, tym lepiej. Nie rozumiesz tego do tej pory, zatem juz pewnie nie zrozumiesz.
RAcjonalne tłumaczenia zostaw dla rodzin zabitych w zamachach.

hasło na dzis - ZJEDZ SCHABOWEGO !

Sergio20VT napisał(a):
Chciałem tylko zwrócić uwagę, na twoje podejście do tej sprawy i uprzedzenia do ludzi którzy wyznają inną religię czy mają inny kolor skóry.

Co do forum, jak będę chciał to zmienię, a jak nie to będę bronił islamu ....


Nie , znów nie rozumiesz. Forum zmienisz jak dostaniesz tu bana, bo zostaniesz do tego zmuszony.

Uprzedzenia natomiast mają inni, rozjezdzający ludzi, strzelający jak w Stambule gdzie zginęli witający Nowy Rok, wysadzający się chcąc zabić jak najwięcej wrogów islamu.

Przestan więc chrzanic o uprzedzeniach i innej pedałologii, bo ludzie giną na ulicach a takich tolerancyjnych filozofów jak Ty już nikt na świecie nie potrzebuje, nawet w Turcji.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 2 stycznia 2017, 08:39 
Ja kebaba też nie jem, nie ważne czy w polskiej Kebab "Heil" knajpie czy u ciapatego ;) Protezowałem kiedyś gościa który pracuje przy wyrobie mięsa do tego gówna i powiedział mi to i owo :D Najgorsze ścinki wieprzowo-wołowe (bo z baraniną nie ma to nic wspólnego), chrząstki, mięso przyżebrowe, skóry, wymiona, kutasy, uszy, ścięgna itd lecą do maszynki która to mieli a my się potem zachwycamy ;)



Góra
  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 2 stycznia 2017, 08:45 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Ja długo nic nie miałem do kebabów i islamu, ba, nawet mój ulubiony koszykarz NBA wszech czasów, Hakeem Olajuwon to muzułmanin.


Ale jesli oni tu przyjezdzają w ramach wojny religijnej, jihadu, to jakie mamy wyjscie? Nie chcemy ich tutaj w takim razie i ogólnospołeczny protest jest w pełni zrozumiały.

Popieram mieszkańców Ełku.

Tymczasem-

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... &_ticrsn=3


Cytuj:
Porządku w Sylwestra pilnowało w Kolonii ponad półtora tysiąca policjantów - dziesięć razy więcej niż przed rokiem. Funkcjonariusze skontrolowali ponad 600 młodych mężczyzn - głównie z krajów Afryki Północnej.

Wielu z nich nie pozwolono na wejście na teren sylwestrowej zabawy pomiędzy dworcem a kolońską katedrą. Pod adresem policji pojawiły się oskarżenia o rasizm. Szef kolońskich policjantów odpowiadał jednak, że powodem kontroli nie była przynależność etniczna, tylko agresywne zachowanie grup młodych mężczyzn.


Czyżby mierzyli wszystkich jedną miarą ? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 2 stycznia 2017, 20:32 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 620
Lokalizacja: Dębica
Frank, napisał(a):
Uprzedzenia natomiast mają inni, rozjezdzający ludzi, strzelający jak w Stambule gdzie zginęli witający Nowy Rok, wysadzający się chcąc zabić jak najwięcej wrogów islamu.

Przestan więc chrzanic o uprzedzeniach i innej pedałologii, bo ludzie giną na ulicach a takich tolerancyjnych filozofów jak Ty już nikt na świecie nie potrzebuje, nawet w Turcji.



No właśnie, ale skąd się ich wiecznie takie masy biorą ? Co jeden to "mądrzejszy".

Swoją drogą, raz w wątku o boksie, kilka lat temu ( po zamachach w Bostonie chyba ), dyskutowałem z jakimś moderatorkiem, którego zresztą nie ma już obecnie na forum, zanim "uchodźcy" zaczęli zalewać Europę, i odpowiadając na jego argument, że Polacy też jeżdżą po świecie ale nie ma z ich strony udanych prób przeprowadzenia zamachu, integrują się ze społeczeństwem, zarzucił mi że nigdzie nie byłem i nic nie widziałem :D Dobrze, że coraz mniej takich ludzi na tym forum, bo w przestrzeni publicznej ciągle ich za dużo.

Co do kebabów - zjadłem może kilka w życiu, i to bardziej z musu niż dlatego że są dobre. Po prostu od zawsze odrzucały mnie te brudne mordy za ladą, dotykające brudnymi łapskami jedzenia, i nienawistnie łypiące oczyma na klientów.

Wolę goloneczkę, koniecznie z piwkiem :piwo:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 2 stycznia 2017, 20:56 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
pawelek napisał(a):
Wolę goloneczkę, koniecznie z piwkiem


:piwo:

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 2 stycznia 2017, 20:58 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Cytuj:
Dwóch Irakijczyków zostało skazanych na - odpowiednio - cztery lata i 18 miesięcy więzienia za gwałt i próbę gwałtu na niepełnoletnich, do jakiej doszło w ośrodku dla uchodźców w mieście Rauma.Sąd w Satakunta uznał, że obaj Irakijczycy są winni zarzucanych im przestępstw.

Pierwszy ze skazanych, 33-letni mężczyzna, został skazany na cztery lata więzienia bez szans na zwolnienie warunkowe za gwałt i napaść seksualną na niepełnoletnią. Mężczyzna zmusił do współżycia płciowego 14-letnią Finkę. Za straty moralne, jakie poniosła nieletnia, skazany ma jej wypłacić 15 tysięcy euro odszkodowania.

Drugi ze skazanych został skazany na 18 miesięcy więzienia w zawieszeniu za próbę gwałtu i napaść seksualną na nieletnią. Ofiara ma otrzymać od napastnika 3 tysiące euro odszkodowania.

Wyroki nie są prawomocne - podaje serwis yle.fi.
http://www.rp.pl/Uchodzcy/161239866-Fin ... .html#ap-1


pawelek napisał(a):
Frank, napisał(a):
Uprzedzenia natomiast mają inni, rozjezdzający ludzi, strzelający jak w Stambule gdzie zginęli witający Nowy Rok, wysadzający się chcąc zabić jak najwięcej wrogów islamu.

Przestan więc chrzanic o uprzedzeniach i innej pedałologii, bo ludzie giną na ulicach a takich tolerancyjnych filozofów jak Ty już nikt na świecie nie potrzebuje, nawet w Turcji.



No właśnie, ale skąd się ich wiecznie takie masy biorą ? Co jeden to "mądrzejszy".

Swoją drogą, raz w wątku o boksie, kilka lat temu ( po zamachach w Bostonie chyba ), dyskutowałem z jakimś moderatorkiem, którego zresztą nie ma już obecnie na forum, zanim "uchodźcy" zaczęli zalewać Europę, i odpowiadając na jego argument, że Polacy też jeżdżą po świecie ale nie ma z ich strony udanych prób przeprowadzenia zamachu, integrują się ze społeczeństwem, zarzucił mi że nigdzie nie byłem i nic nie widziałem :D Dobrze, że coraz mniej takich ludzi na tym forum, bo w przestrzeni publicznej ciągle ich za dużo.




Masy nie myślą lub mataczą i zakłamany przekaz idzie w świat. Kolejny przykład
Cytuj:
Korespodentka niemieckiej telewizji ARD materiał dotyczący okupacji przez część opozycji sali sejmowej zilustrowała materiałami z protestu przeciwko rządowi Donalda Tuska. W marcu 2014 r. rodzice i opiekunowie dzieci niepełnosprawnych domagali się respektowania ich praw przez rząd PO-PSL.
http://wpolityce.pl/media/321650-koresp ... ko-tuskowi

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 3 stycznia 2017, 20:35 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 45
Posty: 7448
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: e39 530d
Kod silnika: M57D30
Garaż: www.tinyurl.com/podol-e39
Sergio20VT napisał(a):
Ale to nie znaczy, że każdy turek/murzyn/azja prowadzący w tym kraju knajpę czy budę z żarciem jest zły i zrobi ci krzywdę.
Azjatów w to nie mieszaj, jest w Polsce duża społeczność Wietnamczyków, Chińczyków i innych nacji z tamtych rejonów świata, uczą się, pracują, żyją nie narzucając nikomu swoich przekonań, starają się integrować z Polakami.
Frank napisał(a):
hasło na dzis - ZJEDZ SCHABOWEGO !
Szkoda, że na forum nie ma funkcji "lubię to" bo byś wygrał :ok:
pawelek napisał(a):
Co do kebabów - zjadłem może kilka w życiu, i to bardziej z musu niż dlatego że są dobre. Po prostu od zawsze odrzucały mnie te brudne mordy za ladą, dotykające brudnymi łapskami jedzenia, i nienawistnie łypiące oczyma na klientów.
Jeśli Cię odrzucają brudne mordy, łapska i nienawistnie łypiące na klientów oczy to po kiego grzyba tam lazłeś? Ja gdybym miał się tak męczyć to wolałbym chodzić głodny ewentualnie kupić kilka browarów gdzie każdy to około 200 kalorii.

_________________
Obrazek
Kupię deskę w skórze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 4 stycznia 2017, 09:36 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 130
Lokalizacja: Ruda Śląska
Moje BMW: E39 Individual
Kod silnika: M54B22
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=157289
podol napisał(a):
uczą się, pracują, żyją nie narzucając nikomu swoich przekonań, starają się integrować z Polakami.
Frank napisał(a):


A ten co prowadził kebab to co robił ? Ci muzułmanie pracowali u nas na swoje utrzymanie: nie zabijali,nie gwałcili ,nie kradli.
Przyszedł taki Daniel i zachowywał się jak bandzior za co ktoś wymierzył mu karę (być może trochę za wysoką). Takich chłopaczków jak ten w Ełku jest w naszym kraju mnóstwo: zaczepiają, obrażają, pobiją cię i okradną. Czują się bezkarni, nie wnoszą do społeczeństwa nic dobrego i nikt z tym nie potrafi zrobić porządku.
Ale wy nie jecie kebabu bo oni mają: "brudne mordy, brudne łapska i nienawistnie łypią oczyma na klientów" :rotfl: ...

Frank napisał(a):
Forum zmienisz jak dostaniesz tu bana, bo zostaniesz do tego zmuszony.


O kurczę, proszę nie rób tego ! Przepraszam, ze moje poglądy są sprzeczne z twoimi ! Obiecuję poprawę :cool:

_________________
Znawcom tematu nie trzeba tłumaczyć co znaczy magiczne ///M na tylnej klapie, a Ci którzy w temacie nie są, po jeździe próbnej wytatuują sobie ten symbol zaraz obok imienia swojej dziewczyny


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 4 stycznia 2017, 09:48 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
w opolu mamy turkow z kebabami i oni bardziej sie wku***ja na ten syf niz polacy, co ide na kebsa to tylko gadka, ze znowu cos odwalili, i oni na tym cierpia, i po co ich do europy wpuzszali jak kazdy wie ze do pracy tutaj nie przyjechali.

wiec tez jestem za tym, zeby nie mierzyc wszystkich jedna miara. jezdzimy tutaj bmw, i chyba nie kazdy z nas jest dresem? stereotypy sa krzywdzace i tyle.

odnosnie calej akcji, zachowanie przesadone jak najbardzeij..


//oczywiscie bardzo mi sie nie podoba to co sie dzieje, i jestem za tm zeby to wybic, ale chodzi mi tylko o kwestie, ze nie weim czego oczekuje gosc wrzucajac komus petarde do sklepu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 4 stycznia 2017, 11:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Sergio20VT napisał(a):
podol napisał(a):
uczą się, pracują, żyją nie narzucając nikomu swoich przekonań, starają się integrować z Polakami.
Frank napisał(a):


A ten co prowadził kebab to co robił ? Ci muzułmanie pracowali u nas na swoje utrzymanie: nie zabijali,nie gwałcili ,nie kradli.
Przyszedł taki Daniel i zachowywał się jak bandzior za co ktoś wymierzył mu karę (być może trochę za wysoką). Takich chłopaczków jak ten w Ełku jest w naszym kraju mnóstwo: zaczepiają, obrażają, pobiją cię i okradną. Czują się bezkarni, nie wnoszą do społeczeństwa nic dobrego i nikt z tym nie potrafi zrobić porządku.
Ale wy nie jecie kebabu bo oni mają: "brudne mordy, brudne łapska i nienawistnie łypią oczyma na klientów" :rotfl: ...

Frank napisał(a):
Forum zmienisz jak dostaniesz tu bana, bo zostaniesz do tego zmuszony.


O kurczę, proszę nie rób tego ! Przepraszam, ze moje poglądy są sprzeczne z twoimi ! Obiecuję poprawę :cool:


No nie zabijali, tylko nozem zadzgali w przypadku pierwszego lepszego konfliktu. Bardzo spokojni grzecznie pracowali. Pewnie mieso im sie skonczylo i chcieli tylko cos upolowac na ruszt.

Pieprzysz jak potluczony...

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 4 stycznia 2017, 11:54 
A tu jeszcze lepiej, bez żadnego konfliktu http://m.krakow.wyborcza.pl/krakow/1,10 ... zyzne.html zlinczować wszystkich pijanych z kraju!


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 4 stycznia 2017, 12:27 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 9997
Lokalizacja: Kaszëbë
Moje BMW: X5
No właśnie, wiadomo wogole czy ci z kebaba byli muzułmanami?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL