BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 marca 2024, 00:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: [F90] M5
PostNapisane: 17 maja 2017, 03:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 7078
Lokalizacja: Des Plaines
Moje BMW: X5
Kod silnika: B58
Garaż: X5xDrive40i
viewtopic.php?f=6&t=173355
Yamaha Raider 113
viewtopic.php?f=60&t=171144
Honda Odyssey EXL
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=170305

Byle:
BMW M3
viewtopic.php?f=89&t=172379
Lincoln Towncar Signature
viewtopic.php?f=55&t=173138
Audi Q5
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=159296
BMW F800R
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=60&t=166182
F10 535i
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 95&start=0
BMW 335is
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163089
Mercedes S600 V12
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=164699
E60 535xi
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=162470
E90 335i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=121648
E53 http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=40314
BMW zaprezentowalo nowe M5 garstce dziennikarzy, auto ma jeszcze na sobie folie maskujaca ale nie liczni mieli juz okazje sie nim przejechac. W skorcie, naped na 4 kola z odlaczanym przodem, 0-100km 3,5 sekundy, 600 koni, silnik to S63 z terazniejszej generacji M5/M6. Nie bedzie dwusprzeglowej 7 biegowej skrzyni na rzecz 8 M automatu, ma nie byc dostpeny manual( moze bedzie w stanach :P ) Oficialna premiera na wystawie w Frankfurcie.

http://www.bmwblog.com/2017/05/16/new/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 F90
PostNapisane: 17 maja 2017, 04:36 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
S63 z lepszym programem. Powinni tak jak Apple nazwać ten model M5S :rotfl:

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: M5 F90
PostNapisane: 17 maja 2017, 12:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
Staph BMW Your drunk....go home

jeszcze nie bylo w histori takiego przypadku zeby wsadzali ten sam motor do nowej generacji, to juz jest pojscie na latwizne na maxa, nie dosc ze te silniki nie roznia sie juz za wiele meidzy cywilnymi autami, to teraz stwierdzili ze 4wd jest wystarczajaca zmiana i silnika nie robia nowego :/

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 F90
PostNapisane: 17 maja 2017, 13:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ale żenada. :wstyd:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 F90
PostNapisane: 17 maja 2017, 15:20 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
Jeśli poprawili s63 to nie widzę problemu. A nie wierzę, że nie poczynili żadnych usprawnień.

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 F90
PostNapisane: 17 maja 2017, 15:54 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
jiGsaw napisał(a):
Ale żenada.

wjedzie na rynek... pozamiata konkurentów, skończy sie pierrrrdlenie.
Mi tam nie przeszkadza, że poprawili była jednostkę. Byłbym nawet skłonny powiedzieć, że mogliby się jeszcze bardziej zacofać i wrzucić poprawione S85.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 F90
PostNapisane: 17 maja 2017, 16:48 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Ciekawe czy wyjdzie wersja PRO z prawdziwym Silnikiem.

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: M5 F90
PostNapisane: 17 maja 2017, 18:23 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 185
S85 było by lepsze już przez dzwięk jaki słychać przy wciskaniu gazu, wtedy to wiadomo, że Lucyfer wychodzi z piekieł :super:
Ale 8 garów też pewnie nie będzie złe, no i sądzę, że wlaśnie będzie to jedno z aut które będzie zamiatać resztę ;)

_________________
Proste drogi są dla szybkich maszyn, kręte- dla szybkich szoferów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 F90
PostNapisane: 20 maja 2017, 08:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
kszyhu napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Ale żenada.

wjedzie na rynek... pozamiata konkurentów, skończy sie pierrrrdlenie.
Mi tam nie przeszkadza, że poprawili była jednostkę. Byłbym nawet skłonny powiedzieć, że mogliby się jeszcze bardziej zacofać i wrzucić poprawione S85.


A guzik prawda, bo żeby w BMW nie można było wybrać sobie manuala, a teraz już nawet RWD?! To BMW rozumiem chce wygryźć Audi z jego legendarnym Quattro? Co następne? Przeniosą silnik do tyłu i będą chcieli wygryźć Porsche? BMW ze swoją nowożytną polityką IDEALNIE wbija się w zachodnie, lewackie trendy zniewieścienia, gejozy, kiczu i płynięcia z prądem left side. Tylko czekać aż pojawi się 550i z silnikiem jak w M5 tylko innym softem itd.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 F90
PostNapisane: 20 maja 2017, 09:22 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
jiGsaw napisał(a):
A guzik prawda, bo żeby w BMW nie można było wybrać sobie manuala, a teraz już nawet RWD?! To BMW rozumiem chce wygryźć Audi z jego legendarnym Quattro? Co następne? Przeniosą silnik do tyłu i będą chcieli wygryźć Porsche? BMW ze swoją nowożytną polityką IDEALNIE wbija się w zachodnie, lewackie trendy zniewieścienia, gejozy, kiczu i płynięcia z prądem left side. Tylko czekać aż pojawi się 550i z silnikiem jak w M5 tylko innym softem itd.

Żeby wszystko było takie czarne i białe... Nie uważasz, że 600 KM na jednej osi to już może być problem? :luka: Zwłaszcza w aucie na codzień :D Zdaję sobie sprawę, że tylny napęd to jest to, za co lubimy jeździć BMW, ale po części rozumiem inżynierów.
Pomijam już, że zupełnie nie ogarniam, co ma wspólnego napęd na 4 koła z lewakami :D

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 F90
PostNapisane: 20 maja 2017, 09:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
M5 to auto z definicji na trasę, tam AWD mniej potrzebne. Chodzi też o wybór, o zasady... o tradycję, która w nowoczesnej Europie już nic nie znaczy.

Idąc dalej - Co ma wspólnego z lewakami? Ano to, że downsizing, wciskanie kitu, oszczędności paliwa, normy spali, obniżanie jakości, to wszystko pompowanie lobby chciwych kapitalistów, każde auto w dzień premiery jest idealne, ale za rok już będzie nowszy model itd. BMW I8 to taki idealny przykład wykastrowania marki BMW w nowożytnej filozofii/polityce.

Upłycanie konsumenta, sprowadzanie każdego do modelu/stereotypu narzuconego masom, klienta który chce nadusić gaz i jechać. Owszem do użytkowej jazdy AWD już powyżej 300 koni robi się bardzo sensowne, nie musi być 600, ale czemu każdy ma jeździć tak samo praktycznie czy weźmie MB czy Audi czy BMW? Kiedyś podział był jasny - MB komfort i klasa, BMW 100% testosteron, Audi lepszy VW + Quattro. Teraz mamy turbo 4matic MB, biturbo Xdrive Mpower w automacie, a Audi robi jak robiło. Dlatego się pytam, czy BMW chce wygryźć Audi ze swoim Quattro? :niepewny:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 F90
PostNapisane: 20 maja 2017, 10:01 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
jiGsaw napisał(a):
Dlatego się pytam, czy BMW chce wygryźć Audi ze swoim Quattro?

tak :zdegustowany:
a to wszystko po to byś wrócił do marki :zakrecony:

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 F90
PostNapisane: 20 maja 2017, 10:20 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
jiGsaw napisał(a):
Idąc dalej - Co ma wspólnego z lewakami? Ano to, że downsizing, wciskanie kitu, oszczędności paliwa, normy spali, obniżanie jakości, to wszystko pompowanie lobby chciwych kapitalistów,

No to chciwość kapitalistów czy lewactwo? Bo już nie wiem sam... :D
jiGsaw, wyniki finansowe BMW mówią same za siebie. Zgodzę się z Tobą, że masowe ogłupianie całych narodów postępuje, ale BMW to spółka działająca na zasadach rynkowych. Ma być zysk i już, jak nie - akcjonariusze odwołają zarząd.
jiGsaw napisał(a):
Dlatego się pytam, czy BMW chce wygryźć Audi ze swoim Quattro? :niepewny:

Pewnie, że tak. Tak samo jak Audi podgryzało BMW wprowadzając do gamy odpowiednik M, i Mercedes, konstruując coraz lepiej prowadzące się auta (odbiegające od stereotypu kanapy).
Czasu nie cofniesz :)
jiGsaw napisał(a):
Upłycanie konsumenta, sprowadzanie każdego do modelu/stereotypu narzuconego masom, klienta który chce nadusić gaz i jechać.

Nie upłycanie, tylko odpowiadanie jego spłyconym potrzebom ;) O ile spłyconymi potrzebami można nazwać po prostu dążenie do upraszczania sobie życia.
jiGsaw napisał(a):
BMW I8 to taki idealny przykład wykastrowania marki BMW w nowożytnej filozofii/polityce.

Nie wiem, nie jechałem, więc się nie powiem, czy wpisuje się w filozofię "Przyjemność z jazdy". Ale silniki spalinowe się kończą, czy nam się to podoba, czy nie (mi osobiście bardzo się to nie podoba). Wszystko wskazuje na to, że przyszłość to silniki elektryczne, więc żeby nie obudzić się za x lat z ręką w nocniku BMW MUSI eksperymentować z napędem tego rodzaju. A droga publiczna to najlepszy poligon doświadczalny.
Ale filozofować to my sobie tu możemy. Jestem bardzo ciekaw, czym zaskoczy nowe M5. I czy w ogóle czymś zaskoczy :P

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 F90
PostNapisane: 20 maja 2017, 11:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Na razie to daleka droga do silników elektrycznych, bo albo by trzeba wymyśleć cudowny sposób produkcji ogromnej ilości energii elektrycznej z czegoś w aucie (są hybrydy, ale to ślepa uliczka) albo zainwestować miliardy w elektrownie, baterie, przesył i dystrybucję energii elektrycznej, a na to 99% świata nie stać.

Co innego wprowadzanie odpowiednika, ale na swoich zasadach, co innego tłuczenie wszystkiego do jednego wora bez możliwości wyboru.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 F90
PostNapisane: 20 maja 2017, 12:16 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Przecież pokazane jest że przeniesienie napędu będzie "aktywne", Przełączanie między awd/rwd. Wiec na co ta cała sraczka i nagonka. Kto tu kogo goni z quattro? Przecież to jest swietne rozwiązanie. Na kresce odpalasz awd sport + LC i odlatujesz, a jak chcesz funu to klikasz 2WD i walisz boka na rondzie. Byle było bezawaryjne. Ja nie wiem gdzie tu Bawarka goni "wielkie audi". Ja tu widzę wyjscie o krok w przód.

Co do "lewackiej" polityki. Prawda jest taka, że globalne ocieplenie i perspektywa wykończenia się kiedyś żłóż paliw jest nieunikniona. Jak widać ludzie zaczynają o tym myśleć. Mi też się to nue podoba, ale to jest życie.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 F90
PostNapisane: 20 maja 2017, 12:32 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
kszyhu napisał(a):
Ja nie wiem gdzie tu Bawarka goni "wielkie audi". Ja tu widzę wyjscie o krok w przód.

Bawarka goni Merca, bo on już ma takie rozwiązanie. A napęd awd to kilkadziesiąt kg więcej.

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 F90
PostNapisane: 20 maja 2017, 12:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
kszyhu napisał(a):
Przecież pokazane jest że przeniesienie napędu będzie "aktywne", Przełączanie między awd/rwd. Wiec na co ta cała sraczka i nagonka. Kto tu kogo goni z quattro? Przecież to jest swietne rozwiązanie. Na kresce odpalasz awd sport + LC i odlatujesz, a jak chcesz funu to klikasz 2WD i walisz boka na rondzie. Byle było bezawaryjne. Ja nie wiem gdzie tu Bawarka goni "wielkie audi". Ja tu widzę wyjscie o krok w przód.

Co do "lewackiej" polityki. Prawda jest taka, że globalne ocieplenie i perspektywa wykończenia się kiedyś żłóż paliw jest nieunikniona. Jak widać ludzie zaczynają o tym myśleć. Mi też się to nue podoba, ale to jest życie.


Mówisz o globalnym odmóżdżeniu chyba, też łykasz tą papkę?

Jako ALTERNATYWA jest to świetne rozwiązanie, bazowa wersja powinna mieć RWD i Manual, bo to jest BMW :!:

A co z prowadzeniem, z masą, z gorszym promieniem skrętu?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 F90
PostNapisane: 20 maja 2017, 13:14 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Co ty pierdzielisz Jig. a ty myslisz, że ten syf z pogoda...
Zanikanie wiosny i jesieni. Co raz częstsze anomalia pogodowe. polowa maja 5-10stopni, w nocy przymrozki, kolejna polowa 20-30, w nocy 15. z czego to się bierze? po prostu? "taki mamy klimat"??

Wracając do meritum... myslisz tylko w perspektywie maniaka killowania i napedu na tył. Nie oto tylko chodzi w zyciu, zeby jednej grupie dogodzić. Swiat się zmienia... przyjemnosc z jazdy to nie tylko tył napęd, trylion niuta na tylnej osce, brak trakcji na kazdym kickdownie. A w ogole to 5er powinno ważyć tyle co 3er i jechać 2x szybciej i 2x bardziej komfortowo

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 F90
PostNapisane: 20 maja 2017, 13:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
kszyhu napisał(a):
Co ty pierdzielisz Jig. a ty myslisz, że ten syf z pogoda...
Zanikanie wiosny i jesieni. Co raz częstsze anomalia pogodowe. polowa maja 5-10stopni, w nocy przymrozki, kolejna polowa 20-30, w nocy 15. z czego to się bierze? po prostu? "taki mamy klimat"??

Wracając do meritum... myslisz tylko w perspektywie maniaka killowania i napedu na tył. Nie oto tylko chodzi w zyciu, zeby jednej grupie dogodzić. Swiat się zmienia... przyjemnosc z jazdy to nie tylko tył napęd, trylion niuta na tylnej osce, brak trakcji na kazdym kickdownie. A w ogole to 5er powinno ważyć tyle co 3er i jechać 2x szybciej i 2x bardziej komfortowo


Przenalizuj cykle geologiczne w historii ziemii, deklimatyzacje itd. to będziesz wiedział jakie zachodzą procesy i co za tym idzie. Na pewno oszczędzenie 20% paliwa w zamian za 3x częstszy recycling nie pomoże, z resztą ludzkie działania to i tak kropla w morzu, no ale wierz w co chcesz.

Widzę, że nadal nie rozumiesz o czym piszę. Czy ja bojkotuję to rozwiązanie? Nie, po prostu powinien być wybór. Tyle. Jakoś amerykańce nie mają takich problemów i robią auta o ogromnej mocy, ręcznej skrzyni i RWD.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M5 F90
PostNapisane: 20 maja 2017, 14:24 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
jiGsaw napisał(a):
no ale wierz w co chcesz.

dokładnie.
jiGsaw napisał(a):
Jakoś amerykańce nie mają takich problemów robią auta o ogromnej mocy, ręcznej skrzyni i RWD.

akurat hameryka to dla mnie zaden autorytet i lider

Poczekajmy co auto bedzie pokazywalo na drodze w stosunku do konkurentow. Bo że może gorzej brzmieć to jest prawdopodobne

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL