BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 18:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 7 stycznia 2017, 09:35 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... aid=11866a

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 7 stycznia 2017, 12:49 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Poprawnosc polityczna trafia na podatny grunt? Czy zasz-kod-ziły kebaby?

Nazwijmy sprawy po imieniu, muslimy to imigranci ekonomiczni, ktorzy nie chcą pracowac i się integrować, a ich celem jest pobieranie zasiłków. Normalni ludzie nie tolerują tego, bo pracuja i utrzymują siebie i swoje rodziny.
W PL, normalni ludzie tez widzą, że totalitarna opozycja sieje ferment.Odnosząc sie tylko do ostatnich dni. Twierdziła, że nie została wpuszczona na posiedzenie Sejmu na sali kolumnowej, a udostępniony film z kamery przemysłowej pokazuje jej obecnosć. Analogicznie, alimenciarz zapewniał, że nie zarabia w kodzie, a zarabia.

Podsumowując, gdy ktos przeczy sam sobie, robi sobie z geby ..., nie jest traktowany poważnie.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 7 stycznia 2017, 14:47 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2702
Lokalizacja: Olkusz/Kraków
Moje BMW: E36
Kod silnika: M52B28/M54B22
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159139
renoraines napisał(a):
alimenciarz zapewniał, że nie zarabia w kodzie, a zarabia.


chciałbym mieć wypłaty po 90k PLN

Generalnie renoraines, bardzo podoba mi się opis sytuacji w PL, też pod tym bym się podpisał :ok: :ok:

Co do upodobań kulinarnych to schabowy jest wyżej w hierarchii, ale kebaba tez zjem[pod warunkiem że sprzedaje Polak] aczkolwiek nie jest to częsty incydent.

_________________
Obrazek

BORN ON THE RACETRACK TO LIVE ON THE STREET


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 7 stycznia 2017, 18:47 
Offline
Forumowicz

Wiek: 33
Posty: 190
Lokalizacja: okolice Jarosławia ( RJA )
Moje BMW: E39sedan Titansilber
Kod silnika: M57D30
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=154718
renoraines napisał(a):
Poprawnosc polityczna trafia na podatny grunt? Czy zasz-kod-ziły kebaby?

Nazwijmy sprawy po imieniu, muslimy to imigranci ekonomiczni, ktorzy nie chcą pracowac i się integrować, a ich celem jest pobieranie zasiłków. Normalni ludzie nie tolerują tego, bo pracuja i utrzymują siebie i swoje rodziny.
W PL, normalni ludzie tez widzą, że totalitarna opozycja sieje ferment.Odnosząc sie tylko do ostatnich dni. Twierdziła, że nie została wpuszczona na posiedzenie Sejmu na sali kolumnowej, a udostępniony film z kamery przemysłowej pokazuje jej obecnosć. Analogicznie, alimenciarz zapewniał, że nie zarabia w kodzie, a zarabia.

Podsumowując, gdy ktos przeczy sam sobie, robi sobie z geby ..., nie jest traktowany poważnie.


W końcu też ostatnio komuch Rzepliński opuścił TK.
Chyba wszyscy wiemy jak wygląda życie ciepatych w Europie - mnie osobiście jest przykro jak patrzę na rozkładającą się zachodnią Europę. Za gówniarza zachodnie kraje kojarzyły mi się z "siłą/potęgą" - teraz jak na to patrze współczuję rodowitym Francuzom, Niemcom, Brytyjczykom itp. Cieszę się, że żyję w zaściankowej Polsce oraz, że we wschodniej Europie "jest jak jest" pod tym względem.
Moja siostra była na miesięcznych praktykach we Francji w maju/czerwcu 2016r - grupa młodych dziewczyn 18lat i były ewakuowane Lyonu albo Rennes bo podejrzewano zamach. Po tym incydencie człowiek się martwił, żeby wróciły wszystkie całe i zdrowe na plus, że większość czasu przebywały na wsi a czasem miały jakieś zorgranizowane wypady/zwiedzanie.

Generalnie staram się nie wtrącać w słowne starcia na fejsie ale kilka miesięcy temu, wieczorem przeglądając fejsa natrafiłem na jakiegoś brudasa studiujego w stolicy. Coś furykował - wtrąciłem się w dyskusje a gdy nie miał argumentów na moje posty to zmieniał tematy. Dałem spokój bo szkoda zdrowia i kartoteki, żeby sobie zeszmacić bo jakiś hejtstop czy inne szambo może zakapować i nie przeglądam takich profili.

Ja tam jadałem czasem kebsa ale ostatnimi czasy w pracy sponsorujemy Chińczyka a kebsy w ostateczności od kierownika znajomego bo tych od Turków i innych ciemnej karnacji nie dało się już jeść.

Pozdro


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 8 stycznia 2017, 10:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
a nową miss Helsinek widzieli? tutaj już nie ma się co śmiać
Obrazek
Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 8 stycznia 2017, 11:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ty chyba żartujesz? "Regular finnish girl" :wstyd: wary obciągary i kulfon na dojechanie

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 8 stycznia 2017, 12:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
to chyba nie żart
Obrazek

Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 8 stycznia 2017, 13:04 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Cytuj:
Wicekanclerz Niemiec Sigmar Gabriel zapowiedział w wywiadzie dla tygodnika "Der Spiegel" "walkę kulturową" z islamistami i "zero tolerancji" wobec muzułmańskich kaznodziejów siejących nienawiść. Należy zamykać salafickie meczety, a duchownych wydalać - uważa szef SPD.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,8311,title, ... omosc.html



Mateusz118 napisał(a):
renoraines napisał(a):
alimenciarz zapewniał, że nie zarabia w kodzie, a zarabia.


chciałbym mieć wypłaty po 90k PLN

Generalnie renoraines, bardzo podoba mi się opis sytuacji w PL, też pod tym bym się podpisał :ok: :ok:


Mateusz118 :ok: , KOD komputery obsługa doradztwo, a szczytem samoośmieszania się (poza wierszykami i filmikami, przeszukiwaniem dokumentów ) sejmowej opozycji blokujacej sale plenarną był wczorajszy dzień, gdy na sali sejmowej nie było żadnego posła opozycji, a zastąpił ich 1 (słownie jeden) senator.


mateusz_175 napisał(a):
renoraines napisał(a):
Poprawnosc polityczna trafia na podatny grunt? Czy zasz-kod-ziły kebaby?

Nazwijmy sprawy po imieniu, muslimy to imigranci ekonomiczni, ktorzy nie chcą pracowac i się integrować, a ich celem jest pobieranie zasiłków. Normalni ludzie nie tolerują tego, bo pracuja i utrzymują siebie i swoje rodziny.
W PL, normalni ludzie tez widzą, że totalitarna opozycja sieje ferment.Odnosząc sie tylko do ostatnich dni. Twierdziła, że nie została wpuszczona na posiedzenie Sejmu na sali kolumnowej, a udostępniony film z kamery przemysłowej pokazuje jej obecnosć. Analogicznie, alimenciarz zapewniał, że nie zarabia w kodzie, a zarabia.

Podsumowując, gdy ktos przeczy sam sobie, robi sobie z geby ..., nie jest traktowany poważnie.


W końcu też ostatnio komuch Rzepliński opuścił TK.
Chyba wszyscy wiemy jak wygląda życie ciepatych w Europie - mnie osobiście jest przykro jak patrzę na rozkładającą się zachodnią Europę. Za gówniarza zachodnie kraje kojarzyły mi się z "siłą/potęgą" - teraz jak na to patrze współczuję rodowitym Francuzom, Niemcom, Brytyjczykom itp. Cieszę się, że żyję w zaściankowej Polsce oraz, że we wschodniej Europie "jest jak jest" pod tym względem.
Moja siostra była na miesięcznych praktykach we Francji w maju/czerwcu 2016r - grupa młodych dziewczyn 18lat i były ewakuowane Lyonu albo Rennes bo podejrzewano zamach. Po tym incydencie człowiek się martwił, żeby wróciły wszystkie całe i zdrowe na plus, że większość czasu przebywały na wsi a czasem miały jakieś zorgranizowane wypady/zwiedzanie.

Generalnie staram się nie wtrącać w słowne starcia na fejsie ale kilka miesięcy temu, wieczorem przeglądając fejsa natrafiłem na jakiegoś brudasa studiujego w stolicy. Coś furykował - wtrąciłem się w dyskusje a gdy nie miał argumentów na moje posty to zmieniał tematy. Dałem spokój bo szkoda zdrowia i kartoteki, żeby sobie zeszmacić bo jakiś hejtstop czy inne szambo może zakapować i nie przeglądam takich profili.




mateusz_175 :ok: , celne uwagi w tym o kolejnym pokoleniu konfidentów.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 8 stycznia 2017, 14:24 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz
Avatar użytkownika

Posty: 4
Moje BMW: e34
Jako Kobieta przez duże K, próbuję ten wybór miss zaakceptować. Jednakoż kłóci się to z moim poznawaniem historii.... w tym plemiennej podstawy wyboru w celu poprawności politycznej....No nogi ma zgrabne ale........ :mur: :mur: :mur:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 8 stycznia 2017, 15:45 
Offline
Forumowicz

Posty: 357
Moje BMW: E60
Kod silnika: N52B30
trollu napisał(a):
a nową miss Helsinek widzieli? tutaj już nie ma się co śmiać

Chyba najtrafniejszy komentarz do zaistniałej sytuacji... :wstyd:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 8 stycznia 2017, 16:27 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Skandynawia powinna zacząć wdrażać konkursy typu

" muzułmański gwałciciel roku "

a nie Miss Helsinek... Bo z urodą to już nie ma nic wspólnego.

Tymczasem w Palestynie kolejny amator ciężarówek -

http://www.o2.pl/hot/zamach-w-jerozolim ... 927104641a

Cytuj:
Terrorysta wjechał ciężarówką w grupę żołnierzy wysiadających z autobusu. Nie żyją trzy kobiety i jeden mężczyzna. Kolejne 15 osób zostało rannych.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 9 stycznia 2017, 08:08 
Ani to piękne ,ani zgrabne - finom mózgi już zamarzły i oto efekt. :faint: ..........


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 9 stycznia 2017, 10:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
http://www.o2.pl/artykul/chca-usuniecia ... 075030145a


niech najpierw bambo koło wynajdą może wreszcie w tej swojej Afryce, a im się biali filozofowie nie podobają :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 9 stycznia 2017, 11:07 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
jiGsaw napisał(a):
http://www.o2.pl/artykul/chca-usuniecia ... 075030145a


niech najpierw bambo koło wynajdą może wreszcie w tej swojej Afryce, a im się biali filozofowie nie podobają


tez to czytałem, bambo przede wszystkim niech sobie w Afryce uniwersytety budują, tam bedą sie uczyc ZUMBA i BUMBA , wszyscy bedą zadowoleni. Od nas niech sie odczepią.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 9 stycznia 2017, 12:13 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Kolejna odsłona poprawności politycznej, tym razem odcinek 16 sezonu 4 serialu ''Wikingowie''. Wikingowie mordują za byle co, w tym siebie wzajemnie, także Anglików, Francuzów, po wejściu do kościoła wycieli w pień cały zakon mnichów. Ale po wejściu do meczetu dostali objawienia i nie mordują islamistów, bo oni "modlą się tak żarliwie". Dalej, wątek z ratowaniem islamskiej sieroty. Absurd goni absurd....

A poza konkursem polecam filmik :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 9 stycznia 2017, 13:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
renoraines napisał(a):
Kolejna odsłona poprawności politycznej, tym razem odcinek 16 sezonu 4 serialu ''Wikingowie''. Wikingowie mordują za byle co, w tym siebie wzajemnie, także Anglików, Francuzów, po wejściu do kościoła wycieli w pień cały zakon mnichów. Ale po wejściu do meczetu dostali objawienia i nie mordują islamistów, bo oni "modlą się tak żarliwie". Dalej, wątek z ratowaniem islamskiej sieroty. Absurd goni absurd....

Ragnar jedno dziecko też uratował a co do modlących się to Flokiemu chyba zwoje zaczęły się przepalać :rotfl: dobrze że w GoT nie ma muzułmanów :rotfl:

a co do filozofów - na razie jedni wojują, inni mówią "eee nic z tego nie wyjdzie" ale jak w porę ich nie naprostują to za jakiś czas może być lipa. Tak jest z chwastem, zostawi się jeden a za rok jest ich sto

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 10 stycznia 2017, 00:02 
Offline
Forumowicz

Posty: 357
Moje BMW: E60
Kod silnika: N52B30
jiGsaw napisał(a):
niech najpierw bambo koło wynajdą może wreszcie w tej swojej Afryce

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Obrazek

Tak a propos poprawności politycznej, to czasy, kiedy w telewizji mogliśmy obejrzeć coś takiego jak wklejam poniżej chyba nie wrócą... Teraz po takim filmie to by dopiero dym kolorowych był.
http://www.sadistic.pl/murzynek-bambo-w ... 417173.htm


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 10 stycznia 2017, 09:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Grześki też się wykąpały w ACE

Obrazek

Obrazek

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 10 stycznia 2017, 19:19 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 31
Posty: 1613
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: e36 i e34
Kod silnika: M52TUB30
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=161768
Razek, o 13 posterunku nie ma co wspominać ;D to dopiero mowa nienawiści :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Biedni uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu
PostNapisane: 10 stycznia 2017, 19:52 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 907
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: E36,E36,E39
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... &start=160
No teraz nie da się wyobrazić, że Czarek śpiewa "trzeba łysych pokryć papą a czarnych asfaltem" w rytm polskiego hymnu. Ale wtedy po prostu śmieszne żarty dawano do serialu i nie zastanawiano się nad podtekstami. Śmieszne i tyle. :rotfl:

_________________
Dark Detailing - zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL